X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Nieudany transfer - CO DALEJ?
Odpowiedz

Nieudany transfer - CO DALEJ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • panib Przyjaciółka
    Postów: 118 258

    Wysłany: 23 października 2020, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Zakładam nowy temat, bo nie znalazłam nic takiego na forum, albo źle szukałam.
    Pierwszy nieudany transfer - co dalej? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, co warto zmienić, jakie badania warto zrobić ? :)

    nie poddaję się, trzeba lecieć dalej.

    monkey, Agulek24 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 17.08.2019 od dnia ślubu <3
    Po 4 mc podstawowe badania. Bingo. Wyrok
    30.12.19 wyniki nasienia 0,01mln/ morfologia 0%/ ruch 3%/ liczne zwapnienia i zanikanie jądra. Wskazanie do IVF, dzięki Bogu nie czekaliśmy roku niepłodności.
    Ovum Lublin - zlecone badania (do ivf) tsh, fsh, morfologia :D stracone dwa miesiące.
    04.02.20 w najlepszych rękach CM Macierzyństwo Kraków<3
    Przeglądy kurnika Tarnów <3
    Poza normą AMH 1,8 / PRL po teście 297,03 / KIR Bx / Allo 0% - po szczepieniach 77%/ heterozygota w C677T i A1298C
    18.08.20 Punkcja 25 jajek <3 marvelon/bemfola/mensinorm/gonapeptyl daily/
    19 zapłodnionych zarodków <3 w piątej dobie pozostało z nami 11 blastocyst , prawie wszystkie 1.1 lub 1.2 <3
    Zrzekliśmy się z miejsca 4 zarodków, aby służyły innym <3 :)
    Transfer odroczony ze względu na 3 zarodki do PGS/PGD
    15.09.20 wynik badania: 2 prawidłowe zarodki , 1 z dodatkowym chormosomem 16 .
    15.10.20 transfer -> nieudany :( walczymy dalej!
  • Jestemjakajestem92 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 października 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć panib,
    Pisze to Ciebie, bo jak tak samo właśnie jestem po pierwszym nieudanym transferze. Dzisiaj robiłam test z krwi, ale już od 2 dni mam okres.
    Miałam podana jedna blastocyste.
    Teraz zaczynam umawiać się na kolejny transfer, z tym ze pierwszy wolny termin na spotkanie z lekarzem wypadnie w listopadzie 3 dni po tym jak zacznę kolejny cykl..
    Jak się czujesz po nieudanym transferze ? Z twojej wypowiedzi wynika ze się nie poddajesz i jesteś pełna energii,ja mam doła.



  • panib Przyjaciółka
    Postów: 118 258

    Wysłany: 23 października 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee, też mam doła, jestem zła, wściekła. Ale trzeba się podnieść i iść dalej....
    nie wiem tylko co dalej robić, czy jeszcze jakaś diagnostyka zanim trafię do lekarza na wizytę ?
    Może ktoś doświadczony nam coś podpowie ? :)

    Rozpoczęcie starań 17.08.2019 od dnia ślubu <3
    Po 4 mc podstawowe badania. Bingo. Wyrok
    30.12.19 wyniki nasienia 0,01mln/ morfologia 0%/ ruch 3%/ liczne zwapnienia i zanikanie jądra. Wskazanie do IVF, dzięki Bogu nie czekaliśmy roku niepłodności.
    Ovum Lublin - zlecone badania (do ivf) tsh, fsh, morfologia :D stracone dwa miesiące.
    04.02.20 w najlepszych rękach CM Macierzyństwo Kraków<3
    Przeglądy kurnika Tarnów <3
    Poza normą AMH 1,8 / PRL po teście 297,03 / KIR Bx / Allo 0% - po szczepieniach 77%/ heterozygota w C677T i A1298C
    18.08.20 Punkcja 25 jajek <3 marvelon/bemfola/mensinorm/gonapeptyl daily/
    19 zapłodnionych zarodków <3 w piątej dobie pozostało z nami 11 blastocyst , prawie wszystkie 1.1 lub 1.2 <3
    Zrzekliśmy się z miejsca 4 zarodków, aby służyły innym <3 :)
    Transfer odroczony ze względu na 3 zarodki do PGS/PGD
    15.09.20 wynik badania: 2 prawidłowe zarodki , 1 z dodatkowym chormosomem 16 .
    15.10.20 transfer -> nieudany :( walczymy dalej!
  • Jestemjakajestem92 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 października 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciała zeby ktoś nam podpowiedział, jakie badania zrobić, czy może jakieś witaminy brać, już sama nie wiem. Nastawiłam się ze za pierwszym razem ze się uda, czytałam dużo na forach...
    A jaka u was jest przyczyna niepłodności ?

  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 30 października 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat jestem 4dpt czuje że znowu nic z tego. To był mój 4 transfer :(

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • PaulaJa1 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 30 października 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja miałam pobrane 13 pecherzykow, 9 prawidłowych 8 zapłodnionych do 6 doby zostały 3 i poszły na badania PGD. Ile czekałyście na wyniki?

  • Ewelina..nowa Autorytet
    Postów: 348 219

    Wysłany: 10 listopada 2020, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem po pierwszym nieudanym transferze. Leczę się u dra Połacia, co zalecił: estrofem 3x1 oraz duphaston 2x1, niestety na ocenę endometrium przed transferem miałam kiepskie wyniki progesteron 1,1 (powinien być poniżej 1) oraz estradiol 93 (powinien być powyżej 150). Dostałam dodatkowo Diphereline sr 3,75 domięśniowo. Teraz czekam na powtórkę badań a to juz w piątek 13tego 🤣 jeśli będzie ok to umawiamy się na transfer (mam jeszcze zamrożone 4 blastocysty) jak nie będzie dobrze to ... nie wiem... dla odmiany umówiona jestem do dra P. Radwana bo musze być w sobotę a P. nie przyjmuje w weekend ... zobaczymy czego dowiem się od tego lekarza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2020, 23:55

    qb3c3e5enyarfwqw.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 11 listopada 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaJa1 wrote:
    Hej Dziewczyny, ja miałam pobrane 13 pecherzykow, 9 prawidłowych 8 zapłodnionych do 6 doby zostały 3 i poszły na badania PGD. Ile czekałyście na wyniki?

    Mi powiedziano, że do czterech tygodni.

    Dziewczyny, czy przy sztucznym cyklu i nieudanym transferze (jeszcze nie mam, ale przygotowuję się, że pierwszy się nie uda) można podejść do następnego od razu w następnym cyklu czy trzeba jeden cykl odczekać?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Ewelina..nowa Autorytet
    Postów: 348 219

    Wysłany: 14 listopada 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jadę właśnie na umówioną wizytę do Rzgowa. Wyniki:
    ❎ Estradiol 1360 (wcześniej miałam bardzo niski bo tylko 93 więc dostałam estrofem 3x1)
    ❎ Progesteron 0,21

    Trzymajcie kciuki 🍀✊

    qb3c3e5enyarfwqw.png
  • Ewelina..nowa Autorytet
    Postów: 348 219

    Wysłany: 15 listopada 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, transfer mam umówiony na 23.11 .... 🍀✊💪endometrium 9mm wiec chyba wszystko dobrze, tym razem wzięłam EmbryoGlue czy miałyście cos takiego przy transferze... pomogło?

    qb3c3e5enyarfwqw.png
  • Helka. Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo?! Czy zagląda Ktoś tu jeszcze?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ