✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
-
WIADOMOŚĆ
-
U nas jakby poszło zgodnie z planem to trafiłby na dzień mojego 2 transferu...
Jedyne co to długi weekend może popsuć plany, albo mlody może chcieć szybciej 🫣.27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysia1411 wrote:U nas jakby poszło zgodnie z planem to trafiłby na dzień mojego 2 transferu...
Jedyne co to długi weekend może popsuć plany, albo mlody może chcieć szybciej 🫣.
U nas 6.06 minie rok od pierwszego transferu a 5.06 ma się urodzić młody🥹
Chyba że będzie chciał wyjść wcześniej🤣 ale mówię mu że ma nie kombinować bo mama jeszcze w poniedziałek na rzesy i paznokcie 🤣🤣
Agulek24, Sikoreczkaaa, Karo_27 lubią tę wiadomość
💁♀️33
Amh - 3,01
Kariotyp - 🆗
👨💼33
Morfologia nasienia 2%
Kariotyp 🆗
2014 - 👧 naturalnie
I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔
II IVF 🙏🙏
01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
Chwilo trwaj ❤️
💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙
05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍

-
Dziewczyny, wczoraj miałyśmy pierwsze szczepienie, a dziś nad ranem Oldze wyszła duża czerwona plama na twarzy, która utrzymuje się do tej pory. Czy to może być odczyn poszczepienny? I czy coś powinniśmy z tym zrobić?
Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 09:07
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Monixma wrote:Dziewczyny, wczoraj miałyśmy pierwsze szczepienie, a dziś nad ranem Oldze wyszła duża czerwona plama na twarzy, która utrzymuje się do tej pory. Czy to może być odczyn poszczepienny? I czy coś powinniśmy z tym zrobić?
Ja nie mam żadnego osobistego doświadczenia, ale wszędzie mówili, że może powstać rumień, obrzęk, plamy zawsze w miejscu wkłucia. Nigdy nie słyszałam o tym, żeby pojawiało się to w innym miejscu na ciele 👀
Może warto to skonsultować? Czy Olga ma jeszcze jakieś inne objawy?
Starania od 11.23❤️
💃34
❌AMH 0,13 😭
❌Lewy jajnik niedrożny
🕺35
✅Morfologia
✅idealne parametry
Chapter 1☘️
🗓️29.04
💉Menopur
💉Orgalutran
🗓️9.05 podgląd - 4🥚
🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭
Chapter 2☘️
⏳28.05
16.06 💉 GnRH
30.06 start stym
💉 Gonal450
💉 Menopur450
18,21,23.07 podgląd🥚
25.07 punkcja
30.07 jeden zarodek
4 db💔
Chapter 3☘️
1.08 ☘️
🤞decyzja o AK⏳
6.08 psycholog 😌
Naturals😱🤯
19.10 ⏸️
20.10 beta 198,60
22.10 beta 564,50
24.10 beta 1416,80
27.10💍☘️
03.11❤️CRL 0,43 🥰
18 11❤️CRL 1,94 🥰
11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
9.02 II p - 364g miłości 💞
6.03 700g szczęścia 🩵
24.03 Adaś 1102g 🐻
16.04 III p -1503g 🥰
11.05 Misio - 2400g 🙊
08.06 mamy 3205g 💪

-
jabk0va wrote:Ja nie mam żadnego osobistego doświadczenia, ale wszędzie mówili, że może powstać rumień, obrzęk, plamy zawsze w miejscu wkłucia. Nigdy nie słyszałam o tym, żeby pojawiało się to w innym miejscu na ciele 👀
Może warto to skonsultować? Czy Olga ma jeszcze jakieś inne objawy?
No ma opuchliznę w miejscu wkłucia, ale to nam wczoraj konsultowała położona i smarujemy to altacetem. Dostała też paracetamol, bo widać, że ją to bolało i była bardzo marudna przez to, ale to takie normalne objawy po szczepieniu.👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
jabk0va wrote:Tak, 39+4. Przez to, że cukrzycę do końca udało mi się ogarnąć na diecie, u mnie chcą żebyśmy nie przekroczyli 40+0 😊
No chyba, że na tej ostatniej wizycie 8.06 okaże się, że coś się dzieje nie tak, to też mogą jeszcze skierować mnie szybciej.
Na razie ta data jest ustalona na 22.06 ☺️
Więc może trafi się w dzień ojca 🥰
Ja się dowiem w poniedziałek jaki plan, bo u mnie jednak ta insulina wjechała. 🤷♀️😉
Brzuch już nisko i coś tam pobolewa co jakiś czas, wczoraj na ktg jakiś jeden nieduży skurcz się zapisał. 🙂Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB❄️☹️
10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰

-
Monixma wrote:Dziewczyny, wczoraj miałyśmy pierwsze szczepienie, a dziś nad ranem Oldze wyszła duża czerwona plama na twarzy, która utrzymuje się do tej pory. Czy to może być odczyn poszczepienny? I czy coś powinniśmy z tym zrobić?
Mi też ciężko pomoc. Ale podbije moze ktos bardziej doświadczony odpowie. Obstawiam że to tak jak z wszystkim do obserwacji czy schodzi jak nie to do pediatry w poniedziałek uderzyć.
Monixma, Karo_27 lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Co do tego magnezu to lekarz mi nic nie mówił żeby odstawiać, wizytę mam 8.06 to może jeszcze się wstrzymam z tym odstawieniem, bo w przyszłym tygodniu przeprowadzka, a za dwa tygodnie prawdopodobnie notariusz, bo wczoraj wpadła rezerwacja na moje mieszkanie, więc trzeba by ta sprzedaż doprowadzić do końca 😅🧑 37 lat 🧔 37 lat
Starania od: ~sierpień 2021
2023: 3 x IUI ❌
2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
2024 marzec: transfer ❌
2024 wrzesień: transfer ✔️
2024 listopad: 8tc 💔
2024 grudzień: transfer ❌
2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
11.10 transfer ♥️
19.10 II 😍
21.10 beta 201,9U/l
23.10 beta 625,8U/l
31.10 USG ok
07.11 USG ♥️
19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
Zdrowa dziewczynka 🩷

-
Co do magnezu jak np mialam zalecona brać az do rozwiązania 😀 moim zdaniem wstrzymaj sie z odstawieniem puki nie bedziesz pewna co lekarz powie 😘włosy barwy zboża wrote:Co do tego magnezu to lekarz mi nic nie mówił żeby odstawiać, wizytę mam 8.06 to może jeszcze się wstrzymam z tym odstawieniem, bo w przyszłym tygodniu przeprowadzka, a za dwa tygodnie prawdopodobnie notariusz, bo wczoraj wpadła rezerwacja na moje mieszkanie, więc trzeba by ta sprzedaż doprowadzić do końca 😅
Monixma, jabk0va lubią tę wiadomość
1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
jabk0va wrote:Ja nie mam żadnego osobistego doświadczenia, ale wszędzie mówili, że może powstać rumień, obrzęk, plamy zawsze w miejscu wkłucia. Nigdy nie słyszałam o tym, żeby pojawiało się to w innym miejscu na ciele 👀
Może warto to skonsultować? Czy Olga ma jeszcze jakieś inne objawy?
U nas często były właśnie w miejscu wkłucia u młodego, nigdy w innym miejscu.... jak już było mocno to raz używaliśmy właśnie zimny altacet.
Ale w innym miejscu nie mieliśmy 🤔 ja przy braku innych objawów był patrzyła jak to wygląda w czasie i jak nie będzie schodzić to do pediatry był poszła.
Agulek24 wrote:Ja się dowiem w poniedziałek jaki plan, bo u mnie jednak ta insulina wjechała. 🤷♀️😉
Brzuch już nisko i coś tam pobolewa co jakiś czas, wczoraj na ktg jakiś jeden nieduży skurcz się zapisał. 🙂
Ja czuję coraz mocniej takie okresowe skurcze, ale w we wtorek nic na.ktg nie było widać... dzisiaj doszły mi jakieś skurcze w pachwinach, co podobno znaczy że już jest naprawdę nisko...
Kilka tygodni temu myślałam że urodze przed terminem, a tu wychodzi ze jeszcze będziemy czekać w.tym szpitalu 😂
Dziewczyny, które macie starsze dzieci w przedszkolu - posylacie je tuż przed i tuż po porodzie?27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Zniknęła już jej ta plama 🥳 wyglądało to faktycznie jak reakcja alergiczna, tylko ciekawe na co 🤔🤔
Sikoreczkaaa, Karo_27, Chomik_mandżurski, jabk0va, Agulek24 lubią tę wiadomość
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Ufff to dobrzeMonixma wrote:Zniknęła już jej ta plama 🥳 wyglądało to faktycznie jak reakcja alergiczna, tylko ciekawe na co 🤔🤔
a moze cos nie związanego z szczepieniem?
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Sikoreczkaaa wrote:Ufff to dobrze
a moze cos nie związanego z szczepieniem?
Tylko właśnie nic nowego w jej życiu nie było 🤔👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Cześć dziewczyny, witam się z Wami w dniu donoszonej ciąży 🎉
Już naprawdę jestem na ostatniej prostej - kiedy to zleciało 🥹Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 12:05
Chomik_mandżurski, Monixma, Marta111, Mimi7, Nowa31, jabk0va, Sikoreczkaaa, włosy barwy zboża, letnia, meei lubią tę wiadomość
Ona 30 lat
nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
On 31 lat
Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
Starania od września 2020
3 IUI
03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
06.05.2022 1FET 4AB
03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
09.12 2022 3FET 2BC
23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
15.05.2024 4FET 5BC
04.10.2024 5FET 5BB
03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
Na zimowisku: 5AB, 5BB

-
Karo_27 wrote:Cześć dziewczyny, witam się z Wami z w dniu donoszonej ciąży 🎉
Już naprawdę jestem na ostatniej prostej - kiedy to zleciało 🥹
Gratuluję 🥰 też nie wiem kiedy to leci 😑 liczyłam że moje dziecko będzie chciało wyjść w maju 😂 ale uparcie tam siedzi jeszcze 😂😂
Karo_27 lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Dziewczyny czy Wy pierzecie lub w jakis inny sposob czyscicie te takie szeleszczace zabawki kontrastowe pokryte tkaniną? Dostalam cos takiego i zastanawiam sie czy kompletnie nie zniszcze jak wrzuce do pralki na program pranie reczne. Na metce info ze prac nie mozna.
https://www.drmax.pl/canpol-babies-kontrastowa-karuzelka-podrozna-do-wozka-fotelika-sensory?utm_source=google&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=[PMAX]%20[MIX]%20[MIX]%20[Ongoing%20Dr.Max]%20[C:KON]%20Dziecko&utm_id=22842694056&gbraid=0AAAAAoehrR7NvSNOCP02oYG9GMpDMoiIl&gclid=CjwKCAjwuO_QBhAWEiwAIkVhU3lNKWBpwCYD3DX7C-l7UCbb9vZy3jy0Jk-FUcIy-PYoLjmXEcdaOBoC15MQAvD_BwE
Ktoras ma to przetestowane?
♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
Kariotypy ok
Starania od 2021
05.23 Invicta Gdynia
08.23 - zmiana na Gamete
09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
12.23 - I IVF, długi protokół
01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
02.24 - FET beta 0
07.24 II IVF, krótki protokół
19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
13.08 FET 7tc 💔
05.25 III IVF, krótki protokół
21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm

-
Chomik_mandżurski wrote:Dziewczyny czy Wy pierzecie lub w jakis inny sposob czyscicie te takie szeleszczace zabawki kontrastowe pokryte tkaniną? Dostalam cos takiego i zastanawiam sie czy kompletnie nie zniszcze jak wrzuce do pralki na program pranie reczne. Na metce info ze prac nie mozna.
https://www.drmax.pl/canpol-babies-kontrastowa-karuzelka-podrozna-do-wozka-fotelika-sensory?utm_source=google&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=[PMAX]%20[MIX]%20[MIX]%20[Ongoing%20Dr.Max]%20[C:KON]%20Dziecko&utm_id=22842694056&gbraid=0AAAAAoehrR7NvSNOCP02oYG9GMpDMoiIl&gclid=CjwKCAjwuO_QBhAWEiwAIkVhU3lNKWBpwCYD3DX7C-l7UCbb9vZy3jy0Jk-FUcIy-PYoLjmXEcdaOBoC15MQAvD_BwE
Ktoras ma to przetestowane?
Dla małej nie mam jeszcze takich zabawek, ale często piorę i suszę w suszarce szeleszczące zabawki mojego psa, część tych zabawek to dziecięce zabawki 🫣 2-3 pierwsze prania i suszenia są ok, zabawki dalej szeleszczą, a potem już niestety ten szelest się niszczy.
Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość
👩🏻 94 👱🏻♂️ 92
❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
❌obniżone parametry nasienia
IVF
04.08.25 start stymulacji
16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
14.10.25 transfer
6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g
08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
25.02.26 II prenatalne ✅
04.05.26 III prenatalne ✅

-
Krysia1411 wrote:Gratuluję 🥰 też nie wiem kiedy to leci 😑 liczyłam że moje dziecko będzie chciało wyjść w maju 😂 ale uparcie tam siedzi jeszcze 😂😂
Jak ja to dobrze rozumiem 🤪
Teraz to może jeszcze nie, ale tak w drugim tygodniu czerwca, to już będę zapraszała Młodego do wyjścia 😉 Z każdym dniem jest mi coraz trudniej…
Życzę, żeby Twój maluch nie był taki uparty i posłuchał Mamusi 🤣😅Ona 30 lat
nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
On 31 lat
Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
Starania od września 2020
3 IUI
03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
06.05.2022 1FET 4AB
03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
09.12 2022 3FET 2BC
23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
15.05.2024 4FET 5BC
04.10.2024 5FET 5BB
03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
Na zimowisku: 5AB, 5BB

-
U nas dziś trochę chłodniej, ale kostki i stopy mam lekko opuchnięte 🙄
Teraz to się trochę martwię, że nie ogarnę tych rzeczy, które sobie zostawiłam na koniec 🤣
Typu mycie szafek w kuchni i okien 🫣😅
Dzwoniliśmy do Boćka kiedy możemy podjechać po wózek, to powiedzieli, że będą dzwonić, bo będzie w przyszłym tygodniu lub do 10.06. Trochę mnie wkurzyli, nie po to zamawiasz i płacisz zaliczkę prawie pół roku wcześniej, żeby ten wózek na Ciebie nie czekał
szczególnie, że wtedy mieli je na stanie, tylko sami doradzili, żeby "czekał" u nich, i nie tracił gwarancji. Jak widać "nie czekał" tylko sprzedali go komuś innemu, a nasz dopiero jedzie ... 
Zaopatrzyłam się za to wczoraj w przekąski do szpitala, tylko muszę je wrzucić do torby i jestem ready 👍
A no i druknąć wyniki badań, ale to pewnie jeszcze zleci mi jakieś na ostatniej wizycie 😊
Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy 🤪Starania od 11.23❤️
💃34
❌AMH 0,13 😭
❌Lewy jajnik niedrożny
🕺35
✅Morfologia
✅idealne parametry
Chapter 1☘️
🗓️29.04
💉Menopur
💉Orgalutran
🗓️9.05 podgląd - 4🥚
🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭
Chapter 2☘️
⏳28.05
16.06 💉 GnRH
30.06 start stym
💉 Gonal450
💉 Menopur450
18,21,23.07 podgląd🥚
25.07 punkcja
30.07 jeden zarodek
4 db💔
Chapter 3☘️
1.08 ☘️
🤞decyzja o AK⏳
6.08 psycholog 😌
Naturals😱🤯
19.10 ⏸️
20.10 beta 198,60
22.10 beta 564,50
24.10 beta 1416,80
27.10💍☘️
03.11❤️CRL 0,43 🥰
18 11❤️CRL 1,94 🥰
11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
9.02 II p - 364g miłości 💞
6.03 700g szczęścia 🩵
24.03 Adaś 1102g 🐻
16.04 III p -1503g 🥰
11.05 Misio - 2400g 🙊
08.06 mamy 3205g 💪

-
jabk0va wrote:U nas dziś trochę chłodniej, ale kostki i stopy mam lekko opuchnięte 🙄
Teraz to się trochę martwię, że nie ogarnę tych rzeczy, które sobie zostawiłam na koniec 🤣
Typu mycie szafek w kuchni i okien 🫣😅
Dzwoniliśmy do Boćka kiedy możemy podjechać po wózek, to powiedzieli, że będą dzwonić, bo będzie w przyszłym tygodniu lub do 10.06. Trochę mnie wkurzyli, nie po to zamawiasz i płacisz zaliczkę prawie pół roku wcześniej, żeby ten wózek na Ciebie nie czekał
szczególnie, że wtedy mieli je na stanie, tylko sami doradzili, żeby "czekał" u nich, i nie tracił gwarancji. Jak widać "nie czekał" tylko sprzedali go komuś innemu, a nasz dopiero jedzie ... 
Zaopatrzyłam się za to wczoraj w przekąski do szpitala, tylko muszę je wrzucić do torby i jestem ready 👍
A no i druknąć wyniki badań, ale to pewnie jeszcze zleci mi jakieś na ostatniej wizycie 😊
Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy 🤪
U nas też trochę chłodniej, ale cieszę się, bo akurat u mnie puchnięcie stóp i dłoni jest przez temperaturę. Teraz odpuściło.
Też zostawiłam sobie takie rzeczy jak mycie kuchni i okien na koniec i nie wiem czy dam radę 🫣
U mnie z tym wózkiem podobna sytuacja, też mi powiedzieli, że lepiej później odebrać, bo gwarancja nie będzie leciała, a teraz jest opóźnienie dostawy i ma być „na początku czerwca”, ale kiedy to nie wiadomo i będą dzwonić… niefajna sytuacja jak już tak blisko terminu. Oby nam te wózki dotarły i były warte czekania 😅👩🏻 94 👱🏻♂️ 92
❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
❌obniżone parametry nasienia
IVF
04.08.25 start stymulacji
16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
14.10.25 transfer
6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g
08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
25.02.26 II prenatalne ✅
04.05.26 III prenatalne ✅




