X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 10 listopada 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta12 wrote:
    Hej kobitki 😍 Kinga, Emma,Bayleis...jak maluszki? Mao gotowa już na rozwiązanie? Jak się czujecie? Dalia z tego co czytałam to już coraz lepiej u Ciebie 😊😘😘🤩
    Hej, hej! Mała radosna, coraz bardziej kontaktowa, dużo gada, głośno się śmieje, uwielbia się wygłupiać, reaguje już na swoje imię. ❤️ Nadal jest bezproblemowym dzieckiem, które dużo śpi i cichutko leży w łóżeczku. Ostatnio tylko lubi jak jestem obok, bo kiedy znikam z jej pola widzenia, to mnie woła. ❤️❤️ Jedyne, co nam doskwiera, to prawdopodobnie alergia. Od tygodnia jestem na diecie bez bmk, jaj i kakao. Nie wiem, czy nie dołożę do zestawu marchewki. 🤷🏻‍♀️ Mam nadzieję, że wyjdziemy na prostą. Buziaczki dla Filipka, niech zdrowo rośnie. 😗

    ipla, Dalia90, Anulas, Marta12 lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta12, bardzo miło, że pytasz - u nas czas szybko leci, Majula rośnie jak na drożdżach - 2,5 miesiąca, a mamy już 6,5 kg i nosimy rozmiar 68!🙉 Bardzo nam się poprawił sen, mała przesypia ciągiem nocki od 21/22 do 5/6 rano, w ciągu dnia też ma stałe godziny drzemek. Da się z nią zaplanować dzień. Z jedzeniem brak problemów, wsuwa cycka i nie ma kłopotów brzuszkowych bez względu na moją dietę. Coraz częściej zabieramy ją do ludzi, ostatnio nawet była z nami nawet na 18-stce kuzynki i dała radę 😃

    Dzięki tej względnej stabilności ja mogłam wrócić już do pracy i ostatnio funkcjonuję w trybie zombie - w dzień opieka nad Małą, a nocki przy papierach😵 Dobrze, że mamy te małe bączki, one dodają siły 🥰 Buziaki dla Was!

    AnkaBe, Anulas, Marta12 lubią tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 10 listopada 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alu, jak się czujecie z Emilką? Jesteście już w domu?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 10 listopada 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Oooo dawno Cię tutaj nie widziałam☺️ Cieszę się, że u Filipa wszystko OK🥰 Jak Ci się podoba macierzyństwo? 🥰
    No powiedzmy, że gotowa😉 Jestem troszkę przerażona jak to będzie itp. Ale już bym chciała trzymać Małego w ramionach i wiedzieć, że z nim jest wszystko dobrze🙏🙏


    Macierzyństwo hmmm....jest super haha A tak poważnie jest ciężko są chwilę płaczu ( mojego nie Filipa) zmęczenie
    ..stres ale oczywiście też kupa szczęścia
    ...mam cały wachlarz nastrojów bo często jestem sama ( mąż kierowca zawodowy ) więc nie napiszę ci że jest zajebiscie bo tak nie jest haha ale napiszę ci że naprawdę warto być matka ten uśmiech dziecka wynagradza wszystko 😍😍😍życzę co tyle "radości " 😅😂😘🤗🤗🤗🤗🤗 jak będziesz mieć już slodziaka w ramionach to zapamiętasz ta chwilę na bardzo bardzo długo 😎 p.s jestem rzadziej bo Filipek potrzebuje duzoooo uwagi 😘😘

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 10 listopada 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Hej, hej! Mała radosna, coraz bardziej kontaktowa, dużo gada, głośno się śmieje, uwielbia się wygłupiać, reaguje już na swoje imię. ❤️ Nadal jest bezproblemowym dzieckiem, które dużo śpi i cichutko leży w łóżeczku. Ostatnio tylko lubi jak jestem obok, bo kiedy znikam z jej pola widzenia, to mnie woła. ❤️❤️ Jedyne, co nam doskwiera, to prawdopodobnie alergia. Od tygodnia jestem na diecie bez bmk, jaj i kakao. Nie wiem, czy nie dołożę do zestawu marchewki. 🤷🏻‍♀️ Mam nadzieję, że wyjdziemy na prostą. Buziaczki dla Filipka, niech zdrowo rośnie. 😗

    Cieszę się że mała taka radosna twoja 😘😘😘 super ...patrzę na twój wykres i twoja mała już nie jest taka mała...jak ten czas leci jeszcze niedawno spędzałam pół miesiąca q poczekalni A teraz już mam małego w domku 😁😁

    Emma_ lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 10 listopada 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baileys wrote:
    Marta12, bardzo miło, że pytasz - u nas czas szybko leci, Majula rośnie jak na drożdżach - 2,5 miesiąca, a mamy już 6,5 kg i nosimy rozmiar 68!🙉 Bardzo nam się poprawił sen, mała przesypia ciągiem nocki od 21/22 do 5/6 rano, w ciągu dnia też ma stałe godziny drzemek. Da się z nią zaplanować dzień. Z jedzeniem brak problemów, wsuwa cycka i nie ma kłopotów brzuszkowych bez względu na moją dietę. Coraz częściej zabieramy ją do ludzi, ostatnio nawet była z nami nawet na 18-stce kuzynki i dała radę 😃

    Dzięki tej względnej stabilności ja mogłam wrócić już do pracy i ostatnio funkcjonuję w trybie zombie - w dzień opieka nad Małą, a nocki przy papierach😵 Dobrze, że mamy te małe bączki, one dodają siły 🥰 Buziaki dla Was!


    Wow powrót do pracy ....No no super 😏😏 Filip ma 5,7 kg i też rozmiar 68 nie lubię go wciskać w 62 ....co do wyjazdu do ludzi to też jak najbardziej A i już miał.swój pierwszy pobyt nad morzem pod koniec października buziaki dla małej 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, byłyscie z Emilka u tego fizjo, co Ci polecałam? My bylismy ostatnio drugi raz i Maja sie coraz bardziej rozluznia dzieki tym masazom osteopatycznym. Sama sie chyba wybiorę na coś takiego, żeby mi ściągnęli napięcia po porodzie.

    A a czy macie dziewczyny problem z bólem kolan? Mnie kurde w ciazy nie bolaly mimo wielkiego brzucha, a teraz bolą, normalnie wstawac nie moge 😳

  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 10 listopada 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Napiszcie proszę w jakie dni dr Kru przyjmuje w Klinice.
    Wiem, że gdzieś kiedyś pisalyscie Ale nie mogę odszukać...

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 10 listopada 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baileys wrote:
    Emma, byłyscie z Emilka u tego fizjo, co Ci polecałam? My bylismy ostatnio drugi raz i Maja sie coraz bardziej rozluznia dzieki tym masazom osteopatycznym. Sama sie chyba wybiorę na coś takiego, żeby mi ściągnęli napięcia po porodzie.

    A a czy macie dziewczyny problem z bólem kolan? Mnie kurde w ciazy nie bolaly mimo wielkiego brzucha, a teraz bolą, normalnie wstawac nie moge 😳
    Jeszcze nie byliśmy, ale pewnie w końcu się wybierzemy, żeby sprawdzić, czy wszystko gra. 🙂 U nas akurat problemów z rozluźnieniem nie ma. Byłam trochę zaniepokojona tym, że długo nie chciała leżeć na brzuszku, ale przekonała się do tego. Fajnie, że u was są efekty. Też mam problemy z bólem kolan.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Anastazja31 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny od 4 tyg jestem na hormonach używam plastry Evra.. we wtorek wcześnie rano mam badanie HSG dużo o tym czytam i pisza że przed badaniem muszę zrobić lewatywę...😕 Możecie mi coś doradzić jak najlepiej się do tego przygotować ...

  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonina wrote:
    Dziewczyny,
    Napiszcie proszę w jakie dni dr Kru przyjmuje w Klinice.
    Wiem, że gdzieś kiedyś pisalyscie Ale nie mogę odszukać...
    Chyba od wtorku do piątku 🤗

    Mysza1986, Antonina lubią tę wiadomość

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz badanie sono hsg w medarcie to zupełnie nic nie musisz robić, przed badaniem możesz wziąć sobie tabletkę przeciwbolowe, chociaż badanie nic nie boli.👍😊
    Anastazja31 wrote:
    Hej dziewczyny od 4 tyg jestem na hormonach używam plastry Evra.. we wtorek wcześnie rano mam badanie HSG dużo o tym czytam i pisza że przed badaniem muszę zrobić lewatywę...😕 Możecie mi coś doradzić jak najlepiej się do tego przygotować ...

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 10 listopada 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja tak z czystej ciekawości chciałam zapytać, czy podczas stymulacji owulacji puregonem pęcherzyki mogą same pęknąć czy to lekarz musi podac zastrzyk ovitrelle np. Na pekniecie bo inaczej nie ma szans?? Wiecie może?🤔

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 11 listopada 2019, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja31 wrote:
    Hej dziewczyny od 4 tyg jestem na hormonach używam plastry Evra.. we wtorek wcześnie rano mam badanie HSG dużo o tym czytam i pisza że przed badaniem muszę zrobić lewatywę...😕 Możecie mi coś doradzić jak najlepiej się do tego przygotować ...



    Miałam to i żadnej lewatywy nikt nie zalecił

  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 11 listopada 2019, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Dziewczyny a ja tak z czystej ciekawości chciałam zapytać, czy podczas stymulacji owulacji puregonem pęcherzyki mogą same pęknąć czy to lekarz musi podac zastrzyk ovitrelle np. Na pekniecie bo inaczej nie ma szans?? Wiecie może?🤔
    Mogą same pęknąć 😉

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1055 1150

    Wysłany: 11 listopada 2019, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja31 wrote:
    Hej dziewczyny od 4 tyg jestem na hormonach używam plastry Evra.. we wtorek wcześnie rano mam badanie HSG dużo o tym czytam i pisza że przed badaniem muszę zrobić lewatywę...😕 Możecie mi coś doradzić jak najlepiej się do tego przygotować ...
    Ja miałam hsg na polnej pamiętam, że musiałam być na czczo i weflon mi zakładali, ale lewatywa na pewno nie ma. To przy laparoskopii :) Nie czytaj za dużo bo będziesz się bardziej stresować ja poszłam na żywioł bez wujka Google :p

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    preg.png
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.21 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 11 listopada 2019, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Dziewczyny a ja tak z czystej ciekawości chciałam zapytać, czy podczas stymulacji owulacji puregonem pęcherzyki mogą same pęknąć czy to lekarz musi podac zastrzyk ovitrelle np. Na pekniecie bo inaczej nie ma szans?? Wiecie może?🤔
    Tak jak Mera napisała, przy IUI mogą same pęknąć, bo przy stymulacji do IVF dostawałam gonapeptyl i dr K mówiła, że nie ma opcji, żeby pękły przed punkcją... a i tak szlam w stresie czy one są😉. A zastrzyk z Ovitrelle robisz sama, a nie lekarz😉 Mój organizm żył swoim życiem i przy IUI miałam sprawdzany jeszcze pik LH, aby w dobrym momencie zrobic IUI😉

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 11 listopada 2019, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja31 wrote:
    Hej dziewczyny od 4 tyg jestem na hormonach używam plastry Evra.. we wtorek wcześnie rano mam badanie HSG dużo o tym czytam i pisza że przed badaniem muszę zrobić lewatywę...😕 Możecie mi coś doradzić jak najlepiej się do tego przygotować ...
    Nie trzeba lewatywy przed hsg 😊 mi na Polnej dali ketonal dozylnie p. Bólowo. Samo badanie trwało może 5 minut w sumie. Ból krótki przenikający i juz koniec. Nie ma co się specajnie przygotowywać a już na pewno nie czytać w internetach 😊👍

    Anastazja31 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Anastazja31 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    Ja miałam hsg na polnej pamiętam, że musiałam być na czczo i weflon mi zakładali, ale lewatywa na pewno nie ma. To przy laparoskopii :) Nie czytaj za dużo bo będziesz się bardziej stresować ja poszłam na żywioł bez wujka Google :p

  • Anastazja31 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam u dr. Ż i martwię się bo nic mi nie powiedział o tym badaniu a bardzo mi zależy żeby wszystko było dobrze.. ale masz rację bardzo dużo o tym czytam i mam 100 różnych myśli.. 😕

‹‹ 1766 1767 1768 1769 1770 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ