Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 26 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Dziewczyny,
    wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣

    Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
    Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.

    Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣

    Miałyście coś takiego? 👀👀
    Ja miałam zintensyfikowane wypróżnianie akurat przed samym porodem, w sumie i jednym i drugim :D więc na dwoje babka wróżyła chyba :D

    jabk0va lubi tę wiadomość

    age.png
    event.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 26 maja, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Ja już po ostatniej wizycie 😁 wesoło dzisiaj było😁
    Młody ma około 3400👶👶 rozwarcia nie ma, śmiał się że nie rodzę jeszcze ale już główka jest nisko więc może się zacząć w każdej chwili🤦 ale mam zaciskać nogi i do szpitala 4😅😀

    Ja mam 3 szpital... dzisiaj na ktg już mi położna mówiła, że mlody jest tak nisko jakby szykował się do wyjścia 😂

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Marta111 Ekspertka
    Postów: 125 418

    Wysłany: 26 maja, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Ja już po ostatniej wizycie 😁 wesoło dzisiaj było😁
    Młody ma około 3400👶👶 rozwarcia nie ma, śmiał się że nie rodzę jeszcze ale już główka jest nisko więc może się zacząć w każdej chwili🤦 ale mam zaciskać nogi i do szpitala 4😅😀

    O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.

    Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.

    Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    🧑 30
    🧒 35
    Starania od 06.22
    04.25 kwalifikacja do in vitro
    14.08.25 - 25.08.25 stymulacja Mensinorm 225 + orgalutran + decapeptyl
    27.08.25 - punkcja, pobrano 13 🥚-> MII 6 🥚 -> 4❄️ (5BA, 5AC, 4BB, 4BB)
    01.10.25 - transfer + embryoglue + AH
    6dpt - beta 10.7
    8 dpt - beta 19.8
    10 dpt - beta 46
    12 dpt - 126 🥹
    15 dpt - 664,7 😍
    20 dpt - 4889 🥰
    26 dpt 27.10 - USG jest ❤️
    Czekamy na córeczkę 🩷
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 26 maja, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta111 wrote:
    O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.

    Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.

    Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅

    Jeszcze 10 dni❤️ jejku kiedy to zleciało?❤️
    Nie mów hop bo wątpię że doczekasz tej wizyty😂
    Mi też nogi puchną ale o dziwno nie bola🤦 ale cieszę się że zrobiło się ciepło bo wszędzie śmigam w klapeczkach 🫣 bo adidaski to ciasne są ….

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 26 maja, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to nogi puchną od kilku ładnych tygodni... ale dopóki ciśnienie w normie mam nie panikować...

    Ja mam ostatnia wizytę poniedziałek 😱 kiedy czas leci, przecież dopiero były transfery...😱

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 26 maja, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta111 wrote:
    O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.

    Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.

    Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅

    Ja ostatnia wizyta 8.06, a potem już do szpitala 22.06 🫣
    Mi leciutko od kilku dni stopy puchną, mi pomaga na razie chwila z nogami w górze lub miska z chłodną wodą i solą lub mydłem oliwkowym ☺️

    To skoro u nas czynnik żeński, to może Adaś będzie podobny do mnie 🥰👀

    Dziś dostałam "od synka" piękny malutki koszyczek z kwiatami 💐 mega mnie to wzruszyło 🥹

    75aa8daa92ce7.jpghttps://zapodaj.net/plik-xi13hyDCse

    Honorka, Monixma, Lusiaa22, Sikoreczkaaa, sylstaa, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 26 maja, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ja ostatnia wizyta 8.06, a potem już do szpitala 22.06 🫣
    Mi leciutko od kilku dni stopy puchną, mi pomaga na razie chwila z nogami w górze lub miska z chłodną wodą i solą lub mydłem oliwkowym ☺️

    To skoro u nas czynnik żeński, to może Adaś będzie podobny do mnie 🥰👀

    Dziś dostałam "od synka" piękny malutki koszyczek z kwiatami 💐 mega mnie to wzruszyło 🥹

    75aa8daa92ce7.jpghttps://zapodaj.net/plik-xi13hyDCse

    Piękny dzień mamy 🥹.

    Mój pierwszy mlody to czysty ojciec... liczę że teraz będzie chociaż trochę mój... 😂

    Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 27 maja, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta111 wrote:
    O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.

    Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.

    Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅
    Na opuchnięte stopy nie ma niestety złotego
    środka.. próbowałam wszystkiego 🤭🤣 co ci moge polecić to chodzenie do porodu w klapkach i nie ubierać na sile adidasów a zobaczysz ze raz dwa jak urodzisz nóżki wrócą do wcześniejszych rozmiarów 😘

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 27 maja, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta111 wrote:
    O jejku, jeszcze chwila i będziesz miała synka w ramionach 😍 moja się nigdzie nie wybiera, ostatnia wizytę pożegnalną mam zaplanowaną na 17.06 i coś czuję, że ona się odbędzie.

    Dziewczyny macie może jakieś domowe sposoby na opuchnięte stopy? Nie mieszczę się w żadne buty i ciężko mi chodzić ☹️ robię zimne okłady, które trochę pomagają ale na krótko.

    Jeszcze wracając do tematu podobieństwa, moja córka też cały tatuś i czynnik męski 😅

    Nogi wyżej niż miednica. Pić dużo wody i ruch. Ja po CC byłam jak chodzacy czołg i to pomogło. 😄

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 27 maja, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Nogi wyżej niż miednica. Pić dużo wody i ruch. Ja po CC byłam jak chodzacy czołg i to pomogło. 😄

    Jakieś rady jeśli chodzi o cc?😁 niby jedno już miałam 12 lat temu ale zapomniałam już 🤣🤣 a chętnie posłucham waszych rad ! 🥹😆
    Chyba najbardziej się boję tego znieczulenia w kręgosłup - ogólnie ja igieł się boję 🤣🤣🤣😆

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 27 maja, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Dziewczyny,
    wjeżdżam z trochę takim 💩 tematem 🫣🫣

    Do porodu mniej więcej 4tyg, a ja tak od tygodnia mam takie biegunkowe 💩.
    Nic poza tym mi nie jest, jem normalnie, pije normalnie, żadnych dolegliwości jelitowych, bóli, skurczy i tym podobnych. Częstotliwość też normalna.

    Czytałam, że organizm może się sam oczyszczać kilka dni przed porodem, ale czy to znaczy, że zaraz się zacznie???? 🫣🙊🤣

    Miałyście coś takiego? 👀👀
    Ja się oczyszczałam od rana w dniu w którym o 12.15
    odeszły mi wody. Więc faktycznie chwilę przed porodem.

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 27 maja, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promo alert.
    W Hebe jest promka na pielęgnację dla bobo -50% na drugi tańszy produkt.

    jabk0va, Monixma, Chomik_mandżurski, Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 27 maja, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Jakieś rady jeśli chodzi o cc?😁 niby jedno już miałam 12 lat temu ale zapomniałam już 🤣🤣 a chętnie posłucham waszych rad ! 🥹😆
    Chyba najbardziej się boję tego znieczulenia w kręgosłup - ogólnie ja igieł się boję 🤣🤣🤣😆

    Ja mialam wbijają 4 razy. Bo coś nie szło. Ale wczesniej znieczulone miejscowo wiec serio bylo spoko.

    Ja jestem zadaniowcem. Przeżyć i przytulić bobaska. Najważniejsze szybko sie spionizować. U mnie to zrobiło ogromna robotę plus leki przeciwbólowe w kroplówkach a potem w tabletkach. Nie żałować sobie. 😀 jestem półtora tygodnia po CC I śmigam choć wiem że musze sobie odpuszczać niektóre rzeczy choć siły są. 🙂 zaznaczę tylko że ja mam wysoki próg bólu.

    Zgodziłam sie tez na lewatywę przed CC. Chciałam uniknąć kombinowania na kibelku gdy rana bedzie świeża. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 17:47

    Karo_27, Monixma, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 27 maja, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny, za mną ostatnia wizyta u mojej doktor prowadzącej. W sumie… trochę zaskoczeń.

    Maluch w porządku (nawet mam urocze zdjęcie twarzyczki), infekcji - brak 🎉(normalnie- szok), tętno już średnio poniżej 130, więc sporo spadło - ostatnio jakoś tak skacze między 120+ a 140+, ale doktor twierdzi, że wszystko ok. Płyn owodniowy w górnej granicy normy (podobno - warto obserwować). No i teraz najlepsze- percentyl w dzisiejszym pomiarze sporo niższy niż 2 tygodnie temu, bo 84 i waga ok. 3300, więc mniej niż zakładaliśmy.

    Moja doktorka jedzie na wakacje, a ja dostałam skierowanie do szpitala, ale na kontrolę, żeby to oni już decydowali, co dalej robimy. Także mam się udać 8 czerwca na izbę przyjęć i w szpitalu będą decydować co dalej. W sumie to jestem zadowolona, bo nie miałam dotąd żadnego KTG - może w szpitalu mi zrobią…

    Szyjka podobno mięknie i ma ok. 1,5 cm. Więc jeszcze raczej daleko. Mimo wszystko czuję się w ostatnich dniach już coraz gorzej/ciężej - męczy mnie zgago-refluks, kolka przy szybszym marszu, ogólnie spanie/wstawanie, z zaparć przeszłam na drugą stronę mocy - nie ma nudy 🙃🤪

    Emocji od groma. Chyba czuję, że to już blisko, coraz bliżej 😂 No i jakoś muszę się przygotować na to wielkie wydarzenie - choćby w głowie. Bo czasem wciąż nie dowierzam, że ten brzuch w lustrze to mój… że ta babka po drugiej stronie to naprawdę ja 😝



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 18:53

    Mimi7, Chomik_mandżurski lubią tę wiadomość

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 27 maja, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja mialam wbijają 4 razy. Bo coś nie szło. Ale wczesniej znieczulone miejscowo wiec serio bylo spoko.

    Ja jestem zadaniowcem. Przeżyć i przytulić bobaska. Najważniejsze szybko sie spionizować. U mnie to zrobiło ogromna robotę plus leki przeciwbólowe w kroplówkach a potem w tabletkach. Nie żałować sobie. 😀 jestem półtora tygodnia po CC I śmigam choć wiem że musze sobie odpuszczać niektóre rzeczy choć siły są. 🙂 zaznaczę tylko że ja mam wysoki próg bólu.

    Zgodziłam sie tez na lewatywę przed CC. Chciałam uniknąć kombinowania na kibelku gdy rana bedzie świeża. :)

    Znajoma mówiła że coś w podobie jak do pobierania krwi🫣😁

    Mówisz ? Brać ile dawaja nie?😁 i zapewnie dużo się ruszać 😃 ooo to pięknie ! Jak 1,5 tyg po a Ty jestes tak sprawna :) ja tak probuje sobie przypomnieć to też jakoś tydzien po cc już było naprawde spoko.
    Jesli chodzi o lewatywę to widze ze sa przeciwnicy jak i zwolennicy:) ja chyba należę do tych drugich , jednak masz pewność ze te jelita są „czyste”🫣

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 27 maja, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też potwierdzę, że brać ile dają...
    Ja pamiętam jak mi nad ranem dzień po przyniosły leki przeciwbólowe już w tabletkach i byłam taka mądra, że stwierdziłam że przecież już nie boli to po co brać... - Ja raczej z.tych co szybko schodzą z takich leków...
    A potem rano, jak trzeba było już wstać na obchod to nke mogłam się ruszyć z bólu 🫣, pielęgniarka była wyjątkowo niemiła i bezlitośnie oznajmiła, że powinnam wiedzieć, że się bierze zanim zacznie boleć, a teraz to ona nie wie co ma że mną zrobić... ale Poza tym dobrze wspominam Cc I chciałabym żeby teraz po prostu nie było gorzej...

    Zaraz będzie ciekawe, bo widzę sporo tu porodow, do których już nie daleko... Też momentami nie wierzę że za chwilę mogę mieć malucha w domu 😱

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 27 maja, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja też potwierdzę, że brać ile dają...
    Ja pamiętam jak mi nad ranem dzień po przyniosły leki przeciwbólowe już w tabletkach i byłam taka mądra, że stwierdziłam że przecież już nie boli to po co brać... - Ja raczej z.tych co szybko schodzą z takich leków...
    A potem rano, jak trzeba było już wstać na obchod to nke mogłam się ruszyć z bólu 🫣, pielęgniarka była wyjątkowo niemiła i bezlitośnie oznajmiła, że powinnam wiedzieć, że się bierze zanim zacznie boleć, a teraz to ona nie wie co ma że mną zrobić... ale Poza tym dobrze wspominam Cc I chciałabym żeby teraz po prostu nie było gorzej...

    Zaraz będzie ciekawe, bo widzę sporo tu porodow, do których już nie daleko... Też momentami nie wierzę że za chwilę mogę mieć malucha w domu 😱

    Pewnie bo my kobiety mamy coś takiego że przecież nie boli to po co brać? I moja bratowa mówiła mi ze mam brać zanim ból się rozkręci , bo jak się rozkręci to jest masakra wtedy 🫣 czyli po cc traumy nie masz ? Kiedy masz mieć cc?

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 27 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_27 wrote:
    Emocji od groma. Chyba czuję, że to już blisko, coraz bliżej 😂 No i jakoś muszę się przygotować na to wielkie wydarzenie - choćby w głowie. Bo czasem wciąż nie dowierzam, że ten brzuch w lustrze to mój… że ta babka po drugiej stronie to naprawdę ja 😝

    Ahh no ja też czasem nie dowierzam 🤯

    I niestety, czuję pod koniec lekkie objawy mojej nerwicy. Czyli ciągła analiza, co może pójść nie tak, ile będę w stanie wytrzymać, jeżeli dzidzi będzie z tych bardziej wymagających itd. czy sobie poradzimy, czy nie wpłynie to źle na nasze małżeństwo bo np. będziemy się kłócić itp...

    I z jednej strony się obwiniam, bo przecież tak bardzo, bardzo pragnęliśmy tego dzidziusia, a teraz przychodzą mi takie myśli do głowy 💔

    Oczywiście 90% to pozytywne myśli i nastawienie, ale jednak wątpliwości są, i to przychodzą w najbardziej nieodpowiednich momentach.

    Mamy trochę z mężem 'spin' teraz. Bo mimo, że jest mega kochany i wspierający, czasem mnie nie rozumie (ja siebie czasem też 😆) więc no...

    Trochę zaczyna się u mnie emocjonalna jazda przed porodem 😆🤣

    Karo_27 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • meei Przyjaciółka
    Postów: 92 215

    Wysłany: 27 maja, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ahh no ja też czasem nie dowierzam 🤯

    I niestety, czuję pod koniec lekkie objawy mojej nerwicy. Czyli ciągła analiza, co może pójść nie tak, ile będę w stanie wytrzymać, jeżeli dzidzi będzie z tych bardziej wymagających itd. czy sobie poradzimy, czy nie wpłynie to źle na nasze małżeństwo bo np. będziemy się kłócić itp...

    I z jednej strony się obwiniam, bo przecież tak bardzo, bardzo pragnęliśmy tego dzidziusia, a teraz przychodzą mi takie myśli do głowy 💔

    Oczywiście 90% to pozytywne myśli i nastawienie, ale jednak wątpliwości są, i to przychodzą w najbardziej nieodpowiednich momentach.

    Mamy trochę z mężem 'spin' teraz. Bo mimo, że jest mega kochany i wspierający, czasem mnie nie rozumie (ja siebie czasem też 😆) więc no...

    Trochę zaczyna się u mnie emocjonalna jazda przed porodem 😆🤣

    Bądź dla siebie wyrozumiała, to normalne🩷 Też tak miałam, mega wyczekana córcia, a pojawiały się myśli "Jeeezu, co ja robię, przecież mielismy tak zajebiste życie, po co chciałam wprowadzać chaos, co z wyjazdami, co ze spaniem do dwunastej, a spontaniczne wyjścia do knajpy?". To normalne, hormony buzują, to że Ci zależy i wiesz, ile energii i zachodu wymaga wychowanie dziecka tak, żeby mu niczego nie brakowało. Nie czyni to z Ciebie złej mamy, po prostu masz świadomość tego, jakie zadanie was czeka i nie podchodzisz do niego "będzie co ma być".

    A co do hormonów... jak one potrafią popsuć głowę, matko jedyna... pierwszą dobę po porodzie miałam taki zjazd, że zaczęłam doszukiwać się u Misi zespołu genetycznego. Przyrzekam, ubzdurałam sobie, że ma nisko osadzone uszy i to jest NA BANK JAKIEŚ USZKODZENIE GENETYCZNE. Mój mąż nie wiedział o co mi chodzi, neonatolog też niczego się nie dopatrzyła a ja czułam żal, złość, smutek, bo czemu nikt nie widzi tego co ja widzę, popłakałam się na wizycie noworodkowej jak jakaś nienormalna🤪. Lekarka jeszcze mówi, że "ma pani piękną córeczkę, proszę się nie martwić", a ja wyję, bo wiem że jest piękna, ale co z tego, skoro jej życie będzie trudne przez chorobę. Jeszcze mojemu mężowi się oberwało, bo próbował załagodzić atmosferę i moje nerwy, to wyrzuciłam mu, że bagatelizuje moje obawy i robi ze mnie idiotkę.
    Jak sobie o tym dziś pomyślę to chce mi się z siebie śmiać, ale wtedy byłam załamana 😅

    👱‍♀️31👨36 🐱 11


    age.png

    1 procedura IVF 2024 ❄️❄️❄️
    ❄️1 FET beta 0 ❌
    ❄️2 FET beta 0❌
    ❄️3 FET 5 + 3 tc 💔poronienie samoistne

    2 procedura IVF 2025 ❄️❄️❄️❄️❄️
    ❄️1 FET 20.08 : 10 dpt 79 mIU/ml. 12 dpt 172,3 mIU/ml, 14 dpt 426,5 mIU/ml, 16 dpt 980,6 mIU/ml, 26dpt - jest bijące 🩷
    29.10 - badania prenatalne, USG ok, pośrednie ryzyko T21 (obniżone białko pappa)
    4.11 - sanco niskie ryzyka, znamy płeć! Czekamy na Emilkę 🩷
    17.11 140g człowieka
    8.12 250g 🥹 rośnij skarbie!
    29.12 połówkowe; 417 g szczęścia ♥️
    19.01 770g dziewczyny 🥹
    09.02 1044g 😊
    02.03 1515 g
    23.03 2014 g 🥹
    13.04 2700 g
    30.04. Witaj na świecie kochanie 🥰 54 cm, 3110 g
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 27 maja, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ahh no ja też czasem nie dowierzam 🤯

    I niestety, czuję pod koniec lekkie objawy mojej nerwicy. Czyli ciągła analiza, co może pójść nie tak, ile będę w stanie wytrzymać, jeżeli dzidzi będzie z tych bardziej wymagających itd. czy sobie poradzimy, czy nie wpłynie to źle na nasze małżeństwo bo np. będziemy się kłócić itp...

    I z jednej strony się obwiniam, bo przecież tak bardzo, bardzo pragnęliśmy tego dzidziusia, a teraz przychodzą mi takie myśli do głowy 💔

    Oczywiście 90% to pozytywne myśli i nastawienie, ale jednak wątpliwości są, i to przychodzą w najbardziej nieodpowiednich momentach.

    Mamy trochę z mężem 'spin' teraz. Bo mimo, że jest mega kochany i wspierający, czasem mnie nie rozumie (ja siebie czasem też 😆) więc no...

    Trochę zaczyna się u mnie emocjonalna jazda przed porodem 😆🤣

    Takie myśli są normalne, w końcu to coś nowego, duża zmiana w życiu 😊 dla pocieszenia ja już kilka razy pomyślałam, że zaraz wyrzucę to dziecko przez okno, po czym oczywiście stwierdziłam, że przecież mocno ją kocham i jej płacz to nie jest jej wina, ale czasem zmęczenie i niezrozumienie bierze górę i człowiek sobie coś pomyśli, tylko nie zawsze się do tego przyzna 🙈😅

    Tak patrzyłam w kalendarz i rok temu w maju miałam pierwszy nieudany transfer, u Ciebie była nieudana stymulacja, popatrz na jakim etapie teraz jesteśmy ❤️

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ