X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Maciej Brazert
Odpowiedz

Maciej Brazert

Oceń ten wątek:
  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 6 maja 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Tal tak, pomogl. Pp 4 latach walki, po 8 miesiącach leczenia zalszlam w ciaze przy 2iui.:)


    Cześć,
    wysłałam zaproszenie bo mam kilka pytań :) pozdrawiam

  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 6 maja 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Dziewczyny powodzenia , my pod koniec roku wracamy do doktora po rodzeństwo 🙂

    Cześć z tego co widziałam wcześniej byłaś pacjentką kliniki medart, ja ich rozważałam kogo bardziej polecasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Cześć z tego co widziałam wcześniej byłaś pacjentką kliniki medart, ja ich rozważałam kogo bardziej polecasz?


    Wysłałam zaproszenie na priv chętnie opiszę 🙂

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 6 maja 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mogę prosić to też chciałabym o jakieś podsumowanie, bo zastanawiamy się nad inną kliniką. Wysłałam zaproszenie :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ