X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną niepęknięty pęcherzyk
Odpowiedz

niepęknięty pęcherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... w tamtym cyklu byłam stymulowana letrozolem. Miałam jeden pęcherzyk dominujący na prawym jajniku ktory pękł. Dziś byłam na monitoringu 4 dc i okazało się że po tamtym cyklu urósł i został pęcherzyk na lewym jajniku i ma około 19 mm. Lekarz powiedział że nie może dać mi leków na stymulację w tym cyklu. Mówił że ten pęcherzyk powinien się wchłonąć.
    Dziewczyny czy jest szansa żeby w tym cyklu była owulacja?? Pierwszy raz mam coś takiego i nic nie rozumiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego pecherzykanowulacji juz nie bedzie

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wiem :) ale czy jest mozliwa owulacja z pecherzykow ktore rosna w tym cyklu?:) czy ten przeyrwaly pecherzyk nie przeszkadza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze twoje noee moga prknac, byle bez letrozolu i zastrzyku

    agnieszka00 lubi tę wiadomość

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedz :) zawsze mam naturalnie owulacje i zawsze mialam jeden pecherzyk i zawsze pekal :) teraz byl pierwszy cykl ze stymulacja i pierwszy raz w zyciu urosly mi dwa pecherzyki ale ten drugi niestety nie pekl :) jak z prawego mialam juz po owulacji to ten na lewym jajniku mial cos ok 13 mm :)

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz mowil ze stymulacji nie bedzie ale o zastrzyku cos wspomnial ze bedzie :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ