X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, na wstępie sie przedstawię, moze bardziej nasza historie leczenia. Trwała 3 lata, udało sie przy trzeciej procedurze, nasza ukochana córka jest juz na świecie. Leczyliśmy sie tylko w med-art u dr. K.
    Przeszliśmy 3 poronienia. Udało sie z przebadanym zarodkiem, był to 5 transfer.
    Były bardzo ciężkie chwile, ale na dr zawsze można było liczyć nigdy nas nie zawiodła.

    Mera jeżeli chodzi o monitor oddechu to tego pieluszkowy nie mamy wydawał mi sie troche nie wygodny, mamy taki do lozeczka i bardzo polecam.
    Wszystkim kibicuje i życzę wytrwałości w staraniach i pozytywnego finału. Pozdrawiam 😊

    Anulas, Mysza1986, AnkaBe, Ewelina33, diversik89, Gaja88, Mrs.P, iMonia, Lumiko, Panna Migotka, niezapominajka12345, Mera, kinga25, Olanta, Zoska, truskawka26, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysia80 wrote:
    Hej, na wstępie sie przedstawię, moze bardziej nasza historie leczenia. Trwała 3 lata, udało sie przy trzeciej procedurze, nasza ukochana córka jest juz na świecie. Leczyliśmy sie tylko w med-art u dr. K.
    Przeszliśmy 3 poronienia. Udało sie z przebadanym zarodkiem, był to 5 transfer.
    Były bardzo ciężkie chwile, ale na dr zawsze można było liczyć nigdy nas nie zawiodła.

    Mera jeżeli chodzi o monitor oddechu to tego pieluszkowy nie mamy wydawał mi sie troche nie wygodny, mamy taki do lozeczka i bardzo polecam.
    Wszystkim kibicuje i życzę wytrwałości w staraniach i pozytywnego finału. Pozdrawiam 😊

    Dzięki za pozytywny wpis. Takich nam trzeba.

    Rysia80, Mysza1986, Panna Migotka, Za dużo, Kaach, kinga25, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 5 marca 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iMonia, dopiero zobaczyłam Twoje zaproszenie, przepraszam 😕 tak na marginesie kiedyś przy starym forum od razu było widać wiadomości, zaproszenia, a teraz jakoś durnowato to działa.

    iMonia lubi tę wiadomość

  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 5 marca 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysia80 wrote:
    Hej, na wstępie sie przedstawię, moze bardziej nasza historie leczenia. Trwała 3 lata, udało sie przy trzeciej procedurze, nasza ukochana córka jest juz na świecie. Leczyliśmy sie tylko w med-art u dr. K.
    Przeszliśmy 3 poronienia. Udało sie z przebadanym zarodkiem, był to 5 transfer.
    Były bardzo ciężkie chwile, ale na dr zawsze można było liczyć nigdy nas nie zawiodła.

    Mera jeżeli chodzi o monitor oddechu to tego pieluszkowy nie mamy wydawał mi sie troche nie wygodny, mamy taki do lozeczka i bardzo polecam.
    Wszystkim kibicuje i życzę wytrwałości w staraniach i pozytywnego finału. Pozdrawiam 😊

    Dodalas dużo nadziei mi i zapewne pozostałym dziewczynom ,które czekają na punkcję,czy transfer ❤️

    A czy możesz powiedzieć ,czy tamte zarodki też były przebadane genetycznie,czy tylko TEN szczęśliwy?

    Panna Migotka, Rysia80 lubią tę wiadomość

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 5 marca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mera wrote:
    Dziewczyny czy któraś używała u maleństwa monitor oddechu ten do pieluszki?
    Ja używałam do 7 miesiąca. 🙂

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 5 marca 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Ja używałam do 7 miesiąca. 🙂
    Emma a jaki używałaś ? Zadowolona byłaś ?

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 5 marca 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mera wrote:
    Emma a jaki używałaś ? Zadowolona byłaś ?
    Snuza hero. Byłam zadowolona. Zdarzyło się kilka alarmów na początku zanim nauczyliśmy się go dobrze przypinać do pieluszki. Jedyny minus to taki, że jak dziecko zaczyna spać na brzuchu albo przekręca się z jednego boku na drugi, to monitor piszczy, bo nie przylega dobrze do ciałka. Spełnił swoją funkcję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 16:46

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 5 marca 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dlugo bralyscie ten vivomaxx? Noe wiem ile zamowic. A cena powala😬

  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 5 marca 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Snuza hero. Byłam zadowolona. Zdarzyło się kilka alarmów na początku zanim nauczyliśmy się go dobrze przypinać do pieluszki. Jedyny minus to taki, że jak dziecko zaczyna spać na brzuchu albo przekręca się z jednego boku na drugi, to monitor piszczy, bo nie przylega dobrze do ciałka. Spełnił swoją funkcję.
    Napiszesz mi jeszcze kochana gdzie go kupiłaś ?

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Dziewczyny jak dlugo bralyscie ten vivomaxx? Noe wiem ile zamowic. A cena powala😬


    Ja przez około miesiąc brałam saszetki, potem przeszłam już na kapsułki ☺

    Anulas lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny ❤️
    Z pierwszej procedury nie były badane wtedy klinika tego nie robiła, z drugiej wszystkie były chore niestety a w trzeciej jeden zdrowy i mimo złego endometrium i słabo przyrastające bety sie udało 👍

    iMonia, Oczekująca, Antonina, Angel9306, kinga25, Kaach, alexxandra_aa, mika_do, diversik89, Zoska, truskawka26, Mysza1986, Panna Migotka, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    O 9 miałaś punkcję? Jeżeli tak to chyba się widziałyśmy, ja płaciłam za wizytę, Wy wypełnialiscie dokumenty?
    Tak na 9 . Taki mumin nieogarnięty to ja właśnie 🙈 ale ja cię nie pamiętam . Po tej tabletce co dała mi dr K na noc to jak bym była po imprezie .

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 5 marca 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mera wrote:
    Napiszesz mi jeszcze kochana gdzie go kupiłaś ?
    Mąż kupował przez internet jak byłyśmy z małą w szpitalu. 🙂

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 5 marca 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Mąż kupował przez internet jak byłyśmy z małą w szpitalu. 🙂
    Emma jak dobrze pamietam to Ty podawalas małej kropelki vivomix ?

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 marca 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny masło schea nierafinowane w ciąży tak czy nie??🤔 oczywiście na necie milion różnych opinii na większości stron ze tak, a na innych że nie kupować kosmetyków które mają w składzie wit A, a maslo schea właśnie wit. A zawiera, więc bądź tu mądry??🤔

    Wiem że już pytałam, ale głowa mi pęka jak wchodze do drogerii i czytam składy tych różnych kosmetyków, zwłaszcza że większość jest pod jakimiś dziwnymi nazwami 🙄🙄🙈🙉

    Czy możecie polecić jakieś dobre olejki, kremy do twarzy, balsamy do ciała czy żele które są bez tych wszystkich szkodliwych produktów w składzie?🤔


    Bo to tak jak z owocami, czytam co można a co nie i na jednej stronie że owoce cytrusowe kategorycznie nie....a na kolejnej że pomarańcze, mandarynki itp jak najbardziej🙄🙄😅 wiem, że zapewne większość można ale wiecie jak to jest, zwłaszcza na początku po długich staraniach człowiek jednak chce być jak najbardziej ostrożny 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 18:31

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko zdecydowanie wyłącz internet na tydzień i daj wywietrzyć głowę.. Pierwsze słyszę o tych rewelacjach o których piszesz, poza retinolem i kwasami których ogólnie nie używa się podczas zmian hormonalnych i ciąży, ja używam wszystko normalnie, do ciała kup sobie serie dla kobiet w ciąży / pełno dermokosmetyków masz Super-Pharm itd , emolium, elalcyl, ollian,palmers ...
    Z jedzeniem to już tutaj kiedyś pisałyśmy, o cytrusach tez pierwsze słyszę, ja to jem normalnie wiec jak się nie odezwę przez miesiąc, to znaczy ze umarłam 🤪

    niezapominajka12345, Starajacsieocud, Mrs.P lubią tę wiadomość

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 marca 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe dobre 😅😅😅🙈
    Już miałam wyłączony teraz tak mnie dzisiaj naszło żeby coś kupić ale chyba jednak zrezygnuje 😅😅🙈 dzięki hehe 😊
    Luluiza wrote:
    Niezapominajko zdecydowanie wyłącz internet na tydzień i daj wywietrzyć głowę.. Pierwsze słyszę o tych rewelacjach o których piszesz, poza retinolem i kwasami których ogólnie nie używa się podczas zmian hormonalnych i ciąży, ja używam wszystko normalnie, do ciała kup sobie serie dla kobiet w ciąży / pełno dermokosmetyków masz Super-Pharm itd , emolium, elalcyl, ollian,palmers ...
    Z jedzeniem to już tutaj kiedyś pisałyśmy, o cytrusach tez pierwsze słyszę, ja to jem normalnie wiec jak się nie odezwę przez miesiąc, to znaczy ze umarłam 🤪

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się Niezapominajka nie dziwię, też bym tu pewnie codziennie wypisywała 🤪 tak szczerze to jeszcze nigdy nie interesowalam się zaleceniami w ciąży, co można co nie i musiałabym się wiele dowiedzieć. A złapałam się już wielokrotnie na tym że popełniałam spore błędy jak np zamiast folianu brałam kwas foliowy bo myślałam że to to samo 🤦 także warto pytać i czytać.

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 5 marca 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też sądzę że warto, zwłaszcza że większość tutaj już blisko rozwiązania 😊👍🙈😍 więc i doświadczenie jest, a na necie to same głupoty piszą. Najlepiej by było jakby lekarze jakąś listę dawali 🙈🙈😅 co można a co nie 😊🙈
    Berbeć. wrote:
    A ja się Niezapominajka nie dziwię, też bym tu pewnie codziennie wypisywała 🤪 tak szczerze to jeszcze nigdy nie interesowalam się zaleceniami w ciąży, co można co nie i musiałabym się wiele dowiedzieć. A złapałam się już wielokrotnie na tym że popełniałam spore błędy jak np zamiast folianu brałam kwas foliowy bo myślałam że to to samo 🤦 także warto pytać i czytać.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 336

    Wysłany: 5 marca 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Też sądzę że warto, zwłaszcza że większość tutaj już blisko rozwiązania 😊👍🙈😍 więc i doświadczenie jest, a na necie to same głupoty piszą. Najlepiej by było jakby lekarze jakąś listę dawali 🙈🙈😅 co można a co nie 😊🙈
    Oczywiście że warto się posiłkować Internetem Ale wybierz tylko sprawdzone artykuły np. popularnych lekarzy udzielających się w internecie! Dieta matki karmiącej nie istnieje to i w ciąży większość rzeczy można jeść! Ale trochę wyluzuj i na czuja....ja całą poprzednia ciążę wcinalam pomarańcze...nawet herbata musiała być pomarańczowa! Mc Donalda też trzeba zjeść co by się dziecko przyzwyczailo a my żebyśmy mogły sobie dogodzić 😀

    niezapominajka12345, mika_do, diversik89, Catlady, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
‹‹ 2079 2080 2081 2082 2083 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ