X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ktorym dniu po transferze testujecie?w novum kazali dopiero 14 a ja swira dostaje...brzuch mnie boli jak na @...i strasznie sie martwie...

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test pozytywny wyszedł 9 dpt 3 dniowej blastki
    Beta wyszła w 10 dpt.

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to w piatek bedzie 10 dpt to zrobie bete...o ile wczesniej mnie @ nie dopadnie...boli jak cholera i strach siku robic...:(

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:04

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Polaaa_86 Ekspertka
    Postów: 146 84

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mietata, na temat badań do konsultacji internistycznej nie podpowiem. Mam zgodę, ale z 2014 roku, teraz przed kolejną procedurą nie miałam zlecenia powtarzać konsultacji, ale badania już tak.

    Co do posiewów, to też nie pasowało mi, żeby mieć już badania przed wizytą startową (właśnie dlatego, że stracą ważność przy długim protokole). Lekarka pobrała mi posiew w dniu wizyty startowej i tak jak pisałam wcześniej nie muszę ich powtarzać do transferu, a ważność kończy się właściwie dziś.. (w sb na wizycie jeszcze raz upewniałam się, czy faktycznie nie powtarzać posiewu). Tak było w moim przypadku ;)

  • Polaaa_86 Ekspertka
    Postów: 146 84

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do anty HBS to mój mąż robił to badanie.

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja żadnej zgody od internisty nie miałam - pierwsze słyszę.. I co, niby internista mógłby mnie do in vitro nie dopuścić? Trochę słabe.. A co do HBS to mój też robił. Najlepiej zadzwon i dopytaj, lepiej wiedzieć niż potem mieć wszystko przesunięte przez brak jednego badania.

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nikt nie mówił o jakiejś zgodzie od internisty zresztą mojego internisty chyba jeszcze nigdy nie widziałam :) nam pani po wizycie startowej zaznaczyła tylko których wyników nam brakuje i któremu mamy uzupełnić i tyle. Jutro jedziemy na pierwsze podglądanie i mój mąż będzie robił swoje posiewy

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez musialam miec zgode od internisty ze nie ma żadnych przeciwskazan do in vitro. Dostalam taki dokument w novum do podpisania.
    Dr tez sprawdzala czy mam podpisany.
    Jak pisalam wczesniej przez anemie przypadkowy internista nie chcial mi podpisac, wiec poszlam do internisty w Novum i dopiero jak porobilam dodatkowe badania zelaza doktor podpisala zgode.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Ja tez musialam miec zgode od internisty ze nie ma żadnych przeciwskazan do in vitro. Dostalam taki dokument w novum do podpisania.
    Dr tez sprawdzala czy mam podpisany.
    Jak pisalam wczesniej przez anemie przypadkowy internista nie chcial mi podpisac, wiec poszlam do internisty w Novum i dopiero jak porobilam dodatkowe badania zelaza doktor podpisala zgode.
    Ja pierwsze słyszę o tym interniście może jutro mnie zaskoczą że mi tego brakuje :( a ile taka wizyta u internisty w novum kosztuje ?

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy męża na posiewy trzeba jakoś wcześniej rejestrować czy "od ręki" można to zrobić? :) bo zapomniałam zadzwonić i zapytać a jutro byśmy chcieli zrobić

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że posiewy można "od ręki" ;) Zadzwon rano i sie spytaj, bo jak się okaże, ze trzeba się zapisać to moze go gdzies wcisną.

    Edit. My męża zapisywaliśmy na seminogram. To na pewno jest na zapisy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 22:51

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcialam podpytac jak bylo u Was z estrofemem po transferze? Mialyscie zmiejszony, czy w takiej samej dawce? Ja przed transferem bralam 2x2 i potem w gabinecie jak bylam u dr przed transferem to byla mowa, ze nic nie zmieniamy, a wczoraj zerknelam na karte po wypisie, a tam estrofem 2x1. Ale to chyba blad, bo tak samo na tej karcie jest lutinus, a ja mam luteine...
    Ana, jutro ide na badanie krwi i wszystko bedzie wiadomo ;-)

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można zmniejszać, bo zaczniesz plamić. To na pewno błąd. Jutro beta?

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Asiu, jutro beta, już nie mogę się doczekać :)

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Andzia! Daj znac koniecznie o której będzie wynik!

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Ja pierwsze słyszę o tym interniście może jutro mnie zaskoczą że mi tego brakuje :( a ile taka wizyta u internisty w novum kosztuje ?
    155 zl wizyta ale jak mowie..ja mialam problem z anemia. Jesli wyniki morfologi masz ok to lekarz bez problemu Ci podpisuje. Mowie o lekarzu poza novum. Ja jestem ubezpieczoba z pracy u jednego z ubezpieczycieli i wiekszosc badan robie bezplatnie i tylko donosze do Novum.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia pewnie wynik będzie koło 10, bo jadę z samego rana.

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    155 zl wizyta ale jak mowie..ja mialam problem z anemia. Jesli wyniki morfologi masz ok to lekarz bez problemu Ci podpisuje. Mowie o lekarzu poza novum. Ja jestem ubezpieczoba z pracy u jednego z ubezpieczycieli i wiekszosc badan robie bezplatnie i tylko donosze do Novum.
    No ja też właśnie korzystam z pakietu z pracy i do internisty chodzę za free tylko dziwię się bo nikt mnie o tym nie uprzedził, dzisiaj czekam na pierwszy monitoring stymulacji więc jak będą kazali mi zrobić to zrobię na następną wizytę, tylko mam nadzieję, że mój internista nie będzie miał kolejek kilkudniowych...

  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana a Ty jak się czujesz? wszystko ok? Za dwa dni wizyta :) Pewnie już nie możesz się doczekać? Ja ostatnio cierpnie na bezsenność ;/

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ