✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny,
wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣
Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.
Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣
Miałyście coś takiego? 👀👀Starania od 11.23❤️
💃34
❌AMH 0,13 😭
❌Lewy jajnik niedrożny
🕺35
✅Morfologia
✅idealne parametry
Chapter 1☘️
🗓️29.04
💉Menopur
💉Orgalutran
🗓️9.05 podgląd - 4🥚
🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭
Chapter 2☘️
⏳28.05
16.06 💉 GnRH
30.06 start stym
💉 Gonal450
💉 Menopur450
18,21,23.07 podgląd🥚
25.07 punkcja
30.07 jeden zarodek
4 db💔
Chapter 3☘️
1.08 ☘️
🤞decyzja o AK⏳
6.08 psycholog 😌
Naturals😱🤯
19.10 ⏸️
20.10 beta 198,60
22.10 beta 564,50
24.10 beta 1416,80
27.10💍☘️
03.11❤️CRL 0,43 🥰
18 11❤️CRL 1,94 🥰
11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
9.02 II p - 364g miłości 💞
6.03 700g szczęścia 🩵
24.03 Adaś 1102g 🐻
16.04 III p -1503g 🥰
11.05 Misio - 2400g 🙊
08.06 mamy 3205g 💪

-
Tez mialam lekki stresik jakies 2 tygodnie temu, bo zaczelam sie luzniej wyprozniac przez kilka dni. Przeszlo samo, przynajmniej przybieranie na wadze zwolnilo na te pare dni 🤣
jabk0va lubi tę wiadomość
♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Ja tak miałam jakoś w 35/37 tygodniu i przeszło po kilku dniach 😅 urodziłam po 39 tc więc raczej to nie było związane. Ale fakt, w dzień porodu jak zaczęły mi się skurcze to bardzo często byłam w tolacie
jabk0va lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Ja tak mialam na kilka dni przed porodem 😅 dzien w dzien biegunki 😅🤭 tak.. moze sie w każdej chwili zacząć ale tez nie musi 🥰😘jabk0va wrote:Dziewczyny,
wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣
Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.
Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣
Miałyście coś takiego? 👀👀Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 08:33
jabk0va lubi tę wiadomość
1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
Pewnie ! Napisz do mnie kochana 😘Valletta wrote:Lusia my mamy lennylamb i polecam w Bieruniu starym jest fajna położna, ona pracuje w Tychach robi lekcje 1h, na IG centrum macierzyństwa Natalia Latocha. My kupiliśmy chustę za ok 250, jak chcesz wyślę ci linka na priv filmik jaka metodą nas uczyła;)1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
Kochane mamusie! Te które zostały mamusiami po raz kolejny, te które dopiero nimi zostaną w najbliższych miesiącach oraz te, tak jak ja, które świętują ten dzień po raz pierwszy, chce życzyć wiele uśmiechu, łapania chwil, patrzenia optymistycznie w przyszłość, ogromu radości, uścisków i całusów oraz oczywiście zdrówka! Jesteśmy cudowne silne babki!
Muczylando, Karo_27, Mimi7, Monixma, Sikoreczkaaa, Chomik_mandżurski, jabk0va, Nina94, Malowybitna, włosy barwy zboża, Agulek24, aleo_, Lusiaa22, letnia, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość
🕴️83💃89
02.25 kwalifikacja IFV
12.03.25 punkcja -7 zarodków
17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
KIR BX wszystkie implantacyjne są
08.09.25 transfer
5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
27.09 ślub 🎂
21dpt USG💍
24dpt beta 12986,6 prog 39
32dpt beta 44046,20 prog 43,44
42dpt/8+5/8+0 1,58cm
11+0 4,43cm
12+5 6,93cm I prenatalne
Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
Chłopiec 🩵
19+1 281g
21+3 połówkowe 493g
23+1 630g
27+1 1105g
27+3 1134g echo serca ok
29+3 3 prenatalne 1472g
31+1 1764g
34+1 2127g
35+2 2175g 😔
36+1 2460g
37+1 2733g
37+5 2600g i 48cm ❤️

-
Honorka wrote:Kochane mamusie! Te które zostały mamusiami po raz kolejny, te które dopiero nimi zostaną w najbliższych miesiącach oraz te, tak jak ja, które świętują ten dzień po raz pierwszy, chce życzyć wiele uśmiechu, łapania chwil, patrzenia optymistycznie w przyszłość, ogromu radości, uścisków i całusów oraz oczywiście zdrówka! Jesteśmy cudowne silne babki!
Dziękujemy 🥹
Wszystkiego najlepszego dla Was, dziewczyny, z okazji Dnia Mamy ❤️ dla mnie to wyjątkowy dzień - dzisiaj, bo to pierwszy raz od kilku lat, gdy to święto nie jest dla mnie dniem uświadamiającym brak, pełnym goryczy i poczucia bezradności. Jestem niesamowicie szczęśliwa, totalna abstrakcja, że za rok- już oficjalnie będę w zacnym gronie Mam 💐
Wspaniałego dnia, dziewczyny, rozpieszczajcie się dziś, zrelaksujcie, bądźcie dla siebie dobre. Pięknego dnia 😎Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 09:44
Honorka, Mimi7, Monixma, Sikoreczkaaa, Chomik_mandżurski, jabk0va, włosy barwy zboża, Agulek24, aleo_, Lusiaa22, letnia lubią tę wiadomość
Ona 30 lat
nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
On 31 lat
Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
Starania od września 2020
3 IUI
03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
06.05.2022 1FET 4AB
03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
09.12 2022 3FET 2BC
23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
15.05.2024 4FET 5BC
04.10.2024 5FET 5BB
03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
Na zimowisku: 5AB, 5BB

-
Hej Dziewczyny ☀️
Może Wy mi cos doradzicie . Zuzia ma 3tygodnie , je z butelki Philips Avent (nie wiem jaki rozmiar , ale jest antykolkowa i smoczek przeyoominajacy pierś ) , ale od kilku dni nasze karmienie trwa 1h🤦♀️ Za mały przepływ ma ten smoczek , tak mi się wydaje przynajmniej 🙀 Może byście mi doradziły jaki kupić smoczek tera do tej butelki ?ON:43
ONA:33
Starania od 2018r
08.2025 transfer 4AB
5dpt II
7dpt 46,9
8dpt 127
10dpt 207
13dpt 766
17dpt4198 Prog 44.9
21dpt USG 🤞🤞🤞 -
I ja się dołączę do życzeń 😊
Wszystkiego najlepszego Mamusie ❤️🥰 niech ten dzień będzie piękny dla każdej z Nas! 😘
Tak jak napisała @Karo_27, dla mnie to też miły dzień, bo właśnie pierwszy raz nie jest bolesny, że od tak dawna się nie udaje. Czekam bardzo, tak jak My wszystkie, żeby utulić te nasze cudowne Maleństwa 🥹
Monixma, Chomik_mandżurski, Karo_27, jabk0va, Honorka, włosy barwy zboża, Agulek24, Lusiaa22, letnia lubią tę wiadomość
👩🏻 94 👱🏻♂️ 92
❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
❌obniżone parametry nasienia
IVF
04.08.25 start stymulacji
16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
14.10.25 transfer
6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g
08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
25.02.26 II prenatalne ✅
04.05.26 III prenatalne ✅

-
jabk0va wrote:Dziewczyny,
wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣
Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.
Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣
Miałyście coś takiego? 👀👀
U mnie też jest tak od 2 tygodni i też miałam podobne myśli czy to już to oczyszczanie 🫣 ale widzę z tego co piszą Dziewczyny, że to wcale nie musi być to 😅
jabk0va lubi tę wiadomość
👩🏻 94 👱🏻♂️ 92
❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
❌obniżone parametry nasienia
IVF
04.08.25 start stymulacji
16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
14.10.25 transfer
6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g
08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
25.02.26 II prenatalne ✅
04.05.26 III prenatalne ✅

-
Nadzieja. 1 wrote:Hej Dziewczyny ☀️
Może Wy mi cos doradzicie . Zuzia ma 3tygodnie , je z butelki Philips Avent (nie wiem jaki rozmiar , ale jest antykolkowa i smoczek przeyoominajacy pierś ) , ale od kilku dni nasze karmienie trwa 1h🤦♀️ Za mały przepływ ma ten smoczek , tak mi się wydaje przynajmniej 🙀 Może byście mi doradziły jaki kupić smoczek tera do tej butelki ?
Avent ma różne przepływy. Co pisze na smoku? 2?3?
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Mimi7 wrote:U mnie też jest tak od 2 tygodni i też miałam podobne myśli czy to już to oczyszczanie 🫣 ale widzę z tego co piszą Dziewczyny, że to wcale nie musi być to 😅
U mnie też podobnie 🫣ale najlepsze jest to że nasila mi się to jak biorę żelazo 🫣
Ale też myślę że to nie kwestia zbliżającego się porodu , tylko jednak tam wszystko ma coraz mniej miejsca i jelita „świrują „🫣
jabk0va, Agulek24 lubią tę wiadomość
💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍

-
Sikoreczkaaa wrote:Avent ma różne przepływy. Co pisze na smoku? 2?3?

O ja.. Dopiero zobaczyłam , że tam jest numer 🤦♀️ „2”
Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość
ON:43
ONA:33
Starania od 2018r
08.2025 transfer 4AB
5dpt II
7dpt 46,9
8dpt 127
10dpt 207
13dpt 766
17dpt4198 Prog 44.9
21dpt USG 🤞🤞🤞 -
Nadzieja. 1 wrote:Hej Dziewczyny ☀️
Może Wy mi cos doradzicie . Zuzia ma 3tygodnie , je z butelki Philips Avent (nie wiem jaki rozmiar , ale jest antykolkowa i smoczek przeyoominajacy pierś ) , ale od kilku dni nasze karmienie trwa 1h🤦♀️ Za mały przepływ ma ten smoczek , tak mi się wydaje przynajmniej 🙀 Może byście mi doradziły jaki kupić smoczek tera do tej butelki ?
Tak jak pisze Sikorka zoabcz jaką cyfrę masz na smoczku. Teoretycznie w tym wieku Zuzia powinna mieć jeszcze przepływ 2, ale my dawaliśmy Oldze 3, jak miała za krótkie wędzidełko, bo nie radziła sobie z 2 i to karmienie też tyle u nas trwało. Teraz po podcieciu wróciliśmy do 2.
Ja z butelek antykolkowych polecam jeszcze lansinoh
Nadzieja. 1 lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
U nas był mocny odruch ssania, że nawet z 1 ciągnął szybko. Potem używałam 2. Na 3 było za szybko bo jak pociągnął to go zalało jak z piersi. Także zmień na szybszy przepływ i zobacz, trzeba dopasować pod dziecko. Teraz mam butelki lansinoh, smoczki S i M, oba wydają się być ok. Ale my używamy butelek bardzo rzadko teraz więc nie mam większego doświadczenia. Najlepiej zmienić smoczek i sprawdzićNadzieja. 1 wrote:Hej Dziewczyny ☀️
Może Wy mi cos doradzicie . Zuzia ma 3tygodnie , je z butelki Philips Avent (nie wiem jaki rozmiar , ale jest antykolkowa i smoczek przeyoominajacy pierś ) , ale od kilku dni nasze karmienie trwa 1h🤦♀️ Za mały przepływ ma ten smoczek , tak mi się wydaje przynajmniej 🙀 Może byście mi doradziły jaki kupić smoczek tera do tej butelki ?
Nadzieja. 1 lubi tę wiadomość
👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
🍀I:
🐮07/04 - punkcja, 5❄️
❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
2025:
❌01/08 - V FET, cb
🍀II:
🐮03/13 punkcja, 4❄️
🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵
❌KIR: Bx +2DS2
❔PAI-1, mthfr - homo
❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3

"Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym." -
U nas 2 też spoko. Dziś w ogóle udało sie karmić bez nakładek młody sam odrzucił. Mam nadzieje że to prezent na dzień Matki bo wkurzają mnie one. Wyparzanie, mycie, podwijanie ciągłe.. 😅
Karo_27, Honorka, Monixma, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Dziękuję za odpowiedzi 🥰
Trochę mnie uspokoiłyście ❤️
Również życzę Wam Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy 🌷💐🌸🪻🌺
Karo_27, Mimi7, Sikoreczkaaa, Honorka, Monixma, Chomik_mandżurski, Agulek24, Lusiaa22 lubią tę wiadomość
Starania od 11.23❤️
💃34
❌AMH 0,13 😭
❌Lewy jajnik niedrożny
🕺35
✅Morfologia
✅idealne parametry
Chapter 1☘️
🗓️29.04
💉Menopur
💉Orgalutran
🗓️9.05 podgląd - 4🥚
🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭
Chapter 2☘️
⏳28.05
16.06 💉 GnRH
30.06 start stym
💉 Gonal450
💉 Menopur450
18,21,23.07 podgląd🥚
25.07 punkcja
30.07 jeden zarodek
4 db💔
Chapter 3☘️
1.08 ☘️
🤞decyzja o AK⏳
6.08 psycholog 😌
Naturals😱🤯
19.10 ⏸️
20.10 beta 198,60
22.10 beta 564,50
24.10 beta 1416,80
27.10💍☘️
03.11❤️CRL 0,43 🥰
18 11❤️CRL 1,94 🥰
11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
9.02 II p - 364g miłości 💞
6.03 700g szczęścia 🩵
24.03 Adaś 1102g 🐻
16.04 III p -1503g 🥰
11.05 Misio - 2400g 🙊
08.06 mamy 3205g 💪

-
jabk0va wrote:Dziewczyny,
wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣
Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.
Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣
Miałyście coś takiego? 👀👀
Kurczaki ja też tak mam od 32 tc co jakiś czas i mam stresa wtedy 🙈🙈🙈
Ale mnie tez pobolewają jelita plus biorę żelazo, potem się uspokajaja.
Dziś byłam na ktg to skurczy brak, więc to nie to. 🤷♀️🙂
jabk0va lubi tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB❄️☹️
10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰

-
jabk0va wrote:Dziękuję za odpowiedzi 🥰
Trochę mnie uspokoiłyście ❤️
Również życzę Wam Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy 🌷💐🌸🪻🌺
Ja tak miałam w zeszłym tygodniu, ale przeszło samo...
Dzisiaj na ktg żadnych skurczy nie widać, szyjka krótka, ale zamknieta, więc to raczej nie to...
To już moja najdłuższa ciąża 😱
jabk0va lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Ja już po ostatniej wizycie 😁 wesoło dzisiaj było😁
Młody ma około 3400👶👶 rozwarcia nie ma, śmiał się że nie rodzę jeszcze ale już główka jest nisko więc może się zacząć w każdej chwili🤦 ale mam zaciskać nogi i do szpitala 4😅😀
Monixma, Marta111, Mimi7, jabk0va, Karo_27, Chomik_mandżurski, Nadzieja. 1, Honorka, Lusiaa22, Agulek24 lubią tę wiadomość
💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍




