Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1076 2854

    Wysłany: 12 stycznia, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Super wieści! 🥹
    Ah już nasz umówione prenatalne 🥹ja jeszcze nie muszę się zabrać za to🥹 ale też jakoś początkiem lutego🤣
    Pomiarami się nie martw może być rozbieżność kilku dni i w jedną i drugą stronę 😍

    No ja też miałam ostatnio 2 dni do przodu, a teraz 5 do tyłu.. 🤯

    Oglądałam też dziś znowu wózki. I ciągle wygrywa ten muuvo w kolorze zielonym (taka szałwia)
    Został jeden sklep, i jak już nic innego mi nie wpadnie w oko to zamawiamy, chyba po tych 2 prenatalnych 🥰

    Bo podobno czeka się na nie i z 3 mies! 🫣🫣

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1412 4015

    Wysłany: 12 stycznia, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    No ja też miałam ostatnio 2 dni do przodu, a teraz 5 do tyłu.. 🤯

    Oglądałam też dziś znowu wózki. I ciągle wygrywa ten muuvo w kolorze zielonym (taka szałwia)
    Został jeden sklep, i jak już nic innego mi nie wpadnie w oko to zamawiamy, chyba po tych 2 prenatalnych 🥰

    Bo podobno czeka się na nie i z 3 mies! 🫣🫣

    Te nasze dzieciaczki nierówno rosną 😂 mój miesiąc temu na wizycie był tydzień do przodu 🫣🫣🫣 ciekawe jak będzie w czwartek 🤣

    Ten kolor szałwia jest super ! My mamy kolor aloe z vennici ale widzę że to zbliżone kolory są😆
    Jeśli wam pasuje i podoba wam się to ja bym nie czekała , jeśli faktycznie czeka sie na nie 3 msc to będziecie go mieć dopiero w kwietniu więc no🥹😄 brać nie myśleć 🤣
    Czasami ten pierwszy wybór jest najlepszy 🥹

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4406

    Wysłany: 12 stycznia, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja prenatalne drugiego trymestru mam chyba naaaajpozniej 22+6 😅 lekarz prosił żeby właśnie po skończonym 21 tygodniu.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 841

    Wysłany: 13 stycznia, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    No ja też miałam ostatnio 2 dni do przodu, a teraz 5 do tyłu.. 🤯

    Oglądałam też dziś znowu wózki. I ciągle wygrywa ten muuvo w kolorze zielonym (taka szałwia)
    Został jeden sklep, i jak już nic innego mi nie wpadnie w oko to zamawiamy, chyba po tych 2 prenatalnych 🥰

    Bo podobno czeka się na nie i z 3 mies! 🫣🫣

    Napiszesz jaki dokładnie to model? :)

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 547 841

    Wysłany: 13 stycznia, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    To ja prenatalne drugiego trymestru mam chyba naaaajpozniej 22+6 😅 lekarz prosił żeby właśnie po skończonym 21 tygodniu.

    No wlasnie! Pamiętałam, ze ktos mial prawie w 23 a to sikoreczka :D i teraz mam dylemat 😅

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1076 2854

    Wysłany: 13 stycznia, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estera95 wrote:
    Napiszesz jaki dokładnie to model? :)

    Muuvo one, chociaż myślę też o muuvo five. Oba wg mnie super, mają drobne różnice 😊

    Estera95 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1076 2854

    Wysłany: 13 stycznia, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    To ja prenatalne drugiego trymestru mam chyba naaaajpozniej 22+6 😅 lekarz prosił żeby właśnie po skończonym 21 tygodniu.

    Ja to inaczej liczę te tygodnie 🤣
    Dla mnie 21tyg to 20+1 do 20+6
    Tak też pokazuje mi apka 😁

    Dla mnie 22+6 to już 23 tydzień, a prawie 24 😃

    Monixma, Honorka lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1108 2909

    Wysłany: 13 stycznia, 03:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ja to inaczej liczę te tygodnie 🤣
    Dla mnie 21tyg to 20+1 do 20+6
    Tak też pokazuje mi apka 😁

    Dla mnie 22+6 to już 23 tydzień, a prawie 24 😃

    Ja tez tak liczę, bo i Mniszek z Bociana i moja ginekolog mi powiedziały, że w ten sposób się liczy tygodnie 😊

    Honorka lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4406

    Wysłany: 13 stycznia, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w różnych opracowaniach i aplikacjach widziałam różnie. A najlepsze jest kiedy zaczyna sie nowy trymestr apki maja roznie z rozbieżnością 1 tygodnia. Ja zawsze mówię np 22+6 nie operuje tygodniami bo nie mam pewności. 😅

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4406

    Wysłany: 13 stycznia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze na L4 jest fakt że istnieją sklepy internetowe. 😅 musze poprosić męża żeby założył mi jakaś blokadę dzienna wydatków. 🫢😅

    Monixma, tika32, jabk0va, Honorka lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 13 stycznia, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Najgorsze na L4 jest fakt że istnieją sklepy internetowe. 😅 musze poprosić męża żeby założył mi jakaś blokadę dzienna wydatków. 🫢😅
    Najgorsze jest Allegro Smart, człowiek wtedy traci wszelkie hamulce :D

    Sikoreczkaaa, Honorka lubią tę wiadomość

  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2524 4655

    Wysłany: 13 stycznia, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, poradźcie koleżance z miesięcznych😊 kiedy odstawiałyście estrofem?
    U mnie dr zaraz po pierwszym USG z widocznym serduszkiem zalecił redukcję dawki, narazie biorę jeszcze 2x dziennie, ale od jutra już 1x i oczywiście głowa pracuje🙈

    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3464 4671

    Wysłany: 13 stycznia, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny, poradźcie koleżance z miesięcznych😊 kiedy odstawiałyście estrofem?
    U mnie dr zaraz po pierwszym USG z widocznym serduszkiem zalecił redukcję dawki, narazie biorę jeszcze 2x dziennie, ale od jutra już 1x i oczywiście głowa pracuje🙈
    Przyjaciółka odstawiała dość wcześnie. Lekarka tłumaczyła to tym, że w przypadku jeśli zarodek okaże się być męski to estrofem może źle wpływać na rozwój jego narządów płciowych. Widziałam wiele wpisów z różnymi czasami odstawiania estrofemu więc nie panikowałabym tutaj :)

    sylstaa, Honorka lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4406

    Wysłany: 13 stycznia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja nie mialam estrofemu ale czytalam jak dziewczyny piszą. O wiele szybciej się go odstawia niż progesteron. :)

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2524 4655

    Wysłany: 13 stycznia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, uspokoiłam się☺️

    Muczylando lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 333 397

    Wysłany: 13 stycznia, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny, poradźcie koleżance z miesięcznych😊 kiedy odstawiałyście estrofem?
    U mnie dr zaraz po pierwszym USG z widocznym serduszkiem zalecił redukcję dawki, narazie biorę jeszcze 2x dziennie, ale od jutra już 1x i oczywiście głowa pracuje🙈
    Hej, ja bralam estrofem x2 w cyklu transferowym sztucznym az do 11+3, potem 11+4 do 12+3 raz dziennie, a od 12+4 juz bez estrofemu.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4406

    Wysłany: 13 stycznia, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was ma pralko suszarkę w jednym urządzeniu? Szukam opinii. :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 13 stycznia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Najgorsze na L4 jest fakt że istnieją sklepy internetowe. 😅 musze poprosić męża żeby założył mi jakaś blokadę dzienna wydatków. 🫢😅


    U mnie tak samo, prawie codziennie paczka jakas przychodzi 😃

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1076 2854

    Wysłany: 13 stycznia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Najgorsze na L4 jest fakt że istnieją sklepy internetowe. 😅 musze poprosić męża żeby założył mi jakaś blokadę dzienna wydatków. 🫢😅

    Ja dostałam zgodę na ćwiczenia w ciąży i basen. Od rana buszuje w poszukiwaniu czepka, legginsów ciążowych na pilates i maty do ćwiczeń 😂😂🫣

    Jeszcze wybór wszystkiego jest przeogromny!
    Ciężko się zdecydować...

    W czwartek pierwsze zajęcia, nie mogę się doczekać 🤩

    tika32, Mimi7, Melania94 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 13 stycznia, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    U mnie tak samo, prawie codziennie paczka jakas przychodzi 😃

    Ja na razie zbieram się do zrobienia jakiejś listy, przejrzenia ubranek po młodym, bo nie chce za dużo kupować, zwłaszcza tych malutkich...
    A wiem, że jak zacznę kupować to się źle skończy 🤣.
    No I chce młodego wciągnąć w zakupy i przygotowanie nas wszystkich na pojawienie się młodszego... 😀.
    Muszę zacząć jakoś i ich nazywać, bo mlody byl do tej pory po prostu "mlody" 🤣

    tika32 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ