✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Honorka wrote:Część ciocie!
Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍
Gratulacje Honorko, dużo zdrówka dla was ♥️ Cudownie, że już jesteście. Nie szczędź sobie przeciwbólowych! I bądź dla siebie wyrozumiała, cc to poważna operacja, trzeba czasu żeby dojść do siebie.
Dziękujemy wszystkim 🥰 Od tygodnia jesteśmy już w domku i powoli uczymy się wszystkiego. Okazało się, że mała ma przytkane kanaliki łzowe, przez co w oczach zbierała się ropa - początkowo małe kropeczki, a kilka godzin później nie była w stanie ich otworzyć 🫣 Szybka wizyta u pediatry, zalecone krople, masaż i przemywanie, jest odrobinę lepiej i oby tak było dalej 🤞
Miśka ma dokładnie takie same czkawki jak wtedy gdy była w brzuchu, co jest mega przeurocze. Uwielbia gdy tata chodzi z nią po mieszkaniu i drzemki kontaktowe, tulimy się dużo i często.
Kp okazuje się być trudniejsze, niż nam się wydawało. Każde przystawienie to był ból taki, że zagryzałam zęby, położna pokazała kilka trików i faktycznie jest lepiej... choć to nie rozwiązuje tego, że jestem trochę uziemiona, a mój dzień kręci się wokół karmienia. Zastanawiam się nad przejściem na kpi albo w ostateczności na mm, bo mój mąż też chciałby móc nakarmić małą.
@Monixma - Widziałam, że Olga jest karmiona w taki sposób... jak dobrałaś sobie laktator oraz lejki? Czy kpi jest dla Ciebie mniej czasochłonne niż kp?
Honorka lubi tę wiadomość
👱♀️31👨36 🐱 11

1 procedura IVF 2024 ❄️❄️❄️
❄️1 FET beta 0 ❌
❄️2 FET beta 0❌
❄️3 FET 5 + 3 tc 💔poronienie samoistne
2 procedura IVF 2025 ❄️❄️❄️❄️❄️
❄️1 FET 20.08 : 10 dpt 79 mIU/ml. 12 dpt 172,3 mIU/ml, 14 dpt 426,5 mIU/ml, 16 dpt 980,6 mIU/ml, 26dpt - jest bijące 🩷
29.10 - badania prenatalne, USG ok, pośrednie ryzyko T21 (obniżone białko pappa)
4.11 - sanco niskie ryzyka, znamy płeć! Czekamy na Emilkę 🩷
17.11 140g człowieka
8.12 250g 🥹 rośnij skarbie!
29.12 połówkowe; 417 g szczęścia ♥️
19.01 770g dziewczyny 🥹
09.02 1044g 😊
02.03 1515 g
23.03 2014 g 🥹
13.04 2700 g
30.04. Witaj na świecie kochanie 🥰 54 cm, 3110 g -
meei wrote:
@Monixma - Widziałam, że Olga jest karmiona w taki sposób... jak dobrałaś sobie laktator oraz lejki? Czy kpi jest dla Ciebie mniej czasochłonne niż kp?
Ja już w ciąży kupiłam momcozy s12 pro, bo miałam dużo poleceń tego laktatora i do niego była dołączona taka miarka do mierzenia sutków i dobierania lejka.
Jak zaczęłam kpi to odżyłam. Olga wisiała na piersi długo i ciągle mimo to była głodna, dużo płakała przy piersi, robiła się czerwona, szarpała, to wykańczało ją, mnie i mojego męża. Juz nie wspomnę o bólu sutków.
KPI jest dla mnie dużo mniej czasochłonne, odciągam 15 min z obu piersi na raz, na początku co 3h, a teraz już w nocy tylko raz i mogę sobie pozwolić na dłuższe przerwy, tylko kontroluję czy nie spada mi dobowa ilość odciągniętego mleka - jak na razie wzrasta. W nocy i czasem w dzień, jak się to zbiegnie w czasie to mamy podział z mężem, że on przewija i karmi Olgę, a ja w tym czasie odciągam i myje laktator, więc cały proces trwa ok. 20 min 😊. Na pewno przy kpi dużym plusem jest to, że Olgę może nakarmić każdy i wszędzie, nie tylko mój mąż, ale też już moi rodzice mieli okazję. I nie musisz się martwić czy znajdziesz ustronne miejsce do karmienia piersią. Minus jest taki, że jak jedziesz gdzieś na dłużej, to wypada wziąć laktator i odciągnąć. Ja wczoraj zapomniałam wziąć do znajomych i po 5h wracaliśmy do domku, bo piersi prawie mi wybuchły 😅 to mycie tego wszystkie czasem też mnie przytłacza. Na pewno też jest to wymagające tylko w inny sposób i tak jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Teraz jeszcze mąż jest w domu, więc jak odciągam mleko to nie muszę się martwić o to, czy Olga śpi, bo po prostu mąż ją ogarnia, ale od 20 maja wraca do pracy i jak zostaniemy same to znowu karmienie piersią wydaje mi się łatwiejsze.
Przypuszczam, że po podcięciu wędzidełka spróbuję wrócić do kp, ale jeśli dalej będzie się to kończyło wiecznym wiszeniem na piersi to będę kontynuować kpi. Na pewno tez nawet jeśli będę karmić piersią, to co jakiś czas będę odciągać, żeby mąż mógł karmić, bo jest dla mnie bardzo ważne, żeby podtrzymywał więź z Olgą. Teraz dzięki temu, że ja odciągam i on ją ogarnia to widzę, że bardzo fajną relację sobie zbudowali i jak on wróci do pracy to dla niego też jest ważne, żeby mógł co jakiś czas ją karmic i to podtrzymywać.Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 13:20
meei, Karo_27, Chomik_mandżurski, Mimi7 lubią tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Nadzieja, Honorka wielkie gratulacje 😍
Pamiętajcie, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
Honorka lubi tę wiadomość
🧑 30
🧒 35
Starania od 06.22
04.25 kwalifikacja do in vitro
14.08.25 - 25.08.25 stymulacja Mensinorm 225 + orgalutran + decapeptyl
27.08.25 - punkcja, pobrano 13 🥚-> MII 6 🥚 -> 4❄️ (5BA, 5AC, 4BB, 4BB)
01.10.25 - transfer + embryoglue + AH
6dpt - beta 10.7
8 dpt - beta 19.8
10 dpt - beta 46
12 dpt - 126 🥹
15 dpt - 664,7 😍
20 dpt - 4889 🥰
26 dpt 27.10 - USG jest ❤️
Czekamy na córeczkę 🩷

-
Honorka wrote:Część ciocie!
Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍
Honorka gratulacje ❤️❤️❤️ rzeczywiście kruszynka 🥹🥹🥹
Spokojnego dochodzenia do siebie. 🙂🙂🙂
Honorka lubi tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB❄️☹️
10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰

-
Honorka gratulacje i dużo zdrówka dla Was ❤️
Honorka lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Honorka wrote:Część ciocie!
Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍
Gratulacje dla Was ❤️ dbajcie o siebie i szybkiego powrotu do formy
Honorka lubi tę wiadomość
Ona 30 lat
nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
On 31 lat
Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
Starania od września 2020
3 IUI
03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
06.05.2022 1FET 4AB
03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
09.12 2022 3FET 2BC
23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
15.05.2024 4FET 5BC
04.10.2024 5FET 5BB
03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
Na zimowisku: 5AB, 5BB

-
Nadzieja i Honorka gratulacje ❤️❤️ duzo zdrowka!
Honorka lubi tę wiadomość
Starania od 09.2023
👩🏻 30l
Owulacja prawidłowa
Hormony prawidłowe
Drożne jajowody
🧔🏻♂️ 31l
Hormony w normie
USG w normie
Oligoospermia
Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)
08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC
06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
6dpt - beta 44
8dpt - beta 144
11dpt - beta 682
14dpt - beta 3351
18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
30dpt - CRL 0,97 ❤️
10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
12w6d - I prenatalne ✅
20w5d - II prenatalne ✅
30w2d - III prenatalne ✅

-
Honorko gratulacje! Duzo zdrowka dla Was ❤️🔥
Honorka lubi tę wiadomość
♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Honorka gratulacje🩷🥰
Honorka lubi tę wiadomość
👩🏻🦰’92 + 🧔🏻♂️’90 | starania od 04.2022
obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
teratozoospermia
03.2023 - 03.2025
2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+
05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
IPLE & minihistero❌
wyciszenie Diphereline x3✅
12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰

-
Monixma wrote:Ja już w ciąży kupiłam momcozy s12 pro, bo miałam dużo poleceń tego laktatora i do niego była dołączona taka miarka do mierzenia sutków i dobierania lejka.
Jak zaczęłam kpi to odżyłam. Olga wisiała na piersi długo i ciągle mimo to była głodna, dużo płakała przy piersi, robiła się czerwona, szarpała, to wykańczało ją, mnie i mojego męża. Juz nie wspomnę o bólu sutków.
KPI jest dla mnie dużo mniej czasochłonne, odciągam 15 min z obu piersi na raz, na początku co 3h, a teraz już w nocy tylko raz i mogę sobie pozwolić na dłuższe przerwy, tylko kontroluję czy nie spada mi dobowa ilość odciągniętego mleka - jak na razie wzrasta. W nocy i czasem w dzień, jak się to zbiegnie w czasie to mamy podział z mężem, że on przewija i karmi Olgę, a ja w tym czasie odciągam i myje laktator, więc cały proces trwa ok. 20 min 😊. Na pewno przy kpi dużym plusem jest to, że Olgę może nakarmić każdy i wszędzie, nie tylko mój mąż, ale też już moi rodzice mieli okazję. I nie musisz się martwić czy znajdziesz ustronne miejsce do karmienia piersią. Minus jest taki, że jak jedziesz gdzieś na dłużej, to wypada wziąć laktator i odciągnąć. Ja wczoraj zapomniałam wziąć do znajomych i po 5h wracaliśmy do domku, bo piersi prawie mi wybuchły 😅 to mycie tego wszystkie czasem też mnie przytłacza. Na pewno też jest to wymagające tylko w inny sposób i tak jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Teraz jeszcze mąż jest w domu, więc jak odciągam mleko to nie muszę się martwić o to, czy Olga śpi, bo po prostu mąż ją ogarnia, ale od 20 maja wraca do pracy i jak zostaniemy same to znowu karmienie piersią wydaje mi się łatwiejsze.
Przypuszczam, że po podcięciu wędzidełka spróbuję wrócić do kp, ale jeśli dalej będzie się to kończyło wiecznym wiszeniem na piersi to będę kontynuować kpi. Na pewno tez nawet jeśli będę karmić piersią, to co jakiś czas będę odciągać, żeby mąż mógł karmić, bo jest dla mnie bardzo ważne, żeby podtrzymywał więź z Olgą. Teraz dzięki temu, że ja odciągam i on ją ogarnia to widzę, że bardzo fajną relację sobie zbudowali i jak on wróci do pracy to dla niego też jest ważne, żeby mógł co jakiś czas ją karmic i to podtrzymywać.
Monixma , a nie ma kółek Olga po karmieniu butelka ?
ON:43
ONA:33
Starania od 2018r
08.2025 transfer 4AB
5dpt II
7dpt 46,9
8dpt 127
10dpt 207
13dpt 766
17dpt4198 Prog 44.9
21dpt USG 🤞🤞🤞 -
Nadzieja. 1 wrote:Monixma , a nie ma kółek Olga po karmieniu butelka ?
Mamy butelkę lansinoh, ona jest antykolkowa. Problemy brzuszkowe zaczęły nam się już na piersi, ale espumisan daje rade. Zmieniliśmy też witaminę D3 z tych ogólnodostępnych na Devicap który jest na receptę, więc to też mogło pomoc.
Karo_27 lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Honorka wrote:Część ciocie!
Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍
Gratulacje Honorka ❤️ dużo zdrówka dla Was!
Honorka lubi tę wiadomość
👩🏻 94 👱🏻♂️ 92
❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
❌obniżone parametry nasienia
IVF
04.08.25 start stymulacji
16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
14.10.25 transfer
6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g
08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
25.02.26 II prenatalne ✅
04.05.26 III prenatalne ✅

-
Gratulacje Honorka
Czy jest tu mama, ktorej dziecko ma alergie na bialko mleka krowiego?
I na jakiej podstawie zostalo stwierdzone ze jwst alergia?
Honorka lubi tę wiadomość
91
Niedoczy Euthyrox
2020 histero ok
AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
Kariotyp prawidlowy
dr Sydor
5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
intralipid i clexane
1proced wrzesien 2021
Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
Beta pozytywa ale poronienie
2 proce maj 2022
Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
Lipiec 2023
naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
Stycz 2024 3 proce
7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
Listopad 2024 4 proce
gonal orgalutran menopur
Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
kwiecien 2025 decyzja od KD
swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
transfer 26.07
estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
6dpt 69,18 prog 37,93
12dpt 1342,73 prog19,19
14dpt 3680,67 prog 82,13
18dpT beta 18623,30 prog 18,99
21dpt USG ?
88- Morf 5 w 2018 -
tika32 wrote:Gratulacje Honorka
Czy jest tu mama, ktorej dziecko ma alergie na bialko mleka krowiego?
I na jakiej podstawie zostalo stwierdzone ze jwst alergia?
Mój maluszek nie ma(mam nadzieję), ale ja miałam jak byłam maluszkiem. Z tego co mi mama opowiadała to miałam straszne problemy brzuszkowe i problemy skórne, na które nic nie pomagało oraz mega czerwone plamy na policzkach. Stwierdziła to pediatra, ja byłam na modyfikowanym, bo moja mama nie miała pokarmu i zaczęli mi podawać mleko kozie i od razu pomogło. Może spróbuj wykluczyć białko mleka krowiego ze swojej diety i zobaczysz czy jest lepiej.👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Gratuluję !!! 🩵Honorka wrote:Część ciocie!
Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍
Witaj Kornelku na świecie 🩵
Niestety nie doradzę w kwestiach bólowych, ale na pewno z dnia na dzień będzie lepiej 🍀 Co do mleczka to po cc może być ciężej i chyba po prostu przystawiać. Nawet po butli dostawiać do sutka. Ale też trzeba pamiętać, że nie każdej jest dane kp i to też nic złego. Choć jeszcze za szybko na poddanie się według mnie. Może maluszek ma syndrom drugiej doby, a potem już będzie coraz lepiej 🍀🍀🍀 Trzymaj się dzielnie 💪
Honorka, Agulek24 lubią tę wiadomość
87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
adeno/mięśniak
✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
HPV/borelioza/-14kg
86’🧔
❌ HLA C1C2
✔️kariotyp/nasienie/ASA
VITROLIVE SZCZECIN
03-10/22 HyCoSy/3xIUI
BOCIAN SZCZECIN
ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
01/23❌5AA
02/23❌5BB
03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
05/23❌4AA
06/23💔2x3BB 6tc cb
09/23💔5CB cb?
ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
09/24👼5AA 7tc A♀
11/24❌5AA
12/24💔5AA 5tc cb
01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
06/25👼5AA 6tc
08/25🥰naturalsik🥰
02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
7+3 CRL 1,18cm🧸
8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
10+5 FeliaTest 🩷
40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

-
Witamy Zuzię 🩷🩷🩷🎀Nadzieja. 1 wrote:Hej dziewczyny .
Malutka urodziła się 06.05 siłami natury (nie wiem jak to zrobiłam )🤦♀️
Mam na imię Zuzia ważę 3500kg i mierzę 49cm
Niestety mamy problem z przystawianiem się do piersi ,każda próba kończy się awantura i tak walczę z nią godzinę , wkoncu po godzinie dostaje butelkę i jest ok. Więc nie wiem co będzie z Tym karmieniem piersią
Może się nauczy.. Próbuję sobie stymulować piersi laktatorem ,no zobaczymy ..
W szpitalu bardzo naciskają na karmienie piersią , a co ja mam zrobić jak ona nie chce
Jest taka awantura ,aż purpurowa z płaczu 
Gratulacje mamusia - dużo sił dla Was w mlecznej drodze. Nie myśleć o presji, przystawiać, nawet po butli.
Jeśli chodzi o szpital to u Nas nie było nacisku. Bardzo wyrozumiałe położne - młoda kadra. U Nas była ciężka druga doba - klasyczny syndrom drugiej doby. Po prostu płakała i nic nie uspokajało jej. W dzień był mąż i w miarę razem ogarnialiśmy. Ale po 22 trzeba było się rozstać i ja po prostu nie mogłam znieść myśli że jej nie mogę pomóc. Dużo rozmów z położnymi, które dużo mi dały zrozumieć tego maluszka, pomagały dostawić do piersi choć radziliśmy sobie dobrze ale no gdy płacz to inna rzeczywistość dostawiania do cycusia. Proponowały mm, że może to ją uspokoi, potem mleko z banku mleka lub pomogą odciągnąć laktatorem moje I podamy w butli. Że będzie dokładnie widać ile zjadła. Były u mnie dwie doradczynie i każda z nich ze mleko jest i mała na pewno nie jest głodna. Druga doba i tyle. I ostatecznie na podanie w butli jakiekolwiek mleka nie zgodziłam się, druga doba minęła i jak ręką odjął 💪
Także powodzenia dziewczyny, dużo dużo sił w tej mlecznej drodze 🍀Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 10:35
Agulek24 lubi tę wiadomość
87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
adeno/mięśniak
✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
HPV/borelioza/-14kg
86’🧔
❌ HLA C1C2
✔️kariotyp/nasienie/ASA
VITROLIVE SZCZECIN
03-10/22 HyCoSy/3xIUI
BOCIAN SZCZECIN
ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
01/23❌5AA
02/23❌5BB
03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
05/23❌4AA
06/23💔2x3BB 6tc cb
09/23💔5CB cb?
ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
09/24👼5AA 7tc A♀
11/24❌5AA
12/24💔5AA 5tc cb
01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
06/25👼5AA 6tc
08/25🥰naturalsik🥰
02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
7+3 CRL 1,18cm🧸
8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
10+5 FeliaTest 🩷
40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

-
Dziewczyna do której chodziła na ćwiczenia jest fizjourogin i byłam u niej z mężem na 2h wizyty jakos około 36 tc i Daria pokazała nam ćwiczenia mięśni dnia miednicy oraz metody łagodzenia bólu przez męża. Ćwiczyliśmy do porodu dość regularnie, a na sali porodowej niewiele się przydało, bo poród był szybki. AleSikoreczkaaa wrote:Dziewczyny a chodzicie do urofizjo? Mi położna poleciła przed porodem wybrać sie sprawdzić jak napięcie mięśni i troche sie jakoś cykam. 🫢
mąż wiedział, jak che rodzić, że ma pilnować pozycji wertykalnych i braku nacięcia krocza bez wskazania. Wiele kwestii dzięki temu na sali porodowej ogarniał 🙃
Sikoreczkaaa, Monixma, Karo_27, Agulek24 lubią tę wiadomość
87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
adeno/mięśniak
✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
HPV/borelioza/-14kg
86’🧔
❌ HLA C1C2
✔️kariotyp/nasienie/ASA
VITROLIVE SZCZECIN
03-10/22 HyCoSy/3xIUI
BOCIAN SZCZECIN
ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
01/23❌5AA
02/23❌5BB
03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
05/23❌4AA
06/23💔2x3BB 6tc cb
09/23💔5CB cb?
ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
09/24👼5AA 7tc A♀
11/24❌5AA
12/24💔5AA 5tc cb
01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
06/25👼5AA 6tc
08/25🥰naturalsik🥰
02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
7+3 CRL 1,18cm🧸
8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
10+5 FeliaTest 🩷
40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

-
Jak tam na froncie Kochana ??? Coś rusza?Cavarathiel wrote:Rakieta_P🚀 Gratulacje!! 🥰❤️❤️ No i jak cudnie się jednak w ten termin wstrzeliła 😁
Trzymam mocno kciuki 🍀🍀🍀87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
adeno/mięśniak
✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
HPV/borelioza/-14kg
86’🧔
❌ HLA C1C2
✔️kariotyp/nasienie/ASA
VITROLIVE SZCZECIN
03-10/22 HyCoSy/3xIUI
BOCIAN SZCZECIN
ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
01/23❌5AA
02/23❌5BB
03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
05/23❌4AA
06/23💔2x3BB 6tc cb
09/23💔5CB cb?
ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
09/24👼5AA 7tc A♀
11/24❌5AA
12/24💔5AA 5tc cb
01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
06/25👼5AA 6tc
08/25🥰naturalsik🥰
02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
7+3 CRL 1,18cm🧸
8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
10+5 FeliaTest 🩷
40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

-
Monixma wrote:Ja już w ciąży kupiłam momcozy s12 pro, bo miałam dużo poleceń tego laktatora i do niego była dołączona taka miarka do mierzenia sutków i dobierania lejka.
Jak zaczęłam kpi to odżyłam. Olga wisiała na piersi długo i ciągle mimo to była głodna, dużo płakała przy piersi, robiła się czerwona, szarpała, to wykańczało ją, mnie i mojego męża. Juz nie wspomnę o bólu sutków.
KPI jest dla mnie dużo mniej czasochłonne, odciągam 15 min z obu piersi na raz, na początku co 3h, a teraz już w nocy tylko raz i mogę sobie pozwolić na dłuższe przerwy, tylko kontroluję czy nie spada mi dobowa ilość odciągniętego mleka - jak na razie wzrasta. W nocy i czasem w dzień, jak się to zbiegnie w czasie to mamy podział z mężem, że on przewija i karmi Olgę, a ja w tym czasie odciągam i myje laktator, więc cały proces trwa ok. 20 min 😊. Na pewno przy kpi dużym plusem jest to, że Olgę może nakarmić każdy i wszędzie, nie tylko mój mąż, ale też już moi rodzice mieli okazję. I nie musisz się martwić czy znajdziesz ustronne miejsce do karmienia piersią. Minus jest taki, że jak jedziesz gdzieś na dłużej, to wypada wziąć laktator i odciągnąć. Ja wczoraj zapomniałam wziąć do znajomych i po 5h wracaliśmy do domku, bo piersi prawie mi wybuchły 😅 to mycie tego wszystkie czasem też mnie przytłacza. Na pewno też jest to wymagające tylko w inny sposób i tak jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Teraz jeszcze mąż jest w domu, więc jak odciągam mleko to nie muszę się martwić o to, czy Olga śpi, bo po prostu mąż ją ogarnia, ale od 20 maja wraca do pracy i jak zostaniemy same to znowu karmienie piersią wydaje mi się łatwiejsze.
Przypuszczam, że po podcięciu wędzidełka spróbuję wrócić do kp, ale jeśli dalej będzie się to kończyło wiecznym wiszeniem na piersi to będę kontynuować kpi. Na pewno tez nawet jeśli będę karmić piersią, to co jakiś czas będę odciągać, żeby mąż mógł karmić, bo jest dla mnie bardzo ważne, żeby podtrzymywał więź z Olgą. Teraz dzięki temu, że ja odciągam i on ją ogarnia to widzę, że bardzo fajną relację sobie zbudowali i jak on wróci do pracy to dla niego też jest ważne, żeby mógł co jakiś czas ją karmic i to podtrzymywać.
No ja odciagam i w temp pokojowe trzynie do 6 godz. Wiec jak je i poje to potem ja se odciagam zeby mial na kolejne jedzenie. No i tak w kółko91
Niedoczy Euthyrox
2020 histero ok
AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
Kariotyp prawidlowy
dr Sydor
5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
intralipid i clexane
1proced wrzesien 2021
Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
Beta pozytywa ale poronienie
2 proce maj 2022
Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
Lipiec 2023
naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
Stycz 2024 3 proce
7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
Listopad 2024 4 proce
gonal orgalutran menopur
Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
kwiecien 2025 decyzja od KD
swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
transfer 26.07
estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
6dpt 69,18 prog 37,93
12dpt 1342,73 prog19,19
14dpt 3680,67 prog 82,13
18dpT beta 18623,30 prog 18,99
21dpt USG ?
88- Morf 5 w 2018 -
Dziękuję że pytasz ♥️Agulek24 wrote:Cudowna 😍😍😍
Gratulacje dla Mamusi, jak się macie? 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
Ogólnie jest bardzo ok - w szpitalu ciężka druga doba, potem minęło a okazało się że Neliś na żółtaczkę i pod lampy ją dali. I te okularki jej bardzo przeszkadzały. Położne doradziły, że ona nie musi być w mydelniczce pod lampą, że lampa może chodzić za nami. Karmiłam na leżąco i lampą nad małą, mąż leżał z nią na klatce piersiowej i też lampa nad nimi. Udało się w jeden dzień zwalczyć dziadostwo po poziomu akceptowalnego. Wyszliśmy do domu w poniedziałek 4 maja.
Neliś jest grzeczną dziewczynką, karmimy się piersią i mamy na pokładzie małego cycoholika. A ja płynę w mlecznej dolinie. Nocne pobudki są 2/3 razy i dosłownie kwili dostaje cycusia i sobie odpływamy obydwie. Przy przebieraniu troszkę płacze, ale już z dnia na dzień jest coraz lepiej - póki co pół na pół woda z wacikiem i chusteczki. Czasem po prostu mi się nie chce tej wody ogarniać. Dużo czasu przy cycusiu spędzamy. Prania - że z pralni wychodzi. Za to już dwa spacerki - wczoraj i przedwczoraj. Póki co ładnie śpi w wózku - ale wyjść z nią to nie lada wyczyn 🤪
Poród miałam piękny i krótki. W pełnym poszanowaniu mojego zdania. Zresztą szpital bardzo nastawiony na to co ja chciałam. Rodziłam w pozycjach wertykalnych z pełną ochroną krocza, od pierwszego skurczu 3h18min. Z 3 cm na 8 cm weszłam w 30 min 🤪 To odbyło się pod prysznicem. Aż byłam w szoku. Do wanny nie zdążyłam wejść - mimo gbs+ mogłam w niej być byleby nie urodzić w niej. ZZO też nie zdążyliśmy podać. Poród na fentanylu i gazie. Odlatywałam zacnie 🤪
Po godzinie mogłabym rodzić ponownie - było pięknie, intymnie, tak jak marzyłam, no i szybko - to akurat mnie pozytywnie zaskoczyło. Dostałam po porodzie pytania od położnej czy się przygotowywałam czy ćwiczyłam mięśnie dna miednicy-było to widać.Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 11:09
Chomik_mandżurski, Monixma, Marta111, Lusiaa22, Karo_27, Agulek24, Honorka, just_a_girl, letnia, jabk0va lubią tę wiadomość
87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
adeno/mięśniak
✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
HPV/borelioza/-14kg
86’🧔
❌ HLA C1C2
✔️kariotyp/nasienie/ASA
VITROLIVE SZCZECIN
03-10/22 HyCoSy/3xIUI
BOCIAN SZCZECIN
ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
01/23❌5AA
02/23❌5BB
03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
05/23❌4AA
06/23💔2x3BB 6tc cb
09/23💔5CB cb?
ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
09/24👼5AA 7tc A♀
11/24❌5AA
12/24💔5AA 5tc cb
01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
06/25👼5AA 6tc
08/25🥰naturalsik🥰
02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
7+3 CRL 1,18cm🧸
8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
10+5 FeliaTest 🩷
40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷




