X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 13 października 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neyta my też wchodzilismy razem, raczej nie widziałam żeby tam ktoś osobno wchodził. Tez mielismy wywiad, ale nie pamiętam czy miałam badanie. Na pewno dostałam górę badań do zrobienia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wchodzę sama ;-) Nie czuję potrzeby, żeby mężu się za mną ciągnął a i on również nie za bardzo się do tego pali, ale jak chcesz wchodzić z partnerem to nie ma problemu ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari w ciąży nie miałam, ale nie w ciąży się nie leczy

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 13 października 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda jak mąż nie czuje tego to faktycznie lepiej mu odpuścić ;) a jak Twoje badania? Masz już jakieś wyniki? Widziałaś się w końcu z p dr? Z tego co dr Zak mówił to jada w jakąś służbową podróż żeby się podszkolić to może i Twój przypadek będą mieli z kim poruszyc- trzymam kciuki!

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 13 października 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neyta my poszliśmy z mężem razem. Najpierw pani doktor przejrzała wszystkie nasze wyniki i wypytała o różne rzeczy, a potem miałam USG i pobranie próbek na posiewy w kierunku bakterii różnych. Cytologii nie miałam, bo moja ostatnia była jeszcze ważna. No i dostaliśmy skierowanie na różne badania, które w większości zrobiliśmy u nich na miejscu.

    Czyli wychodzi na to, że faktycznie jadą na konferencję tak jak mi koleżanka mówiła, a nie na jakieś wakacje :D

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Neyta Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny! Trzymam kciuki za Was wszystkie. Oby Doktorostwo podszkoliło się porządnie, aby byli w stanie pomóc każdej z nas ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybirth wrote:
    Meda jak mąż nie czuje tego to faktycznie lepiej mu odpuścić ;) a jak Twoje badania? Masz już jakieś wyniki? Widziałaś się w końcu z p dr? Z tego co dr Zak mówił to jada w jakąś służbową podróż żeby się podszkolić to może i Twój przypadek będą mieli z kim poruszyc- trzymam kciuki!

    Tzn. pewnie gdybym mu powiedziała, że ma ze mną wejść to by wszedł, ale bardziej ja tego nie czuję niż on ;-) W każdym razie teraz będziemy razem wchodzić, bo jestem ciekawa co nam powie i jak dalej potoczy się nasze leczenie. Nie wizyty nie miałam, jestem zapisana na 1 listopada i zobaczymy, ale nawet mogłam sobie godzinę wybrać więc maksymalnie dużo dziewczyn wrzucili na tego 31, a 1 mają pewnie względny luz ze względu na święto a potem od 2 znów zadyma... No oby się poduczyli i coś wymyślili słusznego ;-)

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 13 października 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na wszystkich wizytach zawsze razem, gabinet doktora urządzony komfortowo, w razie badan, parawan wszystko zasłania, maz nie powinien byc skrępowany :)
    Czyli doktorzy jadą razem :)

    Mi dr Zak powiedział, ze na czas urlopów opiekę nad pacjentkami przejmuje dr Szymański, wiec w razie W chyba śmiało mozna do dr Szymańskiego uderzać.

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 13 października 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa mi pani dr też powiedziała, że spokojnie w razie awarii (oczywiście nie przewidujemy) są pozostali trzej lekarze :-) i mi tak np. ustaliła wizyty, że akurat mam Szymańskiego 20go.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:58

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 13 października 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzegorz Kruszyński

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy po cyklach stymulowanych, późniejsze cykle są jakieś rozregulowane? Trochę się zastanawiam, bo zawsze miałam cykl równe 30 dni. W poprzednich cyklach brałam puregon i ostatni był mega krótki, a ten z kolei trwa już 35 dni i @ nie widać. ( w tym cyklu nie brałam nic oprócz witamin)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 15:21

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 13 października 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opinie ma dobre widzę :)

    Aina
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 13 października 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, a brałaś Puregon w celu IVF? Miałaś moze przed stymulacja podany zastrzyk na wyciszenie Decapeptyl Depot?

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniejsze cykle były naturalne, ale w ostatnim miałam za dużo pęcherzyków i w tym nie miałam puregonu.
    Do IVF podchodzę po urlopie dr.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnego zastrzyku na wyciszenie nie dostałam.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 13 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze test warto zrobić?
    U mnie przy stymulacji @ przychód ila wcześniej.

    Aina
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 13 października 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo moze owu była pózniej...

    Aina
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 13 października 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam w klinice i tak cicho tam. Przyjmowal tylko Szymański i czekalam ponad godzinę. Ale z maluszkiem wszystko dobrze, wszystkie pomiary ok. Batonika wzielam ze sobą ale się nie przydał bo maly byl bardzo ruchliwy. No i odebralismy test Nifty i wiemy ze wszystko dobrze i będziemy mieć chłopaka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 17:17

    MedA, antonna lubią tę wiadomość

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 13 października 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaNata wielkie gratulacje zdrowego synusia :-)

    r9bzabd.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ