X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną niepłodność
Odpowiedz

niepłodność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 27 lipca 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa... drogie koleżanki prosze poradźcie mi gdzie najlepiej w małopolsce zbadać sie i leczyć niepłodniść... nic takiego jeszcze nie robiłam, ale chyba potrzenuje pomocy medycznej, bo rok starań nic nie daje

    20120602580114.png
  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że teraz wiele klinik z powodu koronawirusa nie przyjmuje pacjentów.Znalazłam informację, że Invicta nadal pracuje, przyjmuje pacjentów jeśli jest to konieczne, a jeśli nie to rekomendują konsultacje online. Ja chyba skorzystam. Mimo wszystko obawiam się wychodzenia z domu. Dam znać jak sprawdzę ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ