Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • meei Przyjaciółka
    Postów: 92 215

    Wysłany: 9 maja, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Część ciocie!
    Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
    Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
    Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
    Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍

    Gratulacje Honorko, dużo zdrówka dla was ♥️ Cudownie, że już jesteście. Nie szczędź sobie przeciwbólowych! I bądź dla siebie wyrozumiała, cc to poważna operacja, trzeba czasu żeby dojść do siebie.

    Dziękujemy wszystkim 🥰 Od tygodnia jesteśmy już w domku i powoli uczymy się wszystkiego. Okazało się, że mała ma przytkane kanaliki łzowe, przez co w oczach zbierała się ropa - początkowo małe kropeczki, a kilka godzin później nie była w stanie ich otworzyć 🫣 Szybka wizyta u pediatry, zalecone krople, masaż i przemywanie, jest odrobinę lepiej i oby tak było dalej 🤞
    Miśka ma dokładnie takie same czkawki jak wtedy gdy była w brzuchu, co jest mega przeurocze. Uwielbia gdy tata chodzi z nią po mieszkaniu i drzemki kontaktowe, tulimy się dużo i często.
    Kp okazuje się być trudniejsze, niż nam się wydawało. Każde przystawienie to był ból taki, że zagryzałam zęby, położna pokazała kilka trików i faktycznie jest lepiej... choć to nie rozwiązuje tego, że jestem trochę uziemiona, a mój dzień kręci się wokół karmienia. Zastanawiam się nad przejściem na kpi albo w ostateczności na mm, bo mój mąż też chciałby móc nakarmić małą.

    @Monixma - Widziałam, że Olga jest karmiona w taki sposób... jak dobrałaś sobie laktator oraz lejki? Czy kpi jest dla Ciebie mniej czasochłonne niż kp?

    Honorka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️31👨36 🐱 11


    age.png

    1 procedura IVF 2024 ❄️❄️❄️
    ❄️1 FET beta 0 ❌
    ❄️2 FET beta 0❌
    ❄️3 FET 5 + 3 tc 💔poronienie samoistne

    2 procedura IVF 2025 ❄️❄️❄️❄️❄️
    ❄️1 FET 20.08 : 10 dpt 79 mIU/ml. 12 dpt 172,3 mIU/ml, 14 dpt 426,5 mIU/ml, 16 dpt 980,6 mIU/ml, 26dpt - jest bijące 🩷
    29.10 - badania prenatalne, USG ok, pośrednie ryzyko T21 (obniżone białko pappa)
    4.11 - sanco niskie ryzyka, znamy płeć! Czekamy na Emilkę 🩷
    17.11 140g człowieka
    8.12 250g 🥹 rośnij skarbie!
    29.12 połówkowe; 417 g szczęścia ♥️
    19.01 770g dziewczyny 🥹
    09.02 1044g 😊
    02.03 1515 g
    23.03 2014 g 🥹
    13.04 2700 g
    30.04. Witaj na świecie kochanie 🥰 54 cm, 3110 g
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 9 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meei wrote:

    @Monixma - Widziałam, że Olga jest karmiona w taki sposób... jak dobrałaś sobie laktator oraz lejki? Czy kpi jest dla Ciebie mniej czasochłonne niż kp?

    Ja już w ciąży kupiłam momcozy s12 pro, bo miałam dużo poleceń tego laktatora i do niego była dołączona taka miarka do mierzenia sutków i dobierania lejka.

    Jak zaczęłam kpi to odżyłam. Olga wisiała na piersi długo i ciągle mimo to była głodna, dużo płakała przy piersi, robiła się czerwona, szarpała, to wykańczało ją, mnie i mojego męża. Juz nie wspomnę o bólu sutków.

    KPI jest dla mnie dużo mniej czasochłonne, odciągam 15 min z obu piersi na raz, na początku co 3h, a teraz już w nocy tylko raz i mogę sobie pozwolić na dłuższe przerwy, tylko kontroluję czy nie spada mi dobowa ilość odciągniętego mleka - jak na razie wzrasta. W nocy i czasem w dzień, jak się to zbiegnie w czasie to mamy podział z mężem, że on przewija i karmi Olgę, a ja w tym czasie odciągam i myje laktator, więc cały proces trwa ok. 20 min 😊. Na pewno przy kpi dużym plusem jest to, że Olgę może nakarmić każdy i wszędzie, nie tylko mój mąż, ale też już moi rodzice mieli okazję. I nie musisz się martwić czy znajdziesz ustronne miejsce do karmienia piersią. Minus jest taki, że jak jedziesz gdzieś na dłużej, to wypada wziąć laktator i odciągnąć. Ja wczoraj zapomniałam wziąć do znajomych i po 5h wracaliśmy do domku, bo piersi prawie mi wybuchły 😅 to mycie tego wszystkie czasem też mnie przytłacza. Na pewno też jest to wymagające tylko w inny sposób i tak jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Teraz jeszcze mąż jest w domu, więc jak odciągam mleko to nie muszę się martwić o to, czy Olga śpi, bo po prostu mąż ją ogarnia, ale od 20 maja wraca do pracy i jak zostaniemy same to znowu karmienie piersią wydaje mi się łatwiejsze.
    Przypuszczam, że po podcięciu wędzidełka spróbuję wrócić do kp, ale jeśli dalej będzie się to kończyło wiecznym wiszeniem na piersi to będę kontynuować kpi. Na pewno tez nawet jeśli będę karmić piersią, to co jakiś czas będę odciągać, żeby mąż mógł karmić, bo jest dla mnie bardzo ważne, żeby podtrzymywał więź z Olgą. Teraz dzięki temu, że ja odciągam i on ją ogarnia to widzę, że bardzo fajną relację sobie zbudowali i jak on wróci do pracy to dla niego też jest ważne, żeby mógł co jakiś czas ją karmic i to podtrzymywać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 13:20

    meei, Karo_27, Chomik_mandżurski, Mimi7 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Marta111 Ekspertka
    Postów: 125 418

    Wysłany: 9 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, Honorka wielkie gratulacje 😍
    Pamiętajcie, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej.

    Honorka lubi tę wiadomość

    🧑 30
    🧒 35
    Starania od 06.22
    04.25 kwalifikacja do in vitro
    14.08.25 - 25.08.25 stymulacja Mensinorm 225 + orgalutran + decapeptyl
    27.08.25 - punkcja, pobrano 13 🥚-> MII 6 🥚 -> 4❄️ (5BA, 5AC, 4BB, 4BB)
    01.10.25 - transfer + embryoglue + AH
    6dpt - beta 10.7
    8 dpt - beta 19.8
    10 dpt - beta 46
    12 dpt - 126 🥹
    15 dpt - 664,7 😍
    20 dpt - 4889 🥰
    26 dpt 27.10 - USG jest ❤️
    Czekamy na córeczkę 🩷
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 9 maja, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Część ciocie!
    Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
    Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
    Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
    Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍

    Honorka gratulacje ❤️❤️❤️ rzeczywiście kruszynka 🥹🥹🥹
    Spokojnego dochodzenia do siebie. 🙂🙂🙂

    Honorka lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 9 maja, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka gratulacje i dużo zdrówka dla Was ❤️

    Honorka lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 9 maja, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Część ciocie!
    Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
    Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
    Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
    Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍

    Gratulacje dla Was ❤️ dbajcie o siebie i szybkiego powrotu do formy

    Honorka lubi tę wiadomość

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 9 maja, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja i Honorka gratulacje ❤️❤️ duzo zdrowka!

    Honorka lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 9 maja, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorko gratulacje! Duzo zdrowka dla Was ❤️‍🔥

    Honorka lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4667

    Wysłany: 9 maja, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka gratulacje🩷🥰

    Honorka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 9 maja, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Ja już w ciąży kupiłam momcozy s12 pro, bo miałam dużo poleceń tego laktatora i do niego była dołączona taka miarka do mierzenia sutków i dobierania lejka.

    Jak zaczęłam kpi to odżyłam. Olga wisiała na piersi długo i ciągle mimo to była głodna, dużo płakała przy piersi, robiła się czerwona, szarpała, to wykańczało ją, mnie i mojego męża. Juz nie wspomnę o bólu sutków.

    KPI jest dla mnie dużo mniej czasochłonne, odciągam 15 min z obu piersi na raz, na początku co 3h, a teraz już w nocy tylko raz i mogę sobie pozwolić na dłuższe przerwy, tylko kontroluję czy nie spada mi dobowa ilość odciągniętego mleka - jak na razie wzrasta. W nocy i czasem w dzień, jak się to zbiegnie w czasie to mamy podział z mężem, że on przewija i karmi Olgę, a ja w tym czasie odciągam i myje laktator, więc cały proces trwa ok. 20 min 😊. Na pewno przy kpi dużym plusem jest to, że Olgę może nakarmić każdy i wszędzie, nie tylko mój mąż, ale też już moi rodzice mieli okazję. I nie musisz się martwić czy znajdziesz ustronne miejsce do karmienia piersią. Minus jest taki, że jak jedziesz gdzieś na dłużej, to wypada wziąć laktator i odciągnąć. Ja wczoraj zapomniałam wziąć do znajomych i po 5h wracaliśmy do domku, bo piersi prawie mi wybuchły 😅 to mycie tego wszystkie czasem też mnie przytłacza. Na pewno też jest to wymagające tylko w inny sposób i tak jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Teraz jeszcze mąż jest w domu, więc jak odciągam mleko to nie muszę się martwić o to, czy Olga śpi, bo po prostu mąż ją ogarnia, ale od 20 maja wraca do pracy i jak zostaniemy same to znowu karmienie piersią wydaje mi się łatwiejsze.
    Przypuszczam, że po podcięciu wędzidełka spróbuję wrócić do kp, ale jeśli dalej będzie się to kończyło wiecznym wiszeniem na piersi to będę kontynuować kpi. Na pewno tez nawet jeśli będę karmić piersią, to co jakiś czas będę odciągać, żeby mąż mógł karmić, bo jest dla mnie bardzo ważne, żeby podtrzymywał więź z Olgą. Teraz dzięki temu, że ja odciągam i on ją ogarnia to widzę, że bardzo fajną relację sobie zbudowali i jak on wróci do pracy to dla niego też jest ważne, żeby mógł co jakiś czas ją karmic i to podtrzymywać.

    Monixma , a nie ma kółek Olga po karmieniu butelka ?

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 9 maja, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Monixma , a nie ma kółek Olga po karmieniu butelka ?

    Mamy butelkę lansinoh, ona jest antykolkowa. Problemy brzuszkowe zaczęły nam się już na piersi, ale espumisan daje rade. Zmieniliśmy też witaminę D3 z tych ogólnodostępnych na Devicap który jest na receptę, więc to też mogło pomoc.

    Karo_27 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 9 maja, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Część ciocie!
    Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
    Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
    Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
    Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍

    Gratulacje Honorka ❤️ dużo zdrówka dla Was!

    Honorka lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 10 maja, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Honorka

    Czy jest tu mama, ktorej dziecko ma alergie na bialko mleka krowiego?
    I na jakiej podstawie zostalo stwierdzone ze jwst alergia?

    Honorka lubi tę wiadomość

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 10 maja, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Gratulacje Honorka

    Czy jest tu mama, ktorej dziecko ma alergie na bialko mleka krowiego?
    I na jakiej podstawie zostalo stwierdzone ze jwst alergia?

    Mój maluszek nie ma(mam nadzieję), ale ja miałam jak byłam maluszkiem. Z tego co mi mama opowiadała to miałam straszne problemy brzuszkowe i problemy skórne, na które nic nie pomagało oraz mega czerwone plamy na policzkach. Stwierdziła to pediatra, ja byłam na modyfikowanym, bo moja mama nie miała pokarmu i zaczęli mi podawać mleko kozie i od razu pomogło. Może spróbuj wykluczyć białko mleka krowiego ze swojej diety i zobaczysz czy jest lepiej.

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 maja, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Część ciocie!
    Wczoraj o 8:54 przez CC przyszedł na świat Kornel w 37+5. Ma 2600g i 48cm i jest malutki 🥹
    Nie mam puki co pokarmu a mały się nie przystawia, nie umie w ogóle łapać. Dostaje po 5-10ml mm.
    Pionizacja to jakaś tragedia 🫣 ból duży ale bez porównania z kurczącą się macica, to już pali żywym ogniem 😔 dziś jest trochę lepiej. Staram się ruszać ale momentami opadam z sił...
    Wciąż nie wierze że to się dzieje i ta kruszyna w szklanym łóżeczku jest nasza 😍
    Gratuluję !!! 🩵
    Witaj Kornelku na świecie 🩵

    Niestety nie doradzę w kwestiach bólowych, ale na pewno z dnia na dzień będzie lepiej 🍀 Co do mleczka to po cc może być ciężej i chyba po prostu przystawiać. Nawet po butli dostawiać do sutka. Ale też trzeba pamiętać, że nie każdej jest dane kp i to też nic złego. Choć jeszcze za szybko na poddanie się według mnie. Może maluszek ma syndrom drugiej doby, a potem już będzie coraz lepiej 🍀🍀🍀 Trzymaj się dzielnie 💪

    Honorka, Agulek24 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 maja, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Hej dziewczyny .

    Malutka urodziła się 06.05 siłami natury (nie wiem jak to zrobiłam )🤦‍♀️

    Mam na imię Zuzia ważę 3500kg i mierzę 49cm :)
    Niestety mamy problem z przystawianiem się do piersi ,każda próba kończy się awantura i tak walczę z nią godzinę , wkoncu po godzinie dostaje butelkę i jest ok. Więc nie wiem co będzie z Tym karmieniem piersią :( Może się nauczy.. Próbuję sobie stymulować piersi laktatorem ,no zobaczymy ..
    W szpitalu bardzo naciskają na karmienie piersią , a co ja mam zrobić jak ona nie chce :( Jest taka awantura ,aż purpurowa z płaczu :(
    Witamy Zuzię 🩷🩷🩷🎀
    Gratulacje mamusia - dużo sił dla Was w mlecznej drodze. Nie myśleć o presji, przystawiać, nawet po butli.


    Jeśli chodzi o szpital to u Nas nie było nacisku. Bardzo wyrozumiałe położne - młoda kadra. U Nas była ciężka druga doba - klasyczny syndrom drugiej doby. Po prostu płakała i nic nie uspokajało jej. W dzień był mąż i w miarę razem ogarnialiśmy. Ale po 22 trzeba było się rozstać i ja po prostu nie mogłam znieść myśli że jej nie mogę pomóc. Dużo rozmów z położnymi, które dużo mi dały zrozumieć tego maluszka, pomagały dostawić do piersi choć radziliśmy sobie dobrze ale no gdy płacz to inna rzeczywistość dostawiania do cycusia. Proponowały mm, że może to ją uspokoi, potem mleko z banku mleka lub pomogą odciągnąć laktatorem moje I podamy w butli. Że będzie dokładnie widać ile zjadła. Były u mnie dwie doradczynie i każda z nich ze mleko jest i mała na pewno nie jest głodna. Druga doba i tyle. I ostatecznie na podanie w butli jakiekolwiek mleka nie zgodziłam się, druga doba minęła i jak ręką odjął 💪


    Także powodzenia dziewczyny, dużo dużo sił w tej mlecznej drodze 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 10:35

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 maja, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Dziewczyny a chodzicie do urofizjo? Mi położna poleciła przed porodem wybrać sie sprawdzić jak napięcie mięśni i troche sie jakoś cykam. 🫢
    Dziewczyna do której chodziła na ćwiczenia jest fizjourogin i byłam u niej z mężem na 2h wizyty jakos około 36 tc i Daria pokazała nam ćwiczenia mięśni dnia miednicy oraz metody łagodzenia bólu przez męża. Ćwiczyliśmy do porodu dość regularnie, a na sali porodowej niewiele się przydało, bo poród był szybki. Ale
    mąż wiedział, jak che rodzić, że ma pilnować pozycji wertykalnych i braku nacięcia krocza bez wskazania. Wiele kwestii dzięki temu na sali porodowej ogarniał 🙃

    Sikoreczkaaa, Monixma, Karo_27, Agulek24 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 maja, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cavarathiel wrote:
    Rakieta_P🚀 Gratulacje!! 🥰❤️❤️ No i jak cudnie się jednak w ten termin wstrzeliła 😁
    Jak tam na froncie Kochana ??? Coś rusza?

    Trzymam mocno kciuki 🍀🍀🍀

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 10 maja, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Ja już w ciąży kupiłam momcozy s12 pro, bo miałam dużo poleceń tego laktatora i do niego była dołączona taka miarka do mierzenia sutków i dobierania lejka.

    Jak zaczęłam kpi to odżyłam. Olga wisiała na piersi długo i ciągle mimo to była głodna, dużo płakała przy piersi, robiła się czerwona, szarpała, to wykańczało ją, mnie i mojego męża. Juz nie wspomnę o bólu sutków.

    KPI jest dla mnie dużo mniej czasochłonne, odciągam 15 min z obu piersi na raz, na początku co 3h, a teraz już w nocy tylko raz i mogę sobie pozwolić na dłuższe przerwy, tylko kontroluję czy nie spada mi dobowa ilość odciągniętego mleka - jak na razie wzrasta. W nocy i czasem w dzień, jak się to zbiegnie w czasie to mamy podział z mężem, że on przewija i karmi Olgę, a ja w tym czasie odciągam i myje laktator, więc cały proces trwa ok. 20 min 😊. Na pewno przy kpi dużym plusem jest to, że Olgę może nakarmić każdy i wszędzie, nie tylko mój mąż, ale też już moi rodzice mieli okazję. I nie musisz się martwić czy znajdziesz ustronne miejsce do karmienia piersią. Minus jest taki, że jak jedziesz gdzieś na dłużej, to wypada wziąć laktator i odciągnąć. Ja wczoraj zapomniałam wziąć do znajomych i po 5h wracaliśmy do domku, bo piersi prawie mi wybuchły 😅 to mycie tego wszystkie czasem też mnie przytłacza. Na pewno też jest to wymagające tylko w inny sposób i tak jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Teraz jeszcze mąż jest w domu, więc jak odciągam mleko to nie muszę się martwić o to, czy Olga śpi, bo po prostu mąż ją ogarnia, ale od 20 maja wraca do pracy i jak zostaniemy same to znowu karmienie piersią wydaje mi się łatwiejsze.
    Przypuszczam, że po podcięciu wędzidełka spróbuję wrócić do kp, ale jeśli dalej będzie się to kończyło wiecznym wiszeniem na piersi to będę kontynuować kpi. Na pewno tez nawet jeśli będę karmić piersią, to co jakiś czas będę odciągać, żeby mąż mógł karmić, bo jest dla mnie bardzo ważne, żeby podtrzymywał więź z Olgą. Teraz dzięki temu, że ja odciągam i on ją ogarnia to widzę, że bardzo fajną relację sobie zbudowali i jak on wróci do pracy to dla niego też jest ważne, żeby mógł co jakiś czas ją karmic i to podtrzymywać.



    No ja odciagam i w temp pokojowe trzynie do 6 godz. Wiec jak je i poje to potem ja se odciagam zeby mial na kolejne jedzenie. No i tak w kółko

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 10 maja, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Cudowna 😍😍😍
    Gratulacje dla Mamusi, jak się macie? 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    Dziękuję że pytasz ♥️

    Ogólnie jest bardzo ok - w szpitalu ciężka druga doba, potem minęło a okazało się że Neliś na żółtaczkę i pod lampy ją dali. I te okularki jej bardzo przeszkadzały. Położne doradziły, że ona nie musi być w mydelniczce pod lampą, że lampa może chodzić za nami. Karmiłam na leżąco i lampą nad małą, mąż leżał z nią na klatce piersiowej i też lampa nad nimi. Udało się w jeden dzień zwalczyć dziadostwo po poziomu akceptowalnego. Wyszliśmy do domu w poniedziałek 4 maja.

    Neliś jest grzeczną dziewczynką, karmimy się piersią i mamy na pokładzie małego cycoholika. A ja płynę w mlecznej dolinie. Nocne pobudki są 2/3 razy i dosłownie kwili dostaje cycusia i sobie odpływamy obydwie. Przy przebieraniu troszkę płacze, ale już z dnia na dzień jest coraz lepiej - póki co pół na pół woda z wacikiem i chusteczki. Czasem po prostu mi się nie chce tej wody ogarniać. Dużo czasu przy cycusiu spędzamy. Prania - że z pralni wychodzi. Za to już dwa spacerki - wczoraj i przedwczoraj. Póki co ładnie śpi w wózku - ale wyjść z nią to nie lada wyczyn 🤪

    Poród miałam piękny i krótki. W pełnym poszanowaniu mojego zdania. Zresztą szpital bardzo nastawiony na to co ja chciałam. Rodziłam w pozycjach wertykalnych z pełną ochroną krocza, od pierwszego skurczu 3h18min. Z 3 cm na 8 cm weszłam w 30 min 🤪 To odbyło się pod prysznicem. Aż byłam w szoku. Do wanny nie zdążyłam wejść - mimo gbs+ mogłam w niej być byleby nie urodzić w niej. ZZO też nie zdążyliśmy podać. Poród na fentanylu i gazie. Odlatywałam zacnie 🤪
    Po godzinie mogłabym rodzić ponownie - było pięknie, intymnie, tak jak marzyłam, no i szybko - to akurat mnie pozytywnie zaskoczyło. Dostałam po porodzie pytania od położnej czy się przygotowywałam czy ćwiczyłam mięśnie dna miednicy-było to widać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 11:09

    Chomik_mandżurski, Monixma, Marta111, Lusiaa22, Karo_27, Agulek24, Honorka, just_a_girl, letnia, jabk0va lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ