X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy po punkcji a przed świeżym transferem miałyście jeszcze wizytę u dr ? Mi nic nie mówił a zapomniałam się zapytać.

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Dziewczyny a czy po punkcji a przed świeżym transferem miałyście jeszcze wizytę u dr ? Mi nic nie mówił a zapomniałam się zapytać.
    Ja u dr K miałam USG po punkcji, ale tylko dlatego, że nie widziała co ze mną zrobić ;) Tak to kazała mi tylko oznaczyć hormony 2 dni przed transferem.
    Także USG nie jest z reguly już robione :)

    Alicjaa92 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Ja u dr K miałam USG po punkcji, ale tylko dlatego, że nie widziała co ze mną zrobić ;) Tak to kazała mi tylko oznaczyć hormony 2 dni przed transferem.
    Także USG nie jest z reguly już robione :)

    Dzięki :)

  • Magdabg6 Ekspertka
    Postów: 207 126

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś wieczorem wizyta u dr Kru. Trzymajcie kciuki.

    Nowa38, Emma_ lubią tę wiadomość

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miałam cykl sztuczny do crio i dzień przed transferem okazalo sie, że go jednak nie będziemy robić, to rozumiem, że odstawiam leki i po jakimś czasie dostanę miesiączkę? Czy to jakoś inaczej wygląda? Bo odstawiłam i dopiero teraz pomyślałam, że może jest inaczej :(

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, ze sienie wcinam w watek ale czy jak bylyscie w ciazy w ktoryms tygodniu mialyscie zalecone odstawienie acardu badz clexane jesli wiecie ze bedzie CC. Wizyte u dr Z bede miala po jego urlopie a to bedzie juz 36tc stad sie zastanawiam.

    Pelna nadziei
  • Mada292 Koleżanka
    Postów: 49 35

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei wrote:
    Dziewczyny przepraszam, ze sienie wcinam w watek ale czy jak bylyscie w ciazy w ktoryms tygodniu mialyscie zalecone odstawienie acardu badz clexane jesli wiecie ze bedzie CC. Wizyte u dr Z bede miala po jego urlopie a to bedzie juz 36tc stad sie zastanawiam.

    Nie wiedziałam, że będę mieć cc - acard kazał mi dr odstawić w 31 tygodniu a clexane w 38tygodniu ale to już szpital mi odstawił bo wcześniej tam trafiłam.
    Tu może Suselek albo Wiwi będą wiedziały bo miały zaplanowane cc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 13:01

    mhsv3e5e9cu0lud5.png
  • Ruda2017 Autorytet
    Postów: 417 411

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Jak miałam cykl sztuczny do crio i dzień przed transferem okazalo sie, że go jednak nie będziemy robić, to rozumiem, że odstawiam leki i po jakimś czasie dostanę miesiączkę? Czy to jakoś inaczej wygląda? Bo odstawiłam i dopiero teraz pomyślałam, że może jest inaczej :(
    Tak odstawiasz wszystko i czekasz na @. Wiem ze dr B przepisuje duphaston na 10 dni a Ż nic. Ja na dupku dostawałam @ także zawsze po prostu odstawiałam co miałam.

    mao lubi tę wiadomość

    Od VIII 2017 MedArt
    I ivf grudzień 2017
    4.03.18 crio cb ; 3.04.18 crio 2 x 4AA cb
    II ivf lipiec 2018 r.
    26.07 5AA cb ;23.12 crio 3AA cb;
    6.03.19 crio 2x 4AA 7dpt-beta 24, 8dpt-beta 29, 12dpt-beta 9 -> cb
    14.06.19 2x3AA 7dpt-beta 73, 10dpt - beta 339, 12dpt-beta 736, 14dpt-beta 1613, 18dpt-beta 8010.
    22dpt mamy dwa bijące serduszka ❤❤
    4.02.2020 R&P 👨‍👩‍👦‍👦

    2❄️❄️
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda2017 wrote:
    Tak odstawiasz wszystko i czekasz na @. Wiem ze dr B przepisuje duphaston na 10 dni a Ż nic. Ja na dupku dostawałam @ także zawsze po prostu odstawiałam co miałam.
    Uffff :) Dzięki, no to czekam ;)

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada292 wrote:
    Nie wiedziałam, że będę mieć cc - acard kazał mi dr odstawić w 31 tygodniu a clexane w 38tygodniu ale to już szpital mi odstawił bo wcześniej tam trafiłam.
    Tu może Suselek albo Wiwi będą wiedziały bo miały zaplanowane cc :)
    To nie zależy od cc. Accard/aspirynę cardio odstawia się koło 32 tc. Ale clexane brałam do końca i jeszcze w szpitalu i 10 dni po wyjściu ze szpitala żeby się wszystko ładnie oczyściło

  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada Susulek dziekuje za odp. Napisalam do dr Z czy mam cos odstawic.

    Pelna nadziei
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Jak miałam cykl sztuczny do crio i dzień przed transferem okazalo sie, że go jednak nie będziemy robić, to rozumiem, że odstawiam leki i po jakimś czasie dostanę miesiączkę? Czy to jakoś inaczej wygląda? Bo odstawiłam i dopiero teraz pomyślałam, że może jest inaczej :(
    Ja u dr K ciągnęłam duphaston Tak by było 10 dni i odstawiłam i po 3 dniach była @ . A co się stało Endo się cofnelo czy co ?

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Ja u dr K ciągnęłam duphaston Tak by było 10 dni i odstawiłam i po 3 dniach była @ . A co się stało Endo się cofnelo czy co ?
    Nie, endo OK... dzień przed transferem wyniki posiewu się pojawiły i jakaś głupia bakteria... i dr K stwierdziła, że lepiej najpierw się wyleczyć. Bo każda bakteria i antybiotyk po transferem obniżają szanse powodzenia... także wrócimy do niej po jej urlopie.. i jak nie pozbędziemy się dziadostwa, to już podejdziemy z osłona antybiotykowa... bo ile można czekać...
    Ja odstawiłam leki jak dowiedziałam się ze nie ma transferu i mam nadzieje, ze dostanę @...

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ktoras przyszla mama byla by zainteresowana prenatal duo, medargin, prevomit na wymioty

    Wiwi92
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Nie, endo OK... dzień przed transferem wyniki posiewu się pojawiły i jakaś głupia bakteria... i dr K stwierdziła, że lepiej najpierw się wyleczyć. Bo każda bakteria i antybiotyk po transferem obniżają szanse powodzenia... także wrócimy do niej po jej urlopie.. i jak nie pozbędziemy się dziadostwa, to już podejdziemy z osłona antybiotykowa... bo ile można czekać...
    Ja odstawiłam leki jak dowiedziałam się ze nie ma transferu i mam nadzieje, ze dostanę @...
    Hm ja przy 1 transferze w Medart też brałam antybiotyk i zaskoczyło ale ma chwilę i dr twierdziła że to nie przeszkadza . Może miałam co innego . Ale ważne by się pozbyć a już wcześniej może miałaś skoro były objawy u Ciebie . Szkoda że przed samym transferem Tak wyszło.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Hm ja przy 1 transferze w Medart też brałam antybiotyk i zaskoczyło ale ma chwilę i dr twierdziła że to nie przeszkadza . Może miałam co innego . Ale ważne by się pozbyć a już wcześniej może miałaś skoro były objawy u Ciebie . Szkoda że przed samym transferem Tak wyszło.
    Nooo szkodaaa.... :( Na początku grudnia posiew jałowy miałam... a po półtora miesiąca jakieś Głowno się przyplątało... to się nazywa „mieć szczęście”....
    Może zależy jaka bakteria i jaki antybiotyk do niej....
    Oczywiście przeprowadziłam śledztwo internetowe ;) i wyczytałam, ze jak są objawy to transfer lepiej przełożyć, a bezobjawowo jak się ma bakterie to można przeprowadzić transfer... ale to wiedza internetowe, także może niekoniecznie tak jest, bo nie raz internet mnie wpuścił w maliny :P

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • klopsik Autorytet
    Postów: 301 398

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój update:
    14dpt-467
    16dpt-1141
    18dpt-2020 (dzisiaj) Progesteron 100
    Wiem, że przyrosty mieszczą się w normach, ale jak patrzę po forach, to w tych dniach są sporo większe wartości. Potrzebuje od Was pozytywnych przykładów :)
    W ogóle wyczytałam, że ponoć męskie zarodki mają ok 20% wolniejsze przyrosty. Którejś się sprawdziło?
    Poza tym nie mam pojęcia, kiedy mam się teraz zgłaszać do medartu? Muszę osiągnąć jakąś konkretną bete? Nie ma dnia bez stresu

    kornelkornel lubi tę wiadomość

    06IRp2.png
  • fishka Ekspertka
    Postów: 159 96

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a oni 27go jeszcze są, czy to juz pierwszy dzień urlopu?

    O spem miram...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie się może czy podczas urlopu Ż odpisuje na smsy i można się z nim kontaktować czy przekazuje to komuś innemu?
    Zawsze chodziłam tylko do Ż, w piątek mam transfer i nie wiem co póżniej jak będę mieć pytania itd

  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze odpisywal Z. Nawet na urlopie

    Alicjaa92 lubi tę wiadomość

    Wiwi92
‹‹ 1101 1102 1103 1104 1105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ