Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 29 maja, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakby poszło zgodnie z planem to trafiłby na dzień mojego 2 transferu...

    Jedyne co to długi weekend może popsuć plany, albo mlody może chcieć szybciej 🫣.

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 30 maja, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    U nas jakby poszło zgodnie z planem to trafiłby na dzień mojego 2 transferu...

    Jedyne co to długi weekend może popsuć plany, albo mlody może chcieć szybciej 🫣.

    U nas 6.06 minie rok od pierwszego transferu a 5.06 ma się urodzić młody🥹
    Chyba że będzie chciał wyjść wcześniej🤣 ale mówię mu że ma nie kombinować bo mama jeszcze w poniedziałek na rzesy i paznokcie 🤣🤣

    Agulek24, Sikoreczkaaa, Karo_27 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 30 maja, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj miałyśmy pierwsze szczepienie, a dziś nad ranem Oldze wyszła duża czerwona plama na twarzy, która utrzymuje się do tej pory. Czy to może być odczyn poszczepienny? I czy coś powinniśmy z tym zrobić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 09:07

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 30 maja, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dziewczyny, wczoraj miałyśmy pierwsze szczepienie, a dziś nad ranem Oldze wyszła duża czerwona plama na twarzy, która utrzymuje się do tej pory. Czy to może być odczyn poszczepienny? I czy coś powinniśmy z tym zrobić?

    Ja nie mam żadnego osobistego doświadczenia, ale wszędzie mówili, że może powstać rumień, obrzęk, plamy zawsze w miejscu wkłucia. Nigdy nie słyszałam o tym, żeby pojawiało się to w innym miejscu na ciele 👀

    Może warto to skonsultować? Czy Olga ma jeszcze jakieś inne objawy?

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 30 maja, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ja nie mam żadnego osobistego doświadczenia, ale wszędzie mówili, że może powstać rumień, obrzęk, plamy zawsze w miejscu wkłucia. Nigdy nie słyszałam o tym, żeby pojawiało się to w innym miejscu na ciele 👀

    Może warto to skonsultować? Czy Olga ma jeszcze jakieś inne objawy?

    No ma opuchliznę w miejscu wkłucia, ale to nam wczoraj konsultowała położona i smarujemy to altacetem. Dostała też paracetamol, bo widać, że ją to bolało i była bardzo marudna przez to, ale to takie normalne objawy po szczepieniu.

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3387

    Wysłany: 30 maja, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Tak, 39+4. Przez to, że cukrzycę do końca udało mi się ogarnąć na diecie, u mnie chcą żebyśmy nie przekroczyli 40+0 😊

    No chyba, że na tej ostatniej wizycie 8.06 okaże się, że coś się dzieje nie tak, to też mogą jeszcze skierować mnie szybciej.

    Na razie ta data jest ustalona na 22.06 ☺️
    Więc może trafi się w dzień ojca 🥰


    Ja się dowiem w poniedziałek jaki plan, bo u mnie jednak ta insulina wjechała. 🤷‍♀️😉
    Brzuch już nisko i coś tam pobolewa co jakiś czas, wczoraj na ktg jakiś jeden nieduży skurcz się zapisał. 🙂

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 30 maja, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dziewczyny, wczoraj miałyśmy pierwsze szczepienie, a dziś nad ranem Oldze wyszła duża czerwona plama na twarzy, która utrzymuje się do tej pory. Czy to może być odczyn poszczepienny? I czy coś powinniśmy z tym zrobić?

    Mi też ciężko pomoc. Ale podbije moze ktos bardziej doświadczony odpowie. Obstawiam że to tak jak z wszystkim do obserwacji czy schodzi jak nie to do pediatry w poniedziałek uderzyć.

    Monixma, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 30 maja, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tego magnezu to lekarz mi nic nie mówił żeby odstawiać, wizytę mam 8.06 to może jeszcze się wstrzymam z tym odstawieniem, bo w przyszłym tygodniu przeprowadzka, a za dwa tygodnie prawdopodobnie notariusz, bo wczoraj wpadła rezerwacja na moje mieszkanie, więc trzeba by ta sprzedaż doprowadzić do końca 😅

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 30 maja, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    Co do tego magnezu to lekarz mi nic nie mówił żeby odstawiać, wizytę mam 8.06 to może jeszcze się wstrzymam z tym odstawieniem, bo w przyszłym tygodniu przeprowadzka, a za dwa tygodnie prawdopodobnie notariusz, bo wczoraj wpadła rezerwacja na moje mieszkanie, więc trzeba by ta sprzedaż doprowadzić do końca 😅
    Co do magnezu jak np mialam zalecona brać az do rozwiązania 😀 moim zdaniem wstrzymaj sie z odstawieniem puki nie bedziesz pewna co lekarz powie 😘

    Monixma, jabk0va lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 30 maja, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Ja nie mam żadnego osobistego doświadczenia, ale wszędzie mówili, że może powstać rumień, obrzęk, plamy zawsze w miejscu wkłucia. Nigdy nie słyszałam o tym, żeby pojawiało się to w innym miejscu na ciele 👀

    Może warto to skonsultować? Czy Olga ma jeszcze jakieś inne objawy?

    U nas często były właśnie w miejscu wkłucia u młodego, nigdy w innym miejscu.... jak już było mocno to raz używaliśmy właśnie zimny altacet.
    Ale w innym miejscu nie mieliśmy 🤔 ja przy braku innych objawów był patrzyła jak to wygląda w czasie i jak nie będzie schodzić to do pediatry był poszła.

    Agulek24 wrote:
    Ja się dowiem w poniedziałek jaki plan, bo u mnie jednak ta insulina wjechała. 🤷‍♀️😉
    Brzuch już nisko i coś tam pobolewa co jakiś czas, wczoraj na ktg jakiś jeden nieduży skurcz się zapisał. 🙂

    Ja czuję coraz mocniej takie okresowe skurcze, ale w we wtorek nic na.ktg nie było widać... dzisiaj doszły mi jakieś skurcze w pachwinach, co podobno znaczy że już jest naprawdę nisko...
    Kilka tygodni temu myślałam że urodze przed terminem, a tu wychodzi ze jeszcze będziemy czekać w.tym szpitalu 😂


    Dziewczyny, które macie starsze dzieci w przedszkolu - posylacie je tuż przed i tuż po porodzie?

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 30 maja, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zniknęła już jej ta plama 🥳 wyglądało to faktycznie jak reakcja alergiczna, tylko ciekawe na co 🤔🤔

    Sikoreczkaaa, Karo_27, Chomik_mandżurski, jabk0va, Agulek24 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 31 maja, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Zniknęła już jej ta plama 🥳 wyglądało to faktycznie jak reakcja alergiczna, tylko ciekawe na co 🤔🤔
    Ufff to dobrze :) a moze cos nie związanego z szczepieniem?

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 31 maja, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ufff to dobrze :) a moze cos nie związanego z szczepieniem?

    Tylko właśnie nic nowego w jej życiu nie było 🤔

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 31 maja, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam się z Wami w dniu donoszonej ciąży 🎉

    Już naprawdę jestem na ostatniej prostej - kiedy to zleciało 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 12:05

    Chomik_mandżurski, Monixma, Marta111, Mimi7, Nowa31, jabk0va, Sikoreczkaaa, włosy barwy zboża, letnia, meei lubią tę wiadomość

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 31 maja, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_27 wrote:
    Cześć dziewczyny, witam się z Wami z w dniu donoszonej ciąży 🎉

    Już naprawdę jestem na ostatniej prostej - kiedy to zleciało 🥹

    Gratuluję 🥰 też nie wiem kiedy to leci 😑 liczyłam że moje dziecko będzie chciało wyjść w maju 😂 ale uparcie tam siedzi jeszcze 😂😂

    Karo_27 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 336 407

    Wysłany: 31 maja, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy pierzecie lub w jakis inny sposob czyscicie te takie szeleszczace zabawki kontrastowe pokryte tkaniną? Dostalam cos takiego i zastanawiam sie czy kompletnie nie zniszcze jak wrzuce do pralki na program pranie reczne. Na metce info ze prac nie mozna.

    https://www.drmax.pl/canpol-babies-kontrastowa-karuzelka-podrozna-do-wozka-fotelika-sensory?utm_source=google&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=[PMAX]%20[MIX]%20[MIX]%20[Ongoing%20Dr.Max]%20[C:KON]%20Dziecko&utm_id=22842694056&gbraid=0AAAAAoehrR7NvSNOCP02oYG9GMpDMoiIl&gclid=CjwKCAjwuO_QBhAWEiwAIkVhU3lNKWBpwCYD3DX7C-l7UCbb9vZy3jy0Jk-FUcIy-PYoLjmXEcdaOBoC15MQAvD_BwE

    Ktoras ma to przetestowane? :)

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 31 maja, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Dziewczyny czy Wy pierzecie lub w jakis inny sposob czyscicie te takie szeleszczace zabawki kontrastowe pokryte tkaniną? Dostalam cos takiego i zastanawiam sie czy kompletnie nie zniszcze jak wrzuce do pralki na program pranie reczne. Na metce info ze prac nie mozna.

    https://www.drmax.pl/canpol-babies-kontrastowa-karuzelka-podrozna-do-wozka-fotelika-sensory?utm_source=google&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=[PMAX]%20[MIX]%20[MIX]%20[Ongoing%20Dr.Max]%20[C:KON]%20Dziecko&utm_id=22842694056&gbraid=0AAAAAoehrR7NvSNOCP02oYG9GMpDMoiIl&gclid=CjwKCAjwuO_QBhAWEiwAIkVhU3lNKWBpwCYD3DX7C-l7UCbb9vZy3jy0Jk-FUcIy-PYoLjmXEcdaOBoC15MQAvD_BwE

    Ktoras ma to przetestowane? :)

    Dla małej nie mam jeszcze takich zabawek, ale często piorę i suszę w suszarce szeleszczące zabawki mojego psa, część tych zabawek to dziecięce zabawki 🫣 2-3 pierwsze prania i suszenia są ok, zabawki dalej szeleszczą, a potem już niestety ten szelest się niszczy.

    Chomik_mandżurski lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Karo_27 Ekspertka
    Postów: 201 594

    Wysłany: 31 maja, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Gratuluję 🥰 też nie wiem kiedy to leci 😑 liczyłam że moje dziecko będzie chciało wyjść w maju 😂 ale uparcie tam siedzi jeszcze 😂😂

    Jak ja to dobrze rozumiem 🤪
    Teraz to może jeszcze nie, ale tak w drugim tygodniu czerwca, to już będę zapraszała Młodego do wyjścia 😉 Z każdym dniem jest mi coraz trudniej…

    Życzę, żeby Twój maluch nie był taki uparty i posłuchał Mamusi 🤣😅

    Ona 30 lat
    nied. tarczycy, insulinoop., PCOS, adenomioza, kir Bx
    On 31 lat
    Morfologia - 2% Fragmentacja DNA - 15% Niska ruchliwość
    Starania od września 2020
    3 IUI :(
    03.2022 ICSI - długi protokół (02.04 punkcja 16 kom. - 3 blastki)
    06.05.2022 1FET 4AB :(
    03.06.2022 2FET 5AB - biochem 14dpt 29,90
    09.12 2022 3FET 2BC :(
    23.01.2024 punkcja - protokół krótki (19 kom.- 5 blastek po PGD-A)
    15.05.2024 4FET 5BC :(
    04.10.2024 5FET 5BB :(
    03.10.2025 6FET 5BB - immuno J: equoral+prograf, encorton, accofil
    6dpt beta 43 17dpt pęch. ciąż. 24dpt 💓 🧒 🩵
    Na zimowisku: 5AB, 5BB
    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 31 maja, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś trochę chłodniej, ale kostki i stopy mam lekko opuchnięte 🙄

    Teraz to się trochę martwię, że nie ogarnę tych rzeczy, które sobie zostawiłam na koniec 🤣
    Typu mycie szafek w kuchni i okien 🫣😅

    Dzwoniliśmy do Boćka kiedy możemy podjechać po wózek, to powiedzieli, że będą dzwonić, bo będzie w przyszłym tygodniu lub do 10.06. Trochę mnie wkurzyli, nie po to zamawiasz i płacisz zaliczkę prawie pół roku wcześniej, żeby ten wózek na Ciebie nie czekał :/ szczególnie, że wtedy mieli je na stanie, tylko sami doradzili, żeby "czekał" u nich, i nie tracił gwarancji. Jak widać "nie czekał" tylko sprzedali go komuś innemu, a nasz dopiero jedzie ... :/

    Zaopatrzyłam się za to wczoraj w przekąski do szpitala, tylko muszę je wrzucić do torby i jestem ready 👍

    A no i druknąć wyniki badań, ale to pewnie jeszcze zleci mi jakieś na ostatniej wizycie 😊

    Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy 🤪

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 31 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    U nas dziś trochę chłodniej, ale kostki i stopy mam lekko opuchnięte 🙄

    Teraz to się trochę martwię, że nie ogarnę tych rzeczy, które sobie zostawiłam na koniec 🤣
    Typu mycie szafek w kuchni i okien 🫣😅

    Dzwoniliśmy do Boćka kiedy możemy podjechać po wózek, to powiedzieli, że będą dzwonić, bo będzie w przyszłym tygodniu lub do 10.06. Trochę mnie wkurzyli, nie po to zamawiasz i płacisz zaliczkę prawie pół roku wcześniej, żeby ten wózek na Ciebie nie czekał :/ szczególnie, że wtedy mieli je na stanie, tylko sami doradzili, żeby "czekał" u nich, i nie tracił gwarancji. Jak widać "nie czekał" tylko sprzedali go komuś innemu, a nasz dopiero jedzie ... :/

    Zaopatrzyłam się za to wczoraj w przekąski do szpitala, tylko muszę je wrzucić do torby i jestem ready 👍

    A no i druknąć wyniki badań, ale to pewnie jeszcze zleci mi jakieś na ostatniej wizycie 😊

    Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy 🤪

    U nas też trochę chłodniej, ale cieszę się, bo akurat u mnie puchnięcie stóp i dłoni jest przez temperaturę. Teraz odpuściło.

    Też zostawiłam sobie takie rzeczy jak mycie kuchni i okien na koniec i nie wiem czy dam radę 🫣

    U mnie z tym wózkiem podobna sytuacja, też mi powiedzieli, że lepiej później odebrać, bo gwarancja nie będzie leciała, a teraz jest opóźnienie dostawy i ma być „na początku czerwca”, ale kiedy to nie wiadomo i będą dzwonić… niefajna sytuacja jak już tak blisko terminu. Oby nam te wózki dotarły i były warte czekania 😅

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
‹‹ 271 272 273 274 275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ