X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 3 października 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w końcu jutro idę na wizytę w 3 dc 🙉 mam nadzieję że badania wyjda ok i usg również, że wszystko pójdzie po mojej myśli i zaczniemy przygotowanie do IUI 🙈😍😊 oby!! Trzymajcie kciuki dziewczyny!

    Anulas lubi tę wiadomość

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 3 października 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Ja w końcu jutro idę na wizytę w 3 dc 🙉 mam nadzieję że badania wyjda ok i usg również, że wszystko pójdzie po mojej myśli i zaczniemy przygotowanie do IUI 🙈😍😊 oby!! Trzymajcie kciuki dziewczyny!
    Trzymamy kciuki :) o której masz wizytę? Ja też jutro jadę na pierwsze usg po transferze 🙊

    Mysza1986, Magnetyczna, Dalia90 lubią tę wiadomość

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 3 października 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to super również trzymam kciuki ❤️❤️😊
    Ja mam wizytę o 11 albo o 20 (jeszcze jestem z nimi w kontakcie hehe) wszystko zależy od wyników itp bo będę kombinować, załatwiać zobaczymy co mi z tego wyjdzie....a Ty o której masz?ja myślałam że to krwawienie po tab mi się rozkręci bo wczoraj tylko rano miałam a później cały dzień to bardziej brudzenie...dzisiaj też brudzenie ale mam nadzieję że to tak po tab ma być i normalne, że na usg przez to nie wyjdą jakieś nieprawidłowości 🤔

    Dziewczyny a powiedzcie jeszcze jakie są dobre wyniki badań hormonów w 3dc do IUI??🤔 żebym wiedziała czy w ogóle iść na wizytę jak odbiorę i zobaczę wyniki, a lekarz by mi nie odpisywał....
    Progesteron chyba ok 1?
    Estradiol do 60?
    a LH I FSH??
    Catlady wrote:
    Trzymamy kciuki :) o której masz wizytę? Ja też jutro jadę na pierwsze usg po transferze 🙊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:28

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 3 października 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Ja weszłam do niego z immunoglobuliną, bo miałam w tym specjalnym opakowaniu dla leków, które trzyma się w lodówce, a przed wizytą u Sz czekałam na pielęgniarkę, która się nie pojawiła i dr pyta mi się co to jest to mu powiedziałam 😉 To zostałam zabita wzrokiem, że chyba nie oczekuje, że on mi to poda, bo on nie jest od tego 😉 No w sumie nie oczekiwałam- to po co pytał🙈😉
    Także do niego najlepiej wejść powiedzieć dzień dobry i od razu położyć się na badanie, całe badanie przemilczeć i dopiero na koniec przed wyjściem dr pyta się czy są pytania do dzisiejszego badania to ewentualnie je zadać😉
    Ale też nie pytać o zbyt wiele, bo to też nie za dobrze. 😆 Mimo tej atmosfery grozy w gabinecie to są trzy najlepsze USG w całej ciąży, przynajmniej według mnie.

    Niezapominajka, kciuki. 🙂

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 3 października 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Ale też nie pytać o zbyt wiele, bo to też nie za dobrze. 😆 Mimo tej atmosfery grozy w gabinecie to są trzy najlepsze USG w całej ciąży, przynajmniej według mnie.

    Niezapominajka, kciuki. 🙂
    Prawda prawda 😊 cudownie słuchać jak dr mówi „tu są rączki Maluszka i 5 paluszków- wszystko prawidłowo itp itd” 🥰

    diversik89 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 3 października 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna wrote:
    Panie z rejestraci wystawią zwolnienie do kolejnej wizyty więc Sz się nie pytaj bo pewnie zabije Cię spojrzeniem 😁

    Edit: o ewentualne recepty też lepiej nie pytaj. Mi powiedział, że nie jest od tego i mam iść do lekarza prowadzącego. Więc wtedy Panie z rejestracji poprosiły Z o receptę na clexane.

    o ho ho to słyszę, że przyjemniaczek z tego naszego dr SZ :D
    no to juz się doczekać nie mogę !
    dobrze że piszecie że to przez brzuch bo pewnie z przyzwyczajenia bym gacie ściągnęła :D coś jeszcze trzeba wiedzieć ?

    diversik89 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 3 października 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    o ho ho to słyszę, że przyjemniaczek z tego naszego dr SZ :D
    no to juz się doczekać nie mogę !
    dobrze że piszecie że to przez brzuch bo pewnie z przyzwyczajenia bym gacie ściągnęła :D coś jeszcze trzeba wiedzieć ?
    Gacie też ściągniesz u niego😋
    Dr jak się wejdzie nie każe się przebierać tylko od razu położyć na badanie, dopiero jak skończy badać przez brzuch to każe iść się przebrać w niebieska spódniczkę i opróżnić pęcherz i wtedy bada dopochwowo- mierzy szyjkę i patrzy dodatkowo na maluszka jakby nie dojrzał czegoś przez brzuch 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:55

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 3 października 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diversik89 wrote:
    Kochane, zwolnienie lekarskie mam do 07.10 czyli do badań prenatalnych u dr Sz.
    Czy dr przedłuży mi zwolnienie lekarskie bez problemu, czy muszę pisać do dr Ż ?


    Mi Panie z rejestracji mówiły że jak będę na prenatalnych u Sz to zostanie mi wystawione zwolnienie na niego A jak będę później na wizycie u dr Kru to zwolnienie zostanie wystawione na Kru. Bedzie ciaglosc zwolnień.
    Także nie martw się! 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:56

    diversik89 lubi tę wiadomość

  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 3 października 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Gacie też ściągniesz u niego😋
    Dr jak się wejdzie nie każe się przebierać tylko od razu położyć na badanie, dopiero jak skończy badać przez brzuch to każe iść się przebrać w niebieska spódniczkę i opróżnić pęcherz i wtedy bada dopochwowo- mierzy szyjkę i patrzy dodatkowo na maluszka jakby nie dojrzał czegoś przez brzuch 😉

    Rany jak dobrze Was mieć i wspaniale że nas instruujecie! Ja tez bym pewnie gacie od razu ściągala z przyzwyczajenia😂

    Przeraża mnie ten dr Sz, groza Medartu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:05

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • iMonia Autorytet
    Postów: 539 837

    Wysłany: 3 października 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Ja weszłam do niego z immunoglobuliną, bo miałam w tym specjalnym opakowaniu dla leków, które trzyma się w lodówce, a przed wizytą u Sz czekałam na pielęgniarkę, która się nie pojawiła i dr pyta mi się co to jest to mu powiedziałam 😉 To zostałam zabita wzrokiem, że chyba nie oczekuje, że on mi to poda, bo on nie jest od tego 😉 No w sumie nie oczekiwałam- to po co pytał🙈😉
    Także do niego najlepiej wejść powiedzieć dzień dobry i od razu położyć się na badanie, całe badanie przemilczeć i dopiero na koniec przed wyjściem dr pyta się czy są pytania do dzisiejszego badania to ewentualnie je zadać😉

    Normalnie się go boje !!!! Ciekawe co to jutro będzie ja nie dam rady nie gadać nie pytać !!!😊

    1.2004 Junior :)
    12.2018 laparoskopia endometrioza
    02.2019 ciąża naturalnie na clo (*)
    04.2019 poronienie
    07.2019 (PUREGON I OVITRELLE)❤️
    13 dpo Beta 53,6
    15 dpo Beta 210,9
    24 dpo Beta 9266,0
    27 dpo Beta 16678,0❤️
    04.2020 Laura Zofia❤️

    https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hdcud95ch.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 3 października 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iMonia wrote:
    Normalnie się go boje !!!! Ciekawe co to jutro będzie ja nie dam rady nie gadać nie pytać !!!😊
    Oj dasz 😁 jak zobaczysz poważną minę doktora, zresztą on sam Ciebie poinstruuje czego masz nie robić😋 A Ty będziesz patrzeć jak zaczarowana w monitor na maleństwo🥰

    iMonia lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iMonia wrote:
    Normalnie się go boje !!!! Ciekawe co to jutro będzie ja nie dam rady nie gadać nie pytać !!!😊
    Dasz rade uwierz ,On tak na mnie zadzialal ,ze jak pozniej sie przenioslam do mojego gina i mi robil te kluczowe usg to jak sie pytal w trakcie czy na ten moment cos wyjasniamy,czy mam jakies pytania watpliwosci aby isc dalej to krecilam glowa ,ze nie bo mialam zakodowane aby sie nie odzywac XD ,i troche mi zajelo ,az mi minelo .

    mao, Emma_, Dalia90, iMonia, Mysza1986, Malina28. lubią tę wiadomość

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 3 października 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Dasz rade uwierz ,On tak na mnie zadzialal ,ze jak pozniej sie przenioslam do mojego gina i mi robil te kluczowe usg to jak sie pytal w trakcie czy na ten moment cos wyjasniamy,czy mam jakies pytania watpliwosci aby isc dalej to krecilam glowa ,ze nie bo mialam zakodowane aby sie nie odzywac XD ,i troche mi zajelo ,az mi minelo .
    😂🤣😂🤣😂🤣

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 3 października 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie bójcie się. Jakby nie patrzeć to on jest tam dla nas, a nie my dla niego. 🙂

    Mera, iMonia, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 3 października 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna wrote:
    Nie smarować brzucha 3 dni wcześniej. Wyłaczyć telefony i w trakcie badania nie zadawać pytań.

    Ja tylko kiwałam głową albo mruczałam "aha", "ok".

    Ogólnie badanie do najprzyjemniejszych nie należy bo dr jeździ mocno głowicą po brzuchu. Ale za to dużo opowiada o maluszku.
    Nie wolno też rzuć gumy i czepia się jak mąż ma folijkę A nie te niebieskie ochraniacze ;)

    Mera, iMonia lubią tę wiadomość

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • A gustu Ekspertka
    Postów: 225 87

    Wysłany: 3 października 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka wrote:
    Oczywiscie że możesz😊 My tu to już chyba żadnych tajemnic nie mamy😉
    Tak. Mamy z mężem syna. Z jego poczęciem nie było problemów. Mogę nawet rzec że to była taka ciąża nie do końca planowana😉 Jak widać trafiło się jak ślepej kurze ziarno...
    Widzisz, każdy ginekolog właśnie mówi że sytuacja jest dziwna i każdy rozkłada ręce. Dziecko mamy, zero problemów zdrowotnych, idealne badania, zdrowy, aktywny tryb życia, owulacje zawsze w punkt, idealna wg BMI waga, a nawet ivf nie wychodzi. Ja już przeczytałam wszystko o badaniach, możliwościach, medycynie naturalnej, wspomaganym rozrodzie (nieznosze tego określenia), zielarstwie, różnych "czary-mary" itd. Nie planuję się już leczyć ani kolejnych ivf bo nie widzę w tym sensu.
    Adopcja dla mojego męża nie wchodzi w grę... Rozmawialiśmy o tym wielokrotnie. A mnie serce boli że przyjdzie czas kiedy mój syn zostanie sam na świecie. Zresztą teraz jestem już w takim dole (chyba nawet na dnie kanionu) że nie jestem pewna jak to wszystko zniesie mój związek więc i tak to nie ma sensu. Czuję się (przepraszam, że to piszę na takim forum) wybrakowanym towarem. W mojej rodzinie jestem jedyną taką. Robię dobrą minę do złej gry. Tak jak pisałam nikt nie wie co się u nas dzieje w tym temacie. Wszyscy mnie namawiają na drugie dziecko bo gdzie jedynak??! Jestem samolubem patrzącym na własną wygodę podobno, bo dziecko co roku pisze list do Mikołaja o braciszka.
    Do dr Ż już nawet nie dzwonie. Bo co on mi zaproponuje... kolejne ivf? Zreszta jak go powiadomiłam o negatywnej becie napisał tylko: "Prosze odstawic leki"... Jakaś średnia reakcja jak na tyle lat leczenia u niego, tyle wizyt i wydanych pieniędzy...

    Skąd ja to znam mój mały nawet jak ma urodziny i dmucha świeczkę to życzy sobie braciszka lub siostrzyczke😦

    📍Niedoczynność tarczycy
    📍MTHFR_c677Thetero
    📍29.10.2019 iui 😟
    📍10.01.2020 udało się ❤
    Jezu ufam tobie. Ty się ty zajmij.

    860ianli7vtdwtrl.png
  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 3 października 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Mysza- super wiesci :)

    Alu - jak tam u Ciebie i Malutkiej po dzsiejszym badaniu ?

    AnkaBe - ja nie robilam ani Pappy ani hormonow po badaniu zorodkow.
    Próbuję nadrobić posty bo tyle tego naprodukowałyście!!!
    Ja wczoraj miałam pierwsze ktg. Prawie godzinę siedziałam i przyszedł dr Sz zerknąć czy wszystko w porządku. Malutkiej średnie tętno 141 wyszło, raz jak uciekła chyba to bardzo spadło aż byłam przerażona. Wszystko ok!!! Teraz z niecierpliwością czekam na poniedziałek i zobaczymy jak kontrola masy i w ogóle co dr K powie na tą moją sytuację. Wczoraj była jeszcze u mnie położna i trochę mnie uspokoiła więc już mi lepiej i poukładane na ten moment w głowie. Hemoglobina mi też podskoczyła więc ciągniemy dalej. Ja teraz marzę o skończeniu 34 tygodnia i 2000 gram Emilii, a potem wyznaczę sobie nowe cele ;)

    Za dużo, Mera, mao, Mysza1986, Malina28. lubią tę wiadomość

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 3 października 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ile kosztują leki do IUI?
    Z tego co czytałam to są 3 refundacje, korzystalyscie z refundacji czy płacilyscie całe sumy?
    Ja weszłam przed chwilą do apteki w moim mieście to babka mówi :,, ale proszę Pani to są bardzo drogie leki, u nas pani tego nie dostanie....🙉🙈", więc od razu lepiej zaopatrzę się w Poznaniu.....
    My planujemy skorzystać z refundacji, to DOPIERO pierwsza IUI i mam nadzieję że jedyna więc....hmm🤔 doktor pewnie będzie mówił że lepiej zostawić refundacje na in vitro ale póki co tak daleko to ja nie patrze...żyje chwila 😒🙄🙃

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 3 października 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Dziewczyny a ile kosztują leki do IUI?
    Z tego co czytałam to są 3 refundacje, korzystalyscie z refundacji czy płacilyscie całe sumy?
    Ja weszłam przed chwilą do apteki w moim mieście to babka mówi :,, ale proszę Pani to są bardzo drogie leki, u nas pani tego nie dostanie....🙉🙈", więc od razu lepiej zaopatrzę się w Poznaniu.....
    My planujemy skorzystać z refundacji, to DOPIERO pierwsza IUI i mam nadzieję że jedyna więc....hmm🤔 doktor pewnie będzie mówił że lepiej zostawić refundacje na in vitro ale póki co tak daleko to ja nie patrze...żyje chwila 😒🙄🙃
    Niezapominajko puregon kosztuje z refundacją około 40 złotych. Jak wpiszesz w Google to też się tego dowiesz. Ja wrzucałam tutaj też nie raz jaki jest koszt IUI dokładnie rozpisany. Trzeba liczyć około 1800-2000 zł. Poszukaj w historii jak interesuje Cię dokładnie, bo czasem mam wrażenie że Ty wcale nie czytasz co my tutaj piszemy...

    Antonina, Za dużo, Mera, Dalia90, Maggy, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 3 października 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie jeszcze jakie są prawidłowe wyniki badań hormonów w 3dc do IUI według lekarzy z medartu?🤔 żebym wiedziała czy w ogóle iść na wizytę jak odbiorę i zobaczę wyniki, a lekarz by mi nie zdążył odpisac, bo mówił że jak wyniki kiepskie to żeby nie przychodzić więc po co w takim razie bym miała na wizytę iść i płacić ...
    Progesteron chyba ok 1?
    Estradiol do 60?
    a LH I FSH??
    Wiecie może??🤔

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
‹‹ 1656 1657 1658 1659 1660 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ