X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Paula8815 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 9 marca 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa90 wrote:
    Pewnie czytałaś na miesięcznym ? Ja nie chce jeszcze tutaj podejmować tego tematu , jest dużo niewiadomych , ja tez nie chce nikogo oceniać za wczasu .. ale to wszystko jest podejrzane ile w naszej klinice jest nieprawidłowych zarodków.
    Ja też nie chce oceniać, dlaczego też przenioslam się do innej kliniki, w czwartek mam pierwszą wizytę. Mam wrażenie że każdy ma swoją pulę do zostawienia:/

    Kasia0490 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest ❤️ I prawidłowa wielkość pęcherzyka 🥰

    PS reszta na miesięcznym

    Marysia089, Kaach, Muzyna, Karo84, Manis, Kasian, Malina1984, Lena 87, Gaja88, Kora88, Zielona_, Paolita, Promieniowanie, Nowa38, Madżka89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jaki stosunek ma dr K do badania zarodków? Wiem, że po ostatnim nieudanym crio będzie chciała przebadać zarodki z przyszlej procedury. Ja jednak nie jestem przekonana do tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Dziewczyny, a jaki stosunek ma dr K do badania zarodków? Wiem, że po ostatnim nieudanym crio będzie chciała przebadać zarodki z przyszlej procedury. Ja jednak nie jestem przekonana do tego.

    To tylko i wyłącznie Twoja decyzja i partnera, ona zapewne będzie proponować

    panizajączkowa lubi tę wiadomość

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 9 marca 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie bo rozważam zmianę kliniki. Słyszałam, że w tej klinice proponują badanie zarodków. Chciałam się dowiedzieć czy jak zarodek jest przebadany i jest Ok to już na 100% się przyjmie? W mojej klinice badają tylko w uzasadnionych przypadkach np jak jest ryzyko jakiejś choroby genetycznej.

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie bo rozważam zmianę kliniki. Słyszałam, że w tej klinice proponują badanie zarodków. Chciałam się dowiedzieć czy jak zarodek jest przebadany i jest Ok to już na 100% się przyjmie? W mojej klinice badają tylko w uzasadnionych przypadkach np jak jest ryzyko jakiejś choroby genetycznej.

    Nie ma żadnej pewności, że przebadany zarodek się przyjmie. Nigdy nie ma 100% pewności. :)
    U mnie przebadany nie dal upragnionej ciąży.

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 9 marca 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figasmakiem wrote:
    Nie ma żadnej pewności, że przebadany zarodek się przyjmie. Nigdy nie ma 100% pewności. :)
    U mnie przebadany nie dal upragnionej ciąży.
    Przykro mi. Myślałam, że wtedy już jest pewna bo jak dobry i zdrowy zarodek to co jeszcze może przeszkadzać w zagnieżdżeniu🥺

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • AniaaaM Koleżanka
    Postów: 58 26

    Wysłany: 9 marca 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie bo rozważam zmianę kliniki. Słyszałam, że w tej klinice proponują badanie zarodków. Chciałam się dowiedzieć czy jak zarodek jest przebadany i jest Ok to już na 100% się przyjmie? W mojej klinice badają tylko w uzasadnionych przypadkach np jak jest ryzyko jakiejś choroby genetycznej.


    Niestety nie, i lekarze w Medart często wprowadzają w błąd twierdząc, że zdrowy zarodek to bardzo duża szansa na udany transfer bynajmniej mój lekarz tak mówił, dokładnych procentów już nie pamiętam.

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 9 marca 2021, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za drugim podejściem 3 przebadane zarodki i 3 nieudane transfery... wyniki wzorowe...także nie ma reguły...

  • Paula8815 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 9 marca 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie bo rozważam zmianę kliniki. Słyszałam, że w tej klinice proponują badanie zarodków. Chciałam się dowiedzieć czy jak zarodek jest przebadany i jest Ok to już na 100% się przyjmie? W mojej klinice badają tylko w uzasadnionych przypadkach np jak jest ryzyko jakiejś choroby genetycznej.
    Szczerze, to tak i owszem podobno jest 70-80% szans na powodzenie, a jak się nie uda to nikt nie potrafi tego wytłumaczyć

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 9 marca 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula8815 wrote:
    Szczerze, to tak i owszem podobno jest 70-80% szans na powodzenie, a jak się nie uda to nikt nie potrafi tego wytłumaczyć
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. To faktycznie dużo procent dają na powodzenie a jednak 🙁

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 10 marca 2021, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Dziewczyny, a jaki stosunek ma dr K do badania zarodków? Wiem, że po ostatnim nieudanym crio będzie chciała przebadać zarodki z przyszlej procedury. Ja jednak nie jestem przekonana do tego.
    To Twoja decyzja, pamietaj :) ja akurat byłam u Ż i nie namawiał, powiedział że my decydujemy.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Manis Ekspertka
    Postów: 156 61

    Wysłany: 10 marca 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , pewnie gdzieś to pytanie już było 😁 jak wyglada transfer zarodka? W sensie ile trwa wszystko, czy trzeba się specjalnie przygotować? Z góry dziękuję za odpowiedź

    Paolita lubi tę wiadomość

  • Bączek84 Przyjaciółka
    Postów: 104 51

    Wysłany: 10 marca 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manis wrote:
    Dziewczyny , pewnie gdzieś to pytanie już było 😁 jak wyglada transfer zarodka? W sensie ile trwa wszystko, czy trzeba się specjalnie przygotować? Z góry dziękuję za odpowiedź
    Sam transfer trwa może z 2 minuty. Po wszystkim leżysz jeszcze na tym fotelu chyba z 20 minut. Nie trzeba się przygotować specjalnie. Idziesz na górę, ubierasz się w tą spódniczkę i tyle :)

    Manis lubi tę wiadomość

  • Zielona_ Ekspertka
    Postów: 209 269

    Wysłany: 10 marca 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa90, myślałam o Tobie wczoraj cały dzień, cieszę się bardzo i trzymam kciuki za Was <3

    Magdaa90 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2019

    Od 07.2020 w MedArt Poznań
    Kwalifikacja do in vitro
    Dieta bezglutenowa, podwyższone hormony tarczycy, reszta wyników w normie
    Mąż - kryptozoospermia

    10.2020 - rozpoczęcie podejścia do pierwszej procedury IFV
    AMH - 6,95
    Punkcja 21 grudnia 2020 - pobrano 14 komórek
    Zamrożono 4x ❄️❄️❄️❄️ - po badaniu NGS 1 poprawny genetycznie (6AA)
    ----> Walka z za małym endo
    03.2021 histeroskopia, scratching -> wynik idealny, wyznaczone okno implantacyjne
    21.04.2021 transfer na naturalnym
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 10 marca 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie bo rozważam zmianę kliniki. Słyszałam, że w tej klinice proponują badanie zarodków. Chciałam się dowiedzieć czy jak zarodek jest przebadany i jest Ok to już na 100% się przyjmie? W mojej klinice badają tylko w uzasadnionych przypadkach np jak jest ryzyko jakiejś choroby genetycznej.
    Jak zarodek jest przebadany i jest zdrowy to nie ma niestety gwarancji, że się przyjmie. Jestem tego przykładem i przykładów tutaj na forum jest wiele niestety.

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 10 marca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Magdaa90, myślałam o Tobie wczoraj cały dzień, cieszę się bardzo i trzymam kciuki za Was <3


    Magda90 coś pisala? Nie widzę wiadomości a sama ciagle o nich mysle

  • Zielona_ Ekspertka
    Postów: 209 269

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wrote:
    Magda90 coś pisala? Nie widzę wiadomości a sama ciagle o nich mysle

    Tak ,tak, tutaj pisała tyle:

    "Jest ❤️ I prawidłowa wielkość pęcherzyka 🥰

    PS reszta na miesięcznym"

    Wiem, że nie chciała tutaj siać paniki i rozmawiała szerzej z dziewczynami na forum miesięcznym (marzec IVF) :*

    Magdaa90 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2019

    Od 07.2020 w MedArt Poznań
    Kwalifikacja do in vitro
    Dieta bezglutenowa, podwyższone hormony tarczycy, reszta wyników w normie
    Mąż - kryptozoospermia

    10.2020 - rozpoczęcie podejścia do pierwszej procedury IFV
    AMH - 6,95
    Punkcja 21 grudnia 2020 - pobrano 14 komórek
    Zamrożono 4x ❄️❄️❄️❄️ - po badaniu NGS 1 poprawny genetycznie (6AA)
    ----> Walka z za małym endo
    03.2021 histeroskopia, scratching -> wynik idealny, wyznaczone okno implantacyjne
    21.04.2021 transfer na naturalnym
  • Paolita Przyjaciółka
    Postów: 118 161

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Dziewczyny, a jaki stosunek ma dr K do badania zarodków? Wiem, że po ostatnim nieudanym crio będzie chciała przebadać zarodki z przyszlej procedury. Ja jednak nie jestem przekonana do tego.

    Twoja decyzja 😊 my z mężem pojęliśmy decyzję że badamy i przystała na to bez problemu. Rozmawia była o nadaniu niejednokrotnie cały czas powtarzała że to nasza decyzja 😉

  • MAJKA91 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że otym trzeba rozmawiać, też przeglądnę wszystkie swoje wyniki badań NGS żale dopiero w odpowiednim momencie będę działała dalej w tym kierunku 😏

    Paolita lubi tę wiadomość

‹‹ 2589 2590 2591 2592 2593 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ