X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mama bliźniąt- ponowne starania
Odpowiedz

Mama bliźniąt- ponowne starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jest tu ktoś, kto ma bliźniaki i stara się o kolejne dziecko ?;) U mnie pierwsza ciąża wspomagana stymulacją- bliźniaki 2k2o, kończą 2 lata a my zaczynamy ponowne starania. Troszkę obawiam się kolejnych bliźniat. Tym razem również stymulacja, bo owulacji naturalnej brak. Odezwijcie się :)

    j12msev.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin wrote:
    Hej, czy jest tu ktoś, kto ma bliźniaki i stara się o kolejne dziecko ?;) U mnie pierwsza ciąża wspomagana stymulacją- bliźniaki 2k2o, kończą 2 lata a my zaczynamy ponowne starania. Troszkę obawiam się kolejnych bliźniat. Tym razem również stymulacja, bo owulacji naturalnej brak. Odezwijcie się :)

    Ja już co prawda prawie na finiszu , ale jestem u mnie była ciąża bliźniacza 1k2o.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2021, 18:53

  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ja już co prawda prawie na finiszu , ale jestem u mnie była ciąża bliźniacza 1k2o.
    Super, gratuluje !! 😃. Miałaś stymulowaną owulacje za pierwszym razem i teraz czy naturalnie ? Szukam informacji, jeśli mam 2 pecherzyki, po jednym w każdym jajniku i zastrzyk ovitrelle to jest większe prawdopodobieństwo ze będą bliźniaki czy jedno dziecko, jeśli oczywiście się uda ;)

    j12msev.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin wrote:
    Hej, czy jest tu ktoś, kto ma bliźniaki i stara się o kolejne dziecko ?;) U mnie pierwsza ciąża wspomagana stymulacją- bliźniaki 2k2o, kończą 2 lata a my zaczynamy ponowne starania. Troszkę obawiam się kolejnych bliźniat. Tym razem również stymulacja, bo owulacji naturalnej brak. Odezwijcie się :)

    Hej. U nas dwuletnie bliźniaczki na pokładzie i trwają starania o braciszka. Jak masz ochotę zapraszam na priv 😉

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin wrote:
    Super, gratuluje !! 😃. Miałaś stymulowaną owulacje za pierwszym razem i teraz czy naturalnie ? Szukam informacji, jeśli mam 2 pecherzyki, po jednym w każdym jajniku i zastrzyk ovitrelle to jest większe prawdopodobieństwo ze będą bliźniaki czy jedno dziecko, jeśli oczywiście się uda ;)

    Dziewczynki są z ivf i podziału jednego zarodka, teraz z synkiem zaszłam niespodziewanie w ciążę, przy staraniach naturalnych miałam stymulacje owulacji że względu na niedrozny jeden jajowod a u mnie jajniki działają tak, że przez kilka miesięcy mam owulacje z jednego, potem z drugiego, więc szanse na zajście w ciążę są raz na kilka miesięcy jak będzie owulacja z jajnika po stronie drożnej, jak jest wie ej niż jeden pęcherzyk to jest jakieś "ryzyko" ciąży wieloplodowej.

  • Paulla Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 maja 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem mamą bliźniąt chłopców dzięki ivf niedługo kończą rok a my z mężem zastanawiamy się nad kolejnym dzieckiem z jednej strony chcielibyśmy teraz a z drugiej strony czy damy radę. Pozdrawiam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ