Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 19 marca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka jak tam ?

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karincia jak się czujesz? Wszystko u Was dobrze? Dziewczyny rosną? :)

    Moly trzymamy kciuki za Ciebie i Lili! :) daj znać co u Was po powrocie ze szpitala!

  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ze pytasz tak narazie nie mam co narzekać dzieci mają już po 12 cm ☺
    A co u ciebie ?

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karincia wrote:
    Dziękuję ze pytasz tak narazie nie mam co narzekać dzieci mają już po 12 cm ☺
    A co u ciebie ?

    O jak fajnie, równo rosną :) u nas też dobrze, rosniemy i Mały daje już znak o sobie. Coraz częściej mnie pstryka w brzuchu, miłe uczucie. Miał już ostatnio 250g ;)

  • Ruda2017 Autorytet
    Postów: 421 412

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki, odliczacie in vitro od podatku ?

    Od VIII 2017 MedArt
    I ivf grudzień 2017
    4.03.18 crio cb ; 3.04.18 crio 2 x 4AA cb
    II ivf lipiec 2018 r.
    26.07 5AA cb ;23.12 crio 3AA cb;
    6.03.19 crio 2x 4AA 7dpt-beta 24, 8dpt-beta 29, 12dpt-beta 9 -> cb
    14.06.19 2x3AA 7dpt-beta 73, 10dpt - beta 339, 12dpt-beta 736, 14dpt-beta 1613, 18dpt-beta 8010.
    22dpt mamy dwa bijące serduszka ❤❤
    4.02.2020 R&P 👨‍👩‍👦‍👦

    2❄️❄️
  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 19 marca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to duży chłopak juz ☺ ale ten czas leci dopiero co testowalysmy a już za chwilę połówkowe ☺

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • Miśka90 Ekspertka
    Postów: 131 130

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... beta 94 <3 <3

    kornelkornel, nick nieaktualny, Kaya85, gabrysia111, Patrycja19-90, Alberta, klopsik, Ruda2017, Karincia, nick nieaktualny, Imbirek91 lubią tę wiadomość

    f2wlupjy6h67w3sj.png


    M&T <3 <3 2018r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka90 wrote:
    Dziewczyny... beta 94 <3 <3

    Oj oj ale ładna beta :) gratuluję! :) :)

    Miśka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karincia wrote:
    Ooo to duży chłopak juz ☺ ale ten czas leci dopiero co testowalysmy a już za chwilę połówkowe ☺

    Już mi też zaczyna lecieć ten czas... choć odliczam od wizyty do wizyty, bo lubię patrzeć na Maluszka. Ty też zaczniesz niedługo czuć Maluszki i to podwójnie. Chyba, że już czujesz? :) Na polowkowe masz datę już wyznaczoną? My mamy 11.04 ;)

  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czuje jeszcze chyba że czuje a nie wiem ze to to. Tak mam coś koło 20 kwietnia a ty ?
    Miska gratulacje ☺teraz czekanie jedno czy dwa

    Miśka90 lubi tę wiadomość

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki nie doczytałam to dwa tyg różnicy między nami ...

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie pozna brzuchem moża podawać Clexane i Prolutex ?
    Bo brzuch wygląda masakrycznie już :/

    klz9krhmyflvohw4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Dziewczyny gdzie pozna brzuchem moża podawać Clexane i Prolutex ?
    Bo brzuch wygląda masakrycznie już :/

    Clexane można podawać w brzuch, udo po zewnetrznej stronie i w ramię. A prolutex to nie wiem, nie jest napisane na ulotce? Chyba, że któraś z dziewczyn wie ;) od prolutexu robią się Tobie siniaki?

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 wrote:
    Clexane można podawać w brzuch, udo po zewnetrznej stronie i w ramię. A prolutex to nie wiem, nie jest napisane na ulotce? Chyba, że któraś z dziewczyn wie ;) od prolutexu robią się Tobie siniaki?


    Oj to udo mi się nie widzi :)
    Siniaki od Clexane.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9krhmyflvohw4.png
  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klopsik, jak zarodki ?

    klz9krhmyflvohw4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Oj to udo mi się nie widzi :)
    Siniaki od Clexane.

    Rozumiem Cię, heh ja wytrzymała 4 dni w udo ;) i z obu stron sine. Muszę szykować brzuszek na polowkowe i mąż mi robi w ramię, gdy jest w domu a dziś zrobiłam w brzuch przelewajac clexane do strzykawki i iglami od prolutexu robię. Zobaczę jak będzie brzuch wygladal pod koniec tygodnia ;) jeszcze mam trochę czasu, więc mogę eksperymentować. Hoh Ty na prenatalne do dr Sz też będziesz musiała brzuszek uszykowac :)

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prenatalne tylko Sz robi ?

    klz9krhmyflvohw4.png
  • klopsik Autorytet
    Postów: 322 484

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel, "zdrowy komplet zapłodniony", jutro trzecia doba - będę dzwonić do Ż, ale ten czas leci strasznie wolno...

    Czy to możliwe, że po punkcji coś mi może promieniować aż pod żebro? Nie wiem czy to nerwobóle, czy mnie przewiało, czy to jeszcze coś popunkcjowego.

    Dziewczyny, czy Wy każdego dnia dzwoniłyście, żeby się wywiedzieć o zarodki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    To prenatalne tylko Sz robi ?

    Chyba tak. Dr kazał mi się do niego zapisać i teraz na polowkowe też idę. Potem jest w trzecim trymestrze jeszcze spotkanie z dr Sz.

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    kornelkornel, "zdrowy komplet zapłodniony", jutro trzecia doba - będę dzwonić do Ż, ale ten czas leci strasznie wolno...

    Czy to możliwe, że po punkcji coś mi może promieniować aż pod żebro? Nie wiem czy to nerwobóle, czy mnie przewiało, czy to jeszcze coś popunkcjowego.

    Dziewczyny, czy Wy każdego dnia dzwoniłyście, żeby się wywiedzieć o zarodki?


    To ładnie się trzymają oby tak dalej ! Ja codziennie „molestowałam” Ż smsami.

    Mada29, mam nadzieje, że będzie wszystko Ok i doczeka mnie zaszczyt poznania Sz :)

    klz9krhmyflvohw4.png
‹‹ 803 804 805 806 807 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ