Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2881

    Wysłany: 15 marca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U mnie aktualizacja brzuszka. Zaokraglił sie już konkretnie. 🥹

    3bd776beb1f2d.jpghttps://zapodaj.net/plik-WfdvjfcNrf

    Piękny brzusio 😍😍🤰

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 15 marca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    W okresie ciąży odpuszczam opalanie, chociaż bardzo lubię być chociaż trochę muśnięta słońcem. W okresie ciąży łatwo jest się dorobić przebarwień, a i dziecku to nie służy.

    Balsamów brązujących też w tym czasie unikam. Wrócę do wszystkiego po ciąży.

    No właśnie ja dzisiaj zauważyłam że dorobiłam się piegów 🤭 ale są urocze więc nie narzekam 😅

    włosy barwy zboża, Nadzieja. 1 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 15 marca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Witam sie w ten piękny weekend. :) super słyszeć same dobre wieści od Was. ❤️ pogodę mamy super jak na marzec wiec trzeba korzystać. 😀 co do słońca to ja jednak uważam na nie. Jak już z bobasem bede chodzic na spacery to bede łapać promienie słońca. Macie kupiony moze jakiś krem spf dla bobasa? Jak tak to jaki?

    U mnie aktualizacja brzuszka. Zaokraglił sie już konkretnie. 🥹

    3bd776beb1f2d.jpghttps://zapodaj.net/plik-WfdvjfcNrf

    Przepiękny brzuszek ❤️❤️❤️

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 15 marca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Witam sie w ten piękny weekend. :) super słyszeć same dobre wieści od Was. ❤️ pogodę mamy super jak na marzec wiec trzeba korzystać. 😀 co do słońca to ja jednak uważam na nie. Jak już z bobasem bede chodzic na spacery to bede łapać promienie słońca. Macie kupiony moze jakiś krem spf dla bobasa? Jak tak to jaki?

    U mnie aktualizacja brzuszka. Zaokraglił sie już konkretnie. 🥹

    3bd776beb1f2d.jpghttps://zapodaj.net/plik-WfdvjfcNrf

    Cudny 😍😍😍

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 15 marca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Witam sie w ten piękny weekend. :) super słyszeć same dobre wieści od Was. ❤️ pogodę mamy super jak na marzec wiec trzeba korzystać. 😀 co do słońca to ja jednak uważam na nie. Jak już z bobasem bede chodzic na spacery to bede łapać promienie słońca. Macie kupiony moze jakiś krem spf dla bobasa? Jak tak to jaki?

    U mnie aktualizacja brzuszka. Zaokraglił sie już konkretnie. 🥹

    3bd776beb1f2d.jpghttps://zapodaj.net/plik-WfdvjfcNrf

    Pięknie wyglądasz ❤️

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 15 marca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    U nas dziś od rana ciepło i słonecznie ☀️

    Siedzę sobie na balkonie, i się grzeje.
    Co roku byłam zawsze pięknie opalona, a teraz muszę uważać.

    Jak Wy podchodzicie do tego tematu?
    Będziecie całkiem unikać słońca? Czy zakrywanie brzuszka i wysoki filtr będzie wystarczający?

    Chodzi mi o 3 trymestr i ewentualnie miesiące po porodzie 🤔
    I oczywiście nie chodzi mi o całodzienne leżenie i skwierczenie na plaży w pełnym słońcu, ale nie ukrywam lubię się wygrzać gdzieś nad jeziorkiem, czy nawet poczytać książkę na balkonie ☺️☺️

    Stosowałam też przed ciążą od czasu do czasu balsam brązujący z ziaji... i tak myślę, czy będzie bezpieczny w ciąży.

    Ciężko znaleźć jednoznaczne informacje 🤔☺️

    U nas rano słońce, zdążyliśmy iść na spacer, a teraz już silny wiatr i zbiera się na deszcz 😔

    Ja z tym opalaniem w ciąży to podchodzę bardzo ostrożnie i myślę, że będę się przykrywać i stosować kremy z wysokim filtrem, ale też nie chcę leżeć tak bezpośrednio na słońcu. Potem już po porodzie mam nadzieję, że spacerując trochę złapię opaleniznę 😊

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 15 marca, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Witam sie w ten piękny weekend. :) super słyszeć same dobre wieści od Was. ❤️ pogodę mamy super jak na marzec wiec trzeba korzystać. 😀 co do słońca to ja jednak uważam na nie. Jak już z bobasem bede chodzic na spacery to bede łapać promienie słońca. Macie kupiony moze jakiś krem spf dla bobasa? Jak tak to jaki?

    U mnie aktualizacja brzuszka. Zaokraglił sie już konkretnie. 🥹

    3bd776beb1f2d.jpghttps://zapodaj.net/plik-WfdvjfcNrf

    Ale ci się pięknie zaokrąglił brzuszek ♥️

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 15 marca, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety dziś brak słoneczka i już chłodno 🫣 więc leniwa niedziela na kanapie :)
    Chociaż może nie aż taka leniwa bo jednak mąż skręcił łóżeczko które będzie w sypialni na górze :)

    Za 2 tyg mamy sesję ciążową i mam nadzieję że troszkę ten mój brzuszek bardziej się zaokrągli jednak 😂 specjalnie chciałam wcześniej sesję żeby brzuch nie był za duży a tu się okazuje żeby nie był za malutki haha

    jabk0va, Karo_27, Monixma lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2881

    Wysłany: 15 marca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    U nas niestety dziś brak słoneczka i już chłodno 🫣 więc leniwa niedziela na kanapie :)
    Chociaż może nie aż taka leniwa bo jednak mąż skręcił łóżeczko które będzie w sypialni na górze :)

    Za 2 tyg mamy sesję ciążową i mam nadzieję że troszkę ten mój brzuszek bardziej się zaokrągli jednak 😂 specjalnie chciałam wcześniej sesję żeby brzuch nie był za duży a tu się okazuje żeby nie był za malutki haha

    Ja mam za miesiąc sesje, i o ile w ciuchach brzuszek wygląda spoko, to "goły" jest taki śmieszny szpiczasty 😆

    Zobaczymy jak będzie wyglądać za 4 tyg 🥰

    U nas od jutra ma padać 😢

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 15 marca, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny brzuszek sikoreczka ❤️

    My mieliśmy pracowity weekend , meble przyjechały , praktycznie pokój jest gotowy 😍
    Poszliśmy dzisiaj na spacer z pieskiem i tak spuchłam , masakra 🤦‍♀️ W życiu nie miałam takich nóg spochnistych i rak 😂 Za dwa tygodnie sesja , muszę kupić jakąś sukienkę .. a Wy dziewczyny co na sesję ubieracie ?

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 15 marca, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Piękny brzuszek sikoreczka ❤️

    My mieliśmy pracowity weekend , meble przyjechały , praktycznie pokój jest gotowy 😍
    Poszliśmy dzisiaj na spacer z pieskiem i tak spuchłam , masakra 🤦‍♀️ W życiu nie miałam takich nóg spochnistych i rak 😂 Za dwa tygodnie sesja , muszę kupić jakąś sukienkę .. a Wy dziewczyny co na sesję ubieracie ?
    Ja też mam za 2 tygodnie sesje i też nie wiem co ubrać. Mierzyłam póki co to co mam i mam jakieś typy obcisłe czarne do ubrania. Czekam jeszcze na sukienki z vinted, ale mam takiego pecha, że najpierw kupiłam od babki zestaw i ona nie mogła ich znaleźć i zwlekała do ostatniego dnia z anulowaniem, a teraz znowu kupiłam od innej ten sam zestaw, ale od tygodnia się babka nie logowała... Więc nie wiem czy zdążę do sesji coś kupić. U mojej fotograf są jeszcze jakieś fikuśne do wyboru, to może coś z nich wymyślę. Jeszcze musze pomyśleć jak ubrać męża 😅

    My dziś byliśmy na długim spacerze, zrobiliśmy sobie pamiątkowe fotki na tzw grzybie, zaraz rusza remont błoni i z tego co wiem to go zaoraja, a to taka atrakcja z dzieciństwa moja i męża.

    2e37404066081.pnghttps://zapodaj.net/plik-SHMjibpUXd

    Monixma, tika32, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 15 marca, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Włosy barwy zboża ale macie cudownego pieska ❤️ jestem straszna psiara i tylko czekam aż bedzie ten czas co zdecydujemy sie na psa. 🥹 najbardziej lubię takie wlasnie małe kundelki :)

    Nadzieja ja jak zrobię pokoik to chyba z niego nie bede wychodzić 😀🫢 u mnie sie dopiero tworzy.

    Nowa 2 tygodnie to kupa czasu. Mi sie wydaje że w jednej wieczór go tak wybiło. 😀

    Kto wizytuje w najbliższym tygodniu? :)

    Monixma lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 15 marca, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Włosy barwy zboża ale macie cudownego pieska ❤️ jestem straszna psiara i tylko czekam aż bedzie ten czas co zdecydujemy sie na psa. 🥹 najbardziej lubię takie wlasnie małe kundelki :)

    Nadzieja ja jak zrobię pokoik to chyba z niego nie bede wychodzić 😀🫢 u mnie sie dopiero tworzy.

    Nowa 2 tygodnie to kupa czasu. Mi sie wydaje że w jednej wieczór go tak wybiło. 😀

    Kto wizytuje w najbliższym tygodniu? :)
    Haha on tylko taki kochany na zdjęciu 😅 normalnie to mamy z nim piekło, tyle czasu co go szkoliliśmy i chodziliśmy do behawiorystów to głowa mała. Ma lęk separacyjny, szczeka na psy - choć teraz już nie wszystkie, nie lubi jeździć autem - skuczy, piszczy i drze ryja w trakcie a najbardziej przy wysiadaniu 😅 ale co ciekawe jest też hiper mądry zarazem, umie wiele sztuczek i np byliśmy z nim na kursie tropienia to radził sobie lepiej niż rasowce do tego stworzone. Czasem jest po prostu miłym bobikiem, a na co dzień małym chamem 😅 ogólnie nie wiem jak ogarniemy z nim bobo, ale musi się jakoś udać.

    Dżasta94 lubi tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Dżasta94 Ekspertka
    Postów: 243 762

    Wysłany: 15 marca, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    Haha on tylko taki kochany na zdjęciu 😅 normalnie to mamy z nim piekło, tyle czasu co go szkoliliśmy i chodziliśmy do behawiorystów to głowa mała. Ma lęk separacyjny, szczeka na psy - choć teraz już nie wszystkie, nie lubi jeździć autem - skuczy, piszczy i drze ryja w trakcie a najbardziej przy wysiadaniu 😅 ale co ciekawe jest też hiper mądry zarazem, umie wiele sztuczek i np byliśmy z nim na kursie tropienia to radził sobie lepiej niż rasowce do tego stworzone. Czasem jest po prostu miłym bobikiem, a na co dzień małym chamem 😅 ogólnie nie wiem jak ogarniemy z nim bobo, ale musi się jakoś udać.
    To ja też mam takiego małego chama 😂 ogromnie się bałam jego reakcji na bobo ale od momentu w którym zaakceptował kota (a kotów nienawidzi) mam większą nadzieję, że będzie dobrze 😃

    Honorka, włosy barwy zboża lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 31 👨33

    Starania od 2018.

    Niepłodność idiopatyczna.

    07.2025 - kwalifikacja do in vitro ☘️

    🗓️24.07 START ❤️
    💉Menopur
    💉Ovaleap
    💊Primolut Nor
    🗓️08.08 punkcja - ❄️❄️❄️❄️

    Przygotowanie do transferu:
    💊Lametta
    💉Ovitrelle
    💊Duphaston

    🗓️10.09 transfer (5-dniowa blastocysta)
    10 dpt - beta 38.83, progesteron 30.27
    12 dpt - beta 94.99, progesteron 27.64 (147%)
    14 dpt - beta 247.50 (162,8%)
    17 dpt - beta 1246.39 (194,3%)
    20 dpt - beta 3146 (153%)
    23 dpt - beta 7647 (143%)
    26 dpt - USG CRL 0.58 cm i ❤️

    preg.png
  • Dżasta94 Ekspertka
    Postów: 243 762

    Wysłany: 15 marca, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne macie brzuszki 😍 u mnie też już coraz bardziej widać, więc lada moment muszę poprosić męża żeby zrobił mi jakieś zdjęcia 😃

    Sikoreczkaaa, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 31 👨33

    Starania od 2018.

    Niepłodność idiopatyczna.

    07.2025 - kwalifikacja do in vitro ☘️

    🗓️24.07 START ❤️
    💉Menopur
    💉Ovaleap
    💊Primolut Nor
    🗓️08.08 punkcja - ❄️❄️❄️❄️

    Przygotowanie do transferu:
    💊Lametta
    💉Ovitrelle
    💊Duphaston

    🗓️10.09 transfer (5-dniowa blastocysta)
    10 dpt - beta 38.83, progesteron 30.27
    12 dpt - beta 94.99, progesteron 27.64 (147%)
    14 dpt - beta 247.50 (162,8%)
    17 dpt - beta 1246.39 (194,3%)
    20 dpt - beta 3146 (153%)
    23 dpt - beta 7647 (143%)
    26 dpt - USG CRL 0.58 cm i ❤️

    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2881

    Wysłany: 15 marca, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z urodzin siostrzenicy.
    I jestem zła jak nigdy.

    Moja siostra robi takie wymyślne rzeczy, jakieś sałatki z kozim serem, albo jakieś ze śledziem, z wędzonym łososiem, tatar i te sprawy. Za bardzo nie wiedziałam co tam jeść...

    I oczywiście nasłuchałam się jak to moje siostry jadły wszystko w ciąży i nic im nie było, i dzieci zdrowe... Że nawet tatara jadły...


    Boże. Cieszę się że im się udało mieć bez problemu jednej 5 dzieci, drugiej 3....

    Ale irytują mnie niesamowicie. I to nawet nie chodzi o to, że dzieci im łatwo przyszły a mi nie... Ale serio, surowe mięso w ciąży?.
    No jest się czym chwalić.
    Ja nawet bym go nie jadła, jakbym zaszła w ciążę pierwszym cyklu... 😱


    No i zjadłam trochę sałatki i jakąś pastę z łososia, no i tak mam wyrzuty sumienia...


    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 15 marca, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @jabkova Kurcze, niefajnie ze strony siostry 😔 też byłabym zła na Twoim miejscu… nie rozumiem takiego argumentu „ja jadłam to i to, i nic się dziecku w ciąży nie stało” 😕

    @włosy barwy zboża Jak przeczytałam opis Twojego psa to myślałam, że czytam o moim 🫣 mam nadzieję, że te nasze psiaki jakoś przyzwyczają się do zmiany i nowego domownika

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 16 marca, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ja właśnie wróciłam z urodzin siostrzenicy.
    I jestem zła jak nigdy.

    Moja siostra robi takie wymyślne rzeczy, jakieś sałatki z kozim serem, albo jakieś ze śledziem, z wędzonym łososiem, tatar i te sprawy. Za bardzo nie wiedziałam co tam jeść...

    I oczywiście nasłuchałam się jak to moje siostry jadły wszystko w ciąży i nic im nie było, i dzieci zdrowe... Że nawet tatara jadły...


    Boże. Cieszę się że im się udało mieć bez problemu jednej 5 dzieci, drugiej 3....

    Ale irytują mnie niesamowicie. I to nawet nie chodzi o to, że dzieci im łatwo przyszły a mi nie... Ale serio, surowe mięso w ciąży?.
    No jest się czym chwalić.
    Ja nawet bym go nie jadła, jakbym zaszła w ciążę pierwszym cyklu... 😱


    No i zjadłam trochę sałatki i jakąś pastę z łososia, no i tak mam wyrzuty sumienia...

    Jak byłam na urodzinach u kuzyna to nasłuchałam się tego samego, że jego żona to wszystko jadła, nigdy krocza nie masowała, a jakoś nie pękła przy żadnym z 4 porodów i co to teraz za wymysły. I jeszcze argument życia "przecież ludzie z Grenlandii jedzą surowe mięsa, bo nie mają innej możliwości i jakoś rodzą zdrowe dzieci". Nawet jeśli coś jest na prawdę duża ostrożnością, to ludziom nic do tego i powinni szanować nasze wybory.

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 16 marca, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O boże jak ja nie lubię jak ktoś sie tak wpierdziela z opiniami. 🤐 ja na samym początku zaznaczyłam wszystkim że proszę nie komentować moich wyborów dopóki nie robią się uciążliwe dla otoczenia. A co komu do tego co zjadłaś i ile na urodzinach? Jeżeli ktoś nie potrafi zadbać o ciężarna to niech nie komentuje. Ja np. wszędzie noszę swoją wode butelkowaną bo po pierwsze wiem ile pije a po drugie nie kazdy pije w domu wode. I w nosie mam co myślą. Ludziom bardzo łatwo przychodzi komentowanie ale nikt nie stał w twoich butach gdy szłaś tą straszną ścieżka niepłodności. 🫂

    Nadzieja. 1, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 16 marca, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jest dawać takie „rady” żywieniowe, ale jak później dojdzie do zakażenia to już się trochę perspektywa zmienia. Wiadome, że trzeba mieć pecha, żeby bakteria była w pokarmie, ale jednak takie rzeczy niestety się zdarzają.

    Ja na takie „złote rady” jestem uczulona i od razu ostro odpowiadam. Może dlatego nikt mi już ich nie daje 😂

    Jutro u mnie wizyta i to wyjątkowa, bo w moje urodziny. Mam nadzieję, że wrócę po niej spokojnie do domu, chociaż jak zawsze jadę z walizką 🤣 jak wszystko będzie ok to jedziemy zjeść jak cywilizowani ludzie w restauracji. Już nie pamiętam kiedy mieliśmy taką okazję! Także mega radość. Jedyny minus jest taki, że pogoda się popsuła.

    Monixma, tika32, Mimi7, Sikoreczkaaa, jabk0va, włosy barwy zboża, Karo_27, Cavarathiel lubią tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ