X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Najlepsze kliniki w Warszawie
Odpowiedz

Najlepsze kliniki w Warszawie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 20 kwietnia 2023, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę polećcie dobre kliniki w Warszawie, ale takie w kt istnieje też opcja badania zarodkow. Dobre labolatorium tez sie liczy. Dziekuję

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1429 2068

    Wysłany: 20 kwietnia 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w invicta Warszawa jest możliwość badania zarodków...
    Obecnie 9 tydzień ciąży kończę..

    Katorella lubi tę wiadomość

  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 20 kwietnia 2023, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Ja jestem w invicta Warszawa jest możliwość badania zarodków...
    Obecnie 9 tydzień ciąży kończę..
    Pięknie gratuluje :) a ogólnie dobrze Ci tej w tej klinice? Poleć proszę jakiegoś lekarza bo dla mnie to zupełnie nowy teren.

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1429 2068

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika2 wrote:
    Pięknie gratuluje :) a ogólnie dobrze Ci tej w tej klinice? Poleć proszę jakiegoś lekarza bo dla mnie to zupełnie nowy teren.
    Dr Kunicki Nas prowadził. Konkretny lekarz .Ale dobra jest także dr Niedbała,dr Pałaszewski.
    My podmienialismy komórkę jajową.w grudniu robiliśmy stymulacje na moich komórkach nic z tego niewyszlo.ale laboratorium opisało że komórki miały ślady ziarnistisci i degradacji.
    My jesteśmy po kilku nieudanych transferach 3 transfery,do 2 niedisxlo niebylo co transferować.
    Dr Pałaszewski robił transfer Bo dr Kunicki nierobi transferów.Ale transfery polecam dr Pałaszewskiego lub dr Niedbała.Klinika niejest duża ale miła atmosfera, koordynatorki także. Koordynator mieliśmy Igę super kobietę.
    Wcześniej byłam w invimed Warszawa I Novuum niepolecam nigdy niepiwiedzirli że jest problem u mnie też. Leczyliśmy tylko męża.
    Wiesz każdy poleci tam gdzie mu pomogli..
    Ale ja polecam invicte Bo np po transferze szybciej są weryfikacje sprawdzają hormony jak trzeba to dodają leki lub obejmują to się liczy.w tych 2 poprzednich nic takiego niebyło.
    U mnie dr zlecił test uma to badanie które bada kurczliwości macicy.mialam 17 pikow gdzie norma to 10pikow.dostalam wlew leków i potem po transferze jakieś 2 tygodnie brałam nospę.
    Ta kurczliwości macicy jak jest za duża przeszkadza w implantacji zarodka.
    Też o tym wcześniej niewiedzislam a skurczy macicy niecxulam.
    Jeśli masz jakieś pytania śmiało pytaj..
    Ps.ciaze prowadzę już prywatnie gdzie indziej że względu na to że jak jest już serducho to z tego co kojarzę zakładają kartę ciąży i dają wypis.
    Mi ciążę prowadzi lekarz z polecenia od dr Kunickiego.
    Jestem bardzo zadowolona.
    Dr Kunicki to jedyny lekarz który powiedział nam prawdę jakie są szanse z moimi komórkami a jakie z dawczyni..


    mika2 lubi tę wiadomość

  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Dr Kunicki Nas prowadził. Konkretny lekarz .Ale dobra jest także dr Niedbała,dr Pałaszewski.
    My podmienialismy komórkę jajową.w grudniu robiliśmy stymulacje na moich komórkach nic z tego niewyszlo.ale laboratorium opisało że komórki miały ślady ziarnistisci i degradacji.
    My jesteśmy po kilku nieudanych transferach 3 transfery,do 2 niedisxlo niebylo co transferować.
    Dr Pałaszewski robił transfer Bo dr Kunicki nierobi transferów.Ale transfery polecam dr Pałaszewskiego lub dr Niedbała.Klinika niejest duża ale miła atmosfera, koordynatorki także. Koordynator mieliśmy Igę super kobietę.
    Wcześniej byłam w invimed Warszawa I Novuum niepolecam nigdy niepiwiedzirli że jest problem u mnie też. Leczyliśmy tylko męża.
    Wiesz każdy poleci tam gdzie mu pomogli..
    Ale ja polecam invicte Bo np po transferze szybciej są weryfikacje sprawdzają hormony jak trzeba to dodają leki lub obejmują to się liczy.w tych 2 poprzednich nic takiego niebyło.
    U mnie dr zlecił test uma to badanie które bada kurczliwości macicy.mialam 17 pikow gdzie norma to 10pikow.dostalam wlew leków i potem po transferze jakieś 2 tygodnie brałam nospę.
    Ta kurczliwości macicy jak jest za duża przeszkadza w implantacji zarodka.
    Też o tym wcześniej niewiedzislam a skurczy macicy niecxulam.
    Jeśli masz jakieś pytania śmiało pytaj..
    Ps.ciaze prowadzę już prywatnie gdzie indziej że względu na to że jak jest już serducho to z tego co kojarzę zakładają kartę ciąży i dają wypis.
    Mi ciążę prowadzi lekarz z polecenia od dr Kunickiego.
    Jestem bardzo zadowolona.
    Dr Kunicki to jedyny lekarz który powiedział nam prawdę jakie są szanse z moimi komórkami a jakie z dawczyni..
    Elka a mogę zapytać ile masz lat? Ja juz 41 ale jeszcze chciałabym spróbować na moich komórkach...
    Po Novum też postanowiłam wprowadzić pewne zmiany, po pierwsze chce chodować zarodki do 5 doby, po drugie chce je zbadać. Zauważyłam też że mimo takiego najlepszego niby labolatorium w Novum, często zarodki po rozmrozeniu padają, u mnie tak padł najładniejszy z 3 doby, żałowałam że nie próbowano go chorować do 5, podział był idealny. Ja wiem ze liczy się jakość moich jajeczek, ale często inne dziewczyny z Novum piszą że rozmrożone zarodki im padły, a w ogólnej literaturze na ten temat wszędzie pisze ze zarodki rozmrażają się bardzo dobrze. Trochę mnie to zastanawia. No i za chodowanie do 5 doby trzeba dopłacać extra, to mi się też bardzo nie podobało, w poprzedniej klinice czegoś takiego nie było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2023, 14:12

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
  • Lara7777 Przyjaciółka
    Postów: 143 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika2 wrote:
    Elka a mogę zapytać ile masz lat? Ja juz 41 ale jeszcze chciałabym spróbować na moich komórkach...
    Po Novum też postanowiłam wprowadzić pewne zmiany, po pierwsze chce chodować zarodki do 5 doby, po drugie chce je zbadać. Zauważyłam też że mimo takiego najlepszego niby labolatorium w Novum, często zarodki po rozmrozeniu padają, u mnie tak padł najładniejszy z 3 doby, żałowałam że nie próbowano go chorować do 5, podział był idealny. Ja wiem ze liczy się jakość moich jajeczek, ale często inne dziewczyny z Novum piszą że rozmrożone zarodki im padły, a w ogólnej literaturze na ten temat wszędzie pisze ze zarodki rozmrażają się bardzo dobrze. Trochę mnie to zastanawia. No i za chodowanie do 5 doby trzeba dopłacać extra, to mi się też bardzo nie podobało, w poprzedniej klinice czegoś takiego nie było.

    Ja też jestem mega rozczarowana Novum. W 1 stymulacji dali mi o wiele za małe dawki leków, efekt to 3 zarodki przy AMH 1.67. W 2 stymulacji przy AMH 0.8 tylko 1 zarodek. Oni nic tam nie proponują od siebie, wizyta trwa 5 minut, o każde badania albo leki trzeba się dopytywać samemu. Jak nie to standard progesteron+ estrofem i tyle. Jedynie to położne są przemile.
    Ja teraz rozważam Gamete albo Reprofit w Czechach. Też chce spróbować jeszcze na swoich komórkach póki je jeszcze mam.

    mika2 lubi tę wiadomość

    Wiek - 40 lat
    Amh - 0.8
    Starania od 2018

    06.2020 - histeroskopia usunięcie polipa

    09.2021 - 1xIUI- beta 0

    12.2021 - 1 procedura IVF, pobrano 5 komórek, uzyskano 3 zarodki
    Transfer (lutinus, luteina, acard) - beta 0

    01.2022 - biopsja endo - brak stanu zapalnego

    02.2022 - crio 2 zarodkow (neoparin, acard, lutinus, progesteron besins), beta 0

    09.2022 - laparoskopia, wycięcie niewielkich ognisk endometriozy z wiazadeł k-m

    03.2023 - 2 procedura IVF, pobrano 3 komórki, tylko 1 zarodek z 5 doby
    Transfer (prograf, neoparin, glucophage 500, acard, lutinus, progesteron besins)
    7dpt - beta hcg - 8.7, 9dpt - beta hcg - 10.4 , 12dpt - 2.4💔

    07.2023: Dr Pasnik: Allo Mlr - 22.5, Cross match - 24.8 - Tarivid i metronizadol przez 10 dni

    08.2023 - 3 procedura IVF (dlugi protokół - menopur 225, recovelle 12) 7 pęcherzyków, 5 pobranych komórek, 4 dojrzałe, nie zapłodniła się żadna 😥😥
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1429 2068

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika2 wrote:
    Elka a mogę zapytać ile masz lat? Ja juz 41 ale jeszcze chciałabym spróbować na moich komórkach...
    Po Novum też postanowiłam wprowadzić pewne zmiany, po pierwsze chce chodować zarodki do 5 doby, po drugie chce je zbadać. Zauważyłam też że mimo takiego najlepszego niby labolatorium w Novum, często zarodki po rozmrozeniu padają, u mnie tak padł najładniejszy z 3 doby, żałowałam że nie próbowano go chorować do 5, podział był idealny. Ja wiem ze liczy się jakość moich jajeczek, ale często inne dziewczyny z Novum piszą że rozmrożone zarodki im padły, a w ogólnej literaturze na ten temat wszędzie pisze ze zarodki rozmrażają się bardzo dobrze. Trochę mnie to zastanawia. No i za chodowanie do 5 doby trzeba dopłacać extra, to mi się też bardzo nie podobało, w poprzedniej klinice czegoś takiego nie było.
    39 lat ale mam zdiagnozowana hiperinsulimnie i hiperprolaktynemie. Biorę glucophage ale schodzę do niższych dawek jest dodatkowo pod kontrolą endokrynologa...
    Tqk hodowla do 5 doby pokazuje wszystko.u nas do 3 doby też zarodki ładnie szły ale potem niestety padały.
    Jeśli chcesz polepszyć komórki jajowe pij zioła ojca Sroki,bierz koenzym q10 minimum 600j,kwas alfaliponowy 300j oraz biosteron 3x25j.
    To mi dawał lekarz na poprawę komórek jajowych 3 miechy musiałam minium brać. U mojrj koleżanki pomogło u mnie średnio...

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1429 2068

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara7777 wrote:
    Ja też jestem mega rozczarowana Novum. W 1 stymulacji dali mi o wiele za małe dawki leków, efekt to 3 zarodki przy AMH 1.67. W 2 stymulacji przy AMH 0.8 tylko 1 zarodek. Oni nic tam nie proponują od siebie, wizyta trwa 5 minut, o każde badania albo leki trzeba się dopytywać samemu. Jak nie to standard progesteron+ estrofem i tyle. Jedynie to położne są przemile.
    Ja teraz rozważam Gamete albo Reprofit w Czechach. Też chce spróbować jeszcze na swoich komórkach póki je jeszcze mam.
    Ja miałam w grudniu amh 1,62 i tak żadnej blaski niewychowalismy do 3 doby były chyba 2 zarodki a do 6 doby dotrwał 1 ale był za mały aby zrobić badanie pgs.w invicta dokładanie sprawdzili wszystko,o novuum mogłabym listę ich uchybień napisać niedosyt że koszmarnie drogo to pieniądze wywalone w błoto...szkoda mówić...
    Może nie wszyscy tam lekarze źli są ale ta co nas prowadziła porażka...atmosfera w tej klinice mało przyjemna to co ja z mężem tam przeszłam powinniśmy napisać skargę do rzecznika praw pacjenta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2023, 17:57

  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara7777 wrote:
    Ja też jestem mega rozczarowana Novum. W 1 stymulacji dali mi o wiele za małe dawki leków, efekt to 3 zarodki przy AMH 1.67. W 2 stymulacji przy AMH 0.8 tylko 1 zarodek. Oni nic tam nie proponują od siebie, wizyta trwa 5 minut, o każde badania albo leki trzeba się dopytywać samemu. Jak nie to standard progesteron+ estrofem i tyle. Jedynie to położne są przemile.
    Ja teraz rozważam Gamete albo Reprofit w Czechach. Też chce spróbować jeszcze na swoich komórkach póki je jeszcze mam.
    Dokładnie tak jest jak piszesz, wizyta 5 -10 minut, ja często byłam zestresowana czy wszystko dobrze zapamiętałam i zrozumiałam bo tak szybko było

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    39 lat ale mam zdiagnozowana hiperinsulimnie i hiperprolaktynemie. Biorę glucophage ale schodzę do niższych dawek jest dodatkowo pod kontrolą endokrynologa...
    Tqk hodowla do 5 doby pokazuje wszystko.u nas do 3 doby też zarodki ładnie szły ale potem niestety padały.
    Jeśli chcesz polepszyć komórki jajowe pij zioła ojca Sroki,bierz koenzym q10 minimum 600j,kwas alfaliponowy 300j oraz biosteron 3x25j.
    To mi dawał lekarz na poprawę komórek jajowych 3 miechy musiałam minium brać. U mojrj koleżanki pomogło u mnie średnio...
    Dziekuje za rade, spróbuję tych suplementów

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ