Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Dziękuję, że pytasz. Szczerze mówiąc nie zauważam, że jestem w ciąży. Pobolewa mnie podbrzusze ale to wszystko. Zero innych objawów. Stąd też bardzo się Zmartwiłam dzisiejszą beta
    Jak Cię boli podbrzusze to dobry objaw ☺️ jest na pewno okey nie martw się 😉

  • Najna Przyjaciółka
    Postów: 105 59

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy wiecie może ile teraz kosztuje w Novum monitoring owulacji? Drogo? A może macie jakieś sprawdzone miejsca w Wawie gdzie maja jakiś konkurencyjny pakiet?

    Novum:2018 1sze ICSI 3 zarodki - 1 cb
    2019 2gie ICSI 8 zarodków - 1cb
    2020 3cie ICSI 3 zarodki :(
    4 ICSI 5 zarodkow :(
    2021 5te ICSI 5 zarodków
    17.07.2022 urodziła się Wiktoria:-)
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najna wrote:
    Cześć, czy wiecie może ile teraz kosztuje w Novum monitoring owulacji? Drogo? A może macie jakieś sprawdzone miejsca w Wawie gdzie maja jakiś konkurencyjny pakiet?

    Coś około 130 zl- o ile dobrze pamietam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 14:19

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie! Podczytuję Was i trzymam kciuki za każdą wojowniczkę na tej grupie!
    Sama planuje podejście do iv w Novum za ok 3 miesiące, dlatego chce się przygotować i ewentualnie zrobić co się da wcześniej aby to podejście się odbyło, dlatego mam do Was pytanie:
    - ile ważne jest badanie nasienia/posiew nasienia (chcemy teraz zrobić badanie żeby sprawdzić czy coś się nie zepsuło i może nie jest potrzebne jakieś leczenie)
    - ile ważne są posiewy na chlamydie /ureaplasmę? Tu tez się obawiam gdyby coś wyszło to trzeba przeleczyc stad moja obawa ze wcześniej
    - ewentualnie jeśli macie jakieś rady co warto zrobić/suplementować/zbadać żeby zwiększyć swoje szanse to proszę o komentarz,
    Wszystkie rady i Wasze doświadczenia są bardzo cenne i często jesteście dużo większa skarbnica wiedzy niż nie jeden gin!
    Pozdrawiam

    🍀
  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    Drogie! Podczytuję Was i trzymam kciuki za każdą wojowniczkę na tej grupie!
    Sama planuje podejście do iv w Novum za ok 3 miesiące, dlatego chce się przygotować i ewentualnie zrobić co się da wcześniej aby to podejście się odbyło, dlatego mam do Was pytanie:
    - ile ważne jest badanie nasienia/posiew nasienia (chcemy teraz zrobić badanie żeby sprawdzić czy coś się nie zepsuło i może nie jest potrzebne jakieś leczenie)
    - ile ważne są posiewy na chlamydie /ureaplasmę? Tu tez się obawiam gdyby coś wyszło to trzeba przeleczyc stad moja obawa ze wcześniej
    - ewentualnie jeśli macie jakieś rady co warto zrobić/suplementować/zbadać żeby zwiększyć swoje szanse to proszę o komentarz,
    Wszystkie rady i Wasze doświadczenia są bardzo cenne i często jesteście dużo większa skarbnica wiedzy niż nie jeden gin!
    Pozdrawiam
    Co do badań nie wiem ile ważne są doradze Ci co mi pomogło bo w sumie przy pierwszej próbie nam się udało i wiem jak sama szukałam informacji.
    Jadłam bardzo dużo ryb, morele suszone, orzechy brazylijskie (garść dziennie), pilam duzo mleka i ogólnie dużo nabiału starałam się ogólnie zdrowo odżywiac, witamina D3+ K2 4000j, kwas foliowy, do owulacji olej z wisiołka z dr. Max, i jeżeli masz problem z grubością endometrium to polecam pić czerwone wino najlepiej wytrawne ja piłam pół wytrawne do punkcji lampka dziennie. Nawet dr Ł. mi to sama polecila. Powodzenia ☺️

  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nn14a wrote:
    Co do badań nie wiem ile ważne są doradze Ci co mi pomogło bo w sumie przy pierwszej próbie nam się udało i wiem jak sama szukałam informacji.
    Jadłam bardzo dużo ryb, morele suszone, orzechy brazylijskie (garść dziennie), pilam duzo mleka i ogólnie dużo nabiału starałam się ogólnie zdrowo odżywiac, witamina D3+ K2 4000j, kwas foliowy, do owulacji olej z wisiołka z dr. Max, i jeżeli masz problem z grubością endometrium to polecam pić czerwone wino najlepiej wytrawne ja piłam pół wytrawne do punkcji lampka dziennie. Nawet dr Ł. mi to sama polecila. Powodzenia ☺️
    Dziękuję! Z endo niby nie mam problemu, ale po Clo mi słabo rosło, wiec nie wiem jak zareaguje na stymulację, a oczywiście zależy mi na świeżym transferze...choć wiem, że na nic się nie można nastawiać!

    🍀
  • Alicja w Krainie Czarów Autorytet
    Postów: 2905 5075

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    Dziękuję! Z endo niby nie mam problemu, ale po Clo mi słabo rosło, wiec nie wiem jak zareaguje na stymulację, a oczywiście zależy mi na świeżym transferze...choć wiem, że na nic się nie można nastawiać!
    Chlamydia rok. Sprawdź insulinę. Trzymam kciuki jak potrzebujesz jakichś informacji pytaj!

    LILKA lubi tę wiadomość

    34 lata, AMH 3,6
    Słabe parametry nasienia ICSI 06.2020
    I transfer 02.07 nadzieja zgasła 31.07
    II transfer 21.12 bhcg 1,1😔
    III transfer 12.02.2021 3-dniowca
    8dpt bhcg 44 prog 32
    10dpt bhcg 95 prog 39
    12 dpt bhcg 287 prog 41
    14 dpt bhcg 629 prog 38
    19 dpt bhcg 3877 prog 28
    25 dpt bhcg 18596 prog 37 ❤
    31 dpt 1 cm szczęścia 😊
    8 tc 1,69 cm, rosnę 😊
    bhcg 111513, prog 35
    9 tc 2,48 cm, mam stópki 😊
    10t1d 3,6 cm 😊
    11 tc 4,39 cm 😊
    12t1d 5,74 cm 😊
    Nifty: Zdrowy Chłopak! 💪
    12t3d 6,79 cm 😊
    14t3d 8,92 cm
    20t2d 360 gram Człowieka
    21t3d 460 gram ❤
    29t6d 1348 gram ❤
    35t 2d 2520 gram ❤
    36 t 3d 2750 gram ❤
    30.10.2021 r moja miłość Aleksander ❤
    ❄❄❄❄❄cdn

    Nie zwyciężaj
    Nie broń się
    Nie poddawaj się

    "Żyj! Powiedziała nadzieja... bez Ciebie nie mogę- powiedziało cicho życie"
    1usa20mmby5mbvyf.png
  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    Dziękuję! Z endo niby nie mam problemu, ale po Clo mi słabo rosło, wiec nie wiem jak zareaguje na stymulację, a oczywiście zależy mi na świeżym transferze...choć wiem, że na nic się nie można nastawiać!
    Też chciałam świeży a wyszło że był krio bo ryzyko hiperstymulacji i koronowirus ale lekarka mówiła że lepiej robić krio bo jak się rozmraża zarodek to po krio jest niby wyższa skutecznosc. Także czy tak czy tak to dobrze 😁

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    Drogie! Podczytuję Was i trzymam kciuki za każdą wojowniczkę na tej grupie!
    Sama planuje podejście do iv w Novum za ok 3 miesiące, dlatego chce się przygotować i ewentualnie zrobić co się da wcześniej aby to podejście się odbyło, dlatego mam do Was pytanie:
    - ile ważne jest badanie nasienia/posiew nasienia (chcemy teraz zrobić badanie żeby sprawdzić czy coś się nie zepsuło i może nie jest potrzebne jakieś leczenie)
    - ile ważne są posiewy na chlamydie /ureaplasmę? Tu tez się obawiam gdyby coś wyszło to trzeba przeleczyc stad moja obawa ze wcześniej
    - ewentualnie jeśli macie jakieś rady co warto zrobić/suplementować/zbadać żeby zwiększyć swoje szanse to proszę o komentarz,
    Wszystkie rady i Wasze doświadczenia są bardzo cenne i często jesteście dużo większa skarbnica wiedzy niż nie jeden gin!
    Pozdrawiam
    Posiew nasienia jest ważny 30 dni. Co do badania nasienia nie ma chyba jakiegoś wymogu mega świeżego. My robiliśmy ale na świeżo ostatnio ale to z innych przyczyn. Na chlamydia ważny jest rok. Na ureaplasme hm nie jest wymagany w Novum. Poprawcie mnie dziewczyny jeśli pomyliłam. Na wizytę warto isc ze świeżym wynikiem AMH.
    Ja od ponad roku biorę kompleks profertil female. On jest niby w pocs zalecany ale mi kiedyś gin zaleciła ze jest b. Ok. Pewnie da się te rzeczy samemu taniej skompletować ale mi tak wygodniej. W tym kompleksie mam m. in. Koenzym q10, witaminę e, kwas foliowy, olej z ryb. A oprócz tego łykam witaminę D 2000 i witaminę C 1000.

    Co do badan to takie hormonalne, wirusologiczne itp nie rob wcześniej, bo one są ważne czesc 1 msc czesc 3 msc a krótko się czeka na wynik, czesc jest tego samego dnia. Szkoda ich ważności. Od waszego zgłoszenia się do kliniki nie wiadomo ile minie do procedury. Może od razu. Ale my przyszliśmy już z wieloma badaniami. Zmienialiśmy klinikę. Pierwsza wizyta była na koniec września a procedurę dopiero teraz zaczelismy.
    Warto jak coś genetyczne wcześniej jeśli planujesz robić lub jest wskazanie, bo się długo czeka.

    A i warto robić badania poza Novum. W Novum jest mega przebitka cenowa. My wszystko obowiązkowe do procedury takie wirusologiczne itp porobiliśmy na pakiety firmowe w luxmed. Trafiliśmy na spoko lekarzy, którzy nam wypisali skierowania. Jak liczyłam kiedyś to z tysiaka tak zaoszczędziliśmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 22:21

  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Posiew nasienia jest ważny 30 dni. Co do badania nasienia nie ma chyba jakiegoś wymogu mega świeżego. My robiliśmy ale na świeżo ostatnio ale to z innych przyczyn. Na chlamydia ważny jest rok. Na ureaplasme hm nie jest wymagany w Novum. Poprawcie mnie dziewczyny jeśli pomyliłam. Na wizytę warto isc ze świeżym wynikiem AMH.
    Ja od ponad roku biorę kompleks profertil female. On jest niby w pocs zalecany ale mi kiedyś gin zaleciła ze jest b. Ok. Pewnie da się te rzeczy samemu taniej skompletować ale mi tak wygodniej. W tym kompleksie mam m. in. Koenzym q10, witaminę e, kwas foliowy, olej z ryb. A oprócz tego łykam witaminę D 2000 i witaminę C 1000.

    Co do badan to takie hormonalne, wirusologiczne itp nie rob wcześniej, bo one są ważne czesc 1 msc czesc 3 msc a krótko się czeka na wynik, czesc jest tego samego dnia. Szkoda ich ważności. Od waszego zgłoszenia się do kliniki nie wiadomo ile minie do procedury. Może od razu. Ale my przyszliśmy już z wieloma badaniami. Zmienialiśmy klinikę. Pierwsza wizyta była na koniec września a procedurę dopiero teraz zaczelismy.
    Warto jak coś genetyczne wcześniej jeśli planujesz robić lub jest wskazanie, bo się długo czeka.

    A i warto robić badania poza Novum. W Novum jest mega przebitka cenowa. My wszystko obowiązkowe do procedury takie wirusologiczne itp porobiliśmy na pakiety firmowe w luxmed. Trafiliśmy na spoko lekarzy, którzy nam wypisali skierowania. Jak liczyłam kiedyś to z tysiaka tak zaoszczędziliśmy.
    Z tym olejem z ryb trzeba uważać bo one zawierają dużo witaminy A a ona jest niewskazana

  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nn14a wrote:
    Z tym olejem z ryb trzeba uważać bo one zawierają dużo witaminy A a ona jest niewskazana

    a macie może jakiś pomysł na zbyt wysoki poziom B12? (już chyba kiedyś o to pytałam....)
    w sobotę powtórzyłam badanie i wynik prawie 1400 przy normie 770. Nie suplementuję już długi czas, homocysteina 5,8.

    Wujek google nie chce pomóc (przestraszył tylko że wysoki poziom może być powiązany z nowotworem :( )

    p.s. marmis- czekamy na wieści

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    a macie może jakiś pomysł na zbyt wysoki poziom B12? (już chyba kiedyś o to pytałam....)
    w sobotę powtórzyłam badanie i wynik prawie 1400 przy normie 770. Nie suplementuję już długi czas, homocysteina 5,8.

    Wujek google nie chce pomóc (przestraszył tylko że wysoki poziom może być powiązany z nowotworem :( )

    p.s. marmis- czekamy na wieści
    Jusia, ja mam w kolei za nisko B12 a z tym związany brak żelaza. A Ty sprawdzałas ferrytynę?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1320 687

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    a macie może jakiś pomysł na zbyt wysoki poziom B12? (już chyba kiedyś o to pytałam....)
    w sobotę powtórzyłam badanie i wynik prawie 1400 przy normie 770. Nie suplementuję już długi czas, homocysteina 5,8.

    Wujek google nie chce pomóc (przestraszył tylko że wysoki poziom może być powiązany z nowotworem :( )

    p.s. marmis- czekamy na wieści
    Jusia, ja do konca się nie znam ale jak wyglada Twoja dieta jesz mieso czy raczej vege jestes? Czasem nadmiar czegos moze byc spowodowany, ze za duzo dostarczamy organizmowi i nie jest w stanie tego " przetworzyc" . Z tego co kojarze,ze to witaminy z grupy b w nadmiarze sa wydalane z organizmu z moczem. Ja np. tak suplementowalam kwas foliowy, ze miałam kilkukrotnie normy przekroczone ,a lekarz nic nie skomentował,ze to źle.
    Moze przy okazji wizyty zapytaj sie dr o ten wynik moze oni maja jakis pomysl np. zeby zrobić proby watrobowe ale sprawdzic czy watroba dobrze pracuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2021, 10:33

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nn14a wrote:
    Z tym olejem z ryb trzeba uważać bo one zawierają dużo witaminy A a ona jest niewskazana

    Wirusologiczne sa ważne 6 mies chyba ze ktoś nie ma takich badan albo juz dawno skonczyla sie ich ważność to wtedy zalecają zeby zrobić max 3 miesiące przed zabiegiem chodzi mi o badania typu hiv hbc hbs itp

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh Dziewczyny - u mnie beta nadal rośnie i sama nie wiem czy się cieszyć... W srodę była 533, dziś jest 2098. Fakt, że badałam wtedy w Alabie, a dziś w Novum. Ale nie miałam już siły czekac cały dzień na wyniki. Progesteron podbiłam z 2 na 118. Więc bardzo łądny, jak na moje mozliwości. Według kalkulatora na best belly przyrost bety w normie, chociaż nie taki wysoki. Jutro jade do Paligi do Katowic na usg i mam nadzieję, że się już wszystko wyjaśni. Dziękuję za kciuki i wsparcie.

    Alicja w Krainie Czarów, Asiula86, Sofia2019, Jusia 82, Nadzieja77, Kla_Mum, AgZa, tuonela, Ziuta@ 35, mt30, Michalina, kababo, Durkapa, Hekate, Ika lubią tę wiadomość

    Marmis
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1320 687

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    eh Dziewczyny - u mnie beta nadal rośnie i sama nie wiem czy się cieszyć... W srodę była 533, dziś jest 2098. Fakt, że badałam wtedy w Alabie, a dziś w Novum. Ale nie miałam już siły czekac cały dzień na wyniki. Progesteron podbiłam z 2 na 118. Więc bardzo łądny, jak na moje mozliwości. Według kalkulatora na best belly przyrost bety w normie, chociaż nie taki wysoki. Jutro jade do Paligi do Katowic na usg i mam nadzieję, że się już wszystko wyjaśni. Dziękuję za kciuki i wsparcie.
    Marmis maluszek nie poddaje sie! I Ty masz o czym myśleć przez te zwroty akcji. Oby wszystko dobrze sie skonczylo🙏

    Marmis, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica - Ferrytyny ostatnio nie badałam właśnie ale jakiś czas temu była w normie.

    Sofia - no właśnie czytałam że organizm nadmiaru się pozbywa wraz z moczem więc się dziwię tym bardziej. Może jest to dobry pomysł z tą wątrobą....
    mięso raczej w sporej ilości :(

    Marmis- pewnie że się cieszyć!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2021, 11:39

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Kla_Mum Autorytet
    Postów: 886 1454

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    eh Dziewczyny - u mnie beta nadal rośnie i sama nie wiem czy się cieszyć... W srodę była 533, dziś jest 2098. Fakt, że badałam wtedy w Alabie, a dziś w Novum. Ale nie miałam już siły czekac cały dzień na wyniki. Progesteron podbiłam z 2 na 118. Więc bardzo łądny, jak na moje mozliwości. Według kalkulatora na best belly przyrost bety w normie, chociaż nie taki wysoki. Jutro jade do Paligi do Katowic na usg i mam nadzieję, że się już wszystko wyjaśni. Dziękuję za kciuki i wsparcie.

    Marmis, cudowne wiadomości! 🙏💗 Cieszyć się kochana! ✊🏻💝 A prog w jakich jednostkach? Bo ładny jest, tylko pamiętaj, że Novum ma inne jednostki - chyba, że już przeliczyłas 😚.

    Ona: AMH 1,32, FSH: 5,82, LH: 3,47
    43 lata
    PAI hetero, MTHFR a1298c hetero, dwurożna macica, hipoglikemia reaktywna, niedoczynność tarczycy, wygasające PCOS?
    On: wyniki nasienia w miarę ok

    5IVF - Kriobank Białystok (8.2020) - lekka stymulacja lamettą - 2 komórki, 1 morulka 💝:
    7dpt - 21,9; 9 dpt - 100,7; 12 dpt - 392; 16dpt - 3927; 26 dpt - jest ❤️!

    82do3e5e1vm21v9s.png
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis! Cud świąteczny! Mam nadzieję, że jutrzejsze usg Cię uspokoi!

    Marmis lubi tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robił ktoś te zastrzyki w Novum? Ja pewnie bym blisko mieszkała to bym wolała przyjść z rana na ten zastrzyk bo na początku byłabym sama w Warszawie później po kilku dniach mąż by dojechal bo pewnie koniec lutego zaczynamy 2 procedure

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
‹‹ 1312 1313 1314 1315 1316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ