Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Anulas Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia, 00:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisaGo przykro mi 😪

85993e3kxa5gnco0.png
  • AisoG Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    Mrs. P gratulacje :) :*

AsioG współczuję :( mówił co dalej po odstawieniu leków?

Muzyna 1dc liczysz od pojawienia się żywej krwi jeśli okres wypadnie (chyba u AB tak liczyłam) po 14 to 1dc liczyłam od kolejnego dnia, ale jak miałam wątpliwości to pisałam mu SMS jak mam liczyć bo różnie z tym było :p.

Nie chciałam tego polubić :(

No czekamy na krwawienie... w poniedziałek planowi miałam mieć wizyte pierwszą i usg zostawie tą wizytę i pojade dopytac co dalej, jakie rozwiazania i dlaczego....

starania od 2016r
    wiek 27 lat
    nietolerancja glutenu
    Bardzo słabe wyniki nasienia
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna

Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

I transfer 14.05 😢 beta 4,0

II transfer 20.07
    Beta 7dpt 28,4
    Beta 8dpt 40,8
    Beta 10dpt 97,81
    Beta 14dpt 347
    Beta 22dpt 818
    22dpt jest 💓
    Beta 24dpt 869
    💔
  • Mrs.P Ekspertka

Wysłany: 14 sierpnia, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisog, trzymaj się. 😢

uwo9s65govurilvf.png
  • Angel9306 Koleżanka

Wysłany: 14 sierpnia, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisaGo przykro mi 😪
    trzymaj się😥

07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemczna
  • AisoG Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel9306 wrote:
    AisaGo przykro mi 😪
    trzymaj się😥

Chciałabym zadać Ci kilka pytań jeśli mogę, ale to lepiej na priv.

starania od 2016r
    wiek 27 lat
    nietolerancja glutenu
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna

Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9

II transfer 20.07
    Beta 7dpt 28,4
    Beta 8dpt 40,8
    Beta 10dpt 97,81
    Beta 14dpt 347
    Beta 22dpt 818
    22dpt jest 💓
    Beta 24dpt 869
    💔
  • Luluiza Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakoś nawał ostatnio tych ciąż ze złymi przyrostami 😔😔 wspolczuje Wam bardzo, bo zobaczyć pierwszy pozytywny wynik i potem nagle przyjąć do wiadomości, że to koniec to musi być straszne 😔

AB jakos bardzo ostrożnie do tego podchodził, przynajmniej w mojej ocenie i pamietam jak przyszłam z pozytywnym wynikiem bety, to tylko skwitował że super, ale on był by ostrożny 🙊
    Dzisiaj to rozumiem, bo strach O ciąże jest cały czas, a im bliżej końca to dochodzą takie rewelacje, że początek był nudny 🤭 przynajmniej ja mam takie odczucia 🤰🏻🌪

Jesteście wszystkie takie dzielne i wytrwale, że ciąża będzie nagrodą i każda na to zasługuje i oby w niedalekiej przyszłości ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Lilak1992, Kora88 lubią tę wiadomość

f2w3qqmzq6fm9wbj.png

•Starania od 2018/Medart od 2019
    • 3 IUI 🤰🏻
    •jest ❤️👶🏻
  • Dominikaaa Koleżanka

Wysłany: 14 sierpnia, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza wrote:
    Dziewczyny, jakoś nawał ostatnio tych ciąż ze złymi przyrostami 😔😔 wspolczuje Wam bardzo, bo zobaczyć pierwszy pozytywny wynik i potem nagle przyjąć do wiadomości, że to koniec to musi być straszne 😔

AB jakos bardzo ostrożnie do tego podchodził, przynajmniej w mojej ocenie i pamietam jak przyszłam z pozytywnym wynikiem bety, to tylko skwitował że super, ale on był by ostrożny 🙊
    Dzisiaj to rozumiem, bo strach O ciąże jest cały czas, a im bliżej końca to dochodzą takie rewelacje, że początek był nudny 🤭 przynajmniej ja mam takie odczucia 🤰🏻🌪

Jesteście wszystkie takie dzielne i wytrwale, że ciąża będzie nagrodą i każda na to zasługuje i oby w niedalekiej przyszłości ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Może ostrożnym trzeba być, ale pesymizm lekarza też nie pomaga, pamiętam jak przyszłam na usg i doktor A. B do mnie, że ma się jeszcze nie cieszyć bo to tylko pęcherzyk 😱

10.2019 ivf 4 zarodki
    2 po NGS - zdrowe

I transfer 11.2019 ☹️
    II transfer 05. 2020 - poronienie zatrzymane ☹️
  • Luluiza Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Może ostrożnym trzeba być, ale pesymizm lekarza też nie pomaga, pamiętam jak przyszłam na usg i doktor A. B do mnie, że ma się jeszcze nie cieszyć bo to tylko pęcherzyk 😱

No to bardzo w jego stylu 🙊 bo ja coś podobnego usłyszałam 😕

f2w3qqmzq6fm9wbj.png

•Starania od 2018/Medart od 2019
    • 3 IUI 🤰🏻
    •jest ❤️👶🏻
  • Angel9306 Koleżanka

Wysłany: 14 sierpnia, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    Chciałabym zadać Ci kilka pytań jeśli mogę, ale to lepiej na priv.

Jasne, możesz pisać 😊

07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemczna
  • 91aga Koleżanka

Wysłany: 14 sierpnia, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie w jakiej formie przyjmowałyscie progesteron do criotransferu? Doktor powiedział ze bez roznicy czy bedzie to podskórnie czy dopochwowo. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Starania od 06/2019
    12/2019 MedArt
  • Matilda19 Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    91aga wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie w jakiej formie przyjmowałyscie progesteron do criotransferu? Doktor powiedział ze bez roznicy czy bedzie to podskórnie czy dopochwowo. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
    Nie wiem czy ma znaczenie to czy transfer jest swiezy czy nie ale ja miałam i dopochwowo i podskórnie i doustnie 🤷🏻‍♀️ ( Lutinus, Duphaston , Prolutex )

• Lilak1992 Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matilda19 wrote:
    Nie wiem czy ma znaczenie to czy transfer jest swiezy czy nie ale ja miałam i dopochwowo i podskórnie i doustnie 🤷🏻‍♀️ ( Lutinus, Duphaston , Prolutex )

Ja dokładnie taki sam zestaw.

• ABC92 Znajoma

Wysłany: 14 sierpnia, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    91aga wrote:

Moja koleżanka u dr Z miała trochę inne leki do crio, bez dupka i transfer udany,potem jak była, w zastępstwie i dr A. B to jej nic nie zmieniał.

• Kora88 Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    91aga wrote:

Podskórnie (2 razy dziennie) i dopochwowo (3 razy), u Z.

Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️
  • AisoG Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luluiza wrote:

Jesteście wszystkie takie dzielne i wytrwale, że ciąża będzie nagrodą i każda na to zasługuje i oby w niedalekiej przyszłości ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻[/QUOTE

Luluiza gorsze od pozytywnej pierwszej bety było usłyszenie bijącego serduszka... 😢

Powiedzcie mi na co mam się przygotować ?
    Czy to krwawienie jest bardziej bolesne, bardzo się boję... i kiedy mogę się spodziewać tego?
    Bo jakim czasie można przystąpić do kolejnego transferu?

starania od 2016r
    wiek 27 lat
    nietolerancja glutenu
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna

Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9

II transfer 20.07
    Beta 7dpt 28,4
    Beta 8dpt 40,8
    Beta 10dpt 97,81
    Beta 14dpt 347
    Beta 22dpt 818
    22dpt jest 💓
    Beta 24dpt 869
    💔
  • AisoG Przyjaciółka

Wysłany: 14 sierpnia, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Podskórnie (2 razy dziennie) i dopochwowo (3 razy), u Z.

Ja tak samo:prolutex i utrogestan

starania od 2016r
    wiek 27 lat
    nietolerancja glutenu
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna

Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9

II transfer 20.07
    Beta 7dpt 28,4
    Beta 8dpt 40,8
    Beta 10dpt 97,81
    Beta 14dpt 347
    Beta 22dpt 818
    22dpt jest 💓
    Beta 24dpt 869
    💔
  • Anulas Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia, 22:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    Luluiza wrote:

Jesteście wszystkie takie dzielne i wytrwale, że ciąża będzie nagrodą i każda na to zasługuje i oby w niedalekiej przyszłości ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻[/QUOTE

Luluiza gorsze od pozytywnej pierwszej bety było usłyszenie bijącego serduszka... 😢

Czy to krwawienie jest bardziej bolesne, bardzo się boję... i kiedy mogę się spodziewać tego?

Niestety różnie może być. Przy pierwszej ciąży dr chciał koniecznie żeby było samoporonienie. 3 tygodnie i nic. Cały dom posprzątałam ćwiczyłam itd zeby uniknac szpitala ale się nie udalo.

Przy drugiej dr K znając moja poprzednia historie stwierdziła że nie ma co czekać. Podała tabletke i dopiero 3 pomogla.

Mnie troche to bolalo bo jednak są to skurcze macicy.

A do transferu moglam podejsc jak tylko beta spadla i prolaktyna.

85993e3kxa5gnco0.png
  • Kaach Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    Luluiza wrote:

Nie wiem do końca jak wygląda to na wczesnym etapie ciąży, ale ogólnie krwawienie może być mocniejsze i trwać może trochę dłużej nie powinno być bolesne, ale w razie czego weź nospę. U mnie krwawienia są nadal bardzo obfite i jak nigdy nie brałam nospy tak teraz pierwsze dni muszę brać to wszystko zależy od organizmu. Co do kolejnego transferu musisz pytać lekarza myślę, że jeśli będzie wszystko ok to w kolejnym cyklu możecie działać.
    Będzie dobrze :* pisz jak coś.

hiperprolaktynemia
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
  • Mamka92 Ekspertka

Wysłany: 15 sierpnia, 05:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    91aga wrote:

Ja u dr Z mialam tylko 2x prolutex i sie udało, poprzednio z synkiem 5 lat temu mialam 2x prolutex ale transfer świeży byl.

2014 Polna Poznań 3x iui :(
    4 transfery :-(
    2015 Medart
    2 zarodki 8b - synek! :-)
    2019 transfer 5.1.1 cb
    10.05.2020 crio 5.1.1 i 4.2.1
    7dpt beta 109 :D
    8 dpt beta 222
    11 dpt beta 591
    22dpt ❤
    Córeczka 🥰

f2w343r84wzjj062.png
  • Kukus Ekspertka

Wysłany: 15 sierpnia, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    91aga wrote:
    2 x dziennie podskórnie i 3 x dziennie dowcipnie.

Kora88 lubi tę wiadomość

2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.

3jgx9jcgbvi7cmf2.png
‹‹ 2451 2452 2453 2454 2455 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego