X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 10 października 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda2017 wrote:
    Kinga25 wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Mam kilka pytań o wózek 😊


    Na temat wózka dla bliźniaków tez chętnie poczytam :) jak trochę potestujecie to się do Was może odezwę i coś doradzicie ;)

    Dziewczyny a prof B w medarcie czym się zajmuje? On tez prowadzi ciaze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 13:38

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 10 października 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Emma - my chodzimy do dr Brazert Krystyny i polecam jak najbardziej sie da ,zna sie na dzieciach i ich problemach .:) Zawsze pomocna:)

    Martus - Twoj synek to juz klopsik,my juz tez mamy Zosia 3523g i Bianka 3387g ,jest co nosic Ci powiem jak je razem biore .:)
    Ciesze sie ,ze u Was wszystko dobrze :)


    Kochane noszę trochę bo czasami sama lubię jego zapach i bliskość ale tak ogólnie kupiłam wypasiony Bujak 4moms..stwierdziłam że należy mi się chwila dla siebie mały ma 4800g już więc noszenie cały czas nie wchodzi w grę 😋

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta12 wrote:
    Kochane noszę trochę bo czasami sama lubię jego zapach i bliskość ale tak ogólnie kupiłam wypasiony Bujak 4moms..stwierdziłam że należy mi się chwila dla siebie mały ma 4800g już więc noszenie cały czas nie wchodzi w grę 😋

    Oj tam oj tam - moja ma 5500 g i noszę ją w kółko, bo uwielbia chodzić po mieszkaniu i słuchać opowieści co jest czym i do czego służy. Ręce mam umięśnione jak nigdy :D

    My mamy Babybjorna, ale jeszcze nie wkładam w niego córci, uważam, że jest za wcześnie. A polecasz ten 4Moms? Tylko on chyba dużo miejsca zajmuje, prawda?

  • Apolonia87 Ekspertka
    Postów: 171 181

    Wysłany: 10 października 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam tylko tyle dziewczyny, że szpital Św Rodziny w ostatnim czasie też był często zamknięty. To znaczy co 2-3 dni. To było od 26 września do 8 października. Moją kumpele uratowało tylko to że pojechała z 5 cm rozwarciem, dlatego jej nie odesłali.
    Ja chcę tam trafić, ale trochę się obawiam, że mnie odeślą. Oby nie😜😁😁

    Starania od 2015 r. Metodą prób i błędów
    Hiperprolaktynemia.
    AMH 0,97
    3× IUI nieudane
    INF 01.2019 MedArt d. Ż
    8dpt beta 75,71
    9dpt beta 143,79
    26dpt ❤
    Czekamy na córeczkę ❤
    Nie zwycięża tylko ten kto nie walczy.
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 10 października 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Martus super ,ze sie odezwalas :)

    My juz zapominamy z coreczkami o wczesniactwie ,kazdego dnia daja tyle radosci swoim usmiechem i tym ,ze poprostu sa ,cale ,zdrowe ,chyba trafily mi sie aniolki,ladnie spia ,jedza,sa voraz bardziej ciekawe swiata ,wczoraj bylysmy na naszym pierwszym wspolnym spacerku <3 , czasem sa dni turbo mlynu ,ale jeden usmiech wynagradza cale smeczenie :) A jak u Ciebie i Filipka ??:)

    Ja zrobilam wlasnie to co napisala Antonna ,i pomimo ,ze ta ciaza byla jazda bez trzymanki przez caly czas jej trwania czulam sie bezpiecznie, doktor robil tez mi CC za co bede mu wdzieczna do konca zycia bo myslalam ,ze umre ze strachu o dziewczynki tej nocy ,nikt sie nie wpierniczal do mojego leczenia ,ewentualnie jak doktor byl na urrolpie to bylam pod opieka jego kolegi ,ale tez trzymal reke na pulsie caly czas moglam na Niego liczyc ,
    Jak za kilka lat wrocw na transfer sam do Medart to tez jak sie uda wroce do mojego lekarza na prowadzenie ciazy . ,
    A u kogo prowadziła ciążę?

    bv5tg9v.png
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 10 października 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baileys wrote:
    Oj tam oj tam - moja ma 5500 g i noszę ją w kółko, bo uwielbia chodzić po mieszkaniu i słuchać opowieści co jest czym i do czego służy. Ręce mam umięśnione jak nigdy :D

    My mamy Babybjorna, ale jeszcze nie wkładam w niego córci, uważam, że jest za wcześnie. A polecasz ten 4Moms? Tylko on chyba dużo miejsca zajmuje, prawda?

    Wiesz moim zdaniem to jest zgrabny Bujak...powiem tak ma kilka opcji bujania do tego szumy jak w misiu szumisiu...jest naprawdę dobry trochę kosztuje i to jest minus jedyny ale jest też bardzo bezpieczny...mozna kupić bujaki za 1/3 ceny ale ja od 7 mc ciąży sprawdzałam co i jak i naprawdę jestem w temacie i to był najlepszy jak dla mnie wybór na naszym rynku ...A myślę że Bujak długo nam posłuży A jak nie nam to moja siostra go odziedziczy więc straty nie będzie 🤗🤗😉 trochę się zgapilam bo widziałam że wiara wystawia na olx używane,tylko że nawet za używane liczą sobie około 700 zł niby połowa ceny ale jak na Bujak po kimś to jest trochę...

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 10 października 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apolonia87 wrote:
    Powiem Wam tylko tyle dziewczyny, że szpital Św Rodziny w ostatnim czasie też był często zamknięty. To znaczy co 2-3 dni. To było od 26 września do 8 października. Moją kumpele uratowało tylko to że pojechała z 5 cm rozwarciem, dlatego jej nie odesłali.
    Ja chcę tam trafić, ale trochę się obawiam, że mnie odeślą. Oby nie😜😁😁
    Czyli trzeba jechać w odpowiednim momencie 😉jak za wcześnie to odeślą, a jak za późno się wyruszy to jeszcze poród odbędzie się w samochodzie 😂

    Apolonia87 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    A u kogo prowadziła ciążę?
    My jestesmy spod ;skrzydel ; dr Macieja Brazerta :)

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 10 października 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi dlaczego wszędzie jest takie parcie na normalny poród?

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 10 października 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baileys wrote:
    My mamy Babybjorna, ale jeszcze nie wkładam w niego córci, uważam, że jest za wcześnie. A polecasz ten 4Moms? Tylko on chyba dużo miejsca zajmuje, prawda?


    4Moms to bajka ! :) Marc dużo czasu w nim spędzała, spała, bawiła się (podobno to nie zdrowe, ale moje dziecko żyje i ma się dobrze ;) ).
    Zajmuje tyle samo miejsca co każdy inny bujak.

    Marta12 lubi tę wiadomość

    klz9krhmyflvohw4.png
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 10 października 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    4Moms to bajka ! :) Marc dużo czasu w nim spędzała, spała, bawiła się (podobno to nie zdrowe, ale moje dziecko żyje i ma się dobrze ;) ).
    Zajmuje tyle samo miejsca co każdy inny bujak.

    Wszystko już jest niezdrowe...😋ja małego daje naprawdę na chwilę jak muszę coś zrobić trudno nie mam wyjścia on i jak spokojnie chce zjeść...zazwyczaj tam zaśnie przenosze go do łóżeczka i wtedy mam chwilę dla siebie 😆🤗🤗😍

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    A powiedzcie mi dlaczego wszędzie jest takie parcie na normalny poród?
    Mi to doktor tlumaczyl tak , CC jest to zabieg operacyjny i mozliwosc wiekszych powiklan, czy komplikacji ,dlatego jest preferowany porod silami natury .

    Malina28. lubi tę wiadomość

  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 10 października 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Mi to doktor tlumaczyl tak , CC jest to zabieg operacyjny i mozliwosc wiekszych powiklan, czy komplikacji ,dlatego jest preferowany porod silami natury .

    Kinga ma rację, coraz więcej osób podchodzi do cc jak by to było naturalne ...Ale tak nie jest i ja coś o tym wiem kilka lat temu miałam ciążę pozamaciczna byłam otwierana itd ...więc mam Blizne jak po cc identyczna,i niestety pamiętam że dochodziłam do siebie długo, bo przecież to operacja...teraz rodzilam naturalnie i 2 h po porodzie już zajmowalam się małym...różnica jest i to spora...oczywiście jest dużo kobiet które muszę mieć cc ja też miałam mieć że względu na ciśnienie, cukrzycę, ale nikt zaleceń med artu w szpitalach nie wykonuje ale to już inny temat...W sumie może dobrze ,chociaż w tamtej chwili też bardzo chciałam cc ale to czysty strach i tyle ...wiem wiem że po PN też są czasami powikłania.

    Malina28., kinga25 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 10 października 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Ja nie wiem jak to u mnie bedzie. Oby szybko 😄🙈 tyle tu piszecie o tych szpitalach ze prawdopodobnie bede chciała rodzic u siebie w mieście. Oby tylko Z nie naciskał. Ja mam do poznania daleko a szpital pod nosem. A kiedy Wam dr robił wszystkie badania które szpitale wymagają. Mi Z powiedział ze po 36 tyg ale czy to nie za późno?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jak to jest ? Czy najpierw miałyście inseminacje przed ewentualną próba in vitro ? Jestem pacjentką dr B, proponuje inseminacje, dr Ż po konsultacji wyników partnera mówi żeby się nie cackać i od razu in vitro i nie wiem kogo słuchać 😐

    Jestem zdrowa, po wszystkich badaniach, łącznie z drożnością itd itp. Ale jestem w okolicy 35 i słabsze parametry nasienia mamy , tyle 😒

    Piszcie jak to było u Was 💁🏻‍♀️😗

  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 10 października 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza wrote:
    Kochane, jak to jest ? Czy najpierw miałyście inseminacje przed ewentualną próba in vitro ? Jestem pacjentką dr B, proponuje inseminacje, dr Ż po konsultacji wyników partnera mówi żeby się nie cackać i od razu in vitro i nie wiem kogo słuchać 😐

    Jestem zdrowa, po wszystkich badaniach, łącznie z drożnością itd itp. Ale jestem w okolicy 35 i słabsze parametry nasienia mamy , tyle 😒

    Piszcie jak to było u Was 💁🏻‍♀️😗


    Ja miałam 4iui przed ivf.
    Ale jest szereg przypadkow które pokazują IUI, może się udac, wiec chociaż raz bym spróbowała ;) Ale ważne są tu tez parametry nasienia-czy w ogóle rokują. A co dr B na to ze dr Z powiedział ze lepiej od razu ivf?

    Luluiza lubi tę wiadomość

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie byłam u B , bo to świeża sprawa wiec dopiero będziemy dywagować 😊 jestem za tym żeby najpierw spróbować prostych metod, ale nie wiem do końca z jakim realnym powodzeniem one się wiążą 🙃 chciałam tutaj poczytać prawdziwe przypadki ❤️❤️❤️

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 11 października 2019, 02:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza wrote:
    Jeszcze nie byłam u B , bo to świeża sprawa wiec dopiero będziemy dywagować 😊 jestem za tym żeby najpierw spróbować prostych metod, ale nie wiem do końca z jakim realnym powodzeniem one się wiążą 🙃 chciałam tutaj poczytać prawdziwe przypadki ❤️❤️❤️
    My najpierw próbowaliśmy 2xIUI, dopiero potem IVF- tak radziła dr K 😉 U nas IUI się nie powiodła, ale jest tutaj dużo dziewczyn, które są w ciąży lub mają już bobasy na świecie dzieki IUI.
    Ogólnie jeżeli w 3 dc hormony itp są OK i nie wyjdą jakieś niespodzianki po drodze to IUI to szybka sprawa- tracicie najwyżej 2 cykle.

    Luluiza lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Niki345 Autorytet
    Postów: 5415 6785

    Wysłany: 11 października 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, po stymulacji zostały mi 3 zastrzyki Mensinorm 75 (to samo co Menopur 75), chętnie odsprzedam taniej (kontakt priv)

    gNtjp2.png
    🔹Rocznik 83', starania od 2018, AMH 1,62 ng/ml
    ▪️PAI-1 4G hetero ▪️NK 19% ▪️ HLA-I dodatnie

    2018.11 IUI - 11tc [*]
    2019.04 IUI - 5 tc [*] [*] bliźniaki
    2019.10 IVF: 15 oocytów, 10 MII, 7 blastek w 5 dobie
    (5 klasy A, 2 klasy B )
    2019.10 FET 1x 🍀 4 tc [*]
    2019.11.29 FET 2x 🍀🍀
    BETA: 5dpt 2,61; 7dpt 44,9; 10dpt 204,0; 13dpt 716,6
    2019.12.17, 18 dpt - są ❤️❤️
    2019.12.24, 25 dpt - 6tc [*] ❤️💔
    2020.07.25, 36tc+6, poród, 3320gr, 56cm ♂️👣

    ▪️🍀🍀🍀🍀 nadal na zimowisku

    Prowadzę stronę:
    👉www.mamapoinvitro.pl
    gdzie zbieram nasze doświadczenia odnośnie starań oraz historie forumowych Staraczek (są wyjątkowe, szkoda żeby zniknęły w odmętach Internetu). Jeżeli chciałabyś, abym dodała również Twoją lub masz jakieś uwagi pisz śmiało [email protected] 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Ja nie wiem jak to u mnie bedzie. Oby szybko 😄🙈 tyle tu piszecie o tych szpitalach ze prawdopodobnie bede chciała rodzic u siebie w mieście. Oby tylko Z nie naciskał. Ja mam do poznania daleko a szpital pod nosem. A kiedy Wam dr robił wszystkie badania które szpitale wymagają. Mi Z powiedział ze po 36 tyg ale czy to nie za późno?
    Malinka ,jak ciaza przebiega prawidlowo to te wszystkie wymagane badania robi sie na samej koncowce aby byly aktualne dokladnie nie wiem jak to jest w pojedynczej ,ja sie tym nawet nie interesowalam mi doktor mowil ,ze jak przyjdzie na to pora to zrobimy;) .Wiadomo ,ze jak cos by sie zaczelo dziac to pewnie przyspieszaja ,zaleznie od sytuacji .

    Malina28. lubi tę wiadomość

‹‹ 1681 1682 1683 1684 1685 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ