X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolita wrote:
    Super trzymamy mocno kciuki 🤞 ja jutro jadę na ostatnie usg jak będzie endo odpowiednie to 26 w środę transfer 😍
    Paolita, jak wizyta? Transfer 26ego?

  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 24 maja 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na wizycie... Już nie jestem w ciąży... Znowu.

    Chciałabym usłyszeć od Was czy jest sens przejścia do dr Kubiaczyk?

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
  • Paolita Przyjaciółka
    Postów: 118 161

    Wysłany: 24 maja 2021, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo84 wrote:
    Paolita, jak wizyta? Transfer 26ego?

    Niestety trzeci raz z rzędu na ostatnim usg endo padło 🤷‍♀️ no nic z nowym cyklem walczymy od początku 😊 ale za Was wszystkie mocno trzymam kciuki 🤞 🍀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    Byłam na wizycie... Już nie jestem w ciąży... Znowu.

    Chciałabym usłyszeć od Was czy jest sens przejścia do dr Kubiaczyk?
    Przykro mi 😔 trzymaj się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolita wrote:
    Niestety trzeci raz z rzędu na ostatnim usg endo padło 🤷‍♀️ no nic z nowym cyklem walczymy od początku 😊 ale za Was wszystkie mocno trzymam kciuki 🤞 🍀
    Najważniejsze żeby się nie poddawać 💪

  • Biri0208 Koleżanka
    Postów: 38 24

    Wysłany: 24 maja 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    Byłam na wizycie... Już nie jestem w ciąży... Znowu.

    Chciałabym usłyszeć od Was czy jest sens przejścia do dr Kubiaczyk?
    Przykro mi musisz się trzymać i walczyć dalej

    Karo84 lubi tę wiadomość

  • Biri0208 Koleżanka
    Postów: 38 24

    Wysłany: 24 maja 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolita wrote:
    Niestety trzeci raz z rzędu na ostatnim usg endo padło 🤷‍♀️ no nic z nowym cyklem walczymy od początku 😊 ale za Was wszystkie mocno trzymam kciuki 🤞 🍀
    Tak jak mówi Karo nie poddawać sie

    Karo84 lubi tę wiadomość

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 24 maja 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolita bardzo mi przykro...:(
    Ja uważam że warto

  • Paolita Przyjaciółka
    Postów: 118 161

    Wysłany: 24 maja 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie dziewczyny nie zamierzamy odpuszczać i będziemy walczyć dalej 💪 wiem że mam w Was wsparcie i mi na pauzę nie pozwolicie 😉

    Karo84 lubi tę wiadomość

  • Angel9306 Przyjaciółka
    Postów: 237 30

    Wysłany: 24 maja 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    Byłam na wizycie... Już nie jestem w ciąży... Znowu.

    Chciałabym usłyszeć od Was czy jest sens przejścia do dr Kubiaczyk?

    Bardzo mi przykro 😓😓
    Ja zmieniłam ale efektu też ma 😐

    07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemiczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    10.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    01.21 4dc rysa endometrium
    03.21 histeroskopia
    04.21 transfer :( ciąża biochemiczna
  • Klaudia2911 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 24 maja 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    A co myślicie o badaniach genetycznych zarodków w MedArt? AB oczywiście to zaleca, słyszałam jednak sprzeczne opinie co do tych badań.. ze rzadko już kto je robi, mogą one uszkodzić zarodek lub okazywało się ze po ponownym przebadaniu dany zarodek jednak był ok..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel9306 wrote:
    Bardzo mi przykro 😓😓
    Ja zmieniłam ale efektu też ma 😐
    A badałaś immunologie?

    Angel9306 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które pamiętajcie mój przypadek , zrobiłam jeszcze NIFTY PRO i nic nie wyszło !! Wszystkie wyniki prawidłowe ! Kolejny kamień spadł mi z serca

    Paolita, Nowa38, 91aga, Mikka, Lena 87, Karo84, Malina1984, Manis, Kaach, Ewelina33, Marysia089, Catlady, Angel9306, Madżka89, Gaja88 lubią tę wiadomość

  • MAJKA91 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2911 wrote:
    Hej dziewczyny,

    A co myślicie o badaniach genetycznych zarodków w MedArt? AB oczywiście to zaleca, słyszałam jednak sprzeczne opinie co do tych badań.. ze rzadko już kto je robi, mogą one uszkodzić zarodek lub okazywało się ze po ponownym przebadaniu dany zarodek jednak był ok..


    Ja bardzo żałuję, że wykonałam te badania, ale dla lekarzy z Medart jest to poprostu kasa, na dr A. B jak kiedyś rozmawialiśmy mówił, że nie ma wskazań medycznych do badania zarodkow, potem u dr Ż miałam, teraz czytam, że większości zaleca, do czego zmierzam, ostatnio na forum fb wypowiadały się osoby o zdaniu pani genetyk , która mówiła, że w Medart często wyniki NGS wychodzą zafałszowane i właśnie był podany przykład dziewczyny, która badała zarodki okazał się nieprawidlowy a ostatecznie okazało się, że wszystko jest ok. To jest indywidualna decyzja, ja jestem stanowczo na nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2021, 12:18

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAJKA91 wrote:
    Ja bardzo żałuję, że wykonałam te badania, ale dla lekarzy z Medart jest to poprostu kasa, na dr A. B jak kiedyś rozmawialiśmy mówił, że nie ma wskazań medycznych do badania zarodkow, potem u dr Ż miałam, teraz czytam, że większości zaleca, do czego zmierzam, ostatnio na forum fb wypowiadały się osoby o zdaniu pani genetyk , która mówiła, że w Medart często wyniki NGS wychodzą zafałszowane i właśnie był podany przykład dziewczyny, która badała zarodki okazał się nieprawidlowy a ostatecznie okazało się, że wszystko jest ok. To jest indywidualna decyzja, ja jestem stanowczo na nie.

    A ja przeciwnie, jestem jak najbardziej za badaniami. Stwierdziliśmy, że jeżeli mamy możliwość wykluczenia przynajmniej niektórych chorób to warto z tego skorzystać. Więc pewnie ile ludzi tyle zdań 🙂
    Edit ale my też starzy jesteśmy więc u nas dodatkowo to przemawiało 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2021, 12:52

    Kaach lubi tę wiadomość

  • BellaLuna Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2911 wrote:
    Hej dziewczyny,

    A co myślicie o badaniach genetycznych zarodków w MedArt? AB oczywiście to zaleca, słyszałam jednak sprzeczne opinie co do tych badań.. ze rzadko już kto je robi, mogą one uszkodzić zarodek lub okazywało się ze po ponownym przebadaniu dany zarodek jednak był ok..
    My badaliśmy zarodki również 2 znajome pary
    Wszystkim invitro udało się przy 1 podejściu
    Pewnie to nie zasługa badania :) ale może jakoś lżej w głowie się robi jak wiemy ze wszystko okej !
    Miłego dnia !

  • MAJKA91 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    A ja przeciwnie, jestem jak najbardziej za badaniami. Stwierdziliśmy, że jeżeli mamy możliwość wykluczenia przynajmniej niektórych chorób to warto z tego skorzystać. Więc pewnie ile ludzi tyle zdań 🙂
    Edit ale my też starzy jesteśmy więc u nas dodatkowo to przemawiało 🙂


    Oczywiście, ile ludzi tyle opini, natomiast po zagłębieniu tematu nie jest tak kolorowe
    i bezproblemowe jak przedstawiają lekarze, bo żaden nie powie ani się nie przyzna, że podczas pobierania można uszkodzić zarodek, tak można i jest to prawda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2021, 12:56

  • Klaudia2911 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    A ja przeciwnie, jestem jak najbardziej za badaniami. Stwierdziliśmy, że jeżeli mamy możliwość wykluczenia przynajmniej niektórych chorób to warto z tego skorzystać. Więc pewnie ile ludzi tyle zdań 🙂
    Edit ale my też starzy jesteśmy więc u nas dodatkowo to przemawiało 🙂

    Ja do tych badań nic w sumie nie mam tylko słyszałam właśnie o negatywnych przypadkach w MedArt, a ze szykujemy się do in vitro... :D
    Ja w tym roku koncze 30 lat, mąż 31. Nigdy w ciąży niestety nie byłam, u męża trochę problem z nasieniem - morfologia 4%, dużo plemników nieruchomych + o nieprawidłowej budowie, fragmentacja 14%.
    U mnie niby wszystko ok choć czuje, ze jest może coś co nie zostało wykryte :/
    Amh w styczniu przed 2 inseminacjami 1,12 to bez szału niestety....

  • 91aga Ekspertka
    Postów: 156 58

    Wysłany: 25 maja 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po punkcji :) udało sie pobrać 16 komórek. Planowaliśmy tym razem świeży transfer ale niestety podczas zabiegu doktor stwierdził jajnik mocno powiększony wiec odraczamy. Teraz oby się ładnie zapłodniły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2021, 13:22

    AisoG, Karo84, Kaach, Paolita, Catlady, truskawka26, Madżka89 lubią tę wiadomość

    MedArt od 2019 r
    3 nieudane procedury in vitro
    06/2021 naturalny cud
    03/2022 córeczka
    11/2023 ciaza naturalna

    preg.png
  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 25 maja 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2911 wrote:
    Hej dziewczyny,

    A co myślicie o badaniach genetycznych zarodków w MedArt? AB oczywiście to zaleca, słyszałam jednak sprzeczne opinie co do tych badań.. ze rzadko już kto je robi, mogą one uszkodzić zarodek lub okazywało się ze po ponownym przebadaniu dany zarodek jednak był ok..


    Jestem jak najbardziej za. W pierwszej ciąży bylam spokojna ze wszystko jest dobrze.
    Obecnie jestem w drugiej z nieprawidłowym zarodkiem, nie wyobrażam sobie o tym nie wiedzieć i poronic np w połowie ciazy niebędąc świadoma dlaczego.

    Magdy przypadek jest przykładem na to ze wszystko jest możliwe ale to tez nie jest tak ze w badaniu wyszły bo poważne wady letalne a nagle ich nie ma. Ja uważam że do wszystkiego należy podejść indywidalnie

    Kaach lubi tę wiadomość

‹‹ 2644 2645 2646 2647 2648 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ