Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 11 maja, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi7 wrote:
    U mnie lekarz przewiduje wagę urodzeniową 3800-4000 🫣 mocno wierzę w to, że urodzę wcześniej niż 40tc, albo że usg się myli i ta waga jednak będzie trochę niższa
    Ja to samo 😅 a miała być taka malutka a ona nieźle w masę poszła 😀

    Monixma, Mimi7, Karo_27 lubią tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 11 maja, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś wizytujemy o 15:00 ☺️
    Niesamowite, że minęły prawie 4 tygodnie, ciekawe co u malucha, ile waży 🥰 i czy z resztą wszystko ok ☺️🍀

    Wczoraj miałam baby shower, dziewczyny się tak postarały, że co chwilę płakałam ze wzruszenia.
    Miałam dość wyjątkową tematykę "aloha baby", bo lubimy podróżować i trochę cierpimy teraz na "syndrom braku palmy" 😂🌴🏖️🎉

    Nie mówiąc o tym, że wyskoczyły na parkingu przed działkami przed moje auto, w hawajskich strojach 😂 i tańczyły 😂 no myślałam że padnę

    Pochwalę się 🤪
    59dddff407ff5.jpghttps://zapodaj.net/plik-jEL8fkWAng
    5dd8970dd705a.jpghttps://zapodaj.net/plik-FzsObFXVsi
    0f316e11c5458.jpghttps://zapodaj.net/plik-pbtow94ScR
    1d8df0dc0a9c6.jpghttps://zapodaj.net/plik-l7cHW8ZpVc
    ed8755361ffc3.jpghttps://zapodaj.net/plik-hRyXdEEgpG

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 10:51

    Nowa31, włosy barwy zboża, Monixma, Mimi7, Nina94, Rakieta_P🚀, Marta111, Karo_27, Chomik_mandżurski, Lusiaa22, just_a_girl, Acmvj, sylstaa, Lajla87_87, aleo_, Czarna_owieczka, letnia, Honorka, Malowybitna lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 11 maja, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Jak czytam wasze dziewczyny posty to jakby swoją Maje widziała 🤭🤣 u nas również od kilku dni jest ciężko.. problemy znowu z gazami i tak sie czasem napina ze aż z tego wszystkiego ulewa 😔 chodze jak zombie bo spie max 4-5 god dziennie 🫣 co mnie cieszy w obecnej sytuacji ze jak popatrzę na jej uśmiech i jak sie przytuli do mnie to wynagradza to wszystko ❤️❤️❤️ cieszę sie również ze zdecydowałam sie na MM bo na odciąganie laktatorem w obecnej sytuacji bym nie miala nawet na to czasu

    Dużo sil wam dziewczyny życzę i mysle ze jak i u mnie to i u was jest to przejściowe 😘😅

    Pierwsza rada od mojej przyjaciółki, którą dostałam po urodzeniu "Jedyna pewna rzecz przy dziecku to zmiana, moja rada - nie przyzwyczajaj się. Dziecko super śpi, nie przyzwyczajaj się, bo jutro może być inaczej, dużo płacze - nie przyzwyczajaj się, bo rano wstanie i dolegliwości miną, potrafi pić z piersi - nie przyzwyczajaj się, bo zawsze może ją odrzucić" 😅 i stwierdzam, że lepszej rady nie dostałam🤭

    Mimi7, jabk0va, Nadzieja. 1, Karo_27, Lusiaa22, Acmvj, sylstaa, Czarna_owieczka, Honorka lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 11 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jabkova takie przyjaciółki to skarb! Super to wymyśliły, czadowy pomysł i wykonanie 🩷

    jabk0va lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 11 maja, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie 🥰

    Adaś nieźle przykoksował 🫣💪
    I dziś miał już 2400g 🙊🤪

    Szyjka długa, zamknięta, przepływy, łożysko w normie 🍀

    Z dobrych informacji, to jeżeli wszystko w dalszym ciągu będzie ok, i będę się dobrze czuła i z małym będzie okej, to do szpitala wstawiamy się 22.06, czyli tylko 4 dni przed terminem 🥰

    Kolejna wizyta dopiero 8.06 😱
    Także powolutku zbliżamy się do końca 😅🤞🩵

    Mimi7, Acmvj, sylstaa, Sikoreczkaaa, Monixma, włosy barwy zboża, Chomik_mandżurski, Agulek24, Karo_27, Czarna_owieczka, Honorka lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 11 maja, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    My po wizycie 🥰

    Adaś nieźle przykoksował 🫣💪
    I dziś miał już 2400g 🙊🤪

    Szyjka długa, zamknięta, przepływy, łożysko w normie 🍀

    Z dobrych informacji, to jeżeli wszystko w dalszym ciągu będzie ok, i będę się dobrze czuła i z małym będzie okej, to do szpitala wstawiamy się 22.06, czyli tylko 4 dni przed terminem 🥰

    Kolejna wizyta dopiero 8.06 😱
    Także powolutku zbliżamy się do końca 😅🤞🩵

    Super wiadomości 😊 fajnie, że mimo cukrzycy, nie musicie być szybciej w szpitalu. Ten czas teraz leci jak szalony! 🫣

    jabk0va lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2533 4666

    Wysłany: 11 maja, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jabk0va ale super imprezka! Cudowne przyjaciółki i piękna pamiątka🥰

    jabk0va lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 11 maja, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , czy któraś z Was karmi maleństwo mlekiem modyfikowanym ? I możecie polecić jakieś ?

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 11 maja, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    My po wizycie 🥰

    Adaś nieźle przykoksował 🫣💪
    I dziś miał już 2400g 🙊🤪

    Szyjka długa, zamknięta, przepływy, łożysko w normie 🍀

    Z dobrych informacji, to jeżeli wszystko w dalszym ciągu będzie ok, i będę się dobrze czuła i z małym będzie okej, to do szpitala wstawiamy się 22.06, czyli tylko 4 dni przed terminem 🥰

    Kolejna wizyta dopiero 8.06 😱
    Także powolutku zbliżamy się do końca 😅🤞🩵

    Fiu fiu ale chłopak odpakował 🥹😁 Ciekawe jak mój okruszek ♥️
    To tego 08.06 ostatnia wizyta?😁😁

    Piękne zdjęcia i piękna impreza!!♥️♥️♥️ nie dziwię się że płakałaś ♥️😁

    jabk0va lubi tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 11 maja, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Z tą szacunkowa wagą bobaska to zawsze plus minus 500g. 😀 mi mój ginekolog nawet zaoszczędził tych informacji. :P

    Włosybarwyzboża plecy są mocno obciążone przez te kochane kilogramy w brzuszku. Oszczędzaj się dzisiaj też ❤️ ja jak sobie pofolguje i za duzo poćwiczę to też mnie wszystko boli. A najbardziej słabe to mam nogi.. 🤐

    Nowa kiedy to zleciało? 😀

    Fakt waga plus minus 500 g😅 czasami lekarza się uda trafić 🤣🤣
    Nie wiem kiedy to zleciało 🫣🫣🥹🥹

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 11 maja, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Fiu fiu ale chłopak odpakował 🥹😁 Ciekawe jak mój okruszek ♥️
    To tego 08.06 ostatnia wizyta?😁😁

    Piękne zdjęcia i piękna impreza!!♥️♥️♥️ nie dziwię się że płakałaś ♥️😁

    No na to wychodzi, że ta wizyta będzie ostatnia 😱😱🤪 zaraz dzidziuś będzie z nami 🥰🥰

    PS. Najlepsza impreza bezalkoholowa na jakiej byłam 🤣

    Karo_27, sylstaa, Acmvj lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 12 maja, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Dziewczyny , czy któraś z Was karmi maleństwo mlekiem modyfikowanym ? I możecie polecić jakieś ?
    My już 6/8 karmień na mm i kupujemy Laktowit. Wiadome, że ilość kupek jest mniejsza niż na moim, ale za to problemy z gazami są mniejsze.

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1111 1456

    Wysłany: 12 maja, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Dziewczyny , czy któraś z Was karmi maleństwo mlekiem modyfikowanym ? I możecie polecić jakieś ?

    U nas w szpitalu używali HiPP i mały super to przyjmował, zero problemów było. Ale udało mi się trochę rozkręcić laktację i tak ok 100ml udaje się ściągnąć za jednym razem z obu piersi (synek jest za mały do przystawienia, nie da rady tego opanować). Wczoraj i w nocy dawałam moje i noc była koszmarem 🫩 po 21 się obudził i usnął dopiero o 5:30 jak przestałam dawać moje mleko tylko dałam mm. Tak to problemy brzuszkowe, gazy, jeździło po flaku bardzo, kupa co chwilę no i prawie cały czas płakał. Przestawał dopiero jak puścił baki albo poszła kupa ale to tylko na chwilę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 13:53

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 12 maja, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak na szybko pytanie bo jadę do apteki. Co polecacie na zgagę?

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 12 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94 wrote:
    Dziewczyny tak na szybko pytanie bo jadę do apteki. Co polecacie na zgagę?

    Ja biorę tabletki Gaviscon. Jest też syrop, ale na mnie mniej działa

    Nina94, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 12 maja, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie gaviscon wybawia od zgagi :) tabletki nosze ze soba w plecaku a w domu syropik, obie formy bardzo mi pomagaja. Lekarz zalecil tez pic kisiel z siemienia lnianego i robie to ale raczej dla omega, na zgage tak sobie ;)

    Nina94 lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 12 maja, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ☺️
    Kupiłam tak jak polecacie Gaviscon. Pierwszy raz zgaga mnie złapała i to w nocy 🫣 już wiem jakie to okropne uczucie.

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 12 maja, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już też po wizycie ❤️
    Wracam ze skierowaniem na cc☺️ 4 czerwca popołudniu mam się stawić w szpitalu a 5 czerwca będzie cięcie ♥️mam jeszcze wizytę 26.05 sprawdzimy jak tam moja szyjka bo skubana się skraca mimo luteiny 🫣
    Nasz Dziubek waży już około 2900😃😃

    Agulek24, Nina94, włosy barwy zboża, Chomik_mandżurski, Monixma, Mimi7, Czarna_owieczka, Sikoreczkaaa, Marta111, Karo_27, Nadzieja. 1, sylstaa, jabk0va, Honorka lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 12 maja, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94 wrote:
    Dziewczyny tak na szybko pytanie bo jadę do apteki. Co polecacie na zgagę?
    Migdały. Mi Rennie nie pomaga. Za to garść migdałów bardzo.

    Nina94 lubi tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 12 maja, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    My już też po wizycie ❤️
    Wracam ze skierowaniem na cc☺️ 4 czerwca popołudniu mam się stawić w szpitalu a 5 czerwca będzie cięcie ♥️mam jeszcze wizytę 26.05 sprawdzimy jak tam moja szyjka bo skubana się skraca mimo luteiny 🫣
    Nasz Dziubek waży już około 2900😃😃

    To już mniej niż miesiąc ❤️

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ