X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 17:12

    Mikka, diversik89, Panna Migotka lubią tę wiadomość

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 18 listopada 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna wrote:
    Tego jeszcze nie słyszałam 😂😂😂
    Ja tez nie 😉 Dr Sz potrafi zaskakiwać😉

    Nic się nie bój Catlady- dostaniecie cała instrukcje na dzien dobry😉 Grunt to nie zadawać pytan podczas badań😉 Trzymam kciuki!!

    Catlady lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha dziewczyny może film instruktażowy do dr Sz powinien lecieć na poczekalni 😂 ja też mam problem z tą spódnicą . Do tego skarpety i prosto na wybieg .

    Mikka, ipla, Mysza1986, Catlady, Dalia90 lubią tę wiadomość

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 18 listopada 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    Ha ha ha dziewczyny może film instruktażowy do dr Sz powinien lecieć na poczekalni 😂 ja też mam problem z tą spódnicą . Do tego skarpety i prosto na wybieg .


    Haha :D dobry pomysł z tym filmem:p
    Dziś jedna para przed nami wchodziła w ochraniaczach i tak mi było ich żal że będzie szkoła na dzień dobry :D
    A co do skarpet to dziś mi kazał na skarpetki nałożyć te ochraniacze :D bo się mojtalam z butami :D nie wiedzialam czy sciagnac czy nie i w końcu ściągnąłam... A idąc się rozebrać zabrałam je że sobą i szłam w skarpetkach i wtedy mi kazał nałożyć ochraniacze na stopy🤣🤣🤣

    Magnetyczna lubi tę wiadomość

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 18 listopada 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna wrote:
    Tego jeszcze nie słyszałam 😂😂😂


    Mój mąż zawsze przed wizyta mówi, że spokojnie już wszystko wieny co robić :D Ale tego nikt z nas nie przewidział :D jeszcze żeby byl rzeczywiście chory to rozumiem... w ogóle bym to do klinikil nie wypuściła a on sobie tylko zakaszlal🤣 no i maseczka wjechała :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 17:22

    Magnetyczna lubi tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 18 listopada 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Kinga, nie wiem czy dobre, Młody nie narzeka :D A tak poważnie to pediatra powiedziała, że ma bardzo ładną skórę więc chyba mu służą :) Ja używam tylko płynu do kąpieli hipp babysanft, oliwki hipp i szamponu hipp. Dodaję płyn i oliwkę do wody, a główkę myję szamponem. Po kąpieli niczym się nie smarujemy. Ogólnie nakupowałam kremy linomag dla Młodego ale ani razu ich nie użyłam. Jedyne czego używamy to...mąka ziemniaczana :) Polecam stronę srokao.pl
    Edit aaa i kąpiemy Młodego co 2 dni. Wy kąpiecie codziennie?
    Też polecam hippa i też wlewam oliwkę do wody. 🙂 Nam również bardzo służy. A ze smarowideł polecam linum baby - masełko i lekki krem w tubce.

    Ewelina185b lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Starajacsieocud Ekspertka
    Postów: 216 287

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zgłupiałam 😊ja co prawda nie lecze się u Sz,chociaż miałam okazję go poznać przy badaniu drożności jako drugiego lekarza. Zbyt dobrego wrażenia na mnie nie zrobił. Ale jak mnie już badał razem z moim lekarzem, to miałam spódniczkę sexi niebieską z medartu, skarpetki cieliste takie wiecie stopki niewidoczne i na to te niebieskie ochraniacze. Nie zapomnę jego wzroku do końca życia , ale nic nie mówił,.kazał tylko się położyć. Rozumiem, że popełniłam jakiś błąd, tak? 😂😂😂 w sumie to dobrze, że mi nie pocisnął, bo znając mój asertywny język mogłoby być ciekawie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 18:13

    Panna Migotka, Magnetyczna lubią tę wiadomość

    f2w39jcgeqknsseo.png


    Medart Poznań
    1 IUI - aniołku na zawsze będziesz w naszej pamięci i naszych sercach
    3 IUI- cudzie trwaj ❤
    37 tydzień - synek, 10 punktów
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Wszystko ok na wizycie? :)

    Co to znaczy, że Was wyszkolił? Już się boję jutra! 😣
    Nas przywitał tym żeby wyłączyć telefony, nie wyciszyć tylko wyłączyć a ja ze stresu nie mogłam znaleźc tej funkcji :( jak zauważył jak się motam to powiedział "dobra, chociaż tryb samolotowy"... potem już gładko, dokłądnie mówi co i jak, jak c hcecie znać płeć to trzeba na koniec samemu zapytać :)

    Panna Migotka, Magnetyczna lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Haha :D dobry pomysł z tym filmem:p
    Dziś jedna para przed nami wchodziła w ochraniaczach i tak mi było ich żal że będzie szkoła na dzień dobry :D
    A co do skarpet to dziś mi kazał na skarpetki nałożyć te ochraniacze :D bo się mojtalam z butami :D nie wiedzialam czy sciagnac czy nie i w końcu ściągnąłam... A idąc się rozebrać zabrałam je że sobą i szłam w skarpetkach i wtedy mi kazał nałożyć ochraniacze na stopy🤣🤣🤣

    A to do niego się nie wchodzi w tych niebieskich ochraniaczach? Takich szpitalnych? Co w koszyczku na wejściu leżą? Myślałam, że one właśnie specjalnie dla dr Sz 😁

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    A to do niego się nie wchodzi w tych niebieskich ochraniaczach? Takich szpitalnych? Co w koszyczku na wejściu leżą? Myślałam, że one właśnie specjalnie dla dr Sz 😁

    Tak dokładnie ja założyłam Te niebieskie i miałam wyłączony telefon i kurtki zostały na korytarzu i był zadowolony ;)
    Ważne żeby kilka dni nie używać tez oliwki na brzuch ;)

    diversik89, Magnetyczna lubią tę wiadomość

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas trzymam kciuki za Wasz Cud✊✊✊✊❤️❤️❤️
    Catlady powodzenia jutro❤️

    Catlady, Magnetyczna lubią tę wiadomość

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaBe wrote:
    Tak dokładnie ja założyłam Te niebieskie i miałam wyłączony telefon i kurtki zostały na korytarzu i był zadowolony ;)
    Ważne żeby kilka dni nie używać tez oliwki na brzuch ;)

    Ha ha ha, biedne te dziewczyny, które nie czytają forum i idą do dr Sz z zaskoczenia 🙈🤣
    Ja miałam 'niebywałą przyjemność' widzieć się z nim nieco więcej razy niż standardowo z uwagi na ciążę bliźniaczą... Uważam go za wybitnego specjalistę, aczkolwiek no ma swoje wymagania. Za moich czasów wchodziło się w zwykłych ochraniaczach, tych szeleszczących, ale widać za bardzo mu przeszkadzał ten 'hałas' 😂 chociaż jak klinika była w starym miejscu to był jedynym lekarzem do którego zakładało się ochraniacze, właśnie takie niebieskie, bo pamiętam jak zawsze babki z rejestracji kazały ubierać :)

    Mysza1986, Magnetyczna lubią tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Starajacsieocud Ekspertka
    Postów: 216 287

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Ja tam w ciąży Jeszce nie jestem, ale mam nadzieję że niedługo się to zmieni, jednak chyba na kartce spisze sobie wszystkie wytyczne co do wizyty u Sz. Normalnie despota ha ha ha.

    Mysza1986, Luluiza, Catlady, Magnetyczna, ipla lubią tę wiadomość

    f2w39jcgeqknsseo.png


    Medart Poznań
    1 IUI - aniołku na zawsze będziesz w naszej pamięci i naszych sercach
    3 IUI- cudzie trwaj ❤
    37 tydzień - synek, 10 punktów
  • Anastazja31 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna wrote:
    Tak mi się wydaje ale pewna nie jestem. Napisz do dr. Może wtedy ze stymulacją mogłabyś ruszyć od jutra. Napisz rano do dr najwyżej będziesz musiała wbić się jutro na wizytę.

    Daj znać jak będziesz coś wiedziała.





    Dr Ż nie jest zbyt wylewną osobą napisał tylko "może nic się nie popsuję"... Ale dało mi to nową nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem..

    Magnetyczna lubi tę wiadomość

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy. Napisałam do dr Z ze mam spuchnięte nogi i ręce. Kazał zrobic badania krwi. Napisał ze nie są złe ale mam byc na diecie wysokobiałkowej jak nie przejdzie to do szpitala. A ja kompletnie nie wiem co to za dieta i co jesc. Pomożecie ?

    Oczekująca lubi tę wiadomość

  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    Dziewczyny pomocy. Napisałam do dr Z ze mam spuchnięte nogi i ręce. Kazał zrobic badania krwi. Napisał ze nie są złe ale mam byc na diecie wysokobiałkowej jak nie przejdzie to do szpitala. A ja kompletnie nie wiem co to za dieta i co jesc. Pomożecie ?

    Ja bym włączyła do diety jogurty proteinowe- do kupienia w biedronce itp jako przekąska dla sportowców, można tez kupić takie batoniki.
    Fajnie się sprawdza gotowe czyste białko do zrobienia Shake’ow.
    Oprócz tego białko jaj, mięso kurczaka indyka ale tu by znacząco trzeba było zwiększyć ilości w ciągu dnia.

    Malina28. lubi tę wiadomość

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    Dziewczyny pomocy. Napisałam do dr Z ze mam spuchnięte nogi i ręce. Kazał zrobic badania krwi. Napisał ze nie są złe ale mam byc na diecie wysokobiałkowej jak nie przejdzie to do szpitala. A ja kompletnie nie wiem co to za dieta i co jesc. Pomożecie ?

    Ja mialam pic Nutrica te drinki jeden dzienniw no i glownie to przetwory twarogowe i mieso .

    Malina28. lubi tę wiadomość

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    Dziewczyny pomocy. Napisałam do dr Z ze mam spuchnięte nogi i ręce. Kazał zrobic badania krwi. Napisał ze nie są złe ale mam byc na diecie wysokobiałkowej jak nie przejdzie to do szpitala. A ja kompletnie nie wiem co to za dieta i co jesc. Pomożecie ?

    Też piłam nutridrinka jednego dziennie plus jakieś jogurty wysokobiałkowe. Wpisz sobie w internet produkty z dużą zawartością białka to ci wyskoczy lista :)

    Malina28. lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś betę co prawda 6 dpt bo nie wiem czy do pracy mogę wrócić i wyszło 1.20 dziewczyny ogólna masakra .

  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Wszystko ok na wizycie? :)

    Co to znaczy, że Was wyszkolił? Już się boję jutra! 😣
    Daj znać jak będziesz jutro po wizycie i poinformuj mnie jak tam trzeba wejść i ubrać się by nie dostać opr 😋 ostatnio byłam u Kruszyńskiego i buty ochronne założyłam na skarpetki ale miałam sukienkę więc żadnej niebieskiej sukienki nie zakładałam 😋.

    Catlady lubi tę wiadomość

‹‹ 1796 1797 1798 1799 1800 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ