X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacia wrote:
    Ja jestem już pod koniec ciąży i co idę do wc to patrzę na papier toaletowy jak głupia;-)


    Potwierdzam :) po pierwszej stracie, przy drugiej ciąży papier toaletowy oglądałam nawet na nieprzytomniaka w nocy ;)

    Magdabg6, Malina28., Alberta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Susełek, Moly miło że czytacie mimo zabiegania z maluchami. Dr K pomaga pacjentkom bez refundacji. Na recepcji na pewno tylko płatne i z receptą. Marta z nieba mi spadła. Tak dr B po raz trzeci bo jest pozytywny, nie komentuje że z pustego i Salomon nie naleje a efekt i tak zależy od organizmu.
    Dziewczyny, które piją glukozę do badania, panie z Polnej radzą kupić już rozpuszczoną smakową.

    Alberta trzymam kciuki! Tyle tu ostatnio dobrych wieści, czekamy na takie od Ciebie :)

    susełek, Alberta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    No co Ty nie załamuj mnie :) jeszcze nigdy nie miałam dwóch kresek wiec zupełnie nie wiem jak to jest.
    Wiesz zarodek albo sie zagniezdzi albo nie tak sobie tlumaczylam .A w ciazy to od poczatku czy to dobry objaw czy zly ,jak sa plamienia to ja w nocy zapalam swiatlo co chwile i sprawdzam ,takze maz ostatnio z doktorem sobie zartowali ,ze mi czujki kolo lozka zamontuja wrazliwe na ruch .Ale jak to doktor powiedzial ,takie uroki ciazy i trzeba to przetrwac :) ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 10:44

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam na szybko zobaczyć co u starej gwardii u widzę Alberta do boju! Trzymam kciuki!!

    Anakonda nadal bez transferu?

    Gabrysia jak idzie odstawienie od cyca? czy jeszcze nie idzie? :)

    Imbirek 3 dziecko? podziwiam! Dla mnie szaleni są ci którzy chcą mieć drugie XD

    Alberta lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Malina bez sensu do kliniki - jeśli już i tak musisz wsiąść w samochód to jedz do hcp, bo będziesz miała wynik szybciej niż w klinice, bo z kliniki najpierw muszą odebrać i zawieźć do hcp :)

    A gdzie to jest?

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Wiesz zarodek albo sie zagniezdzi albo nie tak sobie tlumaczylam .A w ciazy to od poczatku czy to dobry objaw czy zly ,jak sa plamienia to ja w nocy zapalam swiatlo co chwile i sprawdzam ,takze maz ostatnio z doktorem sobie zartowali ,ze mi czujki kolo lozka zamontuja wrazliwe na ruch .Ale jak to doktor powiedzial ,takie uroki ciazy i trzeba to przetrwac :) ,

    No tez racja. W sumie te czujki to byłby wygodny sposób dla Ciebie 😄

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    A gdzie to jest?

    Ul 28 czerwca 1956r.- szpital Cegielskiego. 24 h- dla badań płatnych, ja ostatnio miałam wynik po 2 h.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 11:47

    Imbirek91, Alberta lubią tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    A gdzie to jest?
    WIesz gdzie jest Debiec ? Ja zawsze jade uloca 28 Czerwca ,mijam Szpital Degi ten Ortopedyczno -Reumatologiczny ,caly czas prosto przez skrzyzowanoe i taki zolty budynek po prawej stronie :) Ale moze dziewczyny maja krotsza trase .

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Ul 28 czerwca 1956r.- szpital Cegielskiego. 24 h- dla badań płatnych, ja ostatnio miałam wynik po 2 h.

    Ok dziekuje. A wynik tez można przez internet sprawdzić ?

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    WIesz gdzie jest Debiec ? Ja zawsze jade uloca 28 Czerwca ,mijam Szpital Degi ten Ortopedyczno -Reumatologiczny ,caly czas prosto przez skrzyzowanoe i taki zolty budynek po prawej stronie :) Ale moze dziewczyny maja krotsza trase .

    Niestety nie wiem ale zapytam meza. Dzieki za inf napewno sie przyda.

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    Ok dziekuje. A wynik tez można przez internet sprawdzić ?
    Oczywiście :) Wszystko jak w Medart- bo to ALAB, dostajesz kod aby podejrzeć wynik w necie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 11:51

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Magdabg6 Ekspertka
    Postów: 207 126

    Wysłany: 23 marca 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mają tylko dwie przerwy technologiczne na odkażanie laboratorium w tych 24h każda trwa chyba godzinę, ale to najlepiej do nich zadzwonić

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 23 marca 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Oczywiście :) Wszystko jak w Medart- bo to ALAB, dostajesz kod aby podejrzeć wynik w necie :)

    O to super. To pojade tam. Wielkie dzieki 😄

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 23 marca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdabg6 wrote:
    Mają tylko dwie przerwy technologiczne na odkażanie laboratorium w tych 24h każda trwa chyba godzinę, ale to najlepiej do nich zadzwonić

    O to dobrze ze mówisz to zadzwonie.

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 23 marca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Wpadam na szybko zobaczyć co u starej gwardii u widzę Alberta do boju! Trzymam kciuki!!

    Anakonda nadal bez transferu?

    Gabrysia jak idzie odstawienie od cyca? czy jeszcze nie idzie? :)

    Imbirek 3 dziecko? podziwiam! Dla mnie szaleni są ci którzy chcą mieć drugie XD
    A jak, nie ma tak łatwo . Zreszta teraz nie mam czasu na jazdy do kliniki , doba mi nie starcza wiec czekam sobie grzecznie .
    Edit A jak Olka ? Ja czekam az ty sie zdecydujesz na drugie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 12:35

    Alberta lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 23 marca 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta a jednak dalej działasz . Trzymam kciuki .

    Alberta lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moly wrote:
    Alberta trzymam kciuki! Tyle tu ostatnio dobrych wieści, czekamy na takie od Ciebie :)
    Dobrze powiedziane. Ja tez dołączam moje kciuki

    Alberta lubi tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    A jak, nie ma tak łatwo . Zreszta teraz nie mam czasu na jazdy do kliniki , doba mi nie starcza wiec czekam sobie grzecznie .
    Edit A jak Olka ? Ja czekam az ty sie zdecydujesz na drugie :)

    Ojezusie weź to wypluj XD musiałabym być spita i powariowana.
    Olka jest cudowna, uj mnie strzela taaaaki wielki dzień w dzień więc wszystko super. Zdrowa jest, charakterna a do tego ma adhd. Nie usiedzi na tej dupie 2 minut, skacze jak wściekła, po kanapie, zaraz po łóżku, po chwili chce skakać z parapetu. Spuszcze na chwile z oka a ta już tańczy na stole. Serio zawału dostanę przez tego dziecioka.

    Alberta, Dalia90, Imbirek91, Tacia lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 23 marca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny aż cieplej na sercu, że pamiętacie i kibicujecie. Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi. Podchodzę z rezerwą po czterech porażkach. Przyznam, że myślałam o wróżce. Opamiętałam się i odradzam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 08:19

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dr K kazała mi zbadać anty XA, APTT i INR na Samarzewskoego... znalazłam dzisiaj cennik i prywatnie są dwie ceny... ze skierowaniem i bez skierowania... na prawdę tak jest? Ze jak pojadę bez skierowania to będę płacić więcej? Któraś coś wie? Bo jakby co zdążę dzisiaj do kliniki podjechać po skierowanie... szkoda ze wcześniej tego nie znalazłam to bym tam zadzwoniła.. a mam zrobić w poniedziałek badanie :(

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
‹‹ 1195 1196 1197 1198 1199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ