X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, dlatego ja wolę Panią dr, bo ona sama się śmieje, że mnie edukuje, bo i tak już za dużo wiem więc musi moją wiedzę jeszcze poszerzać ;-) I rzeczywiście dużo mi opowiada, teraz jak byłam na transferze też poświęciła mi 20 min na omówienie dalszych scenariuszy ;-) A dr Żak, jak pisałam wcześniej jakoś mi nie pasuje, tzn. nic do niego nie mam, ale nie ma nici porozumienia między nami. W ogóle ten jego gabinet w porównaniu z gabinetem Pani dr jest jakiś taki ascetyczny i doszłam do wniosku, że zdecydowanie lepiej się czuję w kontrolowanym chaosie u Pani dr ;-) I w ogóle jak dr K mi robi USG to widzę na swoim monitorku to co ona do mnie mówi i mierzy, a tutaj jedyne co widziałam to jeden wielki rozmazany obraz i nie wiem na jakiej podstawie on stwierdził, że endo jest spoko ;-) Wiadomo, nie znam się na tym, ale po prostu u Pani dr ostrość jest taka, że jestem w stanie sama zobaczyć swoje endometrium, czy jajniki, a tutaj na prawdę była jedna wielka plama ;-)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 26 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to ja bym drzemkę sobie strzeliła. Cały stres zszedł ze mnie ☺
    Campari hehe duża nie duża byle była pełna czyli ja mąż dziecko (dzieci)

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katariiinkaa wrote:
    Jejjjuu ja dzisiaj chyba oszaleje :/
    Nie ogarniam juz co sie dzieje ze mna normalnie :/

    Choroba ewidentne ustepuje, powoli ale jest na prawde lepiej, kaszel duzo mniejszy..

    Ale za to stres taki mnie dopadl ze masakra :(
    Mam juz czarne mysli ze sie nie uda itd...
    Tak sie boje... :(
    Transfer dopiero za jakies 3 tygodnie a ja juz szaleje :(
    A gdzie tu do bety.. :(
    Oczywiscie o ile jutrzejsze crp bedzie ok..

    Kata świetnie, że choroba ustępuje, a Twoje nerwy doskonale rozumiem, bo sama tak miałam od początku przygotowań do krio i nadal mnie trzyma, mimo, że generalnie nie jestem nerwową osobą a tu mam nerwy do tego stopnia, że nie potrafię nad nimi zapanować ;(

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 26 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata będzie co będzie nie masz wpływu na to . Wierzę ze będzie dobrze . Skup się teraz na zdrowiu A później będziemy martwić się o transfer .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 20:23

  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 26 września 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam go nawet lubię tylko ciężko jest żeby coś dokładnie objaśnił i wytłumaczył. Mam wrażenie, że on po prostu myśli, że każdy przychodząc do niego już wszystko wie i się na tym zna, ale mam nadzieję że się jakoś dotrzemy. Postaram się wyduszać z niego więcej info na wizytach, chociaż w tym całym amoku człowiek zapomina o co mógłby zapytać. Dopiero później dochodzą pytania, jak się ze spokojem myśli w drodze powrotnej :)

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata, jak juz zejdziesz z leków na kaszel, chlapnij sobie winko co wieczór :)

    A ja tam doktorka bardzo lubie, mysle, ze nadajemy na tych samych falach, no i uważam Go za wyjatkowo dobrego, złotego człowieka :)
    Ale... Pani dr, pomimo braku kontaktu, od samego początku zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, zawsze sie usmiechnie, przywita, mimo, że nigdy Jej pacjentka nie byłam.

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie najważniejsze, żeby czuć się dobrze ze swoim lekarzem ;-) Ja miałam od początku styczność z Panią dr z dr Ż sporadycznie więc może jakbym miała większy kontakt z nim to bym się przekonała ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 20:23

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 26 września 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda moje gratulacje, coś czuję ze już nie będziesz musiała się stymulować

    anakonda lubi tę wiadomość

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie czego ja się boję? Że normalnie zostanę sama na tym forum, a wy wszystkie będziecie tuliły swoje maluszki w ramionach... Oczywiście Wam tego życzę, ale po prostu chciałabym się pod was podpiąć i też tulić za 9 msc mojego Skarba ;-)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 26 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA też mam takie wrażenie już nawet ostatnio pisałam . Ale jakby co to ja zostanę z Tobą a Ty ze mną ok :)

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:15

    anakonda lubi tę wiadomość

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 września 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA - tu nigdy nie bedziesz sama. Wg mnie liczy sie wytrwałosc, determinacja i nie poddawanie sie. Bedziesz mamusia.

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda przecież któryś z tych twoich 3 dzieciaczków z tobą zostanie ;-) Nie mam co do tego wątpliwości! Jak nie wszystkie ;)
    Liloe wizytę będziesz musiała mieć w 6-7 dniu stymulacji no i potem w zależności od tego jak się będziesz stymulować jeszcze jedną wizytę decydującą o punkcji 2-3 dni później, potem zastrzyk i po 38h punkcja i jeśli będziesz mogła mieć transfer to po 5 dniach znowu i koniec. Generalnie przy in vitro się dużo rzadziej jedzie niż przy inseminacji, bo wszystko trwa w zasadzie 2 tygodnie ;-)

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 26 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam lutinus, Pen do puregonu medargin i plastry systen estrogenowe chyba z jedną sztukę
    Sprzedam^^

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 września 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nigdy tu nie zostaniecie same. My tu jesteśmy, żeby was pilować, cieszyć się razem z Wami i podnosić jak jest taka potrzeba. I wszystkie co do jednej już za chwilę będziecie głaskać brzuchy :-) tak będzie.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    MedA - tu nigdy nie bedziesz sama. Wg mnie liczy sie wytrwałosc, determinacja i nie poddawanie sie. Bedziesz mamusia.
    Wiesz ja mam plan na dalszą walkę, ale zastanawiam się jak długo jeszcze, szczególnie, że jednak za każdym razem muszę podchodzić do pełnej stymulacji, bo nie jestem w stanie wyhodować więcej niż jeden-dwa zarodki. Kasę mam jeszcze tylko na 2 podejścia a co dalej, nie wiem. Może przerwa i wrócę do tematu za 5-10 lat, jak nastąpi następny postęp, pojawią się lepsze leki i lepsze sposoby hodowli zarodków, a w międzyczasie zostanę mamą adopcyjną ;-) Cieszę się, że mam dopiero 25 lat i dość dużą rezerwę jajnikową więc teoretycznie jeszcze te 15-20 lat mam szansę, a wierzę, że w tym czasie skuteczność in vitro będzie rosnąć. Co prawda myślimy jeszcze o KD lub adopcji zarodka, ale sama nie wiem na dzień dzisiejszy, w którą stronę pójdziemy, to się wszystko tak dynamicznie zmienia, że ciężko powiedzieć ;-) A może nie będziemy musieli, bo kropek się wgryzł/wgryza i zaczął rosnąć... Ech jakoś takie czarne myśli mnie nieustannie nachodzą od początku przygotowań do kriotransferu, ale nie poddaję się - brakuje mi odwagi, żeby się poddać ;-) Co najwyżej zawiesimy nasze starania w przyszłym roku, bo będziemy startować z budową domu więc będę miała co innego na głowie. Nie wiem, sama nie wiem...

    Chociaż wiecie, dr Żak mówił, że musi się udać, bo to transfer pod specjalnym nadzorem był i mówił, że dr ma ze mną nie rozmawiać o dalszych stymulacjach ;-) Więc może ma rację!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 11:18

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 26 września 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA uda się zobaczysz ☺ Ale Wy mlodziutkie jesteście

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 września 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    MedA uda się zobaczysz ☺ Ale Wy mlodziutkie jesteście
    Właśnie :-)

    r9bzabd.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ