X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:06

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 1 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA, ja trzymam kciuki dalej. Zrób jutro sikańca i w poniedziałek rano tez, jak bedzie wyraźniejszy, znaczy, ze rosnie.
    Życze Tobie, aby blaska sie wgryzała, teoretycznie termin @ masz za kilka dni. Bądźmy dobrej mysli, ale gotowe na wszystko!
    Powodzenia!

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie będę robić sikańców, pójdę na tę betę w poniedziałek i tyle. Ale już dziś tak okresowo się czuję to może nie zdążę nawet się wybrać... Liloe wiesz ta beta powinna być dużo wyższa, jakby była koło tej 40 to byłaby nadzieja a tak to dupa. Ostatnio też było 12 w 7 dpt ;( trudno. Do 3 razy sztuka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:06

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 1 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda tak mi przykro! :( ale ja kciuki trzymam dalej. Kto wie, może jeszcze nie wszystko stracone. Bardzo Ci współczuję tych ciąż biochemicznych, oby ta okazała się jednak ta udana!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe chciałabym żebyś miała rację, ale po prostu już to przerabiałam 2 razy. Chciałabym się mylić, ale dziewczyny w 7 dpt mają już naprawdę piękne bety a nie takie niskie... Zobaczymy, nie ma co gdybać, ale następnym razem muszę się przyjrzeć tarczycy bo zauważyłam że szaleje jak tylko zarodek podejmuje próbę zagnieżdżenia ;/ i może stąd te problemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety się nie porównuje i tym nie ma co się sugerować. Znajoma miała betę ponad 200 12 dpo i miała biochemiczną. Czekamy do poniedzwiązku, ale z tym, że niska beta 7 dpt przesądza CB nie masz racji. Ja nadal trzymam kciuki

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej od wczoraj od 13 jestem mężatką;D
    Kolejne usg wskazuje że będzie parka bliźniak;**

    A 4.10 idę na jeden dzień do szpitala powiedzcie mi co zabrać, najpotrzebniejsze rzeczy??

    A 6.10 mam urodzinki^^

    agniecha88, antonna lubią tę wiadomość

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 1 października 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu - nic nie wspominałas - GRATULACJE! To teraz... miesiąc miodowy :) tylko za mocno z Malchami nie wariujcie :)
    Gratuluje tez parki.
    A dlaczego do szpitala, na połówkowe?
    Ja do szpitala zawsze biore wygodny dresik i w tym chodze, nikt mi jeszcze uwagi nie zwrócił, że mam nosic pizame i szlafrok to oczywiscie mam, ale na noc :)

    Natu93 lubi tę wiadomość

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Natu to dużo szczęścia u ciebie ostatnio! Gratuluję! ;) dr napisała że trzeba czekać bo to mrozak był a one się dziwnie potrafią zachowywać ale ja dziś naprawdę czuję jakbym za sekundę miała okres dostać więc nie mam wielkich nadziei, może następnym razem się uda w końcu...

    Natu93 lubi tę wiadomość

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo ślub to tak potajemnie;) dwa świadki dwa placki;)

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 października 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia czy polowkowe czy nie.
    Porostu jednodniowe badania tyle wiem

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 1 października 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu gratulacje!! Widzę ze się dzieje u Ciebie ;) Do szpitala to coś koniecznie do jedzenia weź bo we trójkę z głodu padniecie na szpitalnej diecie ;) A piżama o ile masz to weź taka sukienke- łatwiej na badanie będzie Ci iść.

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 października 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu wielkie gratulacje:-) szczęścia na nowej drodze życia:-)
    Ja do szpitala brałam taką koszulkę jakby t-shirt i legginsy, bluzę dresową. Gazete/książkę i telefon z internetem.

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 października 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wskazówki
    Jestem ciekawa co mi będą robic

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 1 października 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA bądź dobrej mysli może akurat maluszek da radę. Trzymam kciuki do poniedziałku za przyrost

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie. Zobaczymy, ale normalnie nie wierzę, że historia się po raz 3 powtarza! Ciekawe co dr na to powie, bo teraz już nie może tego zignorować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:06

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 1 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA ja tu nie widzę ciąży biochemicznej. Po pierwsze z mrozakami jest tak ze są spioszkami jest na forum dziewczyna co w 9 dpt miała ok 15 . Po drugie to ze czujesz ze zaraz dostaniesz @ to na ciąże. Ja miałam takie bóle ze patrzyłam kiedy przyjdzie ba byłam pewna ze właśnie dostałam potem okazało się ze to ciąża. Po trzecie musi teraz być dobrze koniec kropka.
    MedA a masz encorton ile go bierzesz?
    Natu wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 1 tabletkę rano i pół w południe. No w poniedziałek będzie dzień prawdy, ale znów się wybiorę do HCP bo raz, że chcę żeby wynik był porównywalny a dwa, że w moim laboratorium babeczki mi strasznie kibicują, bo wiedzą, że robimy in vitro a o tym podejściu nie przez to, że robiłam badania w sumie w medarcie i jakoś tak nie chcę, żeby wiedziały - no chyba, że się uda :)

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ