✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja miałam zintensyfikowane wypróżnianie akurat przed samym porodem, w sumie i jednym i drugimjabk0va wrote:Dziewczyny,
wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣
Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.
Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣
Miałyście coś takiego? 👀👀
więc na dwoje babka wróżyła chyba
jabk0va lubi tę wiadomość
-
Nowa31 wrote:Ja już po ostatniej wizycie 😁 wesoło dzisiaj było😁
Młody ma około 3400👶👶 rozwarcia nie ma, śmiał się że nie rodzę jeszcze ale już główka jest nisko więc może się zacząć w każdej chwili🤦 ale mam zaciskać nogi i do szpitala 4😅😀
Ja mam 3 szpital... dzisiaj na ktg już mi położna mówiła, że mlody jest tak nisko jakby szykował się do wyjścia 😂27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Nowa31 wrote:Ja już po ostatniej wizycie 😁 wesoło dzisiaj było😁
Młody ma około 3400👶👶 rozwarcia nie ma, śmiał się że nie rodzę jeszcze ale już główka jest nisko więc może się zacząć w każdej chwili🤦 ale mam zaciskać nogi i do szpitala 4😅😀
O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.
Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.
Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅
Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość
🧑 30
🧒 35
Starania od 06.22
04.25 kwalifikacja do in vitro
14.08.25 - 25.08.25 stymulacja Mensinorm 225 + orgalutran + decapeptyl
27.08.25 - punkcja, pobrano 13 🥚-> MII 6 🥚 -> 4❄️ (5BA, 5AC, 4BB, 4BB)
01.10.25 - transfer + embryoglue + AH
6dpt - beta 10.7
8 dpt - beta 19.8
10 dpt - beta 46
12 dpt - 126 🥹
15 dpt - 664,7 😍
20 dpt - 4889 🥰
26 dpt 27.10 - USG jest ❤️
Czekamy na córeczkę 🩷

-
Marta111 wrote:O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.
Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.
Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅
Jeszcze 10 dni❤️ jejku kiedy to zleciało?❤️
Nie mów hop bo wątpię że doczekasz tej wizyty😂
Mi też nogi puchną ale o dziwno nie bola🤦 ale cieszę się że zrobiło się ciepło bo wszędzie śmigam w klapeczkach 🫣 bo adidaski to ciasne są ….💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍

-
Mi to nogi puchną od kilku ładnych tygodni... ale dopóki ciśnienie w normie mam nie panikować...
Ja mam ostatnia wizytę poniedziałek 😱 kiedy czas leci, przecież dopiero były transfery...😱
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Marta111 wrote:O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.
Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.
Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅
Ja ostatnia wizyta 8.06, a potem już do szpitala 22.06 🫣
Mi leciutko od kilku dni stopy puchną, mi pomaga na razie chwila z nogami w górze lub miska z chłodną wodą i solą lub mydłem oliwkowym ☺️
To skoro u nas czynnik żeński, to może Adaś będzie podobny do mnie 🥰👀
Dziś dostałam "od synka" piękny malutki koszyczek z kwiatami 💐 mega mnie to wzruszyło 🥹
https://zapodaj.net/plik-xi13hyDCse
Honorka, Monixma, Lusiaa22, Sikoreczkaaa, sylstaa, Karo_27 lubią tę wiadomość
Starania od 11.23❤️
💃34
❌AMH 0,13 😭
❌Lewy jajnik niedrożny
🕺35
✅Morfologia
✅idealne parametry
Chapter 1☘️
🗓️29.04
💉Menopur
💉Orgalutran
🗓️9.05 podgląd - 4🥚
🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭
Chapter 2☘️
⏳28.05
16.06 💉 GnRH
30.06 start stym
💉 Gonal450
💉 Menopur450
18,21,23.07 podgląd🥚
25.07 punkcja
30.07 jeden zarodek
4 db💔
Chapter 3☘️
1.08 ☘️
🤞decyzja o AK⏳
6.08 psycholog 😌
Naturals😱🤯
19.10 ⏸️
20.10 beta 198,60
22.10 beta 564,50
24.10 beta 1416,80
27.10💍☘️
03.11❤️CRL 0,43 🥰
18 11❤️CRL 1,94 🥰
11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
9.02 II p - 364g miłości 💞
6.03 700g szczęścia 🩵
24.03 Adaś 1102g 🐻
16.04 III p -1503g 🥰
11.05 Misio - 2400g 🙊
08.06 mamy 3205g 💪

-
jabk0va wrote:Ja ostatnia wizyta 8.06, a potem już do szpitala 22.06 🫣
Mi leciutko od kilku dni stopy puchną, mi pomaga na razie chwila z nogami w górze lub miska z chłodną wodą i solą lub mydłem oliwkowym ☺️
To skoro u nas czynnik żeński, to może Adaś będzie podobny do mnie 🥰👀
Dziś dostałam "od synka" piękny malutki koszyczek z kwiatami 💐 mega mnie to wzruszyło 🥹
https://zapodaj.net/plik-xi13hyDCse
Piękny dzień mamy 🥹.
Mój pierwszy mlody to czysty ojciec... liczę że teraz będzie chociaż trochę mój... 😂
Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Na opuchnięte stopy nie ma niestety złotegoMarta111 wrote:O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.
Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.
Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅
środka.. próbowałam wszystkiego 🤭🤣 co ci moge polecić to chodzenie do porodu w klapkach i nie ubierać na sile adidasów a zobaczysz ze raz dwa jak urodzisz nóżki wrócą do wcześniejszych rozmiarów 😘1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
Marta111 wrote:O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.
Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.
Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅
Nogi wyżej niż miednica. Pić dużo wody i ruch. Ja po CC byłam jak chodzacy czołg i to pomogło. 😄Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Sikoreczkaaa wrote:Nogi wyżej niż miednica. Pić dużo wody i ruch. Ja po CC byłam jak chodzacy czołg i to pomogło. 😄
Jakieś rady jeśli chodzi o cc?😁 niby jedno już miałam 12 lat temu ale zapomniałam już 🤣🤣 a chętnie posłucham waszych rad ! 🥹😆
Chyba najbardziej się boję tego znieczulenia w kręgosłup - ogólnie ja igieł się boję 🤣🤣🤣😆💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍

-
Ja się oczyszczałam od rana w dniu w którym o 12.15jabk0va wrote:Dziewczyny,
wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣
Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.
Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣
Miałyście coś takiego? 👀👀
odeszły mi wody. Więc faktycznie chwilę przed porodem.
87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
adeno/mięśniak
✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
HPV/borelioza/-14kg
86’🧔
❌ HLA C1C2
✔️kariotyp/nasienie/ASA
VITROLIVE SZCZECIN
03-10/22 HyCoSy/3xIUI
BOCIAN SZCZECIN
ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
01/23❌5AA
02/23❌5BB
03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
05/23❌4AA
06/23💔2x3BB 6tc cb
09/23💔5CB cb?
ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
09/24👼5AA 7tc A♀
11/24❌5AA
12/24💔5AA 5tc cb
01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
06/25👼5AA 6tc
08/25🥰naturalsik🥰
02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
7+3 CRL 1,18cm🧸
8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
10+5 FeliaTest 🩷
40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

-
Promo alert.
W Hebe jest promka na pielęgnację dla bobo -50% na drugi tańszy produkt.
jabk0va, Monixma, Chomik_mandżurski, Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość
🧔🏼♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
- 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
-01.24 r. I procedura: ❄️❄️
🍀02.24 I ❄️ ❌
-04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
-10.24 r. II procedura 4x❄️
🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
- 01.25 r. Immunosupresja
🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
- 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓

-
Nowa31 wrote:Jakieś rady jeśli chodzi o cc?😁 niby jedno już miałam 12 lat temu ale zapomniałam już 🤣🤣 a chętnie posłucham waszych rad ! 🥹😆
Chyba najbardziej się boję tego znieczulenia w kręgosłup - ogólnie ja igieł się boję 🤣🤣🤣😆
Ja mialam wbijają 4 razy. Bo coś nie szło. Ale wczesniej znieczulone miejscowo wiec serio bylo spoko.
Ja jestem zadaniowcem. Przeżyć i przytulić bobaska. Najważniejsze szybko sie spionizować. U mnie to zrobiło ogromna robotę plus leki przeciwbólowe w kroplówkach a potem w tabletkach. Nie żałować sobie. 😀 jestem półtora tygodnia po CC I śmigam choć wiem że musze sobie odpuszczać niektóre rzeczy choć siły są. 🙂 zaznaczę tylko że ja mam wysoki próg bólu.
Zgodziłam sie tez na lewatywę przed CC. Chciałam uniknąć kombinowania na kibelku gdy rana bedzie świeża.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 17:47
Karo_27, Monixma, Agulek24 lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Hejo dziewczyny, za mną ostatnia wizyta u mojej doktor prowadzącej. W sumie… trochę zaskoczeń.
Maluch w porządku (nawet mam urocze zdjęcie twarzyczki), infekcji - brak 🎉(normalnie- szok), tętno już średnio poniżej 130, więc sporo spadło - ostatnio jakoś tak skacze między 120+ a 140+, ale doktor twierdzi, że wszystko ok. Płyn owodniowy w górnej granicy normy (podobno - warto obserwować). No i teraz najlepsze- percentyl w dzisiejszym pomiarze sporo niższy niż 2 tygodnie temu, bo 84 i waga ok. 3300, więc mniej niż zakładaliśmy.
Moja doktorka jedzie na wakacje, a ja dostałam skierowanie do szpitala, ale na kontrolę, żeby to oni już decydowali, co dalej robimy. Także mam się udać 8 czerwca na izbę przyjęć i w szpitalu będą decydować co dalej. W sumie to jestem zadowolona, bo nie miałam dotąd żadnego KTG - może w szpitalu mi zrobią…
Szyjka podobno mięknie i ma ok. 1,5 cm. Więc jeszcze raczej daleko. Mimo wszystko czuję się w ostatnich dniach już coraz gorzej/ciężej - męczy mnie zgago-refluks, kolka przy szybszym marszu, ogólnie spanie/wstawanie, z zaparć przeszłam na drugą stronę mocy - nie ma nudy 🙃🤪
Emocji od groma. Chyba czuję, że to już blisko, coraz bliżej 😂 No i jakoś muszę się przygotować na to wielkie wydarzenie - choćby w głowie. Bo czasem wciąż nie dowierzam, że ten brzuch w lustrze to mój… że ta babka po drugiej stronie to naprawdę ja 😝
Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 18:53
Mimi7, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość
Ona 30 lat
nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
On 31 lat
Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
Starania od września 2020
3 IUI
03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
06.05.2022 1FET 4AB
03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
09.12 2022 3FET 2BC
23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
15.05.2024 4FET 5BC
04.10.2024 5FET 5BB
03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
Na zimowisku: 5AB, 5BB

-
Sikoreczkaaa wrote:Ja mialam wbijają 4 razy. Bo coś nie szło. Ale wczesniej znieczulone miejscowo wiec serio bylo spoko.
Ja jestem zadaniowcem. Przeżyć i przytulić bobaska. Najważniejsze szybko sie spionizować. U mnie to zrobiło ogromna robotę plus leki przeciwbólowe w kroplówkach a potem w tabletkach. Nie żałować sobie. 😀 jestem półtora tygodnia po CC I śmigam choć wiem że musze sobie odpuszczać niektóre rzeczy choć siły są. 🙂 zaznaczę tylko że ja mam wysoki próg bólu.
Zgodziłam sie tez na lewatywę przed CC. Chciałam uniknąć kombinowania na kibelku gdy rana bedzie świeża.
Znajoma mówiła że coś w podobie jak do pobierania krwi🫣😁
Mówisz ? Brać ile dawaja nie?😁 i zapewnie dużo się ruszać 😃 ooo to pięknie ! Jak 1,5 tyg po a Ty jestes tak sprawna
ja tak probuje sobie przypomnieć to też jakoś tydzien po cc już było naprawde spoko.
Jesli chodzi o lewatywę to widze ze sa przeciwnicy jak i zwolennicy:) ja chyba należę do tych drugich , jednak masz pewność ze te jelita są „czyste”🫣
💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍

-
Ja też potwierdzę, że brać ile dają...
Ja pamiętam jak mi nad ranem dzień po przyniosły leki przeciwbólowe już w tabletkach i byłam taka mądra, że stwierdziłam że przecież już nie boli to po co brać... - Ja raczej z.tych co szybko schodzą z takich leków...
A potem rano, jak trzeba było już wstać na obchod to nke mogłam się ruszyć z bólu 🫣, pielęgniarka była wyjątkowo niemiła i bezlitośnie oznajmiła, że powinnam wiedzieć, że się bierze zanim zacznie boleć, a teraz to ona nie wie co ma że mną zrobić... ale Poza tym dobrze wspominam Cc I chciałabym żeby teraz po prostu nie było gorzej...
Zaraz będzie ciekawe, bo widzę sporo tu porodow, do których już nie daleko... Też momentami nie wierzę że za chwilę mogę mieć malucha w domu 😱27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysia1411 wrote:Ja też potwierdzę, że brać ile dają...
Ja pamiętam jak mi nad ranem dzień po przyniosły leki przeciwbólowe już w tabletkach i byłam taka mądra, że stwierdziłam że przecież już nie boli to po co brać... - Ja raczej z.tych co szybko schodzą z takich leków...
A potem rano, jak trzeba było już wstać na obchod to nke mogłam się ruszyć z bólu 🫣, pielęgniarka była wyjątkowo niemiła i bezlitośnie oznajmiła, że powinnam wiedzieć, że się bierze zanim zacznie boleć, a teraz to ona nie wie co ma że mną zrobić... ale Poza tym dobrze wspominam Cc I chciałabym żeby teraz po prostu nie było gorzej...
Zaraz będzie ciekawe, bo widzę sporo tu porodow, do których już nie daleko... Też momentami nie wierzę że za chwilę mogę mieć malucha w domu 😱
Pewnie bo my kobiety mamy coś takiego że przecież nie boli to po co brać? I moja bratowa mówiła mi ze mam brać zanim ból się rozkręci , bo jak się rozkręci to jest masakra wtedy 🫣 czyli po cc traumy nie masz ? Kiedy masz mieć cc?💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍

-
Karo_27 wrote:Emocji od groma. Chyba czuję, że to już blisko, coraz bliżej 😂 No i jakoś muszę się przygotować na to wielkie wydarzenie - choćby w głowie. Bo czasem wciąż nie dowierzam, że ten brzuch w lustrze to mój… że ta babka po drugiej stronie to naprawdę ja 😝
Ahh no ja też czasem nie dowierzam 🤯
I niestety, czuję pod koniec lekkie objawy mojej nerwicy. Czyli ciągła analiza, co może pójść nie tak, ile będę w stanie wytrzymać, jeżeli dzidzi będzie z tych bardziej wymagających itd. czy sobie poradzimy, czy nie wpłynie to źle na nasze małżeństwo bo np. będziemy się kłócić itp...
I z jednej strony się obwiniam, bo przecież tak bardzo, bardzo pragnęliśmy tego dzidziusia, a teraz przychodzą mi takie myśli do głowy 💔
Oczywiście 90% to pozytywne myśli i nastawienie, ale jednak wątpliwości są, i to przychodzą w najbardziej nieodpowiednich momentach.
Mamy trochę z mężem 'spin' teraz. Bo mimo, że jest mega kochany i wspierający, czasem mnie nie rozumie (ja siebie czasem też 😆) więc no...
Trochę zaczyna się u mnie emocjonalna jazda przed porodem 😆🤣
Karo_27 lubi tę wiadomość
Starania od 11.23❤️
💃34
❌AMH 0,13 😭
❌Lewy jajnik niedrożny
🕺35
✅Morfologia
✅idealne parametry
Chapter 1☘️
🗓️29.04
💉Menopur
💉Orgalutran
🗓️9.05 podgląd - 4🥚
🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭
Chapter 2☘️
⏳28.05
16.06 💉 GnRH
30.06 start stym
💉 Gonal450
💉 Menopur450
18,21,23.07 podgląd🥚
25.07 punkcja
30.07 jeden zarodek
4 db💔
Chapter 3☘️
1.08 ☘️
🤞decyzja o AK⏳
6.08 psycholog 😌
Naturals😱🤯
19.10 ⏸️
20.10 beta 198,60
22.10 beta 564,50
24.10 beta 1416,80
27.10💍☘️
03.11❤️CRL 0,43 🥰
18 11❤️CRL 1,94 🥰
11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
9.02 II p - 364g miłości 💞
6.03 700g szczęścia 🩵
24.03 Adaś 1102g 🐻
16.04 III p -1503g 🥰
11.05 Misio - 2400g 🙊
08.06 mamy 3205g 💪

-
jabk0va wrote:Ahh no ja też czasem nie dowierzam 🤯
I niestety, czuję pod koniec lekkie objawy mojej nerwicy. Czyli ciągła analiza, co może pójść nie tak, ile będę w stanie wytrzymać, jeżeli dzidzi będzie z tych bardziej wymagających itd. czy sobie poradzimy, czy nie wpłynie to źle na nasze małżeństwo bo np. będziemy się kłócić itp...
I z jednej strony się obwiniam, bo przecież tak bardzo, bardzo pragnęliśmy tego dzidziusia, a teraz przychodzą mi takie myśli do głowy 💔
Oczywiście 90% to pozytywne myśli i nastawienie, ale jednak wątpliwości są, i to przychodzą w najbardziej nieodpowiednich momentach.
Mamy trochę z mężem 'spin' teraz. Bo mimo, że jest mega kochany i wspierający, czasem mnie nie rozumie (ja siebie czasem też 😆) więc no...
Trochę zaczyna się u mnie emocjonalna jazda przed porodem 😆🤣
Bądź dla siebie wyrozumiała, to normalne🩷 Też tak miałam, mega wyczekana córcia, a pojawiały się myśli "Jeeezu, co ja robię, przecież mielismy tak zajebiste życie, po co chciałam wprowadzać chaos, co z wyjazdami, co ze spaniem do dwunastej, a spontaniczne wyjścia do knajpy?". To normalne, hormony buzują, to że Ci zależy i wiesz, ile energii i zachodu wymaga wychowanie dziecka tak, żeby mu niczego nie brakowało. Nie czyni to z Ciebie złej mamy, po prostu masz świadomość tego, jakie zadanie was czeka i nie podchodzisz do niego "będzie co ma być".
A co do hormonów... jak one potrafią popsuć głowę, matko jedyna... pierwszą dobę po porodzie miałam taki zjazd, że zaczęłam doszukiwać się u Misi zespołu genetycznego. Przyrzekam, ubzdurałam sobie, że ma nisko osadzone uszy i to jest NA BANK JAKIEŚ USZKODZENIE GENETYCZNE. Mój mąż nie wiedział o co mi chodzi, neonatolog też niczego się nie dopatrzyła a ja czułam żal, złość, smutek, bo czemu nikt nie widzi tego co ja widzę, popłakałam się na wizycie noworodkowej jak jakaś nienormalna🤪. Lekarka jeszcze mówi, że "ma pani piękną córeczkę, proszę się nie martwić", a ja wyję, bo wiem że jest piękna, ale co z tego, skoro jej życie będzie trudne przez chorobę. Jeszcze mojemu mężowi się oberwało, bo próbował załagodzić atmosferę i moje nerwy, to wyrzuciłam mu, że bagatelizuje moje obawy i robi ze mnie idiotkę.
Jak sobie o tym dziś pomyślę to chce mi się z siebie śmiać, ale wtedy byłam załamana 😅👱♀️31👨36 🐱 11

1 procedura IVF 2024 ❄️❄️❄️
❄️1 FET beta 0 ❌
❄️2 FET beta 0❌
❄️3 FET 5 + 3 tc 💔poronienie samoistne
2 procedura IVF 2025 ❄️❄️❄️❄️❄️
❄️1 FET 20.08 : 10 dpt 79 mIU/ml. 12 dpt 172,3 mIU/ml, 14 dpt 426,5 mIU/ml, 16 dpt 980,6 mIU/ml, 26dpt - jest bijące 🩷
29.10 - badania prenatalne, USG ok, pośrednie ryzyko T21 (obniżone białko pappa)
4.11 - sanco niskie ryzyka, znamy płeć! Czekamy na Emilkę 🩷
17.11 140g człowieka
8.12 250g 🥹 rośnij skarbie!
29.12 połówkowe; 417 g szczęścia ♥️
19.01 770g dziewczyny 🥹
09.02 1044g 😊
02.03 1515 g
23.03 2014 g 🥹
13.04 2700 g
30.04. Witaj na świecie kochanie 🥰 54 cm, 3110 g -
jabk0va wrote:Ahh no ja też czasem nie dowierzam 🤯
I niestety, czuję pod koniec lekkie objawy mojej nerwicy. Czyli ciągła analiza, co może pójść nie tak, ile będę w stanie wytrzymać, jeżeli dzidzi będzie z tych bardziej wymagających itd. czy sobie poradzimy, czy nie wpłynie to źle na nasze małżeństwo bo np. będziemy się kłócić itp...
I z jednej strony się obwiniam, bo przecież tak bardzo, bardzo pragnęliśmy tego dzidziusia, a teraz przychodzą mi takie myśli do głowy 💔
Oczywiście 90% to pozytywne myśli i nastawienie, ale jednak wątpliwości są, i to przychodzą w najbardziej nieodpowiednich momentach.
Mamy trochę z mężem 'spin' teraz. Bo mimo, że jest mega kochany i wspierający, czasem mnie nie rozumie (ja siebie czasem też 😆) więc no...
Trochę zaczyna się u mnie emocjonalna jazda przed porodem 😆🤣
Takie myśli są normalne, w końcu to coś nowego, duża zmiana w życiu 😊 dla pocieszenia ja już kilka razy pomyślałam, że zaraz wyrzucę to dziecko przez okno, po czym oczywiście stwierdziłam, że przecież mocno ją kocham i jej płacz to nie jest jej wina, ale czasem zmęczenie i niezrozumienie bierze górę i człowiek sobie coś pomyśli, tylko nie zawsze się do tego przyzna 🙈😅
Tak patrzyłam w kalendarz i rok temu w maju miałam pierwszy nieudany transfer, u Ciebie była nieudana stymulacja, popatrz na jakim etapie teraz jesteśmy ❤️👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243






