Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 30 marca, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plapart wrote:
    Dziewczyny potrzebuję pomocy bo nie wiem co robić …
    4 tygodnie temu miałam transfer , niestety nieudany , po transferze brałam przez 2 tygodnie Luteina dopochwowa 3 razy dzienni , potem przyszedł okres , 3 dni okresu i 5 dni plamienia … od 4 dni mam żółte upławy, bez zapachu . Czy to infekcja? Czy może wpływ luteiny ? (Luteinę ostatnim razem brałam 2 tygodnie temu ) czy powinnam to zgłosić klinice czy iść do swojego ginekologa w mieście?

    Ja bym poszła do swojego ginekologa, żeby zbadał, czy to wygląda w środku na infekcję 🙂

    Konstruktorka, ja bym chyba wzięła L4, to wszystko to i tak już duże obciążenie psychiczne dla Ciebie.

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 30 marca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Ja bym poszła do swojego ginekologa, żeby zbadał, czy to wygląda w środku na infekcję 🙂

    Konstruktorka, ja bym chyba wzięła L4, to wszystko to i tak już duże obciążenie psychiczne dla Ciebie.
    No tak a ja bije sie z myslami jak tu byc dobrym pracownikiem. A moze jednak wrocic itd. Ale jak sobie pomysle ze znowu tyle nerwow bedzie to nie wiem czy warto....

    Szopka lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 30 marca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy.
    Wyszły mi na nogach wybroczyny czerwone , głównie na łydkach .
    Po konsultacji z lekarzem z kliniki ( niestety nie moim ) zaleciła dalsze przyjmowanie leków bez zmian . Powiedziała, że przez telefon ciężko ocenić i moja decyzja co zrobię z tym dalej .
    Trochę się boje. Poza tym czuję się ok, trochę boli mnie żołądek, ale to raczej ze stresu. Stosuje Acard 75 .
    Miał ktoś podobnie ? Czy mam się bać ? Jechać na sor ? Poratujcie.

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 30 marca, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Konwalia, a masz nr prywatny do lekarza prowadzącego? Może tak spróbuj?

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 30 marca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Biała Konwalia, a masz nr prywatny do lekarza prowadzącego? Może tak spróbuj?

    Nie mam :( u nas tylko kontakt przez klinikę . Może umówię się na jutro, na telekonsultacje , ale nie wiem co robić dziś . A jutro też jestem w pracy, mam pracę z klientem i nie mam jak wyjść i porozmawiać jak akurat lekarz będzie dzwonił …

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 30 marca, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Nie mam :( u nas tylko kontakt przez klinikę . Może umówię się na jutro, na telekonsultacje , ale nie wiem co robić dziś . A jutro też jestem w pracy, mam pracę z klientem i nie mam jak wyjść i porozmawiać jak akurat lekarz będzie dzwonił …
    O nie... bardzo zle te wybroczyny wygladaja?

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Marta_43 Autorytet
    Postów: 615 965

    Wysłany: 30 marca, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje betę 22,3 - 6 dpt 🥹

    krakowiankq, Zozodooop, Konstruktorka93, LeniwaFokaa, Biała_Konwalia, Karolaka90, kasia, Bambik, Ewelcia1605, Luminka, Sylaada, merci, just_a_girl, Tosiaa, Adirella, KiMi, Wszystko_przed_nami, Szopka, laurkasiczek, Ishildur lubią tę wiadomość

    33 l, starania od 8.2017
    4-5.2019 clo, 7- 11.2019 lametta, mąż wyniki ok, HSG ok
    11.2019 - 12.2019 puregon + ovitrelle
    IVF Bocian Białystok, hiperka, mamy ❄️❄️❄️❄️
    05.2020 FET blastka 2BB 💔
    Kriobank - przenosimy pozostałe ❄️❄️❄️
    06.2020 FET blastka 1BB 💔
    Histeroskopia ok
    08.2020 FET blastka 1BB nie rozmrozila 💔kolejna blastka 1BB 💔,
    8.2020 - protokół długi czas start!
    10.2020 PickUp! Transfer świeżaka 3AB, mamy 3BC❄️2DC❄️
    8 dpt beta 71,2; 10 dpt beta 118,5, prog >40; 12 dpt 171,4; 15 dpt 518, 18 dpt 1455,8, 25 dpt 11 492,1
    29dpt puste jajo 💔
    złamane serce, załamanie nerwowe....
    2022 r synek z 3BC <3
    2026 zaczynamy starania o rodzeństwo....
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 30 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu plamienie tym razem delikatno krwiste wiec nowe... sama juz nie wiem co robic....

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 30 marca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    U mnie znowu plamienie tym razem delikatno krwiste wiec nowe... sama juz nie wiem co robic....

    Tyle szczęścia i stresu w jednym :(

    Co do wybroczyn, tragedii nie ma, ale trochę ich jest na tych łydkach ... jestem kardiologiczna, więc trochę się stresuję . Do tego bardziej niepokoi mnie ten ból żołądka ;/
    Nie wiem, może wieczorem pojadę na SOR, a narazie spróbuję się uspokoić i zobaczę czy ból przejdzie i będą pojawiać się nowe.

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 30 marca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Tyle szczęścia i stresu w jednym :(

    Co do wybroczyn, tragedii nie ma, ale trochę ich jest na tych łydkach ... jestem kardiologiczna, więc trochę się stresuję . Do tego bardziej niepokoi mnie ten ból żołądka ;/
    Nie wiem, może wieczorem pojadę na SOR, a narazie spróbuję się uspokoić i zobaczę czy ból przejdzie i będą pojawiać się nowe.
    Kurcze to moze faktycznie jedz na sor skonsultowac?

    No i wlasnie szczescie bo przyrost dobry i bach znowu krew. A wrocilam wczoraj do acardu. Chyba znowu sprobuje odstawic...

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 30 marca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    No tak a ja bije sie z myslami jak tu byc dobrym pracownikiem. A moze jednak wrocic itd. Ale jak sobie pomysle ze znowu tyle nerwow bedzie to nie wiem czy warto....

    Powiem jak to było u mnie. Przy pierwszym transferze wzięłam 3 dni wolnego, później był weekend i od poniedziałku wróciłam normalnie. Przepracowałam do końca tygodnia, w tym czasie wiedziałam już, że beta wyszła dodatnia i ładnie rosła. W piątek zwolniłam się pod koniec pracy, bo nagle rozbolał mnie brzuch, a w sobotę wylądowałam w klinice z ostrym krwawieniem.

    Więc ja powiem tak, jeśli masz ciężką pracę lub czujesz, że z jej powodu może się coś wydarzyć- bierz L4. To nie jest „zwykła ciąża”

    Szopka lubi tę wiadomość

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • kasia Autorytet
    Postów: 974 991

    Wysłany: 30 marca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambik wrote:
    Powiem jak to było u mnie. Przy pierwszym transferze wzięłam 3 dni wolnego, później był weekend i od poniedziałku wróciłam normalnie. Przepracowałam do końca tygodnia, w tym czasie wiedziałam już, że beta wyszła dodatnia i ładnie rosła. W piątek zwolniłam się pod koniec pracy, bo nagle rozbolał mnie brzuch, a w sobotę wylądowałam w klinice z ostrym krwawieniem.

    Więc ja powiem tak, jeśli masz ciężką pracę lub czujesz, że z jej powodu może się coś wydarzyć- bierz L4. To nie jest „zwykła ciąża”


    Też jestem tego zdania. Ja sie tez długo w swojej pracy czułam niezastępowalna, nie chciałam nikogo zawieść a finalnie i po punkcji i po transferze i zaraz jak usłyszałam serduszko poszłam na L4. Ciąża tez nie była łatwa, fizycznie czułam sie okej ale ostatecznie i tak w każdym trymestrze lezalam w szpitalu. Przewartościowało mi sie mocno wszystko w tym czasie :)

    👩 34 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 35 - wyniki nasienia w normie
    Genotyp kir bx

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    09.02 nieudany transfer 4AA

    12.03 transfer 4BB
    Progesteron 32,15 ng/ml
    14.03 progesteron 118 ng/ml
    16.03 progesteron 130 ng/ml
    18.03 progesteron 98 ng/ml
    Beta hcg 16,6 🥹
    20.03 progesteron 179 ng/ml
    Beta hcg 40
    23.03 beta hcg 19 💔 CB
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 30 marca, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Też jestem tego zdania. Ja sie tez długo w swojej pracy czułam niezastępowalna, nie chciałam nikogo zawieść a finalnie i po punkcji i po transferze i zaraz jak usłyszałam serduszko poszłam na L4. Ciąża tez nie była łatwa, fizycznie czułam sie okej ale ostatecznie i tak w każdym trymestrze lezalam w szpitalu. Przewartościowało mi sie mocno wszystko w tym czasie :)

    To ja byłam taka głupia, że po histeroskopii i po punkcji wróciłam na drugi dzień do pracy. Dopiero ten pierwszy transfer i krwawienie mną wstrząsnęło, że co ja robię… jak widać do wszystkiego trzeba dojrzeć

    Luminka lubi tę wiadomość

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Luminka Przyjaciółka
    Postów: 119 130

    Wysłany: 30 marca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Też jestem tego zdania. Ja sie tez długo w swojej pracy czułam niezastępowalna, nie chciałam nikogo zawieść a finalnie i po punkcji i po transferze i zaraz jak usłyszałam serduszko poszłam na L4. Ciąża tez nie była łatwa, fizycznie czułam sie okej ale ostatecznie i tak w każdym trymestrze lezalam w szpitalu. Przewartościowało mi sie mocno wszystko w tym czasie :)
    I tak nikt tego nie doceni i medalu za to nie wręczy 🙂 Też bym szła na zwolnienie. Czytam, jakie koszty poniosłyście ja przy kilkunastu tysiącach przestałam już liczyć. Chyba wolę nie wiedzieć 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 14:45

    👩 89'
    AMH 8
    polimorfizm 4G/5G
    haplotyp M2 w genie ANXA5
    PCOS, Insulinooporność (Metformax 2000SR)
    Niedoczynność (Eutyrox 50)
    TSH - 1,78

    18.12.25 - 💔poronienie chybione, 7tc.
    25.12.25 - łyżeczkowanie

    25.03.26 - punkcja, 10 pęcherzyków, 5 zarodków.
    4 ✅ PGT ❄️ 5.1.1 , ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    8.06.26 - transfer 5.1.1. nieudany Beta 0.4 💔

    Pozostały ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    Histeroskopia - ?
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 30 marca, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    0,7-1,48

    Jest blisko górnej granicy, więc do decyzji endokrynologa czy można zwiększyć dawkę.
    Kiedy masz wizytę u Endo ?

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Bunia1988 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 30 marca, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luminka wrote:
    I tak nikt tego nie doceni i medalu za to nie wręczy 🙂 Też bym szła na zwolnienie. Czytam, jakie koszty poniosłyście ja przy kilkunastu tysiącach przestałam już liczyć. Chyba wolę nie wiedzieć 😅

    Dzisiaj zobaczyłam na koncie depozyt: jeden zarodek, BL 5.1.1.
    Z 10 pęcherzyków został tylko jeden… a jeszcze przede nim PGT, więc wszystko się może wydarzyć i będzie 0.
    Invicta kontaktuje się tylko raz, w 6. dobie czyli jutro będą dzwonić. To tez jest trudne.
    Szczerze to jestem załamana. Bardzo ciężko znoszę stymulację i mam wrażenie, że to wszystko mnie przerasta. Zastanawiam się ile cykli mnie czeka, ile kasy, czasu, nerwów. I czy w ogóle się uda.
    Mój mąż oczywiście zadowolony, bo dla niego to już „TEN” zarodek. A PGT nawet nie ma... Chciałabym mieć takie pozytywne nastawienie.
    Biała_Konwalia moja siostra ma takie wybroczyny ale na rękach i nogach. Zbadali jej na SOR czy nie zakrzepica i odesłali do domu.

    Ja 18.03 miałam 2ga punkcje z 1 punkcji 0 zarodków, teraz podczas tej stylizacji na długim protokole pobrali 36 komórek 19 poddano zaplodnieniu, 14 się zapłodniło, w 5 dobie zamrożono 1 pozostałe poddano obserwacji do 6 doby ale nie przerwały. Załamało mnie to… miało być pięknie na długim protokole a tylko 1 zarodek :( W głowie milion myśli… co zrobić, czy zostać w tej klinice czy szukać innej czy w nowej już transferować, czy zostać, dlaczego tylko 1, co źle zrobiłam. Transfer odroczony w związku z ryzykiem hiperstymulacji 2 dni przed punkcja estradiol powyżej 5 tys… czekam na @

    👩‍🦱’88 🧔‍♂️’84
    Kir AA, C1 i C2 obecne
    Zrosty aschermana, po usunięciu przegrody, histeroskopia, przeleczone C138, hiperprolaktynemia (dostinex)

    implantacyjne:
    KIR2DS1 ❌,
    KIR2DS2 ❌,
    KIR2DS4 ✅,
    KIR2DS5 ❌,
    KIR3DS1 ❌,
    Hamujące:
    KIR2DL1 obecny
    KIR2DL3 obecny
    KIR3DL1 obecny
    KIR3DL2 obecny
    KIR3DL3 obecny
    KIR2DL4 obecny

    Hipospermia, oligozoospermia

    I IVF(11.2025): 7 komórek, 1 poddana zapłodnieniu, 0 zarodków ❌
    II IVF (02.2026): 36 pobranych, 19 poddanych zapłodnieniu, 14 zapłodnionych, 1 ❄️ 4.1.2 (4AB)
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 30 marca, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:
    Wbijam na półleżąco, bardziej z boku brzucha ;-) Słabo mi idzie robienie tych zastrzyków szybko, więc można powiedzieć że igły wbijam bez specjalnego zamachnięcia. Przyznam, że po czytaniu wcześniej o heparynie miałam negatywne zastanowienie, ale u mnie jest ok.

    Jak tam samopoczucie po transferze? :)

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • staraczka123456789 Koleżanka
    Postów: 193 16

    Wysłany: 30 marca, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy przestaliście brac nospe po transferze ?

  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 30 marca, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie, miałam pytać… czy Wy badałyście estradiol przed transferem?

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Zozodooop Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 30 marca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka123456789 wrote:
    Dziewczyny kiedy przestaliście brac nospe po transferze ?
    Ja właśnie czuję kłucie w jajniku i się zastanawiam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 20:27

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ