X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaNata. wrote:
    Aina a ty w którym dniu robiłaś bete? Dziś dopiero dzień po transferze a ja już niecierpliwie czekam dnia kiedy będę mogła zrobić bete. A tak ogolnie to leżę i nic mi nie dolega, zadne bole itp... biore tylko Prolutex ( od jutra lutinus ) i aspiryne cardio.
    A wiec ja widoczny test pozytywny miałam 6 dpt, a na drugi dzien, czyli tydzien po ET robiłam bete. Trzymam kciuki :)

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

    Aina
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    A wiec ja widoczny test pozytywny miałam 6 dpt, a na drugi dzien, czyli tydzien po ET robiłam bete. Trzymam kciuki :)


    Ja planuje w niedzielę bete robić no chyba ze nie wytrzymam i pójdę w sobotę. A jest sens robić sikacza? Bo jak czytalam to często są niewiarygodne ( aczkolwiek u Ciebie sie sprawdził)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 10:41

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie może ktoś gdzie w Poznaniu zrobie bete w niedziele i jak dlugo czekać na wynik. Napewno w Cerusie jeszcze gdzies?

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze w Alabie w HCP i na Polnej. Na Polnej musisz czekać na wynik ok.2h, a w Alabie będzie w internecie, tak dziewczyny mówiły, bo ja nie korzystałam jeszcze, bo ciągle na Polną jeździłam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 10:55

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA wrote:
    Jeszcze w Alabie w HCP i na Polnej. Na Polnej musisz czekać na wynik ok.2h, a w Alabie będzie w internecie, tak dziewczyny mówiły, bo ja nie korzystałam jeszcze, bo ciągle na Polną jeździłam ;)

    Dzięki;)

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA moja historia łudząco zaczyna przypominać Twoją. Dziś dowiedziałam sie, że jest sznasa uzyskania 6 zarodków, mam czekać do soboty na ostateczna liczbę. Wczoraj poczytałam kilka publikacji medycznych, gdzie było napisane ze nieodpowiednia stymulacja moze byc przyczyna podwyższonych wartosci progesteronu i uszkodzenia błony śluzowej, takze nie zdziwię sie jeśli po badaniu histopatologicznym okaże się, ze u mnie tez cos jest nie tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha może akurat w Waszym przypadku nie odpadną maluszki, trzeba czekać :) a stymulacja to taka ciężka sprawa bo każda z nas jednak reaguje inaczej i trzeba znaleźć złoty środek...

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katariiinkaa wrote:
    Forum znowu swiruje chyba, usunelo posta od antonny? :/

    Tak zgadza się. Co ja to pisałam.. Pisałam, że dzwoniłam do MedArtu i pytałam o ceny in vitro i nie jest tak źle jak myślałam :) Do Pana dr można się zapisać na za 2 dni, ale do Pani doktor to na za miesiąc :o Ponoć robią IMSI, ale nie jestem tego na 100% pewna. MedA pytałaś o to może na wizycie?
    I słyszałam, że lekarzy ma nie być między 13, a 30 października. Czy wiecie coś na ten temat? Czy rozumiem dobrze, że jak ich nie ma to nie ma nawet nikogo na zastępstwo? Moje cykle zaczynają się akurat w połowie miesiąca, więc to by znaczyło, że najwcześniej gdyby chcieli mi zrobić in vitro to bym mogła mieć w połowie listopada dopiero.

    No i na koniec pisałam, że życzę Wam powodzenia w Waszych teraźniejszych, czy też dopiero zaplanowanych procedurach <3

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna nie pytałam, bo oczywiście było godzinne opóźnienie a do tego głowa mi pękała więc tylko weszłam i po 5 minutach wyszłam, nawet nie miałam siły z nią o czymkolwiek rozmawiać, ale jutro znów będę. A co do ich nieobecności to nic mi nie wiadomo, ale może uda mi się jutro kogoś podpytać :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki jesteś kochana :) Pytam o to IMSI, bo tak nam androlog mówił, że to jedyna opcja przy morfologi 0%, ale może się mylił. Jak sam powiedział, niepłodnością mężczyzn zajmuje się hobbystycznie :P

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w takim razie antonna czekam razem z tobą za jakąś wiedzą czy robią IMSI czy nie . Nie ukrywam wolałabym mieć tą metodą bo ICSI było 2 razy i nic z tego nie było . Choć w czerwcu maż miał morfologię 3% a przeważnie było 0-1%

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! ;-)
    Dowiedziałam się, że:
    - po pierwsze IMSI robią praktycznie każdej pacjentce (chyba, że mąż ma super ekstra nasienie), tylko nie traktują tego jako metody zapłodnienia in vitro, tylko metodę wyboru plemnika, dlatego zawsze piszą, że zapłodniono metodą ISCI,a nie IMSI
    - i tak, to prawda, że w październiku ich nie ma, ale w klinice zostaje dr Szymański, profesor i jakiś nowy lekarz (nie pamiętam nazwiska, ale wczoraj już przyjmował).

    Dobrego dnia! ;)

    antonna lubi tę wiadomość

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie to samo o IMSI mówił mi dr Zak :)

    Aina
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O klinika nam się rozrasta! Będzie nowy lekarz? Mam nadzieje ze tak samo dobry i skuteczny :)

    Dziewczyny mam pytanie. Czy ciążę IVF liczy się tak samo tzn od pierwszego dnia ostatniej @? Nie wiem jak sobie obliczyć tydzień ciąży, czy to liczyć tradycyjna metoda.

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA dziękuję za takie wiadomości no to chyba nie zdążymy przed tym wolnym chyba ze pozbyłam się bakterii w co wątpię.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda, ale bierzesz jakieś antybiotyki, czy coś? To pewnie się pozbędziesz, tyle tylko, że widziałam, że masz wizytę 27, tak? Czyli wtedy ci pobierze wymaz i kolejne 5 dni czekania na wynik, chyba, że teraz jak jest Alab to coś się zmieniło ;) A Pani dr coś ci mówiła na temat stymulacji? Jaki ma teraz na Was plan?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 12:54

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, no niby liczy sie wg daty @, ale wówczas wynik jest przekłamanych, wiec policz rzeczywisty wiek, czyli dzien punkcji zaczyna 3 tydzien ciąży :) ja tak liczę wlasnie.
    Jak sie czujesz? Mdlosci juz zawitały?

    Aina
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa tzn ze mam 3t4d? jakoś mało się wydaje. Juz chyba wole dodać te 2 tyg ;) 5 tydz brzmi lepiej. A jak masz w karcie ciąży? Tez tak jak policzyłas?

    Ja zupełnie nic nie czuje, to jeszcze za wcześnie. Narazie zmagam się z hiperka ale widzę już światełko w tunelu. Tyle że wciąż siedzę w domu bo brzuch wygląda jak wygląda.
    Czy Ty jesteś już na l4 ciazowym? Juz jesteś po 12 tyg prawda, bo o ile kojarzę dr Szymański juz Was wzdłuż i wszerz zbadał :)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA tak wizytę mam 27 teraz bo jestem na antykach i miałam wybrać czy 20 czy 27 wiec wolałam organizm dłużej "podleczyć". Wymaz miałam na ostatniej wizycie pobrany i mam antybiotyk Duomox i Pimafucin czopki ale ja wcześniej nic nie czułam nic mi nie dolegało a teraz czuje dyskomfort no ... i to mnie irytuje . Teraz wymaz kontrolny będzie jak będę 27 i zobaczymy co tam wyjdzie i dalej jest w Alab także 5 dni czekania i podejrzewam że bede musiała anty przedłużyć .Miałam nadzieję że na początku września zacznie sie stymulacja a tu klops . Z tego co Pani DR mówiła to Puregon 375 albo 450 + de.... coś tam nie pamiętam dokładnie nazwy. Jedno mnie zdziwiło to to że nie chciała zobaczyć na moje rozpiski z poprzednich stymulacji ani przed ivf ani do ivf Powiedziała że ona będzie mnie stymulować tak jak bym 1 raz podchodziła i zaczęła z grubej rury :0 . Boję sie hiperki po takich dawkach ale tym będe martwiła się podczas stymulacji teraz muszę skupić się na sobie i swoim organizmie by jak najlepiej go przygotować .

    Ladybirth a to nie jest tak z tym liczeniem że od dnia punkcji dodajesz 14 dni i wychodzi tp ? czyli jak punkcja była 14 to tak jakby @ była 1 pomimo że nie było @ wtedy nie ma różnicy czy 3 czy 5cio dniowy zarodek

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ