X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macica jednorożna
Odpowiedz

Macica jednorożna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dosza Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Czy któraś z Was ma macice jednorozną? Jak wyglądają wasze starania i ewentualny przebieg ciąży?

    Ja jestem przed pierwszą inseminacją 🙏🙏

    👉macica jednorożna
    👉 Drożny jajowód prawy
    👉Anoowulacja
    👉Hiperprolaktynemia
    👉 Niedoczynność tarczycy
    👉Morfologia plemników 2%
    👉 Ruch postepowy 18 %

    1 IUI 18.03.2021
    2 IUI 16.04.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Części Dosza :) widzę że na wątku brak odpowiedzi, chyba jest mało osób z naszą wada. Ja będę podchodzic do in vitro w najbliższym czasie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ