✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Lusiaa22 wrote:Polecacie dziewczyny jakąś chustę albo nosidło? Jeśli tak to bede wam bardzo wdzięczna jak jakąś polecicie 🥰 u nas od 3 dni wszystko jest bee... łóżeczko be wózek be tata be ino mama jest na tak 🤣🤭 rece juz powoli odpadają 🫣🤣
Lusia my mamy lennylamb i polecam w Bieruniu starym jest fajna położna, ona pracuje w Tychach robi lekcje 1h, na IG centrum macierzyństwa Natalia Latocha. My kupiliśmy chustę za ok 250, jak chcesz wyślę ci linka na priv filmik jaka metodą nas uczyła;)👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻♂️35l zdrowy
🖇 Starania z przerwami od 10/2019
🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).
☘️ I IVF 07/2023 ❄️
08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).
☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).
4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼
Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷 -
Ej no, weź tu z takimi przechwałkami nie przychodź, bo zazdraszczam 😂😂Rakieta_P🚀 wrote:A ja czytam i patrzę na swój suwaczek i na wasze i kminie - czy nas to omija, bo już by się zaczęło, czy wszystko przed nami 🫣🫣🫣
My wczoraj na imprezce urodzinowej i Nel nam padła
o 21.30. Na śpiocha dałam jej cycka o 2.35, bo mnie bolał. Sama obudziła się o 6.27 na jedzenie i potem spała do 9.05 🫣☺️
A tak na poważnie to ciesz się i korzystaj z łagodnych dni, bo takie jak nasze mogą zbombardować w każdym momencie (ale oby ten dobry czas trwał jak najdłużej). Może też jesteście dużo bardziej spokojni, po wpisach widzę dużo dobrej energii, bo u nas duuużo nerwów i chaosu od pierwszych chwil, mało delikatności, a to dzieci wyczuwają jak nie wiem. Im więcej spokoju we mnie tym mały lepiej funkcjonuje, a jak jestem przemęczona,chaotyczna i zdenerwowana to zaraz więcej ryku 🫣
Ból i funkcjonowanie po CC, potem ból i problemy z laktacją, to wszystko odbija się na dziecku, które i bez tego musi wykonać ogrom pracy żeby przystosować się do życia poza brzuchem.👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
🍀I:
🐮07/04 - punkcja, 5❄️
❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
2025:
❌01/08 - V FET, cb
🍀II:
🐮03/13 punkcja, 4❄️
🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵
❌KIR: Bx +2DS2
❔PAI-1, mthfr - homo
❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3

"Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym." -
My mamy mieć doradcę chustowego w szkole, ale taki zajebisty termin sobie zaklepali, że moje koleżanki to na pewno w nim nie wezmą udziału, a ja no to zobaczę czy jeszcze się nie rozpakuje. Bo termin mam na 30 czerwca z miesiączki, a termin w szkole jest 24 czerwca. A jedna psiapsi ma termin na 21 a druga na 24 właśnie. Beznadziejnie to zrobili, bo kurde czekałam na to, a np niepotrzebne mi było spotkanie z dietetykiem co jeść w ciąży jak już byłam w 30+ tygodniu.🧑 37 lat 🧔 37 lat
Starania od: ~sierpień 2021
2023: 3 x IUI ❌
2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
2024 marzec: transfer ❌
2024 wrzesień: transfer ✔️
2024 listopad: 8tc 💔
2024 grudzień: transfer ❌
2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
11.10 transfer ♥️
19.10 II 😍
21.10 beta 201,9U/l
23.10 beta 625,8U/l
31.10 USG ok
07.11 USG ♥️
19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
Zdrowa dziewczynka 🩷

-
Ja zaczelam szkole rodzenia w ostatni czwartek lutego Szkola przyszpitalna w ramach nfz. Zajecia byly co tydzien i niedawno zapytalam ile jeszcze mamy spotkan, bo na podpisywanej liscie obecnosci bylo ich jeszcze na dobrych kilka tygodni a tu termin sie zbliza - babka odpowiedziala ze nie wie ile. Na ostatnich zajeciach dziewczyny mowia ze na fb pojawilo sie info ze juz wchodzi nowa grupa o tej porze w czwartki co my, tak z zaskoczenia, czyli nagle mielismy juz miec ostatnie zajecia, a nie bylo nawet poruszone nic a nic o pielegnacji noworodka, kapieli, kikucie, szczepieniach, problemach brzuszkowych 🤣 Mielismy zobaczyc oddzial - nigdy nie poszlismy. Za to duzo bylo przez te pare tygodni offtopu z zakresu polityki i wszelakich historii o rodzinie poloznej prowadzacej, np o edukacji zdrowotnej w szkole Jej dzieci. Znalazl sie tez czas na reklame bankowania krwi pepowinowej za miliony. Jestem troche zawiedziona bo biorac pod uwage ze od 32 tc przysluguja az 2 spotkania z polozna tygodniowo a wczesniej 1/tydz, to mozna by bylo pewnie duzo lepiej wykorzystac ten czas w taki indywidualny sposob i nie wiem czy na przyszlosc to nie jest lepsze rozwiazanie.♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Chomik_mandżurski wrote:Ja zaczelam szkole rodzenia w ostatni czwartek lutego Szkola przyszpitalna w ramach nfz. Zajecia byly co tydzien i niedawno zapytalam ile jeszcze mamy spotkan, bo na podpisywanej liscie obecnosci bylo ich jeszcze na dobrych kilka tygodni a tu termin sie zbliza - babka odpowiedziala ze nie wie ile. Na ostatnich zajeciach dziewczyny mowia ze na fb pojawilo sie info ze juz wchodzi nowa grupa o tej porze w czwartki co my, tak z zaskoczenia, czyli nagle mielismy juz miec ostatnie zajecia, a nie bylo nawet poruszone nic a nic o pielegnacji noworodka, kapieli, kikucie, szczepieniach, problemach brzuszkowych 🤣 Mielismy zobaczyc oddzial - nigdy nie poszlismy. Za to duzo bylo przez te pare tygodni offtopu z zakresu polityki i wszelakich historii o rodzinie poloznej prowadzacej, np o edukacji zdrowotnej w szkole Jej dzieci. Znalazl sie tez czas na reklame bankowania krwi pepowinowej za miliony. Jestem troche zawiedziona bo biorac pod uwage ze od 32 tc przysluguja az 2 spotkania z polozna tygodniowo a wczesniej 1/tydz, to mozna by bylo pewnie duzo lepiej wykorzystac ten czas w taki indywidualny sposob i nie wiem czy na przyszlosc to nie jest lepsze rozwiazanie.
Ja nie poszłam na szkołę rodzenia tylko właśnie miałam indywidualne spotkania z położną, która też do nas chodzi jako położona środowiska i to było pewnie o wiele lepsze rozwiązanie. O wszystko możesz zapytać, ustalałyśmy co w pierwszej kolejności chcę omówić, razem tworzyłyśmy plan porodu.
W piątek będzie u nas ostatni raz położona i jakoś tak dziwnie 🥲 zawsze lubię jak przychodzi, bo wszystkie wątpliwości związane z Olgą omawiamy, waży, mierzy, sprawdza. Jak Oldze wyskoczyła wysypka to jej wysłałam zdjęcie i zapytałam co z tym zrobić.
Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
To ja też tak zaczynałam mniej więcej, w 22tc mi wypadło pierwsze spotkanie, bo zapomnieli do mnie zadzwonić w 21 🤣 ale te wszystkie rzeczy kąpanie, podnoszenie etc to mieliśmy i całkiem obszernie nawet opisane. Z tych zajęć mam też dużo różnych fajnych książeczek i materiałów, które sama szkoła przygotowała. Temat krwi pępowinowej też był u nas, babka rozdała kartki żeby powypelniac i jej oddać 🤣 ja nie wypełniłam oczywiście, bo nie chciałam żadnych spam telefonów czy maili.Chomik_mandżurski wrote:Ja zaczelam szkole rodzenia w ostatni czwartek lutego Szkola przyszpitalna w ramach nfz. Zajecia byly co tydzien i niedawno zapytalam ile jeszcze mamy spotkan, bo na podpisywanej liscie obecnosci bylo ich jeszcze na dobrych kilka tygodni a tu termin sie zbliza - babka odpowiedziala ze nie wie ile. Na ostatnich zajeciach dziewczyny mowia ze na fb pojawilo sie info ze juz wchodzi nowa grupa o tej porze w czwartki co my, tak z zaskoczenia, czyli nagle mielismy juz miec ostatnie zajecia, a nie bylo nawet poruszone nic a nic o pielegnacji noworodka, kapieli, kikucie, szczepieniach, problemach brzuszkowych 🤣 Mielismy zobaczyc oddzial - nigdy nie poszlismy. Za to duzo bylo przez te pare tygodni offtopu z zakresu polityki i wszelakich historii o rodzinie poloznej prowadzacej, np o edukacji zdrowotnej w szkole Jej dzieci. Znalazl sie tez czas na reklame bankowania krwi pepowinowej za miliony. Jestem troche zawiedziona bo biorac pod uwage ze od 32 tc przysluguja az 2 spotkania z polozna tygodniowo a wczesniej 1/tydz, to mozna by bylo pewnie duzo lepiej wykorzystac ten czas w taki indywidualny sposob i nie wiem czy na przyszlosc to nie jest lepsze rozwiazanie.
Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość
🧑 37 lat 🧔 37 lat
Starania od: ~sierpień 2021
2023: 3 x IUI ❌
2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
2024 marzec: transfer ❌
2024 wrzesień: transfer ✔️
2024 listopad: 8tc 💔
2024 grudzień: transfer ❌
2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
11.10 transfer ♥️
19.10 II 😍
21.10 beta 201,9U/l
23.10 beta 625,8U/l
31.10 USG ok
07.11 USG ♥️
19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
Zdrowa dziewczynka 🩷

-
Lusiaa22 wrote:Polecacie dziewczyny jakąś chustę albo nosidło? Jeśli tak to bede wam bardzo wdzięczna jak jakąś polecicie 🥰 u nas od 3 dni wszystko jest bee... łóżeczko be wózek be tata be ino mama jest na tak 🤣🤭 rece juz powoli odpadają 🫣🤣
My mamy z little frog i sprawdza się super
.
Lusiaa22 lubi tę wiadomość
👱♀️31👨36 🐱 11

1 procedura IVF 2024 ❄️❄️❄️
❄️1 FET beta 0 ❌
❄️2 FET beta 0❌
❄️3 FET 5 + 3 tc 💔poronienie samoistne
2 procedura IVF 2025 ❄️❄️❄️❄️❄️
❄️1 FET 20.08 : 10 dpt 79 mIU/ml. 12 dpt 172,3 mIU/ml, 14 dpt 426,5 mIU/ml, 16 dpt 980,6 mIU/ml, 26dpt - jest bijące 🩷
29.10 - badania prenatalne, USG ok, pośrednie ryzyko T21 (obniżone białko pappa)
4.11 - sanco niskie ryzyka, znamy płeć! Czekamy na Emilkę 🩷
17.11 140g człowieka
8.12 250g 🥹 rośnij skarbie!
29.12 połówkowe; 417 g szczęścia ♥️
19.01 770g dziewczyny 🥹
09.02 1044g 😊
02.03 1515 g
23.03 2014 g 🥹
13.04 2700 g
30.04. Witaj na świecie kochanie 🥰 54 cm, 3110 g -
Rakieta_P🚀 wrote:A ja czytam i patrzę na swój suwaczek i na wasze i kminie - czy nas to omija, bo już by się zaczęło, czy wszystko przed nami 🫣🫣🫣
My wczoraj na imprezce urodzinowej i Nel nam padła
o 21.30. Na śpiocha dałam jej cycka o 2.35, bo mnie bolał. Sama obudziła się o 6.27 na jedzenie i potem spała do 9.05 🫣☺️
U mnie też było od początku złote dziecko natomiast wczoraj zaczęłyśmy skok rozwojowy i wszystko zaczyna się rozjeżdżać 😅😅
Ja mam nosidło (nowe) i chustę (Vinted) z lennylamb ale narazie nie mogę nic o nich powiedzieć. Nosidło bee a chustę dopiero będziemy testować ale doradziła nam położna
starania od 2022
🙍♀️'92
AMH - 7,48
❌PCOS w obrazie usg
❌MTHTR A1298 homo
❌PAI hetero
✅homocysteina - 7
✅ASA, ANA1, ANA3, APS
✅KIR 4/5 brak 2DS5
✅HLA-C oboje C1
✅kariotyp
✅cd138
🙍♂️'90
❌Koncentracja 2,1 mln/ml
✅Morfologia 4%
❌FSH - 15,64
✅kariotyp, CFTR, usg jąder
I IVF (menopur 150, orgalutran)
11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️
12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.
4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

-
Malowybitna wrote:U mnie też było od początku złote dziecko natomiast wczoraj zaczęłyśmy skok rozwojowy i wszystko zaczyna się rozjeżdżać 😅😅
Ja mam nosidło (nowe) i chustę (Vinted) z lennylamb ale narazie nie mogę nic o nich powiedzieć. Nosidło bee a chustę dopiero będziemy testować ale doradziła nam położna
U mnie do 3 tygodnia Aniołek też był a później zaczęły się przygody brzuszkowe, skoki rozwojowe i dopiero po kolejnych 2,5 tygodnia jest trochę lepiej.
Malowybitna lubi tę wiadomość
👩'94 :
-AMH 3,5
-adenomioza
-3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości
2020- początek starań
2021- początek starań z pomocą medyczną
2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩⚕️
03.2025- AIH ❌
04.2025- kwalifikacja do IVF:
Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
14.08.2025 FET 5BA
5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

-
Acmvj wrote:U mnie do 3 tygodnia Aniołek też był a później zaczęły się przygody brzuszkowe, skoki rozwojowe i dopiero po kolejnych 2,5 tygodnia jest trochę lepiej.
U nas podobnie, do 3/4 tygodnia żadnych problemów, a potem się zaczęło 😅 gdybym wiedziała, to mąż na początku chodizlby do pracy i wolne teraz by wziął.
Ale mamy chyba jakiś przełom 🙏 od piątku widzę poprawę, a dziś Olga spała w nocy 7,5h 🥳
Chomik_mandżurski, Nowa31, Mimi7, Karo_27, Agulek24, Malowybitna, tika32 lubią tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Monixma wrote:U nas podobnie, do 3/4 tygodnia żadnych problemów, a potem się zaczęło 😅 gdybym wiedziała, to mąż na początku chodizlby do pracy i wolne teraz by wziął.
Ale mamy chyba jakiś przełom 🙏 od piątku widzę poprawę, a dziś Olga spała w nocy 7,5h 🥳
A już wrócił pewnie do pracy co?♥️😁
Wow ! 7,5 h oby tak częściej!♥️😁 czujesz się chodź trochę wyspana?😀
Jak tam dziewczyny po weekendzie ? 🙃 Jak pogoda ? 😃 u nas ostatnie parę dni upalnie i kolejne też takie się zapowiadają 🫣 ja dzisiaj wybieram się do fryzjera na farbę 😀jutro mam ostatnią ostatnią wizytę 😁♥️ a potem biorę się za konkretne porządki bo chce mieć wszystko ogarnięte na przyjście młodego na świat 🙃😀
Karo_27, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość
💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍

-
Po weekendzie ciepło 😅 dużo czasu spędziłam na balkonie, choć momentami duszność była straszna. Ale nic nie spuchlam, więc to dobrze. Teraz właśnie wróciłam z psem ze spaceru i już teraz jest mega gorąco, a ja muszę jeszcze na cmentarz zajechać do mamy, więc chwila odpoczynku i lecę żeby się bardziej temperatura nie podniosła 😅Nowa31 wrote:A już wrócił pewnie do pracy co?♥️😁
Wow ! 7,5 h oby tak częściej!♥️😁 czujesz się chodź trochę wyspana?😀
Jak tam dziewczyny po weekendzie ? 🙃 Jak pogoda ? 😃 u nas ostatnie parę dni upalnie i kolejne też takie się zapowiadają 🫣 ja dzisiaj wybieram się do fryzjera na farbę 😀jutro mam ostatnią ostatnią wizytę 😁♥️ a potem biorę się za konkretne porządki bo chce mieć wszystko ogarnięte na przyjście młodego na świat 🙃😀
Wczoraj pocwiczylam biodra i znowu dały mi spać 🥳 także naprawdę muszę polecić te ćwiczenia. Wystarczył dzień bez i już lekko bolały. Także codziennie po 5 powtórzeń i daje radę.
Za tydzień odbieramy klucze i zaczynamy pakowanie 🥰
Karo_27, Agulek24, sylstaa, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość
🧑 37 lat 🧔 37 lat
Starania od: ~sierpień 2021
2023: 3 x IUI ❌
2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
2024 marzec: transfer ❌
2024 wrzesień: transfer ✔️
2024 listopad: 8tc 💔
2024 grudzień: transfer ❌
2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
11.10 transfer ♥️
19.10 II 😍
21.10 beta 201,9U/l
23.10 beta 625,8U/l
31.10 USG ok
07.11 USG ♥️
19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
Zdrowa dziewczynka 🩷

-
włosy barwy zboża wrote:Po weekendzie ciepło 😅 dużo czasu spędziłam na balkonie, choć momentami duszność była straszna. Ale nic nie spuchlam, więc to dobrze. Teraz właśnie wróciłam z psem ze spaceru i już teraz jest mega gorąco, a ja muszę jeszcze na cmentarz zajechać do mamy, więc chwila odpoczynku i lecę żeby się bardziej temperatura nie podniosła 😅
Wczoraj pocwiczylam biodra i znowu dały mi spać 🥳 także naprawdę muszę polecić te ćwiczenia. Wystarczył dzień bez i już lekko bolały. Także codziennie po 5 powtórzeń i daje radę.
Za tydzień odbieramy klucze i zaczynamy pakowanie 🥰
Ta duszność mi nie pasuje , lubię ciepło , ale teraz w ciąży odczuwam to razy dwa no i u mnie nogi wtedy puchną więc ciesz się że nie masz tego problemu!
Ja właśnie rano kupiłam kwiaty dla mamy ale pojadę z mężem jak wróci z pracy bo też chcę trochę pomnik ogarnąć i wogole. We dwójkę zawsze pójdzie szybciej.
Jednak ćwiczenia dawaja radę ? Widziałam te wygibasy🤣 jejku przeprowadzka na końcówce to będzie hardcore co?😃😃😃
włosy barwy zboża lubi tę wiadomość
💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍

-
Nowa31 wrote:A już wrócił pewnie do pracy co?♥️😁
Wow ! 7,5 h oby tak częściej!♥️😁 czujesz się chodź trochę wyspana?😀
Wrócił w czwsrtek i staram się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości 🙈😅
Akurat na noce od Olgi nie mogę narzekać, bo nawet przy wzmożonych problemach z brzuszkiem to budziła się raz, góra dwa razy w nocy. Z reguły około 3 w nocy i potem spała do 7. Dzisiaj się obudziła o 5 i też spała do 7 😊 ale na pewno czuje się lepiej, bo mieliśmy z mężem dłuższy nieprzerwany sen👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Obrączkę już schowałam do szkatułki, bo po nocy mam tylko opuchnięte palce, choć później bez problemu udaje się ją zdjąć, to wolę nie ryzykować 😁 ja dziś pierwszy raz w sandałach! Rany jak dobrze mi!Nowa31 wrote:Ta duszność mi nie pasuje , lubię ciepło , ale teraz w ciąży odczuwam to razy dwa no i u mnie nogi wtedy puchną więc ciesz się że nie masz tego problemu!
Ja właśnie rano kupiłam kwiaty dla mamy ale pojadę z mężem jak wróci z pracy bo też chcę trochę pomnik ogarnąć i wogole. We dwójkę zawsze pójdzie szybciej.
Jednak ćwiczenia dawaja radę ? Widziałam te wygibasy🤣 jejku przeprowadzka na końcówce to będzie hardcore co?😃😃😃
Jeszcze jak byłam na cmentarzu to dzwoniła agentka, że mamy kolejnych oglądających nasze mieszkanie, więc znowu trzeba je ogarnąć i co najgorsze wszystko pochować 🙄 bo niby lepiej się prezentuje jak nie ma np desek do krojenia na blacie czy prania 😅 więc szybka bezkofeinowa kaffka i lecimy 😁🧑 37 lat 🧔 37 lat
Starania od: ~sierpień 2021
2023: 3 x IUI ❌
2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
2024 marzec: transfer ❌
2024 wrzesień: transfer ✔️
2024 listopad: 8tc 💔
2024 grudzień: transfer ❌
2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
11.10 transfer ♥️
19.10 II 😍
21.10 beta 201,9U/l
23.10 beta 625,8U/l
31.10 USG ok
07.11 USG ♥️
19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
Zdrowa dziewczynka 🩷

-
Byłam dziś u chirurga, bo do kompletu dolegliwości doszła przepuklina pępkowa. Co prawda mała 0,7cm, ale jest taki wystający pępek i muszę uważać z dźwiganiem oraz wzmocnić mięśnie.👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
🍀I:
🐮07/04 - punkcja, 5❄️
❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
2025:
❌01/08 - V FET, cb
🍀II:
🐮03/13 punkcja, 4❄️
🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵
❌KIR: Bx +2DS2
❔PAI-1, mthfr - homo
❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3

"Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym." -
Muczylando wrote:Byłam dziś u chirurga, bo do kompletu dolegliwości doszła przepuklina pępkowa. Co prawda mała 0,7cm, ale jest taki wystający pępek i muszę uważać z dźwiganiem oraz wzmocnić mięśnie.
To trzymam kciuki, żeby wszystko szybko się unormowało🙏
My właśnie wracamy z drugich badań bioderek i jest lepiej, ale jeszcze kolejna kontrola w 12 tygodnia życia. Lekarz powiedział, że skoro Olga nie lubi chusty to mamy spróbować nosidła hybrydowego. I tu mam rozjast, bo fizjo twierdzą, że niby nosidło może być dużo później, a ortopeda mówi, że można już 🙈
Muczylando lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Monixma wrote:My właśnie wracamy z drugich badań bioderek i jest lepiej, ale jeszcze kolejna kontrola w 12 tygodnia życia. Lekarz powiedział, że skoro Olga nie lubi chusty to mamy spróbować nosidła hybrydowego.
Te hybrydowe to można chyba już od 3,5kg-4kg
Ja bym spróbowała, wiadomo najpierw krótkie momenty, może akurat przypasuje ☺️☺️
Z tymi nosidłami to chyba podobnie jak z tymi leżaczkami czy bujaczkami. Jakby dziecko w tym długo siedziało to może być różnie, ale wg mnie np 2x dziennie po 15min nikomu krzywdy nie zrobi.
Ze wszystkim trzeba mieć umiar po prostu ☺️
@Muczylando 🤞 kciuki, żeby wszystko było ok
Ja wczoraj miałam drugi babyshower 🫣🫣
I dostałam super prezenty 🥰
Pionowy bujaczek, karuzele do łóżeczka i kubek termiczny do kawy dla mnie 🩵
Adaś będzie miał dużo cudownych cioteczek 😍
Monixma, Muczylando, sylstaa, Karo_27, włosy barwy zboża lubią tę wiadomość
Starania od 11.23❤️
💃34
❌AMH 0,13 😭
❌Lewy jajnik niedrożny
🕺35
✅Morfologia
✅idealne parametry
Chapter 1☘️
🗓️29.04
💉Menopur
💉Orgalutran
🗓️9.05 podgląd - 4🥚
🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭
Chapter 2☘️
⏳28.05
16.06 💉 GnRH
30.06 start stym
💉 Gonal450
💉 Menopur450
18,21,23.07 podgląd🥚
25.07 punkcja
30.07 jeden zarodek
4 db💔
Chapter 3☘️
1.08 ☘️
🤞decyzja o AK⏳
6.08 psycholog 😌
Naturals😱🤯
19.10 ⏸️
20.10 beta 198,60
22.10 beta 564,50
24.10 beta 1416,80
27.10💍☘️
03.11❤️CRL 0,43 🥰
18 11❤️CRL 1,94 🥰
11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
9.02 II p - 364g miłości 💞
6.03 700g szczęścia 🩵
24.03 Adaś 1102g 🐻
16.04 III p -1503g 🥰
11.05 Misio - 2400g 🙊
08.06 mamy 3205g 💪

-
U nas na szkole rodzenia, doradczyni chustonoszenia mówiła, że hybrydowe jest od urodzenia ale to też zależy od firmy i jej uszycia. Dlatego musiałabyś zobaczyć która firma ma hybrydowe od urodzenia (chyba LennyLamb takie ma). Mi się hybrydowe bardzo spodobały i nie wiem czy wybrać je czy chustę elastyczną.Monixma wrote:To trzymam kciuki, żeby wszystko szybko się unormowało🙏
My właśnie wracamy z drugich badań bioderek i jest lepiej, ale jeszcze kolejna kontrola w 12 tygodnia życia. Lekarz powiedział, że skoro Olga nie lubi chusty to mamy spróbować nosidła hybrydowego. I tu mam rozjast, bo fizjo twierdzą, że niby nosidło może być dużo później, a ortopeda mówi, że można już 🙈
A może warto zaprosić taką doradczynię? Ona potrafi dobrać pod dziecko ☺️Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 21:25
Monixma lubi tę wiadomość
🧔🏼♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
- 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
-01.24 r. I procedura: ❄️❄️
🍀02.24 I ❄️ ❌
-04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
-10.24 r. II procedura 4x❄️
🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
- 01.25 r. Immunosupresja
🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
- 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓

-
Nina94 wrote:U nas na szkole rodzenia, doradczyni hustonoszenia mówiła, że hybrydowe jest od urodzenia ale to też zależy od firmy i jej uszycia. Dlatego musiałabyś zobaczyć która firma ma hybrydowe od urodzenia (chyba LennyLamb takie ma). Mi się hybrydowe bardzo spodobały i nie wiem czy wybrać je czy chustę elastyczną.
A może warto zaprosić taką doradczynię? Ona potrafi dobrać pod dziecko ☺️
No chyba się skuszę na hybrydowe, widziałam wlasnie takie z lennylamb. Jeżeli ma to pomóc jej bioderkom to warto. Chyba, że przestanie być obrażona na chustę, ale jakoś nie łudzę się 😅👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243




