Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 21 września 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    To że zarodek się nierozmrozi czy nie podejmie się dalszego rozwoju jest bardzo rzadkie więc nie snuj czarnych scenariuszy . :)
    Ja NIGDY o takim przypadku nie słyszałam :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 21 września 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei ja po CC nie mialam żadnych problemów z karmieniem :)

    Pelna nadziei lubi tę wiadomość

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 21 września 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Ja NIGDY o takim przypadku nie słyszałam :)
    Ja znam i jest tu kilka dziewczyn na ovu ale jest to bardzo rzadkie .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi odpisał ze torbiele moga powstać jako pozostałość po owulacji. Czyli z tego wynika ze owulacja mogla wystąpić i ze mogło dojść do zapłodnienia?

  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 21 września 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka9419 wrote:
    Lekarz mi odpisał ze torbiele moga powstać jako pozostałość po owulacji. Czyli z tego wynika ze owulacja mogla wystąpić i ze mogło dojść do zapłodnienia?
    A nie miałaś monitoringu że pęcherzyk pękł?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacia wrote:
    A nie miałaś monitoringu że pęcherzyk pękł?
    Nie :(

  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 21 września 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka9419 wrote:
    Nie :(
    Zreszta ja tez nie mialam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Jestem w trakcie stymulacji do pierwszego IVF. ( wczesniej nieudane iui)
    Czy któraś z Was niedawno robiła badania ngs? Ile trwa czekanie na wynik?
    Jak dziś pytałam się dr Ż to powiedział ze nie wie bo jest kolejka.

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 21 września 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Jestem w trakcie stymulacji do pierwszego IVF. ( wczesniej nieudane iui)
    Czy któraś z Was niedawno robiła badania ngs? Ile trwa czekanie na wynik?
    Jak dziś pytałam się dr Ż to powiedział ze nie wie bo jest kolejka.

    Ja za drugim razem czekałam niecałe dwa tygodnie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 21 września 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po cc też nie miałam żadnych problemów z karmieniem

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Bączek84 Przyjaciółka
    Postów: 104 51

    Wysłany: 21 września 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Jestem w trakcie stymulacji do pierwszego IVF. ( wczesniej nieudane iui)
    Czy któraś z Was niedawno robiła badania ngs? Ile trwa czekanie na wynik?
    Jak dziś pytałam się dr Ż to powiedział ze nie wie bo jest kolejka.

    U mnie 4 dni. Tzn 5 doba zarodków była w sobotę więc genetyka zaczęła badać w poniedziałek A wczoraj mieliśmy wynik

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 21 września 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Jestem w trakcie stymulacji do pierwszego IVF. ( wczesniej nieudane iui)
    Czy któraś z Was niedawno robiła badania ngs? Ile trwa czekanie na wynik?
    Jak dziś pytałam się dr Ż to powiedział ze nie wie bo jest kolejka.
    U nas też około tygodnia ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 118

    Wysłany: 21 września 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za wczesniejsze odp.
    A dziewczyny czy to normalne ze boli mnie brzuch na dole? Wiem rozciagajaca sie macica ale w 4 miesiacu juz niekotre kobiety czuja sie wspaniale bole brzucha w ogolw im nie doczukaja i sie zastanawiam czy ja jestem takin przypadkiwm czy tak sie zdarza ze boli?

    Pelna nadziei
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 21 września 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei wrote:
    Dzieki za wczesniejsze odp.
    A dziewczyny czy to normalne ze boli mnie brzuch na dole? Wiem rozciagajaca sie macica ale w 4 miesiacu juz niekotre kobiety czuja sie wspaniale bole brzucha w ogolw im nie doczukaja i sie zastanawiam czy ja jestem takin przypadkiwm czy tak sie zdarza ze boli?
    Ból może mieć różną przyczynę i każdy należy skonsultować, szczególnie ten pośrodku brzucha. Nie chcę straszyć, ale mnie też bolało i okazało się to skracającą szyjką.

    r9bzabd.png
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 118

    Wysłany: 22 września 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari wrote:
    Ból może mieć różną przyczynę i każdy należy skonsultować, szczególnie ten pośrodku brzucha. Nie chcę straszyć, ale mnie też bolało i okazało się to skracającą szyjką.
    Hmm dwa dni temu bylam u dr Z mierzyl szyyjke miala chyba 1,9 szer i 2,5dl ale w komantarzu admotacja kanal szyjki +/- 4 w i mowil ze jest wszystko ok wiec, mam nadzieje ze tak jest a na bol odpowiada wszystko rodzi sie w bolach...moze to po clexane..nic zobaczymy co bedzie...oby dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2018, 07:19

    Pelna nadziei
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 23:01

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 22 września 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei wrote:
    Hmm dwa dni temu bylam u dr Z mierzyl szyyjke miala chyba 1,9 szer i 2,5dl ale w komantarzu admotacja kanal szyjki +/- 4 w i mowil ze jest wszystko ok wiec, mam nadzieje ze tak jest a na bol odpowiada wszystko rodzi sie w bolach...moze to po clexane..nic zobaczymy co bedzie...oby dobrze
    No to dobrze. W takim razie powinnaś być spokojna. Możesz jeszcze zrobić badanie moczu, jeśli nie robiłaś.

    r9bzabd.png
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 118

    Wysłany: 22 września 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari wrote:
    No to dobrze. W takim razie powinnaś być spokojna. Możesz jeszcze zrobić badanie moczu, jeśli nie robiłaś.
    W sumie masz racje nie robilam. Dzieki za radę:)

    Pelna nadziei
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 22 września 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Dzięki za odpowiedzi ! :)

    Wiecie może jak wyglada przygotowanie do transferu po badaniu ngs ?
    My mamy ivf z zamrożonego nasienia ( zastanawiam się czy to zmniejsza szanse na powodzenie...)
    bo mój M jest aktualnie dializowany i czeka na przeszczep nerki.
    To zależy czy cykl sztuczny czy naturalny . Jak sztuczny to estrofem od 3dc i wtedy konto ok 12dc i jeśli Endo ok to włącza się progesteron i po 5 dniach transfer . W naturalnym to 3dc kontrola i wizyty około owulacji i badania LH i estradiolu jak będzie pik to 5 dni progesteron i transfer o ile edno będzie powyżej 8mm.

    Ps ja wyniki miałam po ok 11 dniach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2018, 11:26

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    To zależy czy cykl sztuczny czy naturalny . Jak sztuczny to estrofem od 3dc i wtedy konto ok 12dc i jeśli Endo ok to włącza się progesteron i po 5 dniach transfer . W naturalnym to 3dc kontrola i wizyty około owulacji i badania LH i estradiolu jak będzie pik to 5 dni progesteron i transfer o ile edno będzie powyżej 8mm.

    Ps ja wyniki miałam po ok 11 dniach


    A koszt criotransferu za wszystko z lekami? transfer 1800, wizyta+usg w 3dc 250, badania estradiol +progesteron to wiem

‹‹ 984 985 986 987 988 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ