X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986, wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek 😊

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybitwa wrote:
    Hej dziewczyny...nie mam pojęcia, czy ktoras z Was mnie pamięta, ale wracam do gry.
    Po 5 transferach, 2 procedurach w Wa-wie zaczynamy wkrótce podejscie nr 3 w MedArt w Poznaniu.
    Wiele okrutnych momentów za nami, ale spróbujemy teraz znów..napiszę więcej dzisiaj na spokojnie, chcialam sie póki co z Wami przywitać po długiej przerwie ..
    Cześć Kochana😊😊 Czekałam kiedy się ponownie pojawisz!!! Trzymam bardzo mocnoooo kciukiiii✊
    Oby Medart był dla Was szczęśliwy!!!

    Medartka, kinga25 lubią tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoacynta a co u Ciebie??

  • A gustu Ekspertka
    Postów: 225 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to prawda że duphaston trzeba brać co 8 godz? Tak mam napisane w zaleceniach po szpitalnych.😯

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 19:39

    📍Niedoczynność tarczycy
    📍MTHFR_c677Thetero
    📍29.10.2019 iui 😟
    📍10.01.2020 udało się ❤
    Jezu ufam tobie. Ty się ty zajmij.

    860ianli7vtdwtrl.png
  • Matilda19 Autorytet
    Postów: 305 183

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🤗 już mam rozpiskę co kupić wg Waszych zaleceń i mam nadzieję że się uchronię przed hiperką bo w tych czasach leżeć w szpitalu w razie czego to kiepski pomysł 😏 mam dawkę Puregonu 400 wiec spodziewam się sporych wrażeń podczas tej stymulacji 🎉😂

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po krótkiej przerwie. Ponownie wracam do tematu immunologii i badań. Czy któraś z pacjentek dr K omawiała z nią ten temat? Jakie było zdanie pani dr co do immunologii? Wykonywała któraś badania na własna rękę np. u doc. Paśnika i później pokazywała je dr? Jakie było postępowanie po tych badaniach? Czy w MedArt ktoś w ogóle bierze pod uwagę immunologię?

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • Starajacsieocud Ekspertka
    Postów: 216 287

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybitwa, kciuki za dalszą drogę 🤞

    Wszystkim świeżym mamuśką gratuluję ❤❤❤

    Ps. Kiedy następne porody?😊

    f2w39jcgeqknsseo.png


    Medart Poznań
    1 IUI - aniołku na zawsze będziesz w naszej pamięci i naszych sercach
    3 IUI- cudzie trwaj ❤
    37 tydzień - synek, 10 punktów
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    Witajcie po krótkiej przerwie. Ponownie wracam do tematu immunologii i badań. Czy któraś z pacjentek dr K omawiała z nią ten temat? Jakie było zdanie pani dr co do immunologii? Wykonywała któraś badania na własna rękę np. u doc. Paśnika i później pokazywała je dr? Jakie było postępowanie po tych badaniach? Czy w MedArt ktoś w ogóle bierze pod uwagę immunologię?

    Pani Dr nawet nie chciała spojrzeć na wyniki tych badań od Paśnika, rzuciła tylko coś pod nosem, że ona ich nie zleciła i jak sobie je na własną rękę zrobiłam to moja sprawa, bo ona ich pod uwagę nie bierze. Także foszek poszedł chyba delikatny 😉
    Wydaje mi się że wszyscy z Medart maja te sama lub podobna politykę.

    Antonina: zapro przyjęte, pisz!

    A gustu jak tak masz rozpisane to tak bierz najlepiej, ewentualnie na najbliższej wizycie dopytasz.

    Antonina lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matilda19 wrote:
    Dzięki dziewczyny 🤗 już mam rozpiskę co kupić wg Waszych zaleceń i mam nadzieję że się uchronię przed hiperką bo w tych czasach leżeć w szpitalu w razie czego to kiepski pomysł 😏 mam dawkę Puregonu 400 wiec spodziewam się sporych wrażeń podczas tej stymulacji 🎉😂
    Nie martw sie. Mnie wyciagneli z hiperki kroplowkami. Co prawda poszlo na to tysiac zlotych, no ale obylo sie bez szpitala 🙈 mi dr mowila, ze należy jesc 1 g bialka na 1 kg masy ciala. Dieta i izotoniki wazne sa SZCZEGOLNIE po punkcji, bo to wtedy jajniki rozpoczynaja swoja jazde.

    Rybitwa no witamy, witamy z powrotem!!! Jestes juz po wizycie u dr K?

    Matilda19 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Pani Dr nawet nie chciała spojrzeć na wyniki tych badań od Paśnika, rzuciła tylko coś pod nosem, że ona ich nie zleciła i jak sobie je na własną rękę zrobiłam to moja sprawa, bo ona ich pod uwagę nie bierze. Także foszek poszedł chyba delikatny 😉
    Wydaje mi się że wszyscy z Medart maja te sama lub podobna politykę.

    Antonina: zapro przyjęte, pisz!

    A gustu jak tak masz rozpisane to tak bierz najlepiej, ewentualnie na najbliższej wizycie dopytasz.

    To niefajnie:/ czyli wykonałaś badania (napiszesz jakie?) ale nawet nie zostały wzięte pod uwagę? Coś z nich wyszło, jakieś wartościowe informacje od Paśnika? I jak się dalej sytuacja potoczyła po „foszku” i olaniu wyników, bo po pasku widzę, ze zaraz finał?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 20:44

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    To niefajnie:/ czyli wykonałaś badania (napiszesz jakie?) ale nawet nie zostały wzięte pod uwagę? Coś z nich wyszło, jakieś wartościowe informacje od Paśnika? I jak się dalej sytuacja potoczyła po „foszku” i olaniu wyników, bo po pasku widzę, ze zaraz finał?:)

    Mysza zrobila dr K na zlosc i zaszla w ciaze w cyklu, ktory dr K spisala na straty 🙈

    Medartka, Imbirek91, Catlady, Luluiza, Starajacsieocud, Kaach, diversik89, mika_do, iMonia, panizajączkowa lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:03

  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Mysza zrobila dr K na zlosc i zaszla w ciaze w cyklu, ktory dr K spisala na straty 🙈

    :) A dokładniej? O ile mogę prosić o szczegóły? Bo ja już nie wiem, co robić:( chciałabym się poradzic Paśnika i wykonać badania, ale jak maja być „olane” to sama nie wiem...

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę mniej więcej co 12 ale ja mam 2 tabletki na dobę, a Ty mówiłaś że masz 3 więc pewnie dlatego co 8 h
    A gustu wrote:
    Czy to prawda że duphaston trzeba brać co 8 godz? Tak mam napisane w zaleceniach po szpitalnych.😯

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    Witajcie po krótkiej przerwie. Ponownie wracam do tematu immunologii i badań. Czy któraś z pacjentek dr K omawiała z nią ten temat? Jakie było zdanie pani dr co do immunologii? Wykonywała któraś badania na własna rękę np. u doc. Paśnika i później pokazywała je dr? Jakie było postępowanie po tych badaniach? Czy w MedArt ktoś w ogóle bierze pod uwagę immunologię?


    Jeżeli chcesz to możemy pogadac na priv, wysłałam zaproszenie i opiszę jak wyglądał mój kompromis z doktorem odnośnie immunologi i jak argumentował doktor zalecenia doc Pasnika.

    Medartka lubi tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matilda19 wrote:
    Dzięki dziewczyny 🤗 już mam rozpiskę co kupić wg Waszych zaleceń i mam nadzieję że się uchronię przed hiperką bo w tych czasach leżeć w szpitalu w razie czego to kiepski pomysł 😏 mam dawkę Puregonu 400 wiec spodziewam się sporych wrażeń podczas tej stymulacji 🎉😂



    Jakie masz AMH?

  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Jeżeli chcesz to możemy pogadac na priv, wysłałam zaproszenie i opiszę jak wyglądał mój kompromis z doktorem odnośnie immunologi i jak argumentował doktor zalecenia doc Pasnika.

    Napisałam wiadomość :)

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Jeżeli chcesz to możemy pogadac na priv, wysłałam zaproszenie i opiszę jak wyglądał mój kompromis z doktorem odnośnie immunologi i jak argumentował doktor zalecenia doc Pasnika.
    Napiszcie dziewczyny tutaj, ja sama jestem ciekawa immunologi <3
    Ale też właśnie słyszałam, że w medarcie rzadko kiedy bawią się w immunologię..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 21:23

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    :) A dokładniej? O ile mogę prosić o szczegóły? Bo ja już nie wiem, co robić:( chciałabym się poradzic Paśnika i wykonać badania, ale jak maja być „olane” to sama nie wiem...
    Ja walnęłam foszka na nią i na drugą procedurę przeniosłam się do invinedu, tam dr Sroka respektował zalecenia Pasnika, miałam podawany intralipid dozylnie i acofil przez cewnik domacicznie. Niestety mimo to z 2 transferów jeden był udany ale poronienie. (1 procedura, 3 transfery x2 zarodki, jedna ciąża też poroniona). Na 3 procedurę wróciłam do Medartu ale do transferu nigdy nie doszło (endo nie rosło, hormony szalał już po tych 2 procedurach) więc zaczęłam chodzić do akupunkturzystki i naturoterapeutki i w cyklu który dr K skreslila zaszłam w swoją pierwszą naturalna ciąże 😆 przez pierwsze tygodnie wmawiała mi że to na pewno pozamaciczna bo endo było za cienkie, a dziś to endo ma ponad 3kg PS dr K nawet ost. Sama z siebie do mnie napisała co tam jak tam więc chyba mnie dość dobrze zapamiętała 😉

    PS poszukam tych badań jutro jakoś bo to było że 2 lata temu i już nie pamiętam...

    Medartka, Mrs.P, Kaach lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Ja walnęłam foszka na nią i na drugą procedurę przeniosłam się do invinedu, tam dr Sroka respektował zalecenia Pasnika, miałam podawany intralipid dozylnie i acofil przez cewnik domacicznie. Niestety mimo to z 2 transferów jeden był udany ale poronienie. (1 procedura, 3 transfery x2 zarodki, jedna ciąża też poroniona). Na 3 procedurę wróciłam do Medartu ale do transferu nigdy nie doszło (endo nie rosło, hormony szalał już po tych 2 procedurach) więc zaczęłam chodzić do akupunkturzystki i naturoterapeutki i w cyklu który dr K skreslila zaszłam w swoją pierwszą naturalna ciąże 😆 przez pierwsze tygodnie wmawiała mi że to na pewno pozamaciczna bo endo było za cienkie, a dziś to endo ma ponad 3kg PS dr K nawet ost. Sama z siebie do mnie napisała co tam jak tam więc chyba mnie dość dobrze zapamiętała 😉

    PS poszukam tych badań jutro jakoś bo to było że 2 lata temu i już nie pamiętam...

    Odpisałaś? :D

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
‹‹ 2174 2175 2176 2177 2178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ