X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Niestety i tym razem się nie udało (3 transfer, łącznie już 5 zarodków). Zrobiłam histero i niby wszystko ok. U mnie nigdy beta nawet nie drgnęła. Mam 2 mrozaki, lekarze w Novum nie wierzą w immuno, w sumie to każą po prostu próbować. Macie jakieś pomysły co mogę zrobić? Zaczynam tracić nadzieję.. Pierwszy raz :( Dodam, że miałam transfer blastki 4.1.1.
    Współczuję Ci 😓 wiem jak się czujesz. Sama miałam 4 transfery w jednej klinice i nic. Też byłam załamana. Po 3ech latach od ostatniej procedury poszłam do psychologa i myślę że to była dobra decyzja. Więc z mojej strony mogę tylko tyle Ci zasugerować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2022, 18:48

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • Letks Ekspertka
    Postów: 186 92

    Wysłany: 17 września 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Niestety i tym razem się nie udało (3 transfer, łącznie już 5 zarodków). Zrobiłam histero i niby wszystko ok. U mnie nigdy beta nawet nie drgnęła. Mam 2 mrozaki, lekarze w Novum nie wierzą w immuno, w sumie to każą po prostu próbować. Macie jakieś pomysły co mogę zrobić? Zaczynam tracić nadzieję.. Pierwszy raz :( Dodam, że miałam transfer blastki 4.1.1.
    Nie ma złotej rady, u męża w rodzinie maja dobre wyniki i już min 10 transferów i tez beta nigdy nie drgnęła. Każą próbować. Oni już się poddali. Walcz, masz jeszcze 2 mrozaki, do jakiego lekarza chodzisz?

    Letka
  • Letks Ekspertka
    Postów: 186 92

    Wysłany: 17 września 2022, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    Miałam już nie robić bo lekarz powiedział że nie, chyba że coś się bedzie działo. Raz czy dwa razy zrobić? Myślalam o piątku ale może zrobię we środę. @Letks a Ty w którym dpt miałaś te 10tyś?
    Kochana nie pamietam, bo to już 4 lata. Zrob środa lub czwartek, żebyś była spokojniejsza do usg. Wtedy napisz jaki wynik. Ta beta już szybko będzie rosła. Nie denerwuj się, odpoczywaj, bierz leki i tyle. Przypomnij mi lekarza do którego chodzisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2022, 19:07

    miele2012 lubi tę wiadomość

    Letka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letks wrote:
    Kochana nie pamietam, bo to już 4 lata. Zrob środa lub czwartek, żebyś była spokojniejsza do usg. Wtedy napisz jaki wynik. Ta beta już szybko będzie rosła. Nie denerwuj się, odpoczywaj, bierz leki i tyle. Przypomnij mi lekarza do którego chodzisz?
    Tak zrobię 😉 chodzę do "Szefa" i do syna. Podgląd będę miała u Dr. Taszyckiej, bo moi lekarze będą niedostępni.

  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 17 września 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letks wrote:
    Nie ma złotej rady, u męża w rodzinie maja dobre wyniki i już min 10 transferów i tez beta nigdy nie drgnęła. Każą próbować. Oni już się poddali. Walcz, masz jeszcze 2 mrozaki, do jakiego lekarza chodzisz?

    Ciężko stwierdzić :P Byłam u Lewego, Zamory, Wojewódzkiego... Teraz do krio będzie nas przygotowywał (chyba) Zamora. Lekarze się zmieniają, bo urlopy itd. Myślałam o młodym Lewym, bo chciałabym mieć "dostęp" do dr Kozioł. Uważam, że ona jest najmądrzejsza w całym Novum.
    A Wy kogo byście poleciły?

  • Ostatnia nadzieja Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 17 września 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Niestety i tym razem się nie udało (3 transfer, łącznie już 5 zarodków). Zrobiłam histero i niby wszystko ok. U mnie nigdy beta nawet nie drgnęła. Mam 2 mrozaki, lekarze w Novum nie wierzą w immuno, w sumie to każą po prostu próbować. Macie jakieś pomysły co mogę zrobić? Zaczynam tracić nadzieję.. Pierwszy raz :( Dodam, że miałam transfer blastki 4.1.1.
    @AniaMasz88 Novum ostrożnie podchodzi do immunologii, ale wyniki Paśnika akceptują. Przed ostatnim transferem miałam wdrożone zalecenia Paśnika bez żadnego problemu.

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 17 września 2022, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia nadzieja wrote:
    @AniaMasz88 Novum ostrożnie podchodzi do immunologii, ale wyniki Paśnika akceptują. Przed ostatnim transferem miałam wdrożone zalecenia Paśnika bez żadnego problemu.


    I pomogło? Mogłabyś napisać jakie badania robiłaś?

  • Letks Ekspertka
    Postów: 186 92

    Wysłany: 17 września 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    Tak zrobię 😉 chodzę do "Szefa" i do syna. Podgląd będę miała u Dr. Taszyckiej, bo moi lekarze będą niedostępni.
    Ja chodziłam tylko szefa ale chyba pierwsze usg przy 1 ciąży tez miałam u Taszyckiej, spoko lekarz, a przy drugiej ciąży to pierwsze usg u Obuchowskiej, rzeczowa babka. Szefa często nie ma teraz. Który Ci powiedział, ze możesz już bety nie robić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2022, 20:13

    Letka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letks wrote:
    Ja chodziłam tylko szefa ale chyba pierwsze usg przy 1 ciąży tez miałam u Taszyckiej, spoko lekarz, a przy drugiej ciąży to pierwsze usg u Obuchowskiej, rzeczowa babka. Szefa często nie ma teraz. Który Ci powiedział, ze możesz już bety nie robić?
    Tak, teraz Szef ma urlop. Będzie na początku paź. Ja jestem w kontakcie z Dr. Lewandowskim Janem. Mega lekarz, tak mi podpasował, że szok.

  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 17 września 2022, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    Tak, teraz Szef ma urlop. Będzie na początku paź. Ja jestem w kontakcie z Dr. Lewandowskim Janem. Mega lekarz, tak mi podpasował, że szok.
    No ja właśnie też słyszałam o nim dobre opinie, a jeszcze za nim przemawia to, że w każdym momencie może się skonsultować z rodzicami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @AniaMasz88
    Polecam tego doktora z całego serca 👍

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • Letks Ekspertka
    Postów: 186 92

    Wysłany: 17 września 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    Tak, teraz Szef ma urlop. Będzie na początku paź. Ja jestem w kontakcie z Dr. Lewandowskim Janem. Mega lekarz, tak mi podpasował, że szok.
    Miesiąc temu tez miał urlop.

    Letka
  • Ostatnia nadzieja Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 17 września 2022, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    I pomogło? Mogłabyś napisać jakie badania robiłaś?
    Dziś 4 dpt, więc jeszcze nie wiem, ale raczej nie. Mi Jestem na Accofilu ze względu na brakujące kiry implantacyjne. Paśnik zalecił też szczepienia na allo mlr, które jest 0. Ale ze względu na ogranicziny czas działania szczepień na razie do nich nie podeszłam, bo to był mój ostatni zarodek. Jeśli teraz się nie uda to czeka mnie nowa procedura i wtedy podejdę do szczepień.

    Z badań immunologicznych Paśnik zleca zazwyczaj kir, allo mlr, cytokiny, imk i ana1.

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 17 września 2022, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia nadzieja wrote:
    Dziś 4 dpt, więc jeszcze nie wiem, ale raczej nie. Mi Jestem na Accofilu ze względu na brakujące kiry implantacyjne. Paśnik zalecił też szczepienia na allo mlr, które jest 0. Ale ze względu na ogranicziny czas działania szczepień na razie do nich nie podeszłam, bo to był mój ostatni zarodek. Jeśli teraz się nie uda to czeka mnie nowa procedura i wtedy podejdę do szczepień.

    Z badań immunologicznych Paśnik zleca zazwyczaj kir, allo mlr, cytokiny, imk i ana1.
    Trzymam kciuki żeby jednak ten transfer byl udany :*

    Ostatnia nadzieja lubi tę wiadomość

  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 19 września 2022, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny! Kilka lat temu dzięki nOvum doczekaliśmy się córeczki. Chyba powoli jesteśmy gotowi na powrót do Kliniki. Czy któraś z Was ma może listę badań do wykonania przed kriotransferem? Chciałabym na wizytę pojechać już z wynikami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2022, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zizu87
    moim zdaniem musisz zrobić :
    - usg piersi
    - cytologię
    - posiewy
    - te wszystkie: hbc total, hcv przeciwciała, hbs antygen, test wr (kiła), hiv combo, cmv, toxoplazmoza, różczyczka,
    ale czy coś jeszcze to nie wiem :-)

  • Ostatnia nadzieja Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 20 września 2022, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    @Zizu87
    moim zdaniem musisz zrobić :
    - usg piersi
    - cytologię
    - posiewy
    - te wszystkie: hbc total, hcv przeciwciała, hbs antygen, test wr (kiła), hiv combo, cmv, toxoplazmoza, różczyczka,
    ale czy coś jeszcze to nie wiem :-)

    To sa badania potrzebne przed tranaferem. Na pierwsza wizyte dobrze mueć zrobione amh, poziom hormonow ( nie mam juz rozpiski, ktore w jakich dc) i pewnie badanie nasienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2022, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ostatnia nadzieja
    koleżanka pytała, o badania przed FET :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2022, 10:04

  • Ostatnia nadzieja Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 20 września 2022, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, nie doczytalam ;)

  • Letks Ekspertka
    Postów: 186 92

    Wysłany: 20 września 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    @Ostatnia nadzieja
    koleżanka pytała, o badania przed FET :-)
    Ja byłam przed świeżym i przed crio, wszystkie badania musiałam mieć, usg piersi, cytologię, hlamydie, HIV, tsh, cytomegalie, toxmoplazmoze, kiła.
    Reszty nie pamietam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2022, 11:34

    miele2012 lubi tę wiadomość

    Letka
‹‹ 1604 1605 1606 1607 1608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ