Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 11 kwietnia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]
    Gratulacje ❤️❤️ wspaniałe informacje, dużo zdrówka dla Was, cieszcie się sobą ❤️

    Monixma lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 11 kwietnia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]

    Wielkie gratulacje 😘❤️ witamy Olgę na świecie - dużo zdrówka, spokoju i odpoczynku dla Was, dzielne dziewczyny 😉

    Monixma lubi tę wiadomość

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 11 kwietnia, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]
    Wielkie Gratulację !!! 🥹🥰🤩😍

    Monixma lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1112 1456

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]

    Wielkie gratulacje cudu ❤️❤️🥰

    Monixma lubi tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 743 1497

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]

    Gratulacje! 🩷 dużo zdrówka dla Was! Cieszcie się sobą 🥰

    Monixma lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1049 1682

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]
    Gratulacje! Witamy Olgę 🩷

    Monixma lubi tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1083 2884

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]

    😍🥰🥳🤩🎉😻
    Cudownie!

    Witamy Olgę 🤩
    Brawa dla dzielnej mamusi, cieszcie się sobą i odpoczywajcie 🥰

    Monixma lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1083 2884

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rakieta_P - u nas w szpitalu mówili, że to nie jest przeciwwskazanie do porodu w wodzie, i że się normalnie i nich takie odbywają. Więc w sumie nie będę miała z tego powodu żadnych "ograniczeń".

    @wlosy barwy zboża - myślę, że takie wahania wagi ok 0,5kg są normalne i mi też się zdarzają 🙂
    Obserwuj, bo jak bardzo zacznie spadać, to można się udać do lekarza, jednak myślę że zaraz odbije znowu w górę ☺️

    włosy barwy zboża lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 11 kwietnia, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy maleństwo na świecie 😍

    Brawo Mamusiu ,byłaś Dzielna 😌🥰

    Monixma lubi tę wiadomość

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4670

    Wysłany: 11 kwietnia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]
    Gratulacje🥰✨ 🩷 dużo zdrówka dla Ciebie i Olgi😊

    Monixma lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 338 414

    Wysłany: 11 kwietnia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serdeczne gratulacje Monixma❤️ Witamy na swiecie Olgo 😍

    Monixma lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1115 2911

    Wysłany: 11 kwietnia, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tika i Muczylando, jak tam u Was sytuacja?❤️

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 11 kwietnia, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję znać, że dziś o 15:36 przywitałam synka 🩵
    Była indukcja od rana ale skończyło się CC. Szczegóły podam jak dojdę do siebie, bo jeszcze nie wstałam, ale mały ssak już ssie i ma się dobrze 😊

    Nadzieja. 1, Mimi7, Acmvj, just_a_girl, Nowa31, Czarna_owieczka, aleo_, tika32, sylstaa, Nina94, Marta111, Malowybitna, Sikoreczkaaa, Cavarathiel, Karo_27, włosy barwy zboża, Monixma, Lusiaa22, Nessie, Chomik_mandżurski, Rosołek123, Lidziorek, jabk0va, Honorka, Rakieta_P🚀, letnia, Gonia.., alittle, Mała M. lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 11 kwietnia, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Daję znać, że dziś o 15:36 przywitałam synka 🩵
    Była indukcja od rana ale skończyło się CC. Szczegóły podam jak dojdę do siebie, bo jeszcze nie wstałam, ale mały ssak już ssie i ma się dobrze 😊


    Gratuluje! Wspaniałe wiadomości ;)

    Muczylando lubi tę wiadomość

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 743 1497

    Wysłany: 11 kwietnia, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Daję znać, że dziś o 15:36 przywitałam synka 🩵
    Była indukcja od rana ale skończyło się CC. Szczegóły podam jak dojdę do siebie, bo jeszcze nie wstałam, ale mały ssak już ssie i ma się dobrze 😊

    Gratulacje Muczylando! ❤️ dużo zdrówka dla Was! 🥰

    Muczylando lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 11 kwietnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Daję znać, że dziś o 15:36 przywitałam synka 🩵
    Była indukcja od rana ale skończyło się CC. Szczegóły podam jak dojdę do siebie, bo jeszcze nie wstałam, ale mały ssak już ssie i ma się dobrze 😊

    Gratulacje! 🥰

    Muczylando lubi tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 11 kwietnia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Daję znać, że dziś o 15:36 przywitałam synka 🩵
    Była indukcja od rana ale skończyło się CC. Szczegóły podam jak dojdę do siebie, bo jeszcze nie wstałam, ale mały ssak już ssie i ma się dobrze 😊

    Gratulacje !
    To mamy dwa bobaski z tego samego dnia ❤️❤️❤️

    Muczylando, Karo_27, Monixma, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 11 kwietnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Daję znać, że dziś o 15:36 przywitałam synka 🩵
    Była indukcja od rana ale skończyło się CC. Szczegóły podam jak dojdę do siebie, bo jeszcze nie wstałam, ale mały ssak już ssie i ma się dobrze 😊

    Gratulacje ❤️❤️❤️🥰🥰🥰

    Muczylando lubi tę wiadomość

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4670

    Wysłany: 11 kwietnia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Daję znać, że dziś o 15:36 przywitałam synka 🩵
    Była indukcja od rana ale skończyło się CC. Szczegóły podam jak dojdę do siebie, bo jeszcze nie wstałam, ale mały ssak już ssie i ma się dobrze 😊
    Gratulację🥰🥰

    Muczylando lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 11 kwietnia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    7 kwietnia dostalam balonik i zero skurczy, i 8 kwietnia rano mi wyciagli balonik i zadecydowali kroplowke z oxy, wiec moja polozna przyjechala od razu i ona juz wszytsko mi podawala.
    8.15 weszla..na sale porodowa i kolo 9 podala oxy.
    I 10.30 skurcze sie zapisywaly a ja nic nie czulam, zero bolu. Polozna li mewatywe zaproponowala i zrobilam, super sprawa. Wyszlam z wc o 11, polozna zbadala mnie i mialam 6 cm rozwarcia i dalej zero bolu.
    Wiec przebiła mi wody, i wtedy zaczelam cos czuc ale bylo ok. O godz 11.20 byl lekarz sie pytac czy znieczulenie, mowie ze jeszcze jest znoscie i nie chce. O 11.40 dostalam takich boli ze mowie ze chce jednak znieczulenie do polozenj. Wiec ona zadzwonila, ale znowu mnie zbadala i okazalo sie ze mam 9cm rozwarcia i juz nie ma opcji na znieczulenie, no i zaczełam rodzic. No po 12 widzieli juz glowke, parlam i nie bylo opcji zeby dziecko wyszlo, cofalo sie. I raz spadlo tetno ale na sekunde, i po jakims czasie znowu, i musieli mi zeobic CC. Marcel o 12.44 sie urodzil.
    A ze mna kiepsko bo okazalo sie ze w macicy mam jakas przegrodę, co zadko sie zdaza ale sa. Tego nie idzie na usg stwierdzic. Okazalo sie ze mam jakas cyste jeszcze i jeszcze cos tam.
    Wiec CC mi zycie uratowalo. Od razu mi to powycinali. Stracilam troche krwi i mi przetaczali, ale mialam zastuj w nerce ale na wieczor bylo ok. 9 kwietnia bylo ok. Ale wieczorem niestety zle wyniki i kolejne przetaczanie krwi. Robili mi tomograf czy czasem nie krwawie do srodka. Ale ok. Ale od nowa zastuj sie zrobil. Konsultacja u urlologow, ale powiedzieli ze nerka do obserwacji ale zalozyc cewnik duzo pic.
    Wiec maluszkiem ciezko mi sie zajac, jestem slaba.
    Mąż siedzi przy mnie i wszytsko robi kolo niego.
    Marcel ur sie 08.04.2026 waga 3650g 53cm o 12.44 10/10

    Malowybitna, Karo_27, Monixma, włosy barwy zboża, Nessie, Lusiaa22, Chomik_mandżurski, jabk0va, Honorka, Rakieta_P🚀, letnia, Gonia.., Mała M. lubią tę wiadomość

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ