X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną moje wyniki...
Odpowiedz

moje wyniki...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh mogłoby być niższe. Jeśli gin je ignoruje to endokrynolog na wiadomość o staraniach nie powinien. Progesteronu nie ma sensu robić w 3 dc, bada się go 7 dni po przewidywane owulacji. Estradiol niskawy, ale bez dramatu. Reszta ładnie :-)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • milunia86 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info :):) Nasienie emka też mamy ok wiec może nie wiele by było do poprawy. Tylko boje się troche tykac tsh żeby ft 3 i ft4 mi sie czasem nie rozjechało mam zamiar jakoś niedługo się umówić do endo ciekawe co mi powie. Znasz się może na tym estradiolu co to i jak się go podwyższa ?

    milunia
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz naturalna owulacje to nie musisz się estradiolem przejmować :-) jeśli nie masz to są leki stymulujące owulacje. To już bajka lekarza :-) najpopularniejszy jest Clostilbegyt.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • marla85 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również uważam, że TSH za wysokie. Ja miałam TSH = 2,97 i dostałam leki, mimo że ft3 i ft4 miałam bardzo dobre. Obecnie przyjmuje Euthyrox N50. Ponadto uważam, że prolaktyna mogłaby być niższa. Najlepiej jak jest poniżej 15.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2015, 23:45

    Marla85
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ