X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:06

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 1 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA, ja trzymam kciuki dalej. Zrób jutro sikańca i w poniedziałek rano tez, jak bedzie wyraźniejszy, znaczy, ze rosnie.
    Życze Tobie, aby blaska sie wgryzała, teoretycznie termin @ masz za kilka dni. Bądźmy dobrej mysli, ale gotowe na wszystko!
    Powodzenia!

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie będę robić sikańców, pójdę na tę betę w poniedziałek i tyle. Ale już dziś tak okresowo się czuję to może nie zdążę nawet się wybrać... Liloe wiesz ta beta powinna być dużo wyższa, jakby była koło tej 40 to byłaby nadzieja a tak to dupa. Ostatnio też było 12 w 7 dpt ;( trudno. Do 3 razy sztuka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:06

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 1 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda tak mi przykro! :( ale ja kciuki trzymam dalej. Kto wie, może jeszcze nie wszystko stracone. Bardzo Ci współczuję tych ciąż biochemicznych, oby ta okazała się jednak ta udana!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe chciałabym żebyś miała rację, ale po prostu już to przerabiałam 2 razy. Chciałabym się mylić, ale dziewczyny w 7 dpt mają już naprawdę piękne bety a nie takie niskie... Zobaczymy, nie ma co gdybać, ale następnym razem muszę się przyjrzeć tarczycy bo zauważyłam że szaleje jak tylko zarodek podejmuje próbę zagnieżdżenia ;/ i może stąd te problemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety się nie porównuje i tym nie ma co się sugerować. Znajoma miała betę ponad 200 12 dpo i miała biochemiczną. Czekamy do poniedzwiązku, ale z tym, że niska beta 7 dpt przesądza CB nie masz racji. Ja nadal trzymam kciuki

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej od wczoraj od 13 jestem mężatką;D
    Kolejne usg wskazuje że będzie parka bliźniak;**

    A 4.10 idę na jeden dzień do szpitala powiedzcie mi co zabrać, najpotrzebniejsze rzeczy??

    A 6.10 mam urodzinki^^

    agniecha88, antonna lubią tę wiadomość

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 1 października 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu - nic nie wspominałas - GRATULACJE! To teraz... miesiąc miodowy :) tylko za mocno z Malchami nie wariujcie :)
    Gratuluje tez parki.
    A dlaczego do szpitala, na połówkowe?
    Ja do szpitala zawsze biore wygodny dresik i w tym chodze, nikt mi jeszcze uwagi nie zwrócił, że mam nosic pizame i szlafrok to oczywiscie mam, ale na noc :)

    Natu93 lubi tę wiadomość

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Natu to dużo szczęścia u ciebie ostatnio! Gratuluję! ;) dr napisała że trzeba czekać bo to mrozak był a one się dziwnie potrafią zachowywać ale ja dziś naprawdę czuję jakbym za sekundę miała okres dostać więc nie mam wielkich nadziei, może następnym razem się uda w końcu...

    Natu93 lubi tę wiadomość

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo ślub to tak potajemnie;) dwa świadki dwa placki;)

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 października 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia czy polowkowe czy nie.
    Porostu jednodniowe badania tyle wiem

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 1 października 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu gratulacje!! Widzę ze się dzieje u Ciebie ;) Do szpitala to coś koniecznie do jedzenia weź bo we trójkę z głodu padniecie na szpitalnej diecie ;) A piżama o ile masz to weź taka sukienke- łatwiej na badanie będzie Ci iść.

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 października 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu wielkie gratulacje:-) szczęścia na nowej drodze życia:-)
    Ja do szpitala brałam taką koszulkę jakby t-shirt i legginsy, bluzę dresową. Gazete/książkę i telefon z internetem.

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 października 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wskazówki
    Jestem ciekawa co mi będą robic

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 1 października 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA bądź dobrej mysli może akurat maluszek da radę. Trzymam kciuki do poniedziałku za przyrost

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie. Zobaczymy, ale normalnie nie wierzę, że historia się po raz 3 powtarza! Ciekawe co dr na to powie, bo teraz już nie może tego zignorować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:06

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 1 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA ja tu nie widzę ciąży biochemicznej. Po pierwsze z mrozakami jest tak ze są spioszkami jest na forum dziewczyna co w 9 dpt miała ok 15 . Po drugie to ze czujesz ze zaraz dostaniesz @ to na ciąże. Ja miałam takie bóle ze patrzyłam kiedy przyjdzie ba byłam pewna ze właśnie dostałam potem okazało się ze to ciąża. Po trzecie musi teraz być dobrze koniec kropka.
    MedA a masz encorton ile go bierzesz?
    Natu wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 1 tabletkę rano i pół w południe. No w poniedziałek będzie dzień prawdy, ale znów się wybiorę do HCP bo raz, że chcę żeby wynik był porównywalny a dwa, że w moim laboratorium babeczki mi strasznie kibicują, bo wiedzą, że robimy in vitro a o tym podejściu nie przez to, że robiłam badania w sumie w medarcie i jakoś tak nie chcę, żeby wiedziały - no chyba, że się uda :)

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ