Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 29 października 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no najwyżej może dogadam się z lekarzem na 2 albo 4 dc🙉😳
    bdziągwa wrote:
    To zostaje polna szpital. Tylko wynik trzeba odebrać osobiście po 15 na oddziale.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 29 października 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to nie ma jakiejś dużej różnicy czy zrobię badania w 2 albo 4 dc zamiast w 3? Wiecie może? Nie chciałabym lekarzowi za dużo truć 🙉🙄😳

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 337

    Wysłany: 29 października 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Czy to nie ma jakiejś dużej różnicy czy zrobię badania w 2 albo 4 dc zamiast w 3? Wiecie może? Nie chciałabym lekarzowi za dużo truć 🙉🙄😳
    U mnie to była różnica 1 dnia bardzo duża. Aż dr K się zdziwiła że tak może się zmienić. Najlepiej zapytać się lekarza. Odcrazu jak dostaniesz okres napisz smsa.

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 337

    Wysłany: 29 października 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie.....I chyba jeszcze jestem w szoku....bo z rodziny 2+1 od razu wskakujemy w wielorodzinna...mamy dwa ❤❤

    Ruda2017, truskawka26, nick nieaktualny, Mera, olka_sz, niezapominajka12345, nick nieaktualny, Anulas, Paulina Nessa, Dalia90, Malina28., Mamka92, Angel9306, Mysza1986, Antonina, Catlady, Alu_87, ipla, antonna, nick nieaktualny, iMonia, diversik89, Ainaa lubią tę wiadomość

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
  • Ruda2017 Autorytet
    Postów: 421 412

    Wysłany: 29 października 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bdziągwa wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie.....I chyba jeszcze jestem w szoku....bo z rodziny 2+1 od razu wskakujemy w wielorodzinna...mamy dwa ❤❤
    Witaj w klubie !
    Super, gratuluję ❤❤
    Miałaś podany jeden zarodek i się podzielił? Ja miałam dwa więc się z tym liczyłam

    Od VIII 2017 MedArt
    I ivf grudzień 2017
    4.03.18 crio cb ; 3.04.18 crio 2 x 4AA cb
    II ivf lipiec 2018 r.
    26.07 5AA cb ;23.12 crio 3AA cb;
    6.03.19 crio 2x 4AA 7dpt-beta 24, 8dpt-beta 29, 12dpt-beta 9 -> cb
    14.06.19 2x3AA 7dpt-beta 73, 10dpt - beta 339, 12dpt-beta 736, 14dpt-beta 1613, 18dpt-beta 8010.
    22dpt mamy dwa bijące serduszka ❤❤
    4.02.2020 R&P 👨‍👩‍👦‍👦

    2❄️❄️
  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 337

    Wysłany: 29 października 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda2017 wrote:
    Witaj w klubie !
    Super, gratuluję ❤❤
    Miałaś podany jeden zarodek i się podzielił? Ja miałam dwa więc się z tym liczyłam
    Miałam podane dwa Ale wcześniej z 2 przyjol się jeden i chyba tym razem na to samo się nastawiam. Jeszcze po prostu to do mnie nie dociera w sumie nie wiem jak ja ich wszystkich ogarnę.

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 29 października 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bdziągwa wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie.....I chyba jeszcze jestem w szoku....bo z rodziny 2+1 od razu wskakujemy w wielorodzinna...mamy dwa ❤❤
    Woooow cudowne wiadomości ❤️❤️

    bdziągwa lubi tę wiadomość

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 29 października 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow super, gratulacje!! To musiało być pozytywne zaskoczenie hehe super!!:))
    bdziągwa wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie.....I chyba jeszcze jestem w szoku....bo z rodziny 2+1 od razu wskakujemy w wielorodzinna...mamy dwa ❤❤

    bdziągwa lubi tę wiadomość

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 29 października 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bdziągwa wrote:
    Miałam podane dwa Ale wcześniej z 2 przyjol się jeden i chyba tym razem na to samo się nastawiam. Jeszcze po prostu to do mnie nie dociera w sumie nie wiem jak ja ich wszystkich ogarnę.


    Wow gratulacje witam w klubie 💚💚
    Już myslalam ze miałaś tez podany 1 i ze taki sam zbieg okoliczności ze się tez podzielił:)
    A w medarcie tez czasami rekomendują transfer 2 zarodków?

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bdziągwa wrote:
    Miałam podane dwa Ale wcześniej z 2 przyjol się jeden i chyba tym razem na to samo się nastawiam. Jeszcze po prostu to do mnie nie dociera w sumie nie wiem jak ja ich wszystkich ogarnę.
    Podwojne gratulacje :)

    bdziągwa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 337

    Wysłany: 29 października 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaBe wrote:
    Wow gratulacje witam w klubie 💚💚
    Już myslalam ze miałaś tez podany 1 i ze taki sam zbieg okoliczności ze się tez podzielił:)
    A w medarcie tez czasami rekomendują transfer 2 zarodków?

    Myśmy mieli słabe te zarodki więc dr K rekomendowała u mnie podawanie 2....I ja jak widać tym razem z nami zostały ❤❤

    Dzięki dziewczyny !!! 😀

    Mera, Dalia90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 30 października 2019, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bdziągwa wrote:
    Myśmy mieli słabe te zarodki więc dr K rekomendowała u mnie podawanie 2....I ja jak widać tym razem z nami zostały ❤❤

    Dzięki dziewczyny !!! 😀
    Gratulacje 🥰🥰

    Dokładnie, u dr K jest tak jak napisałaś, u nas była bardzo niechętna do podania dwóch zarodków, bo jej zdaniem były dobrej klasy i bała się, ze oba się przyjmą, a oni starają się minimalizować ciąże bliźniacze.

    bdziągwa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201911201770.png

    202201014972.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3109 2350

    Wysłany: 30 października 2019, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Czy to nie ma jakiejś dużej różnicy czy zrobię badania w 2 albo 4 dc zamiast w 3? Wiecie może? Nie chciałabym lekarzowi za dużo truć 🙉🙄😳
    Kiedyś miałam wizytę 3dc w niedziele i Alab wówczas miał jak na złość zamknięte.. i dr pytala się o której dostałam okres i musiałam w ten dzien jechać na Polną, nie było opcji, abym zrobiła badanie w 4 dc..
    Nie wiem jak jest z 2 dc..

    niezapominajka12345, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201911201770.png

    202201014972.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka - kiedys ni lekarz tlumaczyl ,ze hormony mozna badac miedzy 3-5 dniem cykly ,ale zaleca sie tego 2/3 glownie bo najbardziej spadaja i wyniki sa najbardziej wiarygodne ,badac zawsze mialam 2 albo 3 dzien cykly przed rozpoczeciem stymulacji .

    niezapominajka12345, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 30 października 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny progesteron z 25 skoczył na 54. Boję się, że za dużo. P dr nie odpisuje. Biorę duże dawki tych leków na progesteron. Pewnie musiałabym coś odjąć, ale sama tego nie zrobię. Jak nie urok to ***

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 337

    Wysłany: 30 października 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Kurcze dziewczyny progesteron z 25 skoczył na 54. Boję się, że za dużo. P dr nie odpisuje. Biorę duże dawki tych leków na progesteron. Pewnie musiałabym coś odjąć, ale sama tego nie zrobię. Jak nie urok to ***
    Ja brałam prolutex 1x1 , dupatshon 1x2, Lutinus 2×2 I po pozytywnej becie i progesteronie ok Pani dr zmniejszyła Lutinus na 1×2 reszta bez zmian

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 30 października 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiecie czy dr Kru jest dzisiaj w klinice?

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 30 października 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bdziągwa wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie.....I chyba jeszcze jestem w szoku....bo z rodziny 2+1 od razu wskakujemy w wielorodzinna...mamy dwa ❤❤
    Wow, gratulacje! :)

    bdziągwa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 30 października 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bdziągwa wrote:
    Ja brałam prolutex 1x1 , dupatshon 1x2, Lutinus 2×2 I po pozytywnej becie i progesteronie ok Pani dr zmniejszyła Lutinus na 1×2 reszta bez zmian


    Mam ten sam zestaw, ale progesteron miałam 25 w 9 dpt więc nie kazała nic odstawiać. Wczoraj już pokazał 54 .

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 30 października 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Dziewczyny, wiecie czy dr Kru jest dzisiaj w klinice?
    Jest. Mamy dzisiaj wizytę ;)

    Dalia90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
‹‹ 1730 1731 1732 1733 1734 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ