X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 listopada 2019, 03:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam powtórzyć wynik w środę, więc pewnie beta niska jest wg dr

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 5 listopada 2019, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Mam powtórzyć wynik w środę, więc pewnie beta niska jest wg dr
    Nie wiem u jakiego jesteś lekarza, ja jestem u dr K. I oni do niskich wartości bet podchodzą sceptycznie.. dr moje wartości też się nie podobały.... na pierwszą wizytę szlam z przekonaniem, że będzie to ciąża pozamaciczna, albo puste jajo...a Maluch pokazał, że wartość wartością, a on się nigdzie nie wybiera i szaleje mi teraz w brzuszku🥰
    Niestety na początku wszystko może się zdarzyć tak samo przy niskiej jak i przy wysokiej becie... Ale póki beta rosnie prawidłowo trzeba mieć nadzieję i czekać na USG...
    Trzymam kciuki✊✊

    Anulas, Alu_87 lubią tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 listopada 2019, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Nie wiem u jakiego jesteś lekarza, ja jestem u dr K. I oni do niskich wartości bet podchodzą sceptycznie.. dr moje wartości też się nie podobały.... na pierwszą wizytę szlam z przekonaniem, że będzie to ciąża pozamaciczna, albo puste jajo...a Maluch pokazał, że wartość wartością, a on się nigdzie nie wybiera i szaleje mi teraz w brzuszku🥰
    Niestety na początku wszystko może się zdarzyć tak samo przy niskiej jak i przy wysokiej becie... Ale póki beta rosnie prawidłowo trzeba mieć nadzieję i czekać na USG...
    Trzymam kciuki✊✊


    Też u K jestem

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Mam powtórzyć wynik w środę, więc pewnie beta niska jest wg dr
    Dr K zawsze spceptyczna, i nie każe się nakręcac, przed usg, u mnie miałabyc pozamaciczna na pewno 'bo to niemożliwe pryz takim endometrium' a teraz mamy prawie 14tc... Tak to już u nas jest wieczne oczekiwanie i stres czy będzie dobrze...

    Anulas, ipla lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc nieprzespana, nerwy. Może wszystko faktycznie ok, a ja szkodzie maleństwu swoim stresem ale jak tu być spokojnym😥

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka92 przykro mi :(

    Anulas kciuki za pozytywny rozwoj sytuacji!

    Anulas lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Noc nieprzespana, nerwy. Może wszystko faktycznie ok, a ja szkodzie maleństwu swoim stresem ale jak tu być spokojnym😥
    Odszukałam swoje wyniki bety:
    19 dpt 827
    25 dpt 3448
    Także przy mnie wymiatasz z wartościami 😉
    Powyżej bodajże 1000 przyrost bety może zwolnić z tego co pamietam. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy także u Ciebie😊

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Odszukałam swoje wyniki bety:
    19 dpt 827
    25 dpt 3448
    Także przy mnie wymiatasz z wartościami 😉
    Powyżej bodajże 1000 przyrost bety może zwolnić z tego co pamietam. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy także u Ciebie😊


    Dzięki wielkie. Jesteś moją nadzieją:)

    mao lubi tę wiadomość

  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Odszukałam swoje wyniki bety:
    19 dpt 827
    25 dpt 3448
    Także przy mnie wymiatasz z wartościami 😉
    Powyżej bodajże 1000 przyrost bety może zwolnić z tego co pamietam. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy także u Ciebie😊


    Wolniejsze przyrosty są powyżej 10 000 :)
    Ale to nie zmienia faktu ze rośnie dobrze i trzeba być dobrej myśli chociaż wiem ze trudno, mi wcześniej dobrze rosła ta bhcg póki nagle się nie zatrzymywała wiec znam ten stres kazdego badania.
    Staraj się czymś Anulas zajac głowę i nie myśl o tym

    Anulas lubi tę wiadomość

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, a ja mam problem. Od zeszłego tygodnia boli mnie podbrzusze i plecy w krzyżu. Pisałam wtedy do dra Kru, ale nie odpisał. Przez jakiś czas było ciut lepiej. Myślę, że może to być ból od jelit, choć nie jestem pewna. Mam też coś takiego, że przy zmianie pozycji na wznak zaczyna mnie boleć góra brzucha, jakby ścisk w żołądku.
    Wracając do tego pierwszego... Boli mnie sam dół podbrzusza, ciągnie i kłuje przy pachwinach i w pochwie. Czuję takie rozciąganie i ucisk w dole brzucha. Młoda leży nisko, cały czas pośladkowo lub poprzecznie. Dzisiaj tak mnie bombardowała, że aż poczułam mocny ból i szczypanie w środku. Nie wiem czy to powód, by się przejmować. Mam wizję skręcającej się szyjki lub rozwarcia 🤦🏻‍♀️. Oszaleję, a wizyta dopiero w sobotę. Któraś jakoś pomoże, coś doradzi? 🙏

    Edit. Badanie moczu ok, crp spadło do 9... Więc nie wiem o co tu chodzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 09:09

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Eh, a ja mam problem. Od zeszłego tygodnia boli mnie podbrzusze i plecy w krzyżu. Pisałam wtedy do dra Kru, ale nie odpisał. Przez jakiś czas było ciut lepiej. Myślę, że może to być ból od jelit, choć nie jestem pewna. Mam też coś takiego, że przy zmianie pozycji na wznak zaczyna mnie boleć góra brzucha, jakby ścisk w żołądku.
    Wracając do tego pierwszego... Boli mnie sam dół podbrzusza, ciągnie i kłuje przy pachwinach i w pochwie. Czuję takie rozciąganie i ucisk w dole brzucha. Młoda leży nisko, cały czas pośladkowo lub poprzecznie. Dzisiaj tak mnie bombardowała, że aż poczułam mocny ból i szczypanie w środku. Nie wiem czy to powód, by się przejmować. Mam wizję skręcającej się szyjki lub rozwarcia 🤦🏻‍♀️. Oszaleję, a wizyta dopiero w sobotę. Któraś jakoś pomoże, coś doradzi? 🙏

    Edit. Badanie moczu ok, crp spadło do 9... Więc nie wiem o co tu chodzi...


    Dalia a może wybralabys się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, który zajmuje się kobietami w ciąży? Moze to są oznaki jakiegoś napięcia i przeciążenia, techniki pracy nad kobietami ciężarnymi są delikatne wiec na pewno nie zaszkodzi a może pomoże?

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 16:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Alab w klinice jest do 21 ? I czy wyniki będę miała tego samego dnia ?

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 5 listopada 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    Dziewczyny Alab w klinice jest do 21 ? I czy wyniki będę miała tego samego dnia ?
    Kiedyś był do 20 chyba, że coś się zmieniło. Jeżeli skierowanie będzie na CITo to wyniki są z reguły po 2-3 godzinach od momentu jak pan z Alabu odbierze krew.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 10:04

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 336

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Eh, a ja mam problem. Od zeszłego tygodnia boli mnie podbrzusze i plecy w krzyżu. Pisałam wtedy do dra Kru, ale nie odpisał. Przez jakiś czas było ciut lepiej. Myślę, że może to być ból od jelit, choć nie jestem pewna. Mam też coś takiego, że przy zmianie pozycji na wznak zaczyna mnie boleć góra brzucha, jakby ścisk w żołądku.
    Wracając do tego pierwszego... Boli mnie sam dół podbrzusza, ciągnie i kłuje przy pachwinach i w pochwie. Czuję takie rozciąganie i ucisk w dole brzucha. Młoda leży nisko, cały czas pośladkowo lub poprzecznie. Dzisiaj tak mnie bombardowała, że aż poczułam mocny ból i szczypanie w środku. Nie wiem czy to powód, by się przejmować. Mam wizję skręcającej się szyjki lub rozwarcia 🤦🏻‍♀️. Oszaleję, a wizyta dopiero w sobotę. Któraś jakoś pomoże, coś doradzi? 🙏

    Edit. Badanie moczu ok, crp spadło do 9... Więc nie wiem o co tu chodzi...
    Wydaje mi się że to całkowicie normalne z tego co pamiętam. Dziecko jest coraz większe i będzie miało coraz mniej miejsca w środku. Na skracająca szyjke i tak nie ma lekarstwa, jedynie dużo odpoczywać i leki rozkurczowe jeżeli Cię bardzo boli. Będzie dobrze ✊

    Dalia90 lubi tę wiadomość

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cud!!! Oczywiście nie ciąża, ale idę W KOŃCU o krok dalej 😊😅 Wasze kciuki zadziałały 🙈😊👍 będziemy podchodzić do IUI w tym cyklu. W sobotę byłam na wizycie niby było za wcześnie, eNdo było złe,wczoraj Wieczorem Wizyta u dr Kru Hormony ok, usg też ok chociaż zawsze mogłoby być lepsze, ale widocznie u mnie juz tak jest no i powiedzial, że zielone światło możemy działać, bo mam kolejne miesiące zleca i nigdy nie zaczniemy. Więc tyle dobrego 😊 dzisiaj miałam jeszcze problem ze zdobyciem leku puregon bo powinnam go brać Od wczoraj Ale u mnie w mieście po 22 (a tak miałam wizytę) to już wszystko zamknięte, więc zaczynam dzisiaj wieczorem, zapomniałam oczywiście dopytać o której mam robić zastrzyki i gdzie, ale myślę że ok 22 w brzuch będzie ok jak sądzicie??🤔
    I tak się zastanawiam bo teraz mam przyjechać na wizytę we wtorek (12.11) a jak zacznę od dziś to mam 6 igieł więc skończę w niedzielę, więc w poniedziałek już będę bez leku czy to normalne? Czy jednak powinnam,,nalegac " na wizytę w pon?🤔 boję się tylko tego, żeby mi nie uroslo za dużo pecherzykow itp. Skoro ja mam normalnie owu 🙈😅 wiecznie stres, no ale zobaczymy co ma być to będzie i tak się cieszę, że w końcu idziemy dalej!💪
    No i ten mój okres w tym cyklu był bardzo dziwny, lekarz twierdził ze w sobote go nie było (a moim zdaniem to już był 3 dc) i mówi że dopiero dziś (wtorek) liczymy ze jest 3 dzień cyklu więc boję się że jak za tydzień mam dopiero jechać na usg czy się nie okaze ze juz owu za sekunde🙈

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Dziewczyny cud!!! Oczywiście nie ciąża, ale idę W KOŃCU o krok dalej 😊😅 Wasze kciuki zadziałały 🙈😊👍 będziemy podchodzić do IUI w tym cyklu. W sobotę byłam na wizycie niby było za wcześnie, eNdo było złe,wczoraj Wieczorem Wizyta u dr Kru Hormony ok, usg też ok chociaż zawsze mogłoby być lepsze, ale widocznie u mnie juz tak jest no i powiedzial, że zielone światło możemy działać, bo mam kolejne miesiące zleca i nigdy nie zaczniemy. Więc tyle dobrego 😊 dzisiaj miałam jeszcze problem ze zdobyciem leku puregon bo powinnam go brać Od wczoraj Ale u mnie w mieście po 22 (a tak miałam wizytę) to już wszystko zamknięte, więc zaczynam dzisiaj wieczorem, zapomniałam oczywiście dopytać o której mam robić zastrzyki i gdzie, ale myślę że ok 22 w brzuch będzie ok jak sądzicie??🤔
    I tak się zastanawiam bo teraz mam przyjechać na wizytę we wtorek (12.11) a jak zacznę od dziś to mam 6 igieł więc skończę w niedzielę, więc w poniedziałek już będę bez leku czy to normalne? Czy jednak powinnam,,nalegac " na wizytę w pon?🤔 boję się tylko tego, żeby mi nie uroslo za dużo pecherzykow itp. Skoro ja mam normalnie owu 🙈😅 wiecznie stres, no ale zobaczymy co ma być to będzie i tak się cieszę, że w końcu idziemy dalej!💪
    No i ten mój okres w tym cyklu był bardzo dziwny, lekarz twierdził ze w sobote go nie było (a moim zdaniem to już był 3 dc) i mówi że dopiero dziś (wtorek) liczymy ze jest 3 dzień cyklu więc boję się że jak za tydzień mam dopiero jechać na usg czy się nie okaze ze juz owu za sekunde🙈


    To świetna wiadomość. Ważna jest dawka, a nie ilość igieł. Może jedną igłą będziesz musiała podać sobie kilka razy.

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie, jedna igła jest tylko na raz. Będę musiała najwyżej jeszcze pomęczyć Kru😅🙈 tak nie lubię pisać sms czuje się jak,,męczybuła" Hehehe
    Anulas wrote:
    To świetna wiadomość. Ważna jest dawka, a nie ilość igieł. Może jedną igłą będziesz musiała podać sobie kilka razy.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Nie nie, jedna igła jest tylko na raz. Będę musiała najwyżej jeszcze pomęczyć Kru😅🙈 tak nie lubię pisać sms czuje się jak,,męczybuła" Hehehe

    Igły do Puregonu weź sobie od Pań z rejestracji.
    Ja od nich brałam jak mi zabrakło.
    Nie było z tym problemu.
    Darmowa usługa 😉

    Na którą masz wizytę we wtorek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 11:59

    A gustu lubi tę wiadomość

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie jestem z Poznania, ale pewnie w aptece też można dokupić takie igly nie??
    Antonina wrote:
    Igły do Puregonu weź sobie od Pań z rejestracji.
    Ja od nich brałam jak mi zabrakło.
    Nie było z tym problemu.
    Darmowa usługa 😉

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
‹‹ 1745 1746 1747 1748 1749 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ