Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 25 maja, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣

    Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
    Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.

    Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣

    Miałyście coś takiego? 👀👀

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 25 maja, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam lekki stresik jakies 2 tygodnie temu, bo zaczelam sie luzniej wyprozniac przez kilka dni. Przeszlo samo, przynajmniej przybieranie na wadze zwolnilo na te pare dni 🤣

    jabk0va lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 25 maja, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam jakoś w 35/37 tygodniu i przeszło po kilku dniach 😅 urodziłam po 39 tc więc raczej to nie było związane. Ale fakt, w dzień porodu jak zaczęły mi się skurcze to bardzo często byłam w tolacie

    jabk0va lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 26 maja, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Dziewczyny,
    wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣

    Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
    Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.

    Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣

    Miałyście coś takiego? 👀👀
    Ja tak mialam na kilka dni przed porodem 😅 dzien w dzien biegunki 😅🤭 tak.. moze sie w każdej chwili zacząć ale tez nie musi 🥰😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 08:33

    jabk0va lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 26 maja, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Lusia my mamy lennylamb i polecam w Bieruniu starym jest fajna położna, ona pracuje w Tychach robi lekcje 1h, na IG centrum macierzyństwa Natalia Latocha. My kupiliśmy chustę za ok 250, jak chcesz wyślę ci linka na priv filmik jaka metodą nas uczyła;)
    Pewnie ! Napisz do mnie kochana 😘

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1111 1456

    Wysłany: 26 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamusie! Te które zostały mamusiami po raz kolejny, te które dopiero nimi zostaną w najbliższych miesiącach oraz te, tak jak ja, które świętują ten dzień po raz pierwszy, chce życzyć wiele uśmiechu, łapania chwil, patrzenia optymistycznie w przyszłość, ogromu radości, uścisków i całusów oraz oczywiście zdrówka! Jesteśmy cudowne silne babki!

    Muczylando, Karo_27, Mimi7, Monixma, Sikoreczkaaa, Chomik_mandżurski, jabk0va, Nina94, Malowybitna, włosy barwy zboża, Agulek24, aleo_, Lusiaa22, letnia, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 26 maja, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Kochane mamusie! Te które zostały mamusiami po raz kolejny, te które dopiero nimi zostaną w najbliższych miesiącach oraz te, tak jak ja, które świętują ten dzień po raz pierwszy, chce życzyć wiele uśmiechu, łapania chwil, patrzenia optymistycznie w przyszłość, ogromu radości, uścisków i całusów oraz oczywiście zdrówka! Jesteśmy cudowne silne babki!

    Dziękujemy 🥹

    Wszystkiego najlepszego dla Was, dziewczyny, z okazji Dnia Mamy ❤️ dla mnie to wyjątkowy dzień - dzisiaj, bo to pierwszy raz od kilku lat, gdy to święto nie jest dla mnie dniem uświadamiającym brak, pełnym goryczy i poczucia bezradności. Jestem niesamowicie szczęśliwa, totalna abstrakcja, że za rok- już oficjalnie będę w zacnym gronie Mam 💐

    Wspaniałego dnia, dziewczyny, rozpieszczajcie się dziś, zrelaksujcie, bądźcie dla siebie dobre. Pięknego dnia 😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 09:44

    Honorka, Mimi7, Monixma, Sikoreczkaaa, Chomik_mandżurski, jabk0va, włosy barwy zboża, Agulek24, aleo_, Lusiaa22, letnia lubią tę wiadomość

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 26 maja, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ☀️

    Może Wy mi cos doradzicie . Zuzia ma 3tygodnie , je z butelki Philips Avent (nie wiem jaki rozmiar , ale jest antykolkowa i smoczek przeyoominajacy pierś ) , ale od kilku dni nasze karmienie trwa 1h🤦‍♀️ Za mały przepływ ma ten smoczek , tak mi się wydaje przynajmniej 🙀 Może byście mi doradziły jaki kupić smoczek tera do tej butelki ?

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 26 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączę do życzeń 😊

    Wszystkiego najlepszego Mamusie ❤️🥰 niech ten dzień będzie piękny dla każdej z Nas! 😘

    Tak jak napisała @Karo_27, dla mnie to też miły dzień, bo właśnie pierwszy raz nie jest bolesny, że od tak dawna się nie udaje. Czekam bardzo, tak jak My wszystkie, żeby utulić te nasze cudowne Maleństwa 🥹

    Monixma, Chomik_mandżurski, Karo_27, jabk0va, Honorka, włosy barwy zboża, Agulek24, Lusiaa22, letnia lubią tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 26 maja, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Dziewczyny,
    wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣

    Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
    Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.

    Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣

    Miałyście coś takiego? 👀👀

    U mnie też jest tak od 2 tygodni i też miałam podobne myśli czy to już to oczyszczanie 🫣 ale widzę z tego co piszą Dziewczyny, że to wcale nie musi być to 😅

    jabk0va lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 26 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Hej Dziewczyny ☀️

    Może Wy mi cos doradzicie . Zuzia ma 3tygodnie , je z butelki Philips Avent (nie wiem jaki rozmiar , ale jest antykolkowa i smoczek przeyoominajacy pierś ) , ale od kilku dni nasze karmienie trwa 1h🤦‍♀️ Za mały przepływ ma ten smoczek , tak mi się wydaje przynajmniej 🙀 Może byście mi doradziły jaki kupić smoczek tera do tej butelki ?

    Avent ma różne przepływy. Co pisze na smoku? 2?3? :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 26 maja, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi7 wrote:
    U mnie też jest tak od 2 tygodni i też miałam podobne myśli czy to już to oczyszczanie 🫣 ale widzę z tego co piszą Dziewczyny, że to wcale nie musi być to 😅

    U mnie też podobnie 🫣ale najlepsze jest to że nasila mi się to jak biorę żelazo 🫣
    Ale też myślę że to nie kwestia zbliżającego się porodu , tylko jednak tam wszystko ma coraz mniej miejsca i jelita „świrują „🫣

    jabk0va, Agulek24 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 26 maja, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Avent ma różne przepływy. Co pisze na smoku? 2?3? :)

    O ja.. Dopiero zobaczyłam , że tam jest numer 🤦‍♀️ „2”

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 26 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Hej Dziewczyny ☀️

    Może Wy mi cos doradzicie . Zuzia ma 3tygodnie , je z butelki Philips Avent (nie wiem jaki rozmiar , ale jest antykolkowa i smoczek przeyoominajacy pierś ) , ale od kilku dni nasze karmienie trwa 1h🤦‍♀️ Za mały przepływ ma ten smoczek , tak mi się wydaje przynajmniej 🙀 Może byście mi doradziły jaki kupić smoczek tera do tej butelki ?

    Tak jak pisze Sikorka zoabcz jaką cyfrę masz na smoczku. Teoretycznie w tym wieku Zuzia powinna mieć jeszcze przepływ 2, ale my dawaliśmy Oldze 3, jak miała za krótkie wędzidełko, bo nie radziła sobie z 2 i to karmienie też tyle u nas trwało. Teraz po podcieciu wróciliśmy do 2.
    Ja z butelek antykolkowych polecam jeszcze lansinoh

    Nadzieja. 1 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 26 maja, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Hej Dziewczyny ☀️

    Może Wy mi cos doradzicie . Zuzia ma 3tygodnie , je z butelki Philips Avent (nie wiem jaki rozmiar , ale jest antykolkowa i smoczek przeyoominajacy pierś ) , ale od kilku dni nasze karmienie trwa 1h🤦‍♀️ Za mały przepływ ma ten smoczek , tak mi się wydaje przynajmniej 🙀 Może byście mi doradziły jaki kupić smoczek tera do tej butelki ?
    U nas był mocny odruch ssania, że nawet z 1 ciągnął szybko. Potem używałam 2. Na 3 było za szybko bo jak pociągnął to go zalało jak z piersi. Także zmień na szybszy przepływ i zobacz, trzeba dopasować pod dziecko. Teraz mam butelki lansinoh, smoczki S i M, oba wydają się być ok. Ale my używamy butelek bardzo rzadko teraz więc nie mam większego doświadczenia. Najlepiej zmienić smoczek i sprawdzić :)

    Nadzieja. 1 lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 26 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 2 też spoko. Dziś w ogóle udało sie karmić bez nakładek młody sam odrzucił. Mam nadzieje że to prezent na dzień Matki bo wkurzają mnie one. Wyparzanie, mycie, podwijanie ciągłe.. 😅

    Karo_27, Honorka, Monixma, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 26 maja, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi 🥰
    Trochę mnie uspokoiłyście ❤️

    Również życzę Wam Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy 🌷💐🌸🪻🌺

    Karo_27, Mimi7, Sikoreczkaaa, Honorka, Monixma, Chomik_mandżurski, Agulek24, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 26 maja, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Dziewczyny,
    wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣

    Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
    Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.

    Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣

    Miałyście coś takiego? 👀👀

    Kurczaki ja też tak mam od 32 tc co jakiś czas i mam stresa wtedy 🙈🙈🙈
    Ale mnie tez pobolewają jelita plus biorę żelazo, potem się uspokajaja.
    Dziś byłam na ktg to skurczy brak, więc to nie to. 🤷‍♀️🙂

    jabk0va lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 26 maja, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Dziękuję za odpowiedzi 🥰
    Trochę mnie uspokoiłyście ❤️

    Również życzę Wam Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy 🌷💐🌸🪻🌺

    Ja tak miałam w zeszłym tygodniu, ale przeszło samo...
    Dzisiaj na ktg żadnych skurczy nie widać, szyjka krótka, ale zamknieta, więc to raczej nie to...

    To już moja najdłuższa ciąża 😱

    jabk0va lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 26 maja, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po ostatniej wizycie 😁 wesoło dzisiaj było😁
    Młody ma około 3400👶👶 rozwarcia nie ma, śmiał się że nie rodzę jeszcze ale już główka jest nisko więc może się zacząć w każdej chwili🤦 ale mam zaciskać nogi i do szpitala 4😅😀

    Monixma, Marta111, Mimi7, jabk0va, Karo_27, Chomik_mandżurski, Nadzieja. 1, Honorka, Lusiaa22, Agulek24 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ