Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 743 1497

    Wysłany: 7 kwietnia, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Pytałam bo ciekawi mnie rozne podejscie ginekologów. Ogólnie zgodnie z schematem jeżeli parametry czerwonokrwinkowe są ok to nie podaje sie żelaza jedynie na podstawie ferrytyny. Ale wiem, że niektórzy lekarze daja żelazo jak ferrytyna szoruje. Sama mam niską ferrytyne i hematolog wciska żelazo a ginekolog kategorycznie mówi że nie ma podstaw. I bądź tu mądry. 🫢

    Właśnie też czytałam, że nie powinno się patrzeć tylko na ferrytynę, ale gin stwierdził, że ferrytyna mocno spadła, a potem przy porodzie jest duża utrata krwi i że mogę mieć anemię i przetrzymają mnie w szpitalu 🤷‍♀️

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 7 kwietnia, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Powodzenia dziewczyny na wizytach 🤞
    Ja wizytuje dopiero w przyszłym tygodniu ☺️

    A ja mam pytanie z innej beczki 🤭
    Wiem, że najbezpieczniej jest przewozić niemowlę w foteliku z tyłu. Jednak ja często będę jeździć sama, i moja siostra mówi, że ona w swoim aucie fotelik z dzieckiem miała z przodu, a od męża w aucie mieli z tyłu, bo podróżowali razem.

    Zaczęłam się zastanawiać, chodzi mi o trasy do 5km (tyle mam do sióstr i dziadków).

    Chodzi mi teoretycznie o sytuację, gdzie dziecko płacze, czy się krztusi np. Czy nie lepiej mieć je obok? Jak szybko zareagować, gdy jest z tyłu?
    Podać smoczek na przykład 🤔
    Żeby wozić z przodu należy wyłączyć poduszki. 5 km to nie jest dużo, ja na pewno zaopatrzę się w lusterko takie przyczepiane do zagłówka, wtedy na pewno spokojniej jest pokonać trasę jak widzisz co dzidziol robi. I na pewno wygodniej jest, żeby fotelik był za fotelem pasażera, wtedy jest wygodniej po przekątnej cokolwiek zrobić, podać 😊

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 7 kwietnia, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzis zalozyli balonik i narazie cisza. A dziewczynie obok zalozyli to juz cos ja pobolewa.
    Jak cos to jutro kroplowka z okx i zobaczymy co dalej

    Monixma, Sikoreczkaaa, Mimi7, Karo_27, Honorka lubią tę wiadomość

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 7 kwietnia, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi7 wrote:
    @Dżasta94 super, że oddziałowa pomogła z załatwieniem pokoju i możesz być blisko Tadzia ❤️ i fajnie, że szpital okazał się nie taki zły 😊

    @Lusiaa22 cieszcie się tymi wspólnymi chwilami ❤️

    @Monixma @Muczylando trzymam kciuki, żeby Wasze Maluszki zechciały już wyjść z brzuszków 😉

    Ja dzisiaj byłam na szybkiej wizycie u gina w luxmedzie, szyjka zamknięta i długa, a Mała ma już 1200g i jest głową w dół, oby do końca jej się już nie chciało obracać ✊
    Mam pytanko do Was, bo wiem, że też bierzecie żelazo ze względu na niską ferrytynę. Przez 3
    tygodnie brałam tardyferon, po nim zawsze czuję się okropnie i teraz gin przepisał mi feroplex do picia. Czy któraś z Was go stosowała i miała poprawę wyników?

    Ja byłam na feroplexie - miałam niską ferrytyne, hemoglobina też spadłan ale jeszcze w granicach normy. Aktualnie przyjmuje tak raz na tydzień, bo mi się ładnie wyniki poprawiły (biorę jeszcze Prenatal Duo (on ma w składzie żelazo i laktoferyne + samą laktoferyne z aliness).

    Mimi7 lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1114 2911

    Wysłany: 7 kwietnia, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Mi dzis zalozyli balonik i narazie cisza. A dziewczynie obok zalozyli to juz cos ja pobolewa.
    Jak cos to jutro kroplowka z okx i zobaczymy co dalej

    To trzymamy kciuki 🙏❤️

    tika32 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 7 kwietnia, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Mi dzis zalozyli balonik i narazie cisza. A dziewczynie obok zalozyli to juz cos ja pobolewa.
    Jak cos to jutro kroplowka z okx i zobaczymy co dalej

    Powodzenia! ❤️✊️

    tika32 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 7 kwietnia, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po wizycie wszystko super ❤️ wszystko jest ok więc odetchnęłam z ulga , udało nam się jakąś fotkę złapać 🥹 ale ciężko było bo zasłonił się pępowina i rączki trzymał na buzi ale jakoś go tam rozruszaliśmy i trochę się pokazał ♥️

    39b33d7efb6ea.jpghttps://zapodaj.net/plik-9PPnYk3LS1

    Monixma, Muczylando, aleo_, sylstaa, Chomik_mandżurski, Marta111, Mimi7, Nadzieja. 1, letnia, jabk0va, Sikoreczkaaa, Nina94, tika32, Agulek24, Karo_27, włosy barwy zboża, Mała M., Czarna_owieczka, Honorka, Acmvj, Cavarathiel lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1114 2911

    Wysłany: 7 kwietnia, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    U nas po wizycie wszystko super ❤️ wszystko jest ok więc odetchnęłam z ulga , udało nam się jakąś fotkę złapać 🥹 ale ciężko było bo zasłonił się pępowina i rączki trzymał na buzi ale jakoś go tam rozruszaliśmy i trochę się pokazał ♥️

    39b33d7efb6ea.jpghttps://zapodaj.net/plik-9PPnYk3LS1

    Piękne fotki macie 🥹🥹 super, że wszystko dobrze

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1083 2884

    Wysłany: 7 kwietnia, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, to już u @tika32, @Muczylando, @Monixma liczą się godziny!! 🤞🍀

    Trzymamy mocno kciuki, i czekamy na dzidziutki po drugiej stronie ❤️❤️🥰

    Oby porody były sprawne 🤞🤗
    Będę zaglądać niecierpliwie 👀😶‍🌫️

    Monixma, tika32, Muczylando, Karo_27, Honorka, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Sofija.91 Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 7 kwietnia, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi7 wrote:
    Mam pytanko do Was, bo wiem, że też bierzecie żelazo ze względu na niską ferrytynę. Przez 3
    tygodnie brałam tardyferon, po nim zawsze czuję się okropnie i teraz gin przepisał mi feroplex do picia. Czy któraś z Was go stosowała i miała poprawę wyników?

    Ja brałam 1x Feroplex dziennie - nie polepszyl wyników, ale chociaż utrzymał na tym samym poziomie. Teraz biorę 2x dziennie - jednak badania mam dopiero na koniec tygodnia to będę wiedziała czy coś podziałało

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 8 kwietnia, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jakiś bobas dziś zawita? 🫢❤️

    Nadzieja. 1, aleo_, Monixma, Honorka, Chomik_mandżurski, jabk0va, Agulek24, Karo_27, Lusiaa22, Mimi7 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 8 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Czy jakiś bobas dziś zawita? 🫢❤️

    Też na to czekam ❤️❤️❤️

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 8 kwietnia, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Czy jakiś bobas dziś zawita? 🫢❤️
    Właśnie weszłam sprawdzić, czy już się wykluł jakiś poświąteczny kurczaczek😀🤭

    Honorka, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość

    age.png
    event.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1114 2911

    Wysłany: 8 kwietnia, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleo_ wrote:
    Właśnie weszłam sprawdzić, czy już się wykluł jakiś poświąteczny kurczaczek😀🤭

    Poświąteczne kurczaczki są uparte 😅

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1083 2884

    Wysłany: 8 kwietnia, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Poświąteczne kurczaczki są uparte 😅

    Czekamy na efekty "masażu" krocza hehe 🤣🫣

    Nadzieja. 1, Mimi7, Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4670

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie ile sztuk pieluch dużych i małych (planuję bambusowe i muślinowe) potrzebuję na start? Po 10 sztuk wystarczy?

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny podpowiedzcie ile sztuk pieluch dużych i małych (planuję bambusowe i muślinowe) potrzebuję na start? Po 10 sztuk wystarczy?

    Dużych mam 20 sztuk :) a małe dopiero planuje kupić myślę że ich koło 10 zakupię :)

    sylstaa lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny podpowiedzcie ile sztuk pieluch dużych i małych (planuję bambusowe i muślinowe) potrzebuję na start? Po 10 sztuk wystarczy?
    Podczytują Was zza krzaka, z nadzieja, że i na mnie przyjdzie kiedyś czas z takimi pytaniami. Póki co uważnie czytam i staram się zapamiętać to, co cenne.
    W stronę wyprawki nawet jeszcze nie spojrzałam. 20 kwietnia mam połówkowe - jeśli będzie wszystko ok, to może się przełamię. Póki co nieustannie mam majty pełne strachu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 15:28

    Agulek24, jabk0va lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    U nas po wizycie wszystko super ❤️ wszystko jest ok więc odetchnęłam z ulga , udało nam się jakąś fotkę złapać 🥹 ale ciężko było bo zasłonił się pępowina i rączki trzymał na buzi ale jakoś go tam rozruszaliśmy i trochę się pokazał ♥️

    39b33d7efb6ea.jpghttps://zapodaj.net/plik-9PPnYk3LS1
    Ale czad!!!!
    A kiedy na takie foty można liczyć? Pewnie pod koniec ciąży? Rozumiem, że zasadniczy warunek, to odpowiedni sprzęt do usg...

    jabk0va lubi tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Ale czad!!!!
    A kiedy na takie foty można liczyć? Pewnie pod koniec ciąży? Rozumiem, że zasadniczy warunek, to odpowiedni sprzęt do usg...

    Jeszcze chwilka i sama tą wyprawkę będziesz robić , najgorzej się przełamać , serio. To piękny czas , musimy się tym cieszyć bo in vitro i tak zabrało nam dużo radości !

    Wczoraj miałam USG prenatalne 3 trymestru więc prawie 30 tyg. :) polecam iść bo jednak taka fotka to mega rzecz , ale to też zależy od szczęścia , jak na poczatku robił usg to młody całkowicie zasłonił buzię rączkami i zarzucił sobie pępowinę 🤦 wiec o mały włos były by nici ze zdjęcia

    malina999, Monixma, Karo_27, sylstaa lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ