Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 6 maja, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Macie do polecenia jakies lekkie otulacze lub śpiworek 0,5 tog? Dopiero maj a już tak ciepło..

    Ja jeszcze nie mam wcale, i chyba się zdecyduje na pierwszy 0.2 TOG z ergoPouch (0-3m) Można używać jak otulacza, lub odpiąć rączki i wtedy jak śpiworek.

    Na razie mam tylko bambusowy cieniutki otulacz do zawijania w wrapa 😅 z Kays&Kins

    Sikoreczkaaa, Monixma, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 6 maja, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ja jeszcze nie mam wcale, i chyba się zdecyduje na pierwszy 0.2 TOG z ergoPouch (0-3m) Można używać jak otulacza, lub odpiąć rączki i wtedy jak śpiworek.

    Na razie mam tylko bambusowy cieniutki otulacz do zawijania w wrapa 😅 z Kays&Kins

    Mamy ergopouch i ta funkcja odpinania rączek jest super❤️

    jabk0va, sylstaa lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3387

    Wysłany: 6 maja, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Cześć dziewczyny 🌷

    Powiedzcie, jak często Wasze dzidziusie mają lub miały czkawkę w brzuszku? 😄

    Pierwszy raz poczułam w środę tydzień temu, i od tego czasu czuję regularnie co 2 dni 🫣

    Zastanawiam się, czy to nie za często 😂
    I czy coś źle jem 🤔 czy za mało pije np. 😬

    Ja właśnie wybieram się na badania krew, mocz itd. Tak dawno nie miałam pobieranej krwi, że się odzwyczaiłam, z dwa miesiące co najmniej 😂 Przypomniało mi się, jak miałam pokłute ręce przy procedurach i pierwszych betach 🫣

    Miłego dnia 🩷🌷☀️

    Mają mają, a potem maluszki jak sie urodzą też mają. 😉😅
    Ja też czuję te czkawki, ale traktuję jako normę i tyle. 🙂

    jabk0va lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3387

    Wysłany: 6 maja, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Cześć OvuCiocie 🩷
    Jestem Nel - ósmy cud świata 🎀🎀🎀

    e8e9d39bdb8a4.jpghttps://zapodaj.net/plik-N75mSytBmS

    Przyszłam na świat idealnie w terminie
    01.05 00:48 3220g 51 cm 🥹

    Cudowna 😍😍😍
    Gratulacje dla Mamusi, jak się macie? 🥹🥹🥹❤️❤️❤️

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3387

    Wysłany: 6 maja, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja po wizycie. Dostałam skierowanie do szpitala za tydzień mam sie gdzieś zgłosić. Narazie bobas wysoko szyjka trzyma wiec od jutra zaczynam ogarniać jakies ćwiczenia zeby go zmobilizować. 😜

    Dziewczyny w ktorym tygodniu opadł Wam brzuch? :P

    Sikoreczka, a swoją drogą dlaczego u Ciebie tak szybko hospitalizacja? Przez to łożysko? 🤔🤔🤔🙂
    Tak czy siak kciuki 💪🤞🤞🤞❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3387

    Wysłany: 6 maja, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mało się odzywam, bo najpierw mój starszak miał RSV, a teraz my z mężem ( całe szczęście, że teraz, a nie bliżej TP 😬🫣🫣🫣), a ja od nie wiem kiedy piorę jak szalona, w końcu spakowałam (no prawie) torby do porodu i do szpitala, a mega mnie męczyło, że to jeszcze niegotowe, a teraz tak myślę, że jutro 34 tc i za chwilę będą 3 tygodnie do ciąży donoszonej. 🙈🙈🙈
    A ja jeszcze tyyyle chcę zrobić, aaaa... 🤣🤣🤣🤣

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3387

    Wysłany: 6 maja, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Chętnie bym pomogła, ale ja nie ogarnęłam, że mi brzuch opadł, chociaż mój mąż twierdził, że tak 🤣

    Ja w 1 ciąży też czekałam aż opadnie, nie doczekałam się. 😉😉😉

    Monixma lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 6 maja, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Sikoreczka, a swoją drogą dlaczego u Ciebie tak szybko hospitalizacja? Przez to łożysko? 🤔🤔🤔🙂
    Tak czy siak kciuki 💪🤞🤞🤞❤️

    Przez małopłytkowość ale czy mnie zatrzymają w szpitalu to nie wiem. Bo jestem tak na granicy dobrych - złych wyników.

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3387

    Wysłany: 6 maja, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Przez małopłytkowość ale czy mnie zatrzymają w szpitalu to nie wiem. Bo jestem tak na granicy dobrych - złych wyników.

    Aaa rzeczywiście, pisałaś.🙈🙈🙈
    Ja już dziś podpisywałam jakieś uprane ciuszki w workach strunowych i napisałam "kórt..." Zanim się zorientowałam, że kurtki to inne u. 🤣🤣🤣
    Także wybacz, po prostu mi umknęło.
    Trzymam kciuki, żeby skończyło się na konsultacji. 🙏🙏🙏🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 19:13

    Chomik_mandżurski, Honorka lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 6 maja, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Aaa rzeczywiście, pisałaś.🙈🙈🙈
    Ja już dziś podpisywałam jakieś uprane ciuszki w workach strunowych i napisałam "kórt..." Zanim się zorientowałam, że kurtki to inne u. 🤣🤣🤣
    Także wybacz, po prostu mi umknęło.
    Trzymam kciuki, żeby skończyło się na konsultacji. 🙏🙏🙏🙂

    Mózgi mamy dwa ale ani jednego nie używamy, znam to z autopsji. 😂😂😂

    Chomik_mandżurski, Agulek24, Karo_27, Honorka, Monixma lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 7 maja, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Dziewczyny a chodzicie do urofizjo? Mi położna poleciła przed porodem wybrać sie sprawdzić jak napięcie mięśni i troche sie jakoś cykam. 🫢
    Ja byłam wczoraj pierwszy raz, głównie żeby sprawdzić czy wszystko ok, bo jakiś dokuczliwych dolegliwości ciążowych nie miałam. Poszłam do takiej z polecenia koleżanki ze szkoły, zrobiła gigantyczny wywiad, wymasowala mi plecki i pochwę. Dostałam obszerna notatkę do domu co ćwiczyć i jak, i jednak pokazała, że można inaczej ćwiczyć niż pokazywali w szkole rodzenia. Wyszłam mega zadowolona i dodatkowo na plecach otejpowana. Ogólnie postawę ciała mam super, mięśnie brzucha także, powiedziała, że właśnie bardzo dobrze ułożony brzuszek w stosunku do ciała, że nie mam problemów z rozejściem mięśni. Jedynie co to trochę pospinana jestem na dole i co mogła wymasowala, i właśnie dała te ćwiczenia. Dodatkowo wymasowala plecy na dole, mam tam takie zgrubienie i z jednej strony mnie właśnie od lat dosyć boli z przerwami i mam taką sztywność właśnie. To jak całe życie myślałam, że to tłuszczyk po prostu taki zbity, a to jakiś problem z tkanka łączna i bierze się on z nieprawidłowej postawy ciała podczas siedzenia, a ja nie ukrywam siedzę nawet w ciąży byle jak, tak jak mi wygodnie. Rozbiła mi ta twarda masę i od razu się zrobiło lepiej. Także ja jestem mega zadowolona, następną wizytę mam za 3 tygodnie. I powiedziała, że to wcale nie jest za późno na taką wizytę, oczywiście najlepiej iść wcześniej, ale ja nie mam zbyt wiele do ogarnięcia i powinno wszystko na poród się do rozluźniać.

    Sikoreczkaaa, Honorka, Mimi7, sylstaa lubią tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 7 maja, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta111 wrote:
    Ja też nie czuje czkawki małej, raz z miesiąc temu czułam dziwne drgania trwające kilka minut na wysokości główki dziecka, ale nie wiem czy to była czkawka i nigdy więcej się nie powtórzyło.
    My mamy pieska i na pewno mąż przywiezie pieluszkę do zapoznania się z zapachem. Po powrocie ze szpitala też na pewno chce się najpierw sama z nim przywitać i dopiero później pokazać małą.
    Przy psie powinno się najpierw wprowadzić do domu dziecko, a później dopiero psa, żeby ogarnął dobrze hierarchię. My tak będziemy robić.

    Marta111, Monixma, Mimi7 lubią tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Marta111 Ekspertka
    Postów: 125 418

    Wysłany: 7 maja, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    Przy psie powinno się najpierw wprowadzić do domu dziecko, a później dopiero psa, żeby ogarnął dobrze hierarchię. My tak będziemy robić.

    Oj nie wiedziałam, dobrze że mówisz - tak zrobimy.

    🧑 30
    🧒 35
    Starania od 06.22
    04.25 kwalifikacja do in vitro
    14.08.25 - 25.08.25 stymulacja Mensinorm 225 + orgalutran + decapeptyl
    27.08.25 - punkcja, pobrano 13 🥚-> MII 6 🥚 -> 4❄️ (5BA, 5AC, 4BB, 4BB)
    01.10.25 - transfer + embryoglue + AH
    6dpt - beta 10.7
    8 dpt - beta 19.8
    10 dpt - beta 46
    12 dpt - 126 🥹
    15 dpt - 664,7 😍
    20 dpt - 4889 🥰
    26 dpt 27.10 - USG jest ❤️
    Czekamy na córeczkę 🩷
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3387

    Wysłany: 7 maja, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    Ja byłam wczoraj pierwszy raz, głównie żeby sprawdzić czy wszystko ok, bo jakiś dokuczliwych dolegliwości ciążowych nie miałam. Poszłam do takiej z polecenia koleżanki ze szkoły, zrobiła gigantyczny wywiad, wymasowala mi plecki i pochwę. Dostałam obszerna notatkę do domu co ćwiczyć i jak, i jednak pokazała, że można inaczej ćwiczyć niż pokazywali w szkole rodzenia. Wyszłam mega zadowolona i dodatkowo na plecach otejpowana. Ogólnie postawę ciała mam super, mięśnie brzucha także, powiedziała, że właśnie bardzo dobrze ułożony brzuszek w stosunku do ciała, że nie mam problemów z rozejściem mięśni. Jedynie co to trochę pospinana jestem na dole i co mogła wymasowala, i właśnie dała te ćwiczenia. Dodatkowo wymasowala plecy na dole, mam tam takie zgrubienie i z jednej strony mnie właśnie od lat dosyć boli z przerwami i mam taką sztywność właśnie. To jak całe życie myślałam, że to tłuszczyk po prostu taki zbity, a to jakiś problem z tkanka łączna i bierze się on z nieprawidłowej postawy ciała podczas siedzenia, a ja nie ukrywam siedzę nawet w ciąży byle jak, tak jak mi wygodnie. Rozbiła mi ta twarda masę i od razu się zrobiło lepiej. Także ja jestem mega zadowolona, następną wizytę mam za 3 tygodnie. I powiedziała, że to wcale nie jest za późno na taką wizytę, oczywiście najlepiej iść wcześniej, ale ja nie mam zbyt wiele do ogarnięcia i powinno wszystko na poród się do rozluźniać.

    Co do urofizjo to ja chodzę i w 1 ciąży też chodziłam, baaardzo polecam. Ja miałam wprawdzie problem, obniżeniem dna miednicy, teraz jest ok, ale fizjo porozluznia co trzeba, dobierze ćwiczenia, bardzo mi pomogła, z bolesnym stawem krzyżowo - biodrowym, także ja zachwalam. 🙂

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 7 maja, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    My jak wróciliśmy ze szpitala to postawiliśmy fotelik w pokoju i tak 30 min Olga w nim leżała, a koty do niej podchodzily i nie reagowaliśmy. Wcześniej też mąż przywiózł im pieluchę ze szpitala.

    91b6b17f09f5b.jpghttps://zapodaj.net/plik-0I732lZKFo

    Kotka ze zdjęcia była mega ciekawa i przez 3 dni ciągle obserwowała Olgę, a po 3 dniach wróciła do normalnego stanu i po prostu ma już to gdzieś. Kotka nr 2 została przestraszona przez Olgę, bo jak do niej podeszła to akurat dzidzia miała odruch moro i taki śmieszny dźwięk wydała. No i kicia przez tydzień była dość wystraszona i musieliśmy jej okazać też dużo zaintetesowania. Po tygodniu zaczęła wchodzić do dostawki w nogi Olgi i spać. Także luzik ❤️

    U mojej mamy są dwa koty. Byliśmy u niej już dwa razy i koty totalnie niezainteresowane bobasem 🤪 zleciały się tylko zobaczyć co się dzieje jak mała zaczęła płakać. Bardziej są zainteresowane żeby się załadować do koszyka wózka 😄

    U nas też czkawki były codziennie w zeszłym tygodniu. Teraz jak cieplej to mniej - choć położna mówiła, że to ze czkawki są od zimna/zmian temperatur to mit 😄

    Co do spanka, to Maja w nocy śpi w rożku (ale tak luźno ją otulam), albo w spiworku chyba to jest 1,5 tog. W dzień to tylko pieluszką muślinową nakrywam.

    Jeśli o mnie chodzi to czekam tylko na koniec krwawienia i lecę do urofizjo bo wieczorem strasznie mnie ciągnie krocze, wiem, że powinnam się bardziej oszczędzać ale ciężko tak się przestawić.

    Rakieta, gratulacje 🥰🥰 daj znać jak poród i jak pierwsze dni u Was (chyba, że coś przegapiłam 😅 to przepraszam).

    Monixma, Sikoreczkaaa, Karo_27 lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 7 maja, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W biedronce promocja na pampers premium care, druga paczka za 5 zł z kartą moja biedronka 😊

    Malowybitna, Mimi7, Chomik_mandżurski, jabk0va, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 7 maja, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    W biedronce promocja na pampers premium care, druga paczka za 5 zł z kartą moja biedronka 😊

    Ja już mam zapas 1 ale zastanawiam się czy nie zakupić sobie 2 😁😁

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 7 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Ja już mam zapas 1 ale zastanawiam się czy nie zakupić sobie 2 😁😁

    No właśnie ja kupiłam 2 🤭 teraz używamy 2 Dady i 1 pampers. Mało tego pampers 1 jest ciut większy niż dada 2. Dlatego zaraz po urodzeniu idealnie nam się sprawdziła dada 1, bo w pampersie Olga się topiła. Lupilu też jest większe niż dada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 13:12

    jabk0va lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 7 maja, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    No właśnie ja kupiłam 2 🤭 teraz używamy 2 Dady i 1 pampers. Mało tego pampers 1 jest ciut większy niż dada 2. Dlatego zaraz po urodzeniu idealnie nam się sprawdziła dada 1, bo w pampersie Olga się topiła. Lupilu też jest większe niż dada.
    U nas też szły najpierw Dada 1 ale tylko kilka sztuk, potem pampers 1 tylko jedna paczka, teraz Dada 2 ale już są za małe i dziś zaczęły przeciekać, kończę paczkę i przeskakuje na dade 3, ale jeszcze wykorzystam lupilu 2 i pampersa 2 bo te właśnie większe są. A mąż zrobił mi zapas dady 2 osiem paczek 😄

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 7 maja, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, te pampersy to dla mnie czarna magia. Większe zamieszanie z rozmiarami niż przy ciuszkach 😜 ja na razie mam kilka paczek 1 zarówno z Dady jak i Lupilu.

    Ale może już też zaopatrze się w kilka 2, skoro to się tak szybko przeskakuje 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 14:42

    Monixma lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ