Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Naprotechmologia krakow
Odpowiedz

Naprotechmologia krakow

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podajcie namiary blagam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze umiem sobie w internetach znaleźć a tu każdy jakiś kontakt to nie ma numeru itp najbardziej by mi zależało na kontakcie z Pana Leszka Lachowicz w Krakowie.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 14 września 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOże zapytaj na tym wątku

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/metoda-naprotechnologi,2295,262.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 16:35

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • szurusiowa Autorytet
    Postów: 713 946

    Wysłany: 14 września 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    click wrote:
    Zawsze umiem sobie w internetach znaleźć a tu każdy jakiś kontakt to nie ma numeru itp najbardziej by mi zależało na kontakcie z Pana Leszka Lachowicz w Krakowie.
    http://panoramafirm.pl/ma%C5%82opolskie,,krak%C3%B3w,grzeg%C3%B3rzki,%C5%9Bwitezianki,3_2/specjalistyczna_praktyka_lekarska_leszek_lachowicz_ginekolog_poloznik-aomwfm_ft.html

    dqprdf9ht0yzzy3d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ