X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Kukus Ekspertka
    Postów: 184 484

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Pozdrawiamy Was ciotki :) Urodziłam ostatecznie siłami natury, koło 23 zaczelam czuć skurcze po północy byłam na porodówce w Śremie i o 6.22 wykluł się kosmitek 😄 dobrze się stało że zaczęłam sama rodzic bo dzis raczej nie byloby szans na planowe przyjęcie - taka mają tu masakre, kobietki z małym rozwarciem leżą na ginekologii i czekają na salę porodowa a z porodówek zrzucają od razu jak to tylko możliwe. Rodziłam z mężem, tzn.maz koło 4 dostał zielone światło od położnej że może wchodzić także przy porodzie był ale jako że taki tu jest ruch to tych 2h z nami nie był bo ja od razu trafiłam na oddział bo na moje miejsce czekały 4 babki 🙈
    Gratulacje ;)

    Imbirek91 lubi tę wiadomość

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
  • Starajacsieocud Ekspertka
    Postów: 216 287

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek, gratulacje ❤❤❤ dużo zdrowia dla Was ❤❤❤

    Rybitwa, wow jakie super wiadomości 🥳🥳🥳

    Imbirek91, Rybitwa lubią tę wiadomość

    f2w39jcgeqknsseo.png


    Medart Poznań
    1 IUI - aniołku na zawsze będziesz w naszej pamięci i naszych sercach
    3 IUI- cudzie trwaj ❤
    37 tydzień - synek, 10 punktów
  • Kukus Ekspertka
    Postów: 184 484

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy na betę mogę jechać do kliniki i zrobią mi badania bez skierowania lekarza?

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
  • Matilda19 Autorytet
    Postów: 305 183

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maraquja wrote:
    Dziewczyny, kiedy AB zleca pierwsze badanie bety po transferze 5-dniowej blastki?
    I od kiedy można dostać L4 z kodem B? Już od dnia transferu czy dopiero jak beta rośnie?
    Co do AB się nie wypowiem bo jestem od dr K i ona zaleca test w 7 dniu po transferze
    Zwolnienie na kod B przysługuje po stwierdzeniu akcji serca u dziecka czyli ok 4 tygodnie po transferze. Do tego czasu zwykle L4 można brać

  • Matilda19 Autorytet
    Postów: 305 183

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus wrote:
    Czy na betę mogę jechać do kliniki i zrobią mi badania bez skierowania lekarza?
    Tak bez problemu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 18:58

  • MartaaM Koleżanka
    Postów: 49 14

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z dziewczyn pytała o ciążę po NGS, u nas 4 zdrowe zarodki - tylko jeden został ze mną, Synek Franek,reszta niestety beta 0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 14:17

    3x UIU ☹️
    2018 ivf - 4 zarodki
    1 transfer 😕
    2 transfer - Synek ☺️

    Luty 2020 - 3 transfer ☹️
    Marzec 2020 - 4 transfer ☹️

    Maj 2020 start z kolejną procedura Ivf.
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaaM wrote:
    Któraś z dziewczyn pytała o ciążę po NGS, u nas 4 zdrowe zarodki - tylko jeden został ze mną, Synek Franek,reszta niestety beta 0

    Co lekarz zastosował że się udało ?
    Jestem po nie udanych transferach zdrowych zarodków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 14:39

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • MartaaM Koleżanka
    Postów: 49 14

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Co lekarz zastosował że się udało ?
    Jestem po nie udanych transferach zdrowych zarodków


    Szczerze, doktor nic nie zmienial, mówił, że to nie ten zarodek i tyle, miałam takie same leki przy 2 udanym podejściu jak przy pierwszym, teraz jak wróciliśmy, też miałam podobnie, ostatni na cyklu stymulowanym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 14:43

    3x UIU ☹️
    2018 ivf - 4 zarodki
    1 transfer 😕
    2 transfer - Synek ☺️

    Luty 2020 - 3 transfer ☹️
    Marzec 2020 - 4 transfer ☹️

    Maj 2020 start z kolejną procedura Ivf.
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaaM wrote:
    Szczerze, doktor nic nie zmienial, mówił, że to nie ten zarodek i tyle, miałam takie same leki przy 2 udanym podejściu jak przy pierwszym, teraz jak wróciliśmy, też miałam podobnie, ostatni na cyklu stymulowanym.

    A to miłaś estrofen na wzrost endo czy inny lek?
    A łyżeczkowania lub strechingu nie miałaś ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 14:52

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • maraquja Przyjaciółka
    Postów: 112 81

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaaM wrote:
    Któraś z dziewczyn pytała o ciążę po NGS, u nas 4 zdrowe zarodki - tylko jeden został ze mną, Synek Franek,reszta niestety beta 0
    MartaaM - czy NGS to jest to samo co PGD? Można zapytać, ile lat staraliście się naturalnie i czy wiadomo, co było prawdopodobną przyczyną niepowodzeń?

    oar8dqk3vtl5n396.png

    2017 - synek (ciąża naturalna)
    17.06 - criotransfer Medart
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaaM wrote:
    Cześć dziewczyny🙂

    Pytanie do dziewczyn od dr A. B, w tym roku wróciliśmy po rodzeństwo, niestety musiekismy podejść do kolejnej procedury, ostatnie dwa zarodki nie dały ciąży, jestem trochę zaskoczona, nie wiem czy to jest spowodowane większą ilością pacjentów, ale kontakt z doktorem jest o wiele gorszy niż podczas pierwszej procedury prawie 3 lata temu, nie ukrywam trochę mnie to zaczyna denerwować, nie mogę się doprosic doktora o info jakiej klasy zarodki, ogólnie ile badamy co i jak, poprzednio nie było problemu, ogólnie sporo się zmieniło przez te 3 lata.

    Pytanie, czy macie jakieś info od doktora dotyczące zarodków??? Ewentualnie jak inaczej można to załatwić??

    Muszę przyznać Ci racje że kiedyś kontakt z dr był o wiele lepszy.
    Ja dzwoniłam do niego między 10-11.30 to odebrał lub odzwonił i przekazał informacje ile mamy zarodków 😊

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • MartaaM Koleżanka
    Postów: 49 14

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maraquja wrote:
    MartaaM - czy NGS to jest to samo co PGD? Można zapytać, ile lat staraliście się naturalnie i czy wiadomo, co było prawdopodobną przyczyną niepowodzeń?

    Tak ☺️, u mnie jest problem z miesniakami, miałam już 2 operacje, niestety nawracaja, teraz doktor mówi, że jest ulokowany w takim miejscu, że teoretycznie nie powinien ingerować w implantacje, ale po stymulacji niestety może się powiększyć, tak miałam ostatnio, nie wiem czy to zrosty przeszkadzają czy co 🤷‍♀️, naturalnie staraliśmy się 3 lata.


    Aguś93-cykl na estrofemie,nie miałam lyzeczkowania, raz miałam ryse.

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    3x UIU ☹️
    2018 ivf - 4 zarodki
    1 transfer 😕
    2 transfer - Synek ☺️

    Luty 2020 - 3 transfer ☹️
    Marzec 2020 - 4 transfer ☹️

    Maj 2020 start z kolejną procedura Ivf.
  • MartaaM Koleżanka
    Postów: 49 14

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Muszę przyznać Ci racje że kiedyś kontakt z dr był o wiele lepszy.
    Ja dzwoniłam do niego między 10-11.30 to odebrał lub odzwonił i przekazał informacje ile mamy zarodków 😊

    Teraz to było takie tempo🙈, czasem ledwo wychodziłam z łazienki a doktor już stał przy biurku, ze skierowaniem na badania

    3x UIU ☹️
    2018 ivf - 4 zarodki
    1 transfer 😕
    2 transfer - Synek ☺️

    Luty 2020 - 3 transfer ☹️
    Marzec 2020 - 4 transfer ☹️

    Maj 2020 start z kolejną procedura Ivf.
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja już po badaniu u Sz. Ogólnie podsumował że wszystko jest ok : prawidłowy rozwój i anatomia płodu, tylko w komentarzu napisał, że :,, izolowana niedomykalność zastawki trójdzielnej. Do obserwacji zastawka trójdzielna i kurczliwość prawej komory serca płodu. Kontrola przepływów wewnatrzsercowych za 2 tyg."
    Z tego co kojarzę to kilka z Was tu coś pisało o tej zastawce, możecie napisać mi coś więcej?? Pytam również dziewczyn które już urodziły i którym dr Sz na połówkowych też o tym mówił, jak w rezultacie wyszło po porodzie?🤔
    Z badania jestem zadowolona, no ale... Zawsze jak widzicie jest jakieś ALE heh...🙉 😱 niby wszystko ok, ale coś te przepływy, no i biała plamka na serduszku też wciąż jest, ale powiedział że to to nic nie znaczy, więc my wierzę. 😉
    Teraz niby mam się znowu do niego umówić za 2 tyg, ale kurcze mam wizytę u Kru za 3 i się zastanawiam czy on by tych przepływów nie mógł zrobić 😏

    Ogólnie to tylko zdjęłam lekko maseczkę z nosa żeby móc oddychać to mnie zje*** żebym szybko założyła ta maseczkę na nos😱 myślałam że się uduszę podczas tego badania, a raz jeszcze kazał mi wstrzymać oddech jak tam te przeplywy sprawdzał właśnie 😏

    Dziewczyny tak więc proszę powiedzcie coś więcej żebym była spokojniejsza plisss🙈😍😍

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Ja już po badaniu u Sz. Ogólnie podsumował że wszystko jest ok : prawidłowy rozwój i anatomia płodu, tylko w komentarzu napisał, że :,, izolowana niedomykalność zastawki trójdzielnej. Do obserwacji zastawka trójdzielna i kurczliwość prawej komory serca płodu. Kontrola przepływów wewnatrzsercowych za 2 tyg."
    Z tego co kojarzę to kilka z Was tu coś pisało o tej zastawce, możecie napisać mi coś więcej?? Pytam również dziewczyn które już urodziły i którym dr Sz na połówkowych też o tym mówił, jak w rezultacie wyszło po porodzie?🤔
    Z badania jestem zadowolona, no ale... Zawsze jak widzicie jest jakieś ALE heh...🙉 😱 niby wszystko ok, ale coś te przepływy, no i biała plamka na serduszku też wciąż jest, ale powiedział że to to nic nie znaczy, więc my wierzę. 😉
    Teraz niby mam się znowu do niego umówić za 2 tyg, ale kurcze mam wizytę u Kru za 3 i się zastanawiam czy on by tych przepływów nie mógł zrobić 😏

    Ogólnie to tylko zdjęłam lekko maseczkę z nosa żeby móc oddychać to mnie zje*** żebym szybko założyła ta maseczkę na nos😱 myślałam że się uduszę podczas tego badania, a raz jeszcze kazał mi wstrzymać oddech jak tam te przeplywy sprawdzał właśnie 😏

    Dziewczyny tak więc proszę powiedzcie coś więcej żebym była spokojniejsza plisss🙈😍😍
    U mnie też nie domyka się zastawka trójdzielna . Zapytaj Kru mi powiedział że połówkowe mogę zrobić u niego żeby mieć obraz u obu lekarzy . Więc może przepływy zrobi . Widzę że mamy wizyty w te same dni . 😊

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaaM wrote:
    Teraz to było takie tempo🙈, czasem ledwo wychodziłam z łazienki a doktor już stał przy biurku, ze skierowaniem na badania

    Niestety tak właśnie wyglądają u niego wizyty obecnie 🙈

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • maraquja Przyjaciółka
    Postów: 112 81

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaaM wrote:
    Teraz to było takie tempo🙈, czasem ledwo wychodziłam z łazienki a doktor już stał przy biurku, ze skierowaniem na badania
    Też mam niestety takie doświadczenia...

    oar8dqk3vtl5n396.png

    2017 - synek (ciąża naturalna)
    17.06 - criotransfer Medart
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już przy pierwszych prenatalnych Ci to powiedział? Też miałaś u Sz no nie? I jakoś szczególnie to komentował czy nic?
    No napisze dzisiaj do Kru zobaczymy co powie.
    Za dużo za dużo wrote:
    U mnie też nie domyka się zastawka trójdzielna . Zapytaj Kru mi powiedział że połówkowe mogę zrobić u niego żeby mieć obraz u obu lekarzy . Więc może przepływy zrobi . Widzę że mamy wizyty w te same dni . 😊

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Ja już po badaniu u Sz. Ogólnie podsumował że wszystko jest ok : prawidłowy rozwój i anatomia płodu, tylko w komentarzu napisał, że :,, izolowana niedomykalność zastawki trójdzielnej. Do obserwacji zastawka trójdzielna i kurczliwość prawej komory serca płodu. Kontrola przepływów wewnatrzsercowych za 2 tyg."
    Z tego co kojarzę to kilka z Was tu coś pisało o tej zastawce, możecie napisać mi coś więcej?? Pytam również dziewczyn które już urodziły i którym dr Sz na połówkowych też o tym mówił, jak w rezultacie wyszło po porodzie?🤔
    Z badania jestem zadowolona, no ale... Zawsze jak widzicie jest jakieś ALE heh...🙉 😱 niby wszystko ok, ale coś te przepływy, no i biała plamka na serduszku też wciąż jest, ale powiedział że to to nic nie znaczy, więc my wierzę. 😉
    Teraz niby mam się znowu do niego umówić za 2 tyg, ale kurcze mam wizytę u Kru za 3 i się zastanawiam czy on by tych przepływów nie mógł zrobić 😏

    Ogólnie to tylko zdjęłam lekko maseczkę z nosa żeby móc oddychać to mnie zje*** żebym szybko założyła ta maseczkę na nos😱 myślałam że się uduszę podczas tego badania, a raz jeszcze kazał mi wstrzymać oddech jak tam te przeplywy sprawdzał właśnie 😏

    Dziewczyny tak więc proszę powiedzcie coś więcej żebym była spokojniejsza plisss🙈😍😍
    U nas Sz też mówił o tej zastawce, a na kolejnej wizycie już to "zniknęło", nigdy więcej o tym nie wspomniał.

‹‹ 2314 2315 2316 2317 2318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ