Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Myszka93 Koleżanka
    Postów: 55 55

    Wysłany: 5 marca 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Na razie punkcje. Dr tez chce jak w przypadku Za duzo zrobic transfer na "agresywnym przygotowaniu". Jeszcze uzgodnimy czy teraz transfer czy jeszcze jedna stymulacja i potem transfer. Oczywiscie jezeli w ogole beda zarodki. Moje jajniki nie sa rozrzutne 😭


    Nie martw się, bo moje jajniki też nie są rozrzutne. Przy stymulacji na puregon 300 j miałam dwa pęcherzyki przy punkcji zero komórek i od razu w Tym samym cyklu znowu puregon ale 425j i miałam 9 komórek z czego uzyskałam dwa zarodki.

    Anulas, Mysza1986, nick nieaktualny, Mrs.P lubią tę wiadomość

  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 5 marca 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka93 wrote:
    Nie martw się, bo moje jajniki też nie są rozrzutne. Przy stymulacji na puregon 300 j miałam dwa pęcherzyki przy punkcji zero komórek i od razu w Tym samym cyklu znowu puregon ale 425j i miałam 9 komórek z czego uzyskałam dwa zarodki.


    Kochane czasami wystarczy jeden zarodek, w moim przypadku nie był badany i został z nami do dziś... ❤ nie bylo lekko, wczesniej 5lat staran...
    moje jajniki byly strasznie oporne na leki...🥺
    Trzeba wierzyć, że będzie dobrze...

    iMonia, Mysza1986, nick nieaktualny, Panna Migotka, truskawka26, Gaja88, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Doświadczyła, trwało to 1,5 dnia, najpierw plamki żywej krwi po tym jedynie brunatne pozostałości.

    Pewnie większość z Was jak ja myślała, ze to okres i ja czekałam czy to się rozkręci.. generalnie dopiero potem wiesz że to tylko plamienie, ale strach był nie powiem ... 😞

    niezapominajka12345, Mysza1986, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

  • Myszka93 Koleżanka
    Postów: 55 55

    Wysłany: 5 marca 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diversik89 wrote:
    Kochane czasami wystarczy jeden zarodek, w moim przypadku nie był badany i został z nami do dziś... ❤ nie bylo lekko, wczesniej 5lat staran...
    moje jajniki byly strasznie oporne na leki...🥺
    Trzeba wierzyć, że będzie dobrze...


    Teraz tez będzie dobrze. 😊 ja jestem dobrej myśli, mimo że mam 26 lat a staram się już bardzo długo. Teraz przygotowania do transferu. Tylko ze mam zrobić w niedziele badania na hormony ale nie wiem gdzie 🤧 Ż mówił że gdzieś na Wildzie

    diversik89 lubi tę wiadomość

  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 5 marca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka93 wrote:
    Teraz tez będzie dobrze. 😊 ja jestem dobrej myśli, mimo że mam 26 lat a staram się już bardzo długo. Teraz przygotowania do transferu. Tylko ze mam zrobić w niedziele badania na hormony ale nie wiem gdzie 🤧 Ż mówił że gdzieś na Wildzie


    Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu ❤🤩
    Trzeba myśleć pozytywnie...🥰 tak trzymaj ;)
    Jeśli chodzi o badania hormonów to może dziewczyny z Poznania Ci pomogą... A w klinice nie możesz ich zrobić? Z tego co kojarzę to z rana robili...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 5 marca 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka93 wrote:
    Teraz tez będzie dobrze. 😊 ja jestem dobrej myśli, mimo że mam 26 lat a staram się już bardzo długo. Teraz przygotowania do transferu. Tylko ze mam zrobić w niedziele badania na hormony ale nie wiem gdzie 🤧 Ż mówił że gdzieś na Wildzie

    Pewnie miał na myśli Alab w HCP (ul. 28 Czerwca 1956 r. 194, 61-485 Poznań).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 10:26

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1064 1174

    Wysłany: 5 marca 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka93 wrote:
    Teraz tez będzie dobrze. 😊 ja jestem dobrej myśli, mimo że mam 26 lat a staram się już bardzo długo. Teraz przygotowania do transferu. Tylko ze mam zrobić w niedziele badania na hormony ale nie wiem gdzie 🤧 Ż mówił że gdzieś na Wildzie

    Jak w niedzielę miałam robić badania to AB kazał mi w szpitalu HCP, nie wiem czy to to samo bo nie znam Poznania :p.

    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.2021 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
    25.04.2024 Franek 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    Jak w niedzielę miałam robić badania to AB kazał mi w szpitalu HCP, nie wiem czy to to samo bo nie znam Poznania :p.

    To samo😁

    Kaach lubi tę wiadomość

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 5 marca 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    Jak w niedzielę miałam robić badania to AB kazał mi w szpitalu HCP, nie wiem czy to to samo bo nie znam Poznania :p.
    idź na piętro za znakami na Alab i dzwoń dzwonkiem bo będzie się wydawało że jest pusto 😉

    bv5tg9v.png
  • Myszka93 Koleżanka
    Postów: 55 55

    Wysłany: 5 marca 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza wrote:
    To samo😁

    A wyniki kiedy miałas do odbioru?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:18

    Mysza1986, Panna Migotka, diversik89, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

  • Mario30 Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 5 marca 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Neoparin:

    1. 0,6 - 8 ampułkostrzykawek, ważny 09/2021

    2. 0,8 - 8 ampułkostrzykawek, ważny 12/2021

    3. 0,8 - 10 ampułkostrzykawek, ważny 12/2021

    [email protected]

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 5 marca 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Pewnie miał na myśli Alab w HCP (ul. 28 Czerwca 1956 r. 194, 61-485 Poznań).
    I trzeba pamiętać że mają przerwę od 11:30-12:00 i 14 lub 14:30 też pół godziny.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Za dużo ma jeden zarodek zbadany i z tego co kojarzę ma mieć pobrane komórki tzw agresywne przygotowanie do transferu a dzięki niemu może będą mieli jeszcze zarodki.
    O dokładnie tak jak piszesz . Pobrano 7 komórek teraz czekać co tam się wykluje . Anulas widzę że u ciebie ma być podobnie oby tym razem nam wszystko wyszło .

    Kaach, antonna, diversik89, Gaja88, Mrs.P, niezapominajka12345, nick nieaktualny, Angel9306, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 5 marca 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    O dokładnie tak jak piszesz . Pobrano 7 komórek teraz czekać co tam się wykluje . Anulas widzę że u ciebie ma być podobnie oby tym razem nam wszystko wyszło .


    7 TO SPORO:) JA O TAKIEJ ILOŚCI MOGĘ POMARZYĆ:( ALE W KOŃCU SIĘ UDA

  • Panna Migotka Koleżanka
    Postów: 45 63

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diversik89 wrote:
    Czy któraś z Was brała na zgage Maalox lub NeobianAcid ? Ktory lepszy ? 🥺🤔
    Kolejna noc męczarni...🙄🤮

    Moja koleżanka bardzo zachwalała na zgagę syrop gaviscon. Jej pomógł i to szybko. Może i Tobie ulży :)

    diversik89 lubi tę wiadomość

    05.08.2019 transfer ❤
    f2wlp07wa54vtd0y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    7 TO SPORO:) JA O TAKIEJ ILOŚCI MOGĘ POMARZYĆ:( ALE W KOŃCU SIĘ UDA
    Wiesz niekiedy jest dużo a widzisz nic nie wychodzi. Więc nie ma co porównywać . W końcu się uda tego trzeba się trzymać .

    Anulas lubi tę wiadomość

  • Iwa20 Ekspertka
    Postów: 394 99

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka93 wrote:
    Teraz tez będzie dobrze. 😊 ja jestem dobrej myśli, mimo że mam 26 lat a staram się już bardzo długo. Teraz przygotowania do transferu. Tylko ze mam zrobić w niedziele badania na hormony ale nie wiem gdzie 🤧 Ż mówił że gdzieś na Wildzie
    Szpital cegielskiego

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    O dokładnie tak jak piszesz . Pobrano 7 komórek teraz czekać co tam się wykluje . Anulas widzę że u ciebie ma być podobnie oby tym razem nam wszystko wyszło .
    O 9 miałaś punkcję? Jeżeli tak to chyba się widziałyśmy, ja płaciłam za wizytę, Wy wypełnialiscie dokumenty?

  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś używała u maleństwa monitor oddechu ten do pieluszki?

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
‹‹ 2078 2079 2080 2081 2082 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ