Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oblivion, co u Was ? ❣

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamknięty jeszcze tzn tylko to papierowe opakowanie jest otwarte, a tak to lek jest cały, zaplombowany. Odezwij się do mnie na priv👍😊
    Martynkowo wrote:
    A to ja z kolei mam igły :D i pena do puregonu też mam :D. Powiem Wam lepszy numer, bo ja igły dostałam w medarcie od rejestratorek :D

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Oblivion Ekspertka
    Postów: 123 237

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już też po:-) o 8.27 cc przywitał się ze mną Jerzy. Leżę na pooperacyjnej, a On się gdzieś włóczy, więc w sumie nawet nie wiem ile waży (a może mówli tylko nie pamiętam🙄).

    JustynaFrog, niezapominajka12345, diversik89, Mrs.P, Nowa38, Panna Migotka, Antonina, Catlady, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matilda19, bdziągwa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mika_do, truskawka26, Butterfly13, Gaja88, Angel9306, Kaach, Mysza1986, Starajacsieocud, alexxandra_aa, iMonia lubią tę wiadomość

    7u22dqk3a5rckfkz.png
  • Mrs.P Autorytet
    Postów: 263 148

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a pod koniec stymulacji są jakieś odpowiednie normy E2/LH/prog, czy to jest bardzo uzależnione od przypadku? Pytam z ciekawości.

    uwo9s65govurilvf.png
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj dzisiaj same dobre wieści;) Oblivion, Butterfly13 gratulacje🥰🥰🥰

    diversik89, Antonina, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    21.09.2020 - ❤❤
  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oblivion wrote:
    My już też po:-) o 8.27 cc przywitał się ze mną Jerzy. Leżę na pooperacyjnej, a On się gdzieś włóczy, więc w sumie nawet nie wiem ile waży (a może mówli tylko nie pamiętam🙄).


    Gratulacje ❣
    Dużo zdrówka dla Was

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje. Ale nam się tu dzieciaczków wysypało i jeszcze wysypie w najbliższych dniach:)

    Śnieżynka jak dobrze pójdzie to w sobotę mam transfer

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 11:19

    Kaach lubi tę wiadomość

  • Matilda19 Autorytet
    Postów: 305 183

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałam zapytać czy podczas stymulacji stosowałyscie jakieś specjalne preparaty wysokobiałkowe inne niż Nutridrink żeby zapobiegać hiperstymulacji ? A w diecie ile gram białka jest wskazane ? Czy coś jeszcze można zrobić zapobiegawczo ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:02

  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Mamuśki ❤ Tydzień cudownych wiadomości 😍
    Jesteście mega, że po porodzie piszecie! Ja to chyba będę jeczala na cały szpital😂

    Diversik Ty tam chasaj sobie i się nie oszczędzaj aby w piątek urodzić 😘

    diversik89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly13 wrote:
    Hello 🤗
    Melduję o 22 36 za pomocą cc przywitał świat Kazik ❤ 3990g, 57 cm i 10 punktów 🥳 Jak na razie polecam szpital św. Rodziny zobaczymy jak będzie na innym oddziale.
    Diversik89 czekam my za Wami ✊

    Gratulacje !!!

    Jak dojdziesz do siebie, to opowiedz nam o św Rodziny ? Chodziłaś tam do któregoś lekarza czy przypadek ? 🧐 i jak oceniasz na zimno ten szpital 😎💁🏻‍♀️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggy wrote:
    Diversik a Ty gdzie wybierasz się rodzic?

    To prawda :);) normalnie wysyp :) same maluszki się rodzą
    Super
    Też jestem w szoku, że dziewczyny tak szybko piszą. Twardzielki :)


    Będę rodzić u sobie w mieście, prawie 100km od Poznania 🙈

    Wczoraj piękne bóle miesiączkowe i już gotowa na porodowke, a dziś ustały... tzn są , ale o wiele lżejsze...
    Była położna, rozwarcie na 1 cm, główka jeszcze wysoko, także poczekam sobie ...🙈
    Nic nie pomaga 😋😂

    nick nieaktualny, iMonia lubią tę wiadomość

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Dziewczyny gratulacje. Ale nam się tu dzieciaczków wysypało i jeszcze wysypie w najbliższych dniach:)

    Śnieżynka jak dobrze pójdzie to w sobotę mam transfer


    Trzymam kciuki za transfer ❣

    Anulas, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • Śnieżynka Przyjaciółka
    Postów: 107 24

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Śnieżynka jak dobrze pójdzie to w sobotę mam transfer[/QUOTE]

    Anulas to super. Ja się cały czas zastanawiam czy zaczynać w tym miesiącu przygotowanie do transferu... A u kogo jesteś?

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżynka wrote:
    Śnieżynka jak dobrze pójdzie to w sobotę mam transfer

    Anulas to super. Ja się cały czas zastanawiam czy zaczynać w tym miesiącu przygotowanie do transferu... A u kogo jesteś?[/QUOTE]


    U DR K.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:03

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggy wrote:
    Trzymam za Ciebie kciuki :)
    A Twoją historię śledzę od samego początku, bardzo Ci kibicuję.
    Twoje posty czytałam w pracy (zamiast pracować) ;) ;)


    Ale ten czas zleciał, aż nie wierzę.

  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggy wrote:
    Trzymam za Ciebie kciuki :)
    A Twoją historię śledzę od samego początku, bardzo Ci kibicuję.
    Twoje posty czytałam w pracy (zamiast pracować) ;) ;)

    Dziękuję kochana ;)
    Ojej, jak miło ❣❤

    Masz podobne doświadczenia?
    Przypomnij mi co teraz u Ciebie? Bo przez te hormony pamięć szwankuje 🙈

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
‹‹ 2172 2173 2174 2175 2176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ