Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 5 maja, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Chętnie bym pomogła, ale ja nie ogarnęłam, że mi brzuch opadł, chociaż mój mąż twierdził, że tak 🤣

    Całe tygodnie się martwiłam żeby nie urodzić za szybko a teraz bede kombinować jak lokatora przymusić do dobrych ruchów. 😂

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 5 maja, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Całe tygodnie się martwiłam żeby nie urodzić za szybko a teraz bede kombinować jak lokatora przymusić do dobrych ruchów. 😂

    Polecam ćwiczenia na piłce - robienie biodrami przód tył, na boki i ósemki. Do tego dużo spacerów no i może to sławne mycie okien 😅🤭

    Sikoreczkaaa, Malowybitna lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 5 maja, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja po wizycie. Dostałam skierowanie do szpitala za tydzień mam sie gdzieś zgłosić. Narazie bobas wysoko szyjka trzyma wiec od jutra zaczynam ogarniać jakies ćwiczenia zeby go zmobilizować. 😜

    Dziewczyny w ktorym tygodniu opadł Wam brzuch? :P
    Tez bym chętnie pomogła ale tez nie zauważyłam tego momentu tak jak Monixma 😃

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 5 maja, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Całe tygodnie się martwiłam żeby nie urodzić za szybko a teraz bede kombinować jak lokatora przymusić do dobrych ruchów. 😂
    Jak to czytam to jakbym siebie widziała 🤣🤪 pierwsze czop odszedl a pozniej rozwarcie i panikowałam od okł 2 miesięcy ze urodze wczensiej a i tak skończyło sie na chodzeniu po schodach i ćwiczeniach i myciu okien zeby lokatorka opuściła brzuszek 😅🥰

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 6 maja, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Jak to czytam to jakbym siebie widziała 🤣🤪 pierwsze czop odszedl a pozniej rozwarcie i panikowałam od okł 2 miesięcy ze urodze wczensiej a i tak skończyło sie na chodzeniu po schodach i ćwiczeniach i myciu okien zeby lokatorka opuściła brzuszek 😅🥰

    Czyli jak to klasyk mówił babie niedogodzisz 😂

    Lusiaa22, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 6 maja, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🌷

    Powiedzcie, jak często Wasze dzidziusie mają lub miały czkawkę w brzuszku? 😄

    Pierwszy raz poczułam w środę tydzień temu, i od tego czasu czuję regularnie co 2 dni 🫣

    Zastanawiam się, czy to nie za często 😂
    I czy coś źle jem 🤔 czy za mało pije np. 😬

    Ja właśnie wybieram się na badania krew, mocz itd. Tak dawno nie miałam pobieranej krwi, że się odzwyczaiłam, z dwa miesiące co najmniej 😂 Przypomniało mi się, jak miałam pokłute ręce przy procedurach i pierwszych betach 🫣

    Miłego dnia 🩷🌷☀️

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 6 maja, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Cześć dziewczyny 🌷

    Powiedzcie, jak często Wasze dzidziusie mają lub miały czkawkę w brzuszku? 😄

    Pierwszy raz poczułam w środę tydzień temu, i od tego czasu czuję regularnie co 2 dni 🫣

    Zastanawiam się, czy to nie za często 😂
    I czy coś źle jem 🤔 czy za mało pije np. 😬

    Ja właśnie wybieram się na badania krew, mocz itd. Tak dawno nie miałam pobieranej krwi, że się odzwyczaiłam, z dwa miesiące co najmniej 😂 Przypomniało mi się, jak miałam pokłute ręce przy procedurach i pierwszych betach 🫣

    Miłego dnia 🩷🌷☀️

    U mnie była minimum raz dziennie i trwała 20-40 min. Dzidzia się uczy życia poza brzuszkiem 😊😊

    jabk0va lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 6 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Cześć dziewczyny 🌷

    Powiedzcie, jak często Wasze dzidziusie mają lub miały czkawkę w brzuszku? 😄

    Pierwszy raz poczułam w środę tydzień temu, i od tego czasu czuję regularnie co 2 dni 🫣

    Zastanawiam się, czy to nie za często 😂
    I czy coś źle jem 🤔 czy za mało pije np. 😬

    Ja właśnie wybieram się na badania krew, mocz itd. Tak dawno nie miałam pobieranej krwi, że się odzwyczaiłam, z dwa miesiące co najmniej 😂 Przypomniało mi się, jak miałam pokłute ręce przy procedurach i pierwszych betach 🫣

    Miłego dnia 🩷🌷☀️

    Hej hej!
    U mnie też średnio raz dziennie tą czkawkę ma 😁 i też jakoś tak dopiero od 2 tyg? Albo dopiero zaczęłam rozróżniać 😁 ostatnio bardzo uspokoił się w nocy i nie daje tak popalić :) Ale za to w dzień czuję go cały czas a chyba coraz mniej miejsca ma bo tak się rozpycha chłopak🥹 waga +11,5 kg więc myślę że jak na ten czas to spoko co?☺️🥹

    Ja wczoraj właśnie badania robiłam :) ja robię co drugą wizytę właśnie i tylko te podstawy tak naprawdę :)

    Wkoncu w miarę skończyłam komodę dla małego !🥹
    Muszę domówić kilka organizerów jeszcze bo mi brakuje 🥹 tak pięknie się patrzy jak to wszystko jest poukładane itp😅 i twierdzę że wcale jakoś nie poszalałam z tą wyprawką 😅 aż jestem w szoku 🤣

    jabk0va, Karo_27, Honorka, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 6 maja, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Cześć dziewczyny 🌷

    Powiedzcie, jak często Wasze dzidziusie mają lub miały czkawkę w brzuszku? 😄

    Pierwszy raz poczułam w środę tydzień temu, i od tego czasu czuję regularnie co 2 dni 🫣

    Zastanawiam się, czy to nie za często 😂
    I czy coś źle jem 🤔 czy za mało pije np. 😬

    Ja właśnie wybieram się na badania krew, mocz itd. Tak dawno nie miałam pobieranej krwi, że się odzwyczaiłam, z dwa miesiące co najmniej 😂 Przypomniało mi się, jak miałam pokłute ręce przy procedurach i pierwszych betach 🫣

    Miłego dnia 🩷🌷☀️

    Tak, tak. Mój miał już w brzuszku. Po wyjściu z brzuszka też ma. Czasem przy tym „szczeka” i śmiejemy się z mężem, że mamy „psiecko” 🙈 a tak poważnie to straszne uczucie jak widać, że go męczy czkawka, a nie da się pomóc .

    Powiem Wam, że pomimo niedoboru snu to kocham tego skrzata nad życie. Biedaczek męczy się z problemami brzuszkowymi, więc się masujemy, a największe ukojenie przynosi spanie na mamie.

    Chomik_mandżurski, jabk0va, Karo_27, Honorka, Sikoreczkaaa, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 6 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U naszego synka czkawka czasem kilka razy dziennie, codziennie, juz pewnie od 1.5 miesiaca ja czuje. Czytalam ze to jest ok i nie ma sie czym martwic :) Ale szkoda mi go jak tak dlugo go trzyma, chociaz chyba nigdy nie trwala 40 minut, raczej tak do 15-20.

    Dziewczyny kociary jak Wasze siersciuchy radza sobie z obecnoscia malenstwa w domu teraz? 🥰

    Btw na gemini.pl jest teraz babyweek z promocjami na wybrane artykuly dzieciece. Ja oczywiscie zamowilam u nich wyprawke w te niedziele 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 11:26

    jabk0va, Monixma lubią tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 6 maja, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Cześć dziewczyny 🌷

    Powiedzcie, jak często Wasze dzidziusie mają lub miały czkawkę w brzuszku? 😄

    Pierwszy raz poczułam w środę tydzień temu, i od tego czasu czuję regularnie co 2 dni 🫣

    Zastanawiam się, czy to nie za często 😂
    I czy coś źle jem 🤔 czy za mało pije np. 😬

    Ja właśnie wybieram się na badania krew, mocz itd. Tak dawno nie miałam pobieranej krwi, że się odzwyczaiłam, z dwa miesiące co najmniej 😂 Przypomniało mi się, jak miałam pokłute ręce przy procedurach i pierwszych betach 🫣

    Miłego dnia 🩷🌷☀️
    U mnie dopiero niedawno się zaczęły, ale nie są długie, kilka razy podskoczy i tyle. Wczoraj miała rekordowa, która trwała chyba z 10 minut. Ale tak to dosłownie chwila.

    jabk0va lubi tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 6 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Hej hej!
    U mnie też średnio raz dziennie tą czkawkę ma 😁 i też jakoś tak dopiero od 2 tyg? Albo dopiero zaczęłam rozróżniać 😁 ostatnio bardzo uspokoił się w nocy i nie daje tak popalić :) Ale za to w dzień czuję go cały czas a chyba coraz mniej miejsca ma bo tak się rozpycha chłopak🥹 waga +11,5 kg więc myślę że jak na ten czas to spoko co?☺️🥹

    Adaś kopie najmocniej zawsze jak leżę na prawym boku ☺️ ale też jest teraz bardziej aktywny w dzień niż w nocy ☺️

    U mnie waga +10,5kg więc podobnie, myślę, że jakby nie dieta to byłoby więcej 😜 ale śmiesznie wyglądam, bo ręce i nogi chude jak wcześniej, tylko brzuszek rośnie. Jak jestem w koszulce to jakby ktoś mi piłkę włożył 😂 tak nieproporcjonalnie 🫣🤣
    Chomik_mandżurski wrote:
    Dziewczyny kociary jak Wasze siersciuchy radza sobie z obecnoscia malenstwa w domu teraz? 🥰

    Oooo też mnie ciekawi ten temat 👀👀

    Monixma, Honorka lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 6 maja, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie do polecenia jakies lekkie otulacze lub śpiworek 0,5 tog? Dopiero maj a już tak ciepło..

    Ja dziś poumawiałam się i w przyszly piatek idę na izbę z skierowaniem na patologię. Jestem ciekawa czy mnie przyjmą czy stwierdza że jeszcze czas..

    Udało mi sie też dodzwonić do poloznej z ktora chciałabym rodzić. Konkret babka. Takiej szukałam. Mam nadzieje że będzie mnie mobilizować jak już nie bedzie sił. :)

    Kupiłam tez dzis herbatę z lisci malin i olej z wiesiołka. Wiec zaczynamy te odliczanie do bobasa. 😁

    Karo_27, Mimi7, Honorka, Chomik_mandżurski, jabk0va, Malowybitna lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 6 maja, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:

    Dziewczyny kociary jak Wasze siersciuchy radza sobie z obecnoscia malenstwa w domu teraz? 🥰

    My jak wróciliśmy ze szpitala to postawiliśmy fotelik w pokoju i tak 30 min Olga w nim leżała, a koty do niej podchodzily i nie reagowaliśmy. Wcześniej też mąż przywiózł im pieluchę ze szpitala.

    91b6b17f09f5b.jpghttps://zapodaj.net/plik-0I732lZKFo

    Kotka ze zdjęcia była mega ciekawa i przez 3 dni ciągle obserwowała Olgę, a po 3 dniach wróciła do normalnego stanu i po prostu ma już to gdzieś. Kotka nr 2 została przestraszona przez Olgę, bo jak do niej podeszła to akurat dzidzia miała odruch moro i taki śmieszny dźwięk wydała. No i kicia przez tydzień była dość wystraszona i musieliśmy jej okazać też dużo zaintetesowania. Po tygodniu zaczęła wchodzić do dostawki w nogi Olgi i spać. Także luzik ❤️

    Mimi7, Honorka, Chomik_mandżurski, Karo_27, jabk0va, letnia lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 6 maja, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a chodzicie do urofizjo? Mi położna poleciła przed porodem wybrać sie sprawdzić jak napięcie mięśni i troche sie jakoś cykam. 🫢

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 6 maja, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @jabkova A ja nie czuję czkawki, albo nie wiem, że to czkawka 😅

    @Monixma fajnie, że tak kotki dobrze przyjęły Olgę 😉 u nas pies, ciekawe jak spodoba mu się nowa lokatorka 😅

    @Sikoreczkaaa chodzę raz/dwa razy w miesiącu od 24tc i dla mnie super, bo zawsze mi rozluźnia napięcia, zwykle też tejpuje brzuch, żeby nie było dużego rozejścia mięśni. Ćwiczymy też oddech i zawsze daje mi jakieś ćwiczenia do domu na rozluźnienie dna miednicy 😊 ostatnio pokazywała mi już jak masować krocze, ale z tym się wstrzymałam do przynajmniej 34tc ze względu na te moje skurcze

    Monixma, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 6 maja, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się też zapisałam ale ze względu na tą moją małopłytkowość trochę się denerwuje czy słusznie zrobilam..

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 6 maja, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszlam do urofizjo juz w lutym, bo z koncem grudnia i w styczniu mialam taki dziwny stan ze w nocy nie bylam w stanie w zaden sposob oproznic pecherza chociaz byl juz pelny na maksa. I tak chodzilam po domu i prawie plakalam z dyskomfortu. Jak juz sie doczekalam wizyty to samo minelo 🤣

    Bardzo wszystkim polecam wizyty. Tez zostalam porozluzniana (przepona, jakies miesnie bioder ktore mi dokuczaja w nocy). Dostalam instruktaz jak wykonywac cwiczenia wszelkiej masci - oddechowe, mobilizujace miednice, na nietrzymanie moczu (popuszczam az milo przy kichaniu i kaszlu), jak masowac te bolace biodra. Mialam tez juz kilka razy masaz krocza i babka raz zaprosila meza i poinstruowala go bezposrednio na mnie jak ma to robic w domu i teraz duzo pewniej masuje bo zalapal o co chodzi, a ja tez wiem ze on to robi dobrze tylko akurat juz mnie nie boli :) To jednak co innego niz filmiki na yt.

    Karo_27 lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 6 maja, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    My jak wróciliśmy ze szpitala to postawiliśmy fotelik w pokoju i tak 30 min Olga w nim leżała, a koty do niej podchodzily i nie reagowaliśmy. Wcześniej też mąż przywiózł im pieluchę ze szpitala.

    91b6b17f09f5b.jpghttps://zapodaj.net/plik-0I732lZKFo

    Kotka ze zdjęcia była mega ciekawa i przez 3 dni ciągle obserwowała Olgę, a po 3 dniach wróciła do normalnego stanu i po prostu ma już to gdzieś. Kotka nr 2 została przestraszona przez Olgę, bo jak do niej podeszła to akurat dzidzia miała odruch moro i taki śmieszny dźwięk wydała. No i kicia przez tydzień była dość wystraszona i musieliśmy jej okazać też dużo zaintetesowania. Po tygodniu zaczęła wchodzić do dostawki w nogi Olgi i spać. Także luzik ❤️

    Co za slodziaki! Moja kotka ma wywalone na obcych ludzi i dzieci wiec spodziewam sie, ze szybko ogarnie temat. Gorzej z jej bratem, ktory jest bardziej lekowy i chowa sie za zaslona jak cos mu nie pasuje i nie wychodzi godzinami. Ale jak juz kogos pokocha to tak na 100%. Super pomysl z pieluszka ze szpitala, przetestujemy <3

    Karo_27 lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Marta111 Ekspertka
    Postów: 125 418

    Wysłany: 6 maja, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie czuje czkawki małej, raz z miesiąc temu czułam dziwne drgania trwające kilka minut na wysokości główki dziecka, ale nie wiem czy to była czkawka i nigdy więcej się nie powtórzyło.
    My mamy pieska i na pewno mąż przywiezie pieluszkę do zapoznania się z zapachem. Po powrocie ze szpitala też na pewno chce się najpierw sama z nim przywitać i dopiero później pokazać małą.

    Monixma, Chomik_mandżurski, Mimi7 lubią tę wiadomość

    🧑 30
    🧒 35
    Starania od 06.22
    04.25 kwalifikacja do in vitro
    14.08.25 - 25.08.25 stymulacja Mensinorm 225 + orgalutran + decapeptyl
    27.08.25 - punkcja, pobrano 13 🥚-> MII 6 🥚 -> 4❄️ (5BA, 5AC, 4BB, 4BB)
    01.10.25 - transfer + embryoglue + AH
    6dpt - beta 10.7
    8 dpt - beta 19.8
    10 dpt - beta 46
    12 dpt - 126 🥹
    15 dpt - 664,7 😍
    20 dpt - 4889 🥰
    26 dpt 27.10 - USG jest ❤️
    Czekamy na córeczkę 🩷
    preg.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ