Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 8 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Jak ta czkawka sie objawia?

    Takie rytmiczne, delikatne podskakiwanie brzuszka. Jak się to raz poczuje, to nie można pomylić z niczym innym 😁

    Trwa kilka, kilkanaście minut

    @Nadzieja.1 gratulacje 🎀🍀!!

    Napiszesz później o porodzie ciut więcej? 🙏🌸
    Kiedy wychodzicie ze szpitala?

    Często w szpitalu ciężko z tym karmieniem, podobno w domu idzie lepiej, bez presji i nacisku położnych ☺️ trzymam kciuki, żeby u Was też tak było 🤞

    Monixma, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 8 maja, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wędzidełko jej wczoraj podcięli , ja czuję mega presję ze strony położnych , może w domu będzie lepiej na spokojnie:)
    Miałam indukcję porodu , ze względu na nadciśnienie. Przyjęli mnie na porodówkę o 8rano, a urodziłam o 17;30
    Podali oksytocynę , słabo działała i tak zwiększali dawki , aż w końcu skorcze zaczęły się robić silniejsze . Trochę na piłce poskakałam, pochodziłam , poruszałam się i wody odeszły , Nie pamiętam o której godzinie .. znowu zwiększenie oksytocyny i zielone wody odeszły i to już było na wariata . Rozwarcie 9cm, szybko szybko i myślę, że w 15-20 minut parć i mała wyszła. Była ca la zielona i owinięta pępowinka. Ale finalnie jest wszystko dobrze , zdrowa 10/10;) Jest strasznym nerwusem i krzykaczem :) Ale jest najpiękniejsza na całym świecie :))

    jabk0va, Monixma, Sikoreczkaaa, włosy barwy zboża, Lusiaa22, Chomik_mandżurski, Mimi7, meei, Nina94, sylstaa, Karo_27, Honorka, Czarna_owieczka, Agulek24, Malowybitna, letnia lubią tę wiadomość

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 8 maja, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Wędzidełko jej wczoraj podcięli , ja czuję mega presję ze strony położnych , może w domu będzie lepiej na spokojnie:)
    Miałam indukcję porodu , ze względu na nadciśnienie. Przyjęli mnie na porodówkę o 8rano, a urodziłam o 17;30
    Podali oksytocynę , słabo działała i tak zwiększali dawki , aż w końcu skorcze zaczęły się robić silniejsze . Trochę na piłce poskakałam, pochodziłam , poruszałam się i wody odeszły , Nie pamiętam o której godzinie .. znowu zwiększenie oksytocyny i zielone wody odeszły i to już było na wariata . Rozwarcie 9cm, szybko szybko i myślę, że w 15-20 minut parć i mała wyszła. Była ca la zielona i owinięta pępowinka. Ale finalnie jest wszystko dobrze , zdrowa 10/10;) Jest strasznym nerwusem i krzykaczem :) Ale jest najpiękniejsza na całym świecie :))

    W domku na pewno będzie lepiej, spokój, własny kąt, bez zbędnych komentarzy położonych, to dobrze zrobi i Tobie i maluszkowi. Dajcie sobie czas 😊

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 8 maja, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis Marcel ma miesiac, malutka kupka ze sluzem a druga kupa jak biegunka.

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 8 maja, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja.1 serdeczne gratulacje! Witamy dzidziusia 🥰 Mam nadzieje, ze problemy z karmieniem ustabilizuja sie po podcieciu wedzidelka i powrocie do domu. Masz wsparcie doradczyni laktacyjnej w szpitalu? Trzymamy kciuki!

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 8 maja, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Wędzidełko jej wczoraj podcięli , ja czuję mega presję ze strony położnych , może w domu będzie lepiej na spokojnie:)
    Miałam indukcję porodu , ze względu na nadciśnienie. Przyjęli mnie na porodówkę o 8rano, a urodziłam o 17;30
    Podali oksytocynę , słabo działała i tak zwiększali dawki , aż w końcu skorcze zaczęły się robić silniejsze . Trochę na piłce poskakałam, pochodziłam , poruszałam się i wody odeszły , Nie pamiętam o której godzinie .. znowu zwiększenie oksytocyny i zielone wody odeszły i to już było na wariata . Rozwarcie 9cm, szybko szybko i myślę, że w 15-20 minut parć i mała wyszła. Była ca la zielona i owinięta pępowinka. Ale finalnie jest wszystko dobrze , zdrowa 10/10;) Jest strasznym nerwusem i krzykaczem :) Ale jest najpiękniejsza na całym świecie :))

    Gratulacje !♥️♥️♥️
    Odpoczywajcie ❤️
    Jeśli chodzi o karmienie , na spokojnie i bez stresu pamiętaj! 🥹 Gwarantuję ci że jak wyjdziecie do domu to będzie inna bajka 🥹 szkoda że w szpitalu zamiast pomagać mają mega parcie na karmienie piersią .

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 8 maja, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś witam z ciąży donoszonej. ❤️

    Wczoraj bylam u urofizjo pokazała mi dużo ćwiczeń wiec od wczoraj chodzę i potrzasam biodrami jak BIIIONSE zagryzajac daktyle. 😂

    Lusiaa22, Monixma, Chomik_mandżurski, Mimi7, Karo_27, Honorka, Marta111, włosy barwy zboża, jabk0va, Czarna_owieczka, Malowybitna, letnia, Rakieta_P🚀, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 8 maja, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Ważne, żeby dziecko miało sucho i czysto😊 my akurat musimy waciki i wodę, bo Olga ma dużą tendencje do odparzen i mimo czestej zmiany pieluch i wietrzenia to przechodzimy z jednego odparzenia w drugie. W ciąży zamówiłam gigapake chusteczek pampers aqua (20 paczek) i teraz chyba przez lata będę je zużywać 🤣🤦🏼‍♀️
    Co stosujecie na odparzenia? Jakieś kremy polecasz? To to jak my 🤣🤭 minął miesiąc a chusteczki jak stały to stoją 😅

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 8 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Co stosujecie na odparzenia? Jakieś kremy polecasz? To to jak my 🤣🤭 minął miesiąc a chusteczki jak stały to stoją 😅

    Przeszłam przez bepanthen, linomag, alantan i dopiero tormentile baby pomógł (polecajka położnej).
    Bephanten używam tylko na pachwiny, ale tam odparzen nie ma, a tormentile na odparzenia przy odbycie. Polecam na cięższe sytuacje i oporne odparzenia 😅

    Lusiaa22, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 8 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Przeszłam przez bepanthen, linomag, alantan i dopiero tormentile baby pomógł (polecajka położnej).
    Bephanten używam tylko na pachwiny, ale tam odparzen nie ma, a tormentile na odparzenia przy odbycie. Polecam na cięższe sytuacje i oporne odparzenia 😅
    U nas dokładnie to samo, było mocne odparzenie, zużyłam 1/3 tubki tormentille przez dobę i zeszło prawie całkiem, bo smarowalam grubo przy każdej zmianie :)
    A ciężko u nas trochę o wietrzenie gdy jest wrzask przy przewijaniu, i wtedy sika ze 3 razy na wszystko wokół. A nawet jak jest bez wrzasku to i tak siknie w najmniej spodziewanym momencie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 16:17

    Monixma lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 8 maja, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Hej dziewczyny .

    Malutka urodziła się 06.05 siłami natury (nie wiem jak to zrobiłam )🤦‍♀️

    Mam na imię Zuzia ważę 3500kg i mierzę 49cm :)
    Niestety mamy problem z przystawianiem się do piersi ,każda próba kończy się awantura i tak walczę z nią godzinę , wkoncu po godzinie dostaje butelkę i jest ok. Więc nie wiem co będzie z Tym karmieniem piersią :( Może się nauczy.. Próbuję sobie stymulować piersi laktatorem ,no zobaczymy ..
    W szpitalu bardzo naciskają na karmienie piersią , a co ja mam zrobić jak ona nie chce :( Jest taka awantura ,aż purpurowa z płaczu :(

    Gratulacje 💕 wszystkiego dobrego dla dzielnych dziewczyn 😘

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 8 maja, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktore maja babysense jak macie to zamontowane w dostawce typu chicco? :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 8 maja, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję się po wizycie. Aleksandra ma już 2 kg i 6 gramów 😅 pozycja nadal głową w dół. Wszystko u nas w porządku, przepływy dobre, szyjka bez oznak skrócenia, nadal długa, zamknięta. Jutro lecę na baby shower, więc kończę pakować prezent 😅

    df2b8cda66892.jpghttps://zapodaj.net/plik-p3vwIUwACs

    Sikoreczkaaa, jabk0va, Chomik_mandżurski, Monixma, Mimi7, Malowybitna, Karo_27, Honorka, meei lubią tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 9 maja, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    U nas dokładnie to samo, było mocne odparzenie, zużyłam 1/3 tubki tormentille przez dobę i zeszło prawie całkiem, bo smarowalam grubo przy każdej zmianie :)
    A ciężko u nas trochę o wietrzenie gdy jest wrzask przy przewijaniu, i wtedy sika ze 3 razy na wszystko wokół. A nawet jak jest bez wrzasku to i tak siknie w najmniej spodziewanym momencie.

    Musi być ciekawie z sikaniem w trakcie przewijania chlopca 😆 u nas ostatnio po wyjęciu z wanny, siku, kupa, siku, zdążyliśmy chociaż z ręczniczka przełożyć na przewijak 😄

    Muczylando, Monixma lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 9 maja, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Hej dziewczyny .

    Malutka urodziła się 06.05 siłami natury (nie wiem jak to zrobiłam )🤦‍♀️

    Mam na imię Zuzia ważę 3500kg i mierzę 49cm :)
    Niestety mamy problem z przystawianiem się do piersi ,każda próba kończy się awantura i tak walczę z nią godzinę , wkoncu po godzinie dostaje butelkę i jest ok. Więc nie wiem co będzie z Tym karmieniem piersią :( Może się nauczy.. Próbuję sobie stymulować piersi laktatorem ,no zobaczymy ..
    W szpitalu bardzo naciskają na karmienie piersią , a co ja mam zrobić jak ona nie chce :( Jest taka awantura ,aż purpurowa z płaczu :(

    Nadzieja, wspaniałe wieści, gratulacje ❤️❤️❤️😁
    Co do kp, to proś o pomoc położne, a najlepiej CDL, u nas wszyscy mówili, że synek się dobrze przystawia a męczył się bardzo, mnie krwawiły sutki, a po pocięciu wędzidełka wszystko ustąpiło, sądzę, że może być jakaś przyczyna, albo malutka dopiero się uczy.
    Trzymam za Was kciuki. 🤞🤞🤞❤️

    Monixma lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 9 maja, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wam też sie lepiej żyje jak jest chłodniej? 😀

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 9 maja, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Musi być ciekawie z sikaniem w trakcie przewijania chlopca 😆 u nas ostatnio po wyjęciu z wanny, siku, kupa, siku, zdążyliśmy chociaż z ręczniczka przełożyć na przewijak 😄
    Taak, po kąpieli to już w ogóle rozluźnienie, za pierwszym razem była kupa w ręcznik, teraz trzeba szybko wytrzeć i założyć pampersa 😄

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 9 maja, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Czy Wam też sie lepiej żyje jak jest chłodniej? 😀
    Nie zauważyłam zależności 😅 ale wczoraj pierwszy raz mnie bolały mega nogi, ciężko mi było zrobić z mężem zakupy, a wcale nie nachodzilam się niewiadomo ile. Na pewno lepiej mi się chodzi w samej sukience i jakiejś narzutce niż dodatkowo w kurtce, im mniej mam ubrane tym dla mnie lepiej, bo lżej 😅

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1111 1456

    Wysłany: 9 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część ciocie!
    Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
    Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
    Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
    Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍

    Sikoreczkaaa, Muczylando, Nina94, meei, włosy barwy zboża, Monixma, Chomik_mandżurski, Agulek24, jabk0va, just_a_girl, Czarna_owieczka, Karo_27, letnia, Lajla87_87, Mimi7, sylstaa, aleo_, Rakieta_P🚀, Początek drogi lubią tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 9 maja, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Część ciocie!
    Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
    Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
    Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
    Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍

    Honorka gratulacje. ❤️ ogromną walka wywalczyłaś sobie tego bobasa. ❤️ Daj sobie czas i bądź dla siebie wyrozumiała, nikt nie skacze jak młoda łania kilka dni po cesarce. ❤️ tulcie się dużo 💙

    Honorka lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ