Forum Starając się z pomocą medyczną niepłodność
Odpowiedz

niepłodność

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LadyK Koleżanka

Wysłany: 27 lipca 2013, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa... drogie koleżanki prosze poradźcie mi gdzie najlepiej w małopolsce zbadać sie i leczyć niepłodniść... nic takiego jeszcze nie robiłam, ale chyba potrzenuje pomocy medycznej, bo rok starań nic nie daje

20120602580114.png
  • maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że teraz wiele klinik z powodu koronawirusa nie przyjmuje pacjentów.Znalazłam informację, że Invicta nadal pracuje, przyjmuje pacjentów jeśli jest to konieczne, a jeśli nie to rekomendują konsultacje online. Ja chyba skorzystam. Mimo wszystko obawiam się wychodzenia z domu. Dam znać jak sprawdzę ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego