X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • aura Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki!

    U mnie dzis @, zadzwonila, zaby umowic sie na zaczecie stymulacji w 3dc a tu niespodzianka - dr Zaka nie ma do niedzieli :( Umowili mnie do innego doktorka, nie lubie takich niespodzianek :(:(:(

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak to go nie ma???? Teraz dostałam zawału :( A dodzwonić się oczywiście nie da

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa aura chcesz żebym zeszła na zawał :P Może nie ma go na weekend.
    Transfer jutro na 11 :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kuźwa nie ma go. Będzie transferować dr Brębrowicz. Jestem zaniepokojona :(

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna ja się umawiałam 3 tygodnie temu. Trochę lipa bo ciężko też przełożyć jakby coś wypadło.

    Dzięki dziewczyny za kciuki :D

    1JyDp2.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    O kuźwa nie ma go. Będzie transferować dr Brębrowicz. Jestem zaniepokojona :(

    Mała nie wiem czy miałaś z nim coś do czynienia, ale ja raz byłam u niego na konsultacji bo Żaka nie było. Bardzo skrupulatny i dokładny. Chyba 45 min siedzieliśmy w gabinecie aż nam wszystko wyjaśnił i opowiedział. On studiował w USA i też ma przez to pewnie inne podejście.

    1JyDp2.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam i zaraz się poryczę, chce do mojego doktorka 0cray.gif

    Nie mogę ryczeć, jestem w robocie. Powiedzcie, że będzie dobrze

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr to syn Breborowicza uczył się w Polsce i USA myśle ze wiedzę ma b aktualna i nowoczesne podejście do IVF. Kiedyś byłam u ojca na wizycie za Żaka i byłam zadowolona.

    MalaHD lubi tę wiadomość

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala, niech to bedzie DOBRA ZMIANA ;) w zle rece by Cie nie oddal

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżdżownica zależy który Brębrowicz :) Ty masz na myśli młodego jak sądzę, a ja uważam, że Małej transfer będzie robił stary, czyli ordynator z oddziału, na którym pracuje dr Kubiaczyk :) Bo oni razem w ogóle zakładali kiedyś tę klinikę a później Kubiaczykowa i Żak go spłacili - kiedyś przeglądałam KRS :)

    EDIT:
    Mała oczywiście, że będzie dobrze! Takie nagłe zwroty akcji skutkują ciążami - jak chociażby u Kici z wynikami celiakii :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 11:29

    MalaHD, kiciakocia lubią tę wiadomość

  • aura Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze, musi byc, ja tez mam wizyte wlasnie u niego

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala nic się nie martw! Ja też słyszałam same dobre opinie o dr B. To znaczy nie wiedziałam że jest ich dwóch :D Transfer to pewnie każde z nich z zamkniętymi oczami robi. A ile masz zarodkow? Jakie wieści?

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam kochane, już se poryczałam, przeszłam przez etap "jezu, jezu" paniki i mi lepiej :) Żakowi 2 razy nie wyszło, może jemu wyjdzie? Jestem pozytywnie nastawiona.

    Nadal mam 6 dzieci, jutro jedno zabieram do brzuszka :)

    antonna, iwonn lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady z tego co czytałam ich jest mnóstwo :D Nawet był jakiś artykuł o tym, że są jedną z rodzinnych klik na Uniwerku Medycznym :)
    Mi stary dr B nie przypadł do gustu bo przed laparo wsadził mi paluchy "wiecie-gdzie" i sobie tak gmerał i gmerał - oczywiście przy całej hordzie studentów i na koniec stwierdził, że mam małą macicę a dr Kubiaczyk z dr Szymańskim na podstawie HSG dwa miesiące wcześniej stwierdzili, że mam dużą macicę :D
    Niemniej moje doświadczenia nie mają absolutnie żadnego przełożenia na powodzenie transferu Małej :) Może to i lepiej i nie będzie tak wypachniony jak Żak, bo wszędzie piszą, że na transfer bez makijażu żeby było środowisko jak najbardziej bezzapachowe a tu Żak podczas mojego ostatniego transferu tak dawał perfumami, że czułam mimo, że sobie leżałam a on jednak był spory kawałek ode mnie... Także mówię ci - nie ma tego złego, a jeśli będzie ci robił młody to sobie przynajmniej popatrzysz na ładnego faceta :D tzn. wg mnie rzecz jasna :) nawet jak kiedyś z mężem siedziałam w poczekalni i on się tam kręcił to mówiłam - o jakich przystojniaków teraz tu mają :)

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślałam o młodym bo Mała napisała dr a nie prof. :D A nawet nie wiem czy bremborewicz senior robi transfery :)

    1JyDp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może młody, ja tam się nie upieram :) Swoją drogą ciekawe dlaczego dr K jeszcze się nie nauczyła transferować sama...

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda nie kuś bo ja jutro idę sama bez męża :D

    A który to ja nie wiem, Żak powiedział dr Brębrowicz, nie wiedziałam, że jest ich dwóch więc nie zapytałam który.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, ale to tak naprawdę nie ma znaczenia, bo przecież i tak nie masz na to wpływu :) Ważne, że ktoś ci ten transfer zrobi a kto to będzie to już naprawdę drugorzędna sprawa, choć rozumiem, że mogłaś się zestresować, że "obcy człowiek" ci to będzie robił, ale kurcze - przecież gościu musi mieć doświadczenie skoro oddał cię do kogoś innego :) Musiał przeprowadzać już wcześniej transfery więc tym się nie przejmuj! A mówię ci, że takie zwroty akcji to niechybny znak, że na tydzień będziesz nam tu skakać/płakać z radości :D

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, ale super, że masz 6 zarodków cały czas!! Na tym się skup :)

    kiciakocia lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • iwonn Ekspertka
    Postów: 222 92

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta przepraszam pytalaś o zlecone dodatkowo wyniki a ja jakos zapomnialam odp.

    Morfologia,inr, aptt , tsh, ft4.

    Sorka ze dopiero.

    ponad 3 lata starań
    3 IUI
    11/2016 I IVF 4.12 transfer 4aa i 3ba cb
    01/2017 II IVF 25.01 transfer 4AB :(
    dwie blastki zamrożone
    18.03.2017 crio 2 blastki cb
‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ