Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 18 maja, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się też meldujemy po wizycie, mała ma 2632 g, szyjka się skraca już ok. 2 cm i rozpulchniona, główka przyparta, stąd ostatnio już czuję takie parcie na pęcherz. 🙈🙈🙈😅
    Poza tym wszystko dobrze, zależnie czy moja cukrzyca pozostanie bez insuliny, czy jednak dostanę bo cukier na czczo już za wysoki 🙄 to indukcja 40+6 albo 40+0, także w sumie nie ma dramatu. 🙂
    Liczę, że zacznie się wcześniej. 🙏😉❤️

    Monixma, letnia, Chomik_mandżurski, meei, jabk0va, Mimi7, Czarna_owieczka, Karo_27, Lusiaa22, Sikoreczkaaa, aleo_, Honorka, tika32, sylstaa, Gonia.. lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 18 maja, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Jestem kochana w szoku ze Olga mieści sie w 50 heheh musi byc z niej mała kruszynka 🩷🥰

    To ja sie cieszę ze 50 nie brałam pod uwagę a 56 to mysle ze do konca miesiąca bedzie miala i pomału juz bedziemy sie przerzucać na rozmiar 68 🤭🥰 Maja ma tak długie nóżki ze śpiochy tylko w takim rozmiarzę wchodzą już tylko w grę 😅😃 i masz racje ubranek nigdy dość ja tez jestem tego samego zdania tym bardziej jak dziecko ulewa to przebierać czasem trzeba po 10 razy dziennie i gdzie znaleźć czas na pranie i suszenie tego jak pogoda nie rozpieszcza 🤭🤣

    Ile Olga wazy ?

    We wtorek ważyła 4170 ❤️🤭ale masz rację, bo położna powiedziała, że nie wygląda na tyle, bo jest drobna 😊

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 18 maja, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meei wrote:
    Przed porodem też myślałam, czy nie kupić czegoś w najmniejszym rozmiarze. Finalnie nie kupowaliśmy nic na 50, bo bwyszłam z założenia że nie wiem jak duża będzie Misia i w razie potrzeby dokupię. Córcia urodziła się mając 54 cm i bodziaki/pajace na 56 są idealne.

    Dziewczyny, jak ubieracie dzieciaki na spacer w taką pochmurną pogodę? Macie jakiś kombinezon godny polecenia? My zakładamy bodziaka i spodenki + pajacyk, w pogotowiu kocyk... I nie wiem, mam wrażenie że to za mało, mimo że jak sprawdzam kark to jest suchy i ciepły. Nie chcę jej przegrzać 😭 Może powinnam kupić jakiś wiosenny kombinezon?

    Jutro przychodzi do nas specjalistka od chustonoszenia. Emisia uwielbia się nosić i przytulać, mam nadzieję, że dzięki chuście nie będziemy już tak uziemieni 😁
    U nas body+spodenki i na to sweterek i owijam jak burrito w otulacz muślinowy jak było mega ciepło, jak chłodniej to w kocyk. Awaryjnie był jeszcze kocyk i ta góra od gondoli.

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 18 maja, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    My się też meldujemy po wizycie, mała ma 2632 g, szyjka się skraca już ok. 2 cm i rozpulchniona, główka przyparta, stąd ostatnio już czuję takie parcie na pęcherz. 🙈🙈🙈😅
    Poza tym wszystko dobrze, zależnie czy moja cukrzyca pozostanie bez insuliny, czy jednak dostanę bo cukier na czczo już za wysoki 🙄 to indukcja 40+6 albo 40+0, także w sumie nie ma dramatu. 🙂
    Liczę, że zacznie się wcześniej. 🙏😉❤️

    Dobre wieści 🍀
    U mnie też parcie na pęcherz teraz non stop, w nocy koło 3 obowiązkowo pobudka na siku. Ale o dziwo przestałam się zrywać o 7, i wyjątkowo w sobote jak i niedzielę, wstałam koło 10-11 🫣

    U mnie cukrzyca jakby się cofnęła 🤣
    Rano teraz cukry 70-80, w ciągu dnia też już nie skaczą. Jutro diabetolog, raczej zostaniemy bez zmian.

    Powolutku zbliżamy się do końca 🥰

    Agulek24, Monixma, Mimi7, Karo_27, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 18 maja, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meei wrote:
    Przed porodem też myślałam, czy nie kupić czegoś w najmniejszym rozmiarze. Finalnie nie kupowaliśmy nic na 50, bo bwyszłam z założenia że nie wiem jak duża będzie Misia i w razie potrzeby dokupię. Córcia urodziła się mając 54 cm i bodziaki/pajace na 56 są idealne.

    Dziewczyny, jak ubieracie dzieciaki na spacer w taką pochmurną pogodę? Macie jakiś kombinezon godny polecenia? My zakładamy bodziaka i spodenki + pajacyk, w pogotowiu kocyk... I nie wiem, mam wrażenie że to za mało, mimo że jak sprawdzam kark to jest suchy i ciepły. Nie chcę jej przegrzać 😭 Może powinnam kupić jakiś wiosenny kombinezon?

    Jutro przychodzi do nas specjalistka od chustonoszenia. Emisia uwielbia się nosić i przytulać, mam nadzieję, że dzięki chuście nie będziemy już tak uziemieni 😁

    Body, spodenki i na to jej ubieram taki letni kombinezon dresowy z zyzio&zuzia. W gondoli jest cieplutko, milutko i nie wieje, a kark ma ok 😊
    Myślę, że u Ciebie też jest ok, skoro kark jest git 😉

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 18 maja, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Dobre wieści 🍀
    U mnie też parcie na pęcherz teraz non stop, w nocy koło 3 obowiązkowo pobudka na siku. Ale o dziwo przestałam się zrywać o 7, i wyjątkowo w sobote jak i niedzielę, wstałam koło 10-11 🫣

    U mnie cukrzyca jakby się cofnęła 🤣
    Rano teraz cukry 70-80, w ciągu dnia też już nie skaczą. Jutro diabetolog, raczej zostaniemy bez zmian.

    Powolutku zbliżamy się do końca 🥰
    U mnie za to z sikaniem bez zmian, budzę się ze 2 razy w nocy. Ale niestety bardzo bolą mnie biodra po leżeniu, nie ważne czy mam czy nie mam poduszki czy tego rogala. Ogólnie nie pomaga żadna pozycja, a dodatkowo przy wstawaniu mam nawet lekko zdretwiale nogi. W czwartek mam wizytę i powiem o tym lekarzowi. Dzisiaj robiłam pierwszy masaż krocza 😅 chyba trochę było za mocno, bo teraz czuję niewielki dyskomfort.

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 18 maja, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    U mnie za to z sikaniem bez zmian, budzę się ze 2 razy w nocy. Ale niestety bardzo bolą mnie biodra po leżeniu, nie ważne czy mam czy nie mam poduszki czy tego rogala. Ogólnie nie pomaga żadna pozycja, a dodatkowo przy wstawaniu mam nawet lekko zdretwiale nogi. W czwartek mam wizytę i powiem o tym lekarzowi. Dzisiaj robiłam pierwszy masaż krocza 😅 chyba trochę było za mocno, bo teraz czuję niewielki dyskomfort.

    Ja też cały czas sikam 🫣 w nocy z 1-2 razy. Śpię tak sobie, bo w każdej pozycji mi niewygodnie. Mnie z kolei najbardziej bolą stopy, trochę puchną, pewnie to przez wyższą wagę. W środę mam wizytę i popytam gina czy już mogę zacząć z tym masażem.

    Czy którejś z Was obniżył się brzuch? Dzisiaj na to zwróciłam uwagę, że jest niżej. Przeczytałam, że brzuch się obniża na 3-4 tygodnie przed porodem. Ciekawe czy się sprawdzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 23:39

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 19 maja, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi7 wrote:
    Ja też cały czas sikam 🫣 w nocy z 1-2 razy. Śpię tak sobie, bo w każdej pozycji mi niewygodnie. Mnie z kolei najbardziej bolą stopy, trochę puchną, pewnie to przez wyższą wagę. W środę mam wizytę i popytam gina czy już mogę zacząć z tym masażem.

    Czy którejś z Was obniżył się brzuch? Dzisiaj na to zwróciłam uwagę, że jest niżej. Przeczytałam, że brzuch się obniża na 3-4 tygodnie przed porodem. Ciekawe czy się sprawdzi
    Ja od początku mam dosyć nisko, więc u mnie tego nie widać, żeby coś się obniżyło. Potrafię te kilka palców wsadzić między brzuch a mostek jakby. Młoda to jakieś dziwne pozy przybiera w ogóle, bo główka na dole, dupka raz z lewej raz z prawej strony brzucha, choć częściej z prawej, a z lewej jakby miała nogi 😅 nieraz nie ogarniam co się w tym moim brzuchu dzieje 🤣

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 19 maja, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    Ja od początku mam dosyć nisko, więc u mnie tego nie widać, żeby coś się obniżyło. Potrafię te kilka palców wsadzić między brzuch a mostek jakby. Młoda to jakieś dziwne pozy przybiera w ogóle, bo główka na dole, dupka raz z lewej raz z prawej strony brzucha, choć częściej z prawej, a z lewej jakby miała nogi 😅 nieraz nie ogarniam co się w tym moim brzuchu dzieje 🤣

    U mnie mała się też tak kręci 😅 a ostatnio bardzo często wypycha stópki i jak się je dotyka to zabiera 😅

    włosy barwy zboża lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 19 maja, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi7 wrote:
    U mnie mała się też tak kręci 😅 a ostatnio bardzo często wypycha stópki i jak się je dotyka to zabiera 😅
    Oj tak, już parę razy stopę przyłapałam 😅 ale zrobiłam gili gili i uciekła 🤣

    Mimi7, Karo_27 lubią tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 19 maja, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Dobre wieści 🍀
    U mnie też parcie na pęcherz teraz non stop, w nocy koło 3 obowiązkowo pobudka na siku. Ale o dziwo przestałam się zrywać o 7, i wyjątkowo w sobote jak i niedzielę, wstałam koło 10-11 🫣

    U mnie cukrzyca jakby się cofnęła 🤣
    Rano teraz cukry 70-80, w ciągu dnia też już nie skaczą. Jutro diabetolog, raczej zostaniemy bez zmian.

    Powolutku zbliżamy się do końca 🥰

    Trzymam kciuki, żeby cukry już były stabilne do końca i pozwoliły na małe grzeszki. 😉😉😉🙈😆❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 19 maja, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też od początku mam brzuch dość nisko więc nie widzę różnicy😂❤️
    Mój to znowu kręci się jakby chciał wyjść 😂ale właśnie często wypycha po prawej stronie ale nie wiem czy to rączka czy nóżka 😂 też zrobię „gili gili” i ucieka 😁😍

    włosy barwy zboża, Mimi7, Karo_27 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1111 1456

    Wysłany: 19 maja, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś była drugi raz położna i pochwalę się :)
    W środę tydzień temu waga 2470g a dziś 2750g! Ale się cieszę! Już więcej niż waga urodzeniowa, położna mówi że super przybiera, ale ulga dziewczyny 🙏😍

    Muczylando, Mimi7, jabk0va, Monixma, sylstaa, Karo_27, Agulek24, włosy barwy zboża, Chomik_mandżurski, just_a_girl, Rakieta_P🚀, Marta111, Lusiaa22, Nina94, Malowybitna, Czarna_owieczka, Mała M., Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 19 maja, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Honorka 💪👏 okruszek się rozpędził 🥰

    Ja po wizycie u diabetologa, faktycznie średnia spadła, więc cukry w ryzach 🍀
    3.06 ostatnia wizyta, potem już po porodzie 🥰

    Na pierwszej wizycie pod koniec marca miałam 68,4kg, a waga z dziś to 70,8kg (po prawie 2 miesiącach), więc też jestem zadowolona, bo same 1,5kg przybrał Adaś 🥰❤️

    U mnie też kręci się mały niemiłosiernie, nóżki raz pod żebrami, raz z boku, czasami wali po obu stronach brzucha, więc nawet sobie nie wyobrażam jakie tam robi szpagaty 😂🫣

    U nas w końcu wyszło ☀️
    Kwiatki przesadzone 🌺
    Wiec jutro w planach książka i balkonik 😁🥰

    e62f66f69027f.jpghttps://zapodaj.net/plik-ky3nkiSS4V

    sylstaa, Karo_27, Agulek24, włosy barwy zboża, Chomik_mandżurski, Mimi7, Rakieta_P🚀, Monixma, Lusiaa22, Nina94, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 19 maja, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj zaliczyliśmy szczepienie Mai poszlo na szczęście szybko i sprawnie Maja była bardzo dzielna chwilę tylko popłakała a w domu zjadla odrazu mleczko i wleciała drzemka 2 godzinna i nawet po niej nie widać ze przeszla szczepienie bo broi od popołudnia 🥰

    Życzę wam dziewczyny ktorym sie zbliża szczepienie zeby wasze maluszki tez tak to przeszły 😘😃

    Nowa31, Agulek24, Malowybitna, Chomik_mandżurski, włosy barwy zboża, Karo_27, Mała M., Monixma, Marta111, sylstaa, Rakieta_P🚀, Honorka, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 19 maja, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    My dzisiaj zaliczyliśmy szczepienie Mai poszlo na szczęście szybko i sprawnie Maja była bardzo dzielna chwilę tylko popłakała a w domu zjadla odrazu mleczko i wleciała drzemka 2 godzinna i nawet po niej nie widać ze przeszla szczepienie bo broi od popołudnia 🥰

    Życzę wam dziewczyny ktorym sie zbliża szczepienie zeby wasze maluszki tez tak to przeszły 😘😃

    Ufff... 🙏🙏🙏❤️ Super, że tak łagodnie przeszła. 🙂🙂🙂

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 19 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj przegrzałam małą w wózku także nie pomogę z ubieraniem bo też szukam złotego środka :D natomiast jak się urodziła to musiałam dokupić kilka rzeczy w rozmiarze 50 i w sumie po miesiącu teraz dalej w nich chodzi (z hm więc to wypada na większe wiadomo, ale początkowo się topiła w tym). U nas dzisiaj 3730 także też ładnie masujemy :) szczepienie dopiero za 3 tygodnie, oby moja Maja też tak ładnie zniosła. Póki co wychodzi odczyn na rączce po szczepieniu w szpitalu 😉

    Lusiaa22, Monixma, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 19 maja, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ufff... 🙏🙏🙏❤️ Super, że tak łagodnie przeszła. 🙂🙂🙂
    Mam nadzieję ze tak pozostanie i ze noc tez bedzie spokojna i ze obejdzie sie bez gorączki 😅 zrobiłam zapas syropów i czopkow mam nadzieje ze nie będą potrzebne 😀

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 19 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Ja wczoraj przegrzałam małą w wózku także nie pomogę z ubieraniem bo też szukam złotego środka :D natomiast jak się urodziła to musiałam dokupić kilka rzeczy w rozmiarze 50 i w sumie po miesiącu teraz dalej w nich chodzi (z hm więc to wypada na większe wiadomo, ale początkowo się topiła w tym). U nas dzisiaj 3730 także też ładnie masujemy :) szczepienie dopiero za 3 tygodnie, oby moja Maja też tak ładnie zniosła. Póki co wychodzi odczyn na rączce po szczepieniu w szpitalu 😉
    Pięknie twoja Majunia przybrała na wadze 🥰😍 moja juz wazy 5,5 kg.. kawał dzidziusia heheh 🤩🤭

    Na pewno i u was wszystko przejdzie szybko i sprawnie a powiedz mi na jakie szczepienia sie zdecydowałaś?

    A co do przegrzania to ja polecam aplikacje na telefon spacerek u nas sie super sprawdza i tak jak ubierałam mała i wychodziły jej z przegrzania potówki na twarzy i była cała spocona z tego ze za grubo ja ubierałam- z troski ze zmarznie 😅🤭to teraz dzięki apce wiem co ubrać zeby było odpowiednio do temperatury i problem odrazu zniknął

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 20:50

    Monixma, Karo_27, Honorka, Malowybitna, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 20 maja, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promo alert ⚡⚡
    Płyny lovela w Biedronce 1+1 😁

    Dodatkowo, chciałam napisać, że zamówiłam drugi śpiworek z polskiej firmy muminky, i podoba mi się bardziej od ergoPouch 🤣 materiał przyjemniejszy, i taki gładki ☺️ do tego trochę tańszy. Zobaczymy jak w praktyce.
    Ale jak któraś jeszcze szuka, to polecam

    ergoPouch mam wrażenie ma tendencję do mechacenia się, już nowy ma takie jakby zadziorki na materiale 🙊

    włosy barwy zboża, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ